Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
προτη μερα σημερα στα φαρμακα και ειμαι χαλια...φαντασου τι τραβανε οι αροστοι χρονια με αυτη τη σκατοαροστια...γαμησετα..μαρτυρια τραβανε ολοι τουσ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ε τι να σου κανω

ηθελες και γαμησια με τις μαυρες...

Εγω τους ζαλιζα τα αρχιδια εδω μεσα οτι θα παρω μια μαυρη απο Λ.ΙΩΝΙΑΣ 12 και θα ανεβαζα και κριτικη
να ενημερωσω εδω τα παιδια....βεβαια εκεινο

ηταν μπουρδελο.... αλλα φοβηθηκα δεν πηγα τελικα... ισως επειδη ηταν μαυρη και τις φοβαμαι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ό,τι πρεπει δηλαδη τυπε για να την ακουσουμε.
το παιδι εχει 40 πυρετο
βαλτε του θερμομετρο φερτε του γιατρο
δεν θελει αποψε ανθρωπο να δει
ασπιρινες βιταμινες θελει το παιδι
ασπιρινες βιταμινες θελει το παιδι
να πιει να την ακουσει,να πιει και να την δει
:2funny: :2funny:
μαλλον αυτο ηθελε ο τυπος της ιστοριας μας δικε μου :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Στο χορο της αφρικανικης πορνογαζελας χορευουν η πατρινοι :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


Τον κώδωνα του κινδύνου για τις σεξουαλικώς μεταδιδόμενες ασθένειες στην Πάτρα κρούει ο Υγειονολόγος Δρ. Ιωάννης Δετοτάκης ο οποίος εκτός από το σήμα κινδύνου που πρόσφατα έστειλε για την αύξηση, τόσο των χρηστών ναρκωτικών με ενέσιμη μορφή, όσο και των μεταδιδόμενων νοσημάτων (aids, ηπατίτιδα), δηλώνει πως το μεγαλύτερο πρόβλημα πλέον στην πόλη είναι η υπαίθρια πορνεία.

«Επανεμφανίστηκε η σύφιλη και η βλεννόρροια. Έχει αυξηθεί το aids. Ποιος εγγυάται πως οι ιερόδουλες από την Αφρική δεν είναι φορείς του συγκεκριμένου θανατηφόρου ιού»; αναρωτήθηκε. Είναι γνωστό πως στις «πιάτσες» στο κέντρο της Πάτρας, ο αριθμός των Αφρικανών ιερόδουλων έχει αυξηθεί. Μάλιστα έχουν γίνει περισσότερο «επιθετικές» και στην κυριολεξία… πέφτουν μπροστά στα αυτοκίνητα. «Ακούω μεγάλους ανθρώπους να λένε… δεν με πιάνει εμένα, είναι πραγματικά ντροπή» δηλώνει στον «Κόσμο» ο κ. Δεττοράκης.

Προσθέτει ότι στην Πάτρα λόγω του λιμανιού ζει μεγάλος αριθμός μεταναστών και παρουσιάζεται παράλληλα σε μεγάλο βαθμό το πρόβλημα της υπαίθριας πορνείας και οι εκδιδόμενες είναι φορείς μεταδιδόμενων ασθενειών.

«Τα ποσοστά του aids στην Δυτική Ελλάδα είναι αυξημένα και μάλιστα παρατηρείται αύξηση του αριθμού των κρουσμάτων χρόνο με το χρόνο. Και δυστυχώς τα φάρμακα είναι πλέον ακριβά και πολύ φοβάμαι ότι σε μικρό χρονικό διάστημα δεν θα υπάρχει τρόπος να θεραπεύονται ή να «ανακουφίζονται» αυτοί οι ασθενείς» κατέληξε.



Και στην Πλατεία Γεωργίου

Εκτός ελέγχου έχει βγει η κατάσταση και με τις ανήλικες εκδιδομενες Ρομά, οι οποίες έχουν διευρύνει το πεδίο της δραστηριότητάς τους και από την πλατεία Όλγας, όπου είναι το ορμητήριο τους, έχουν μετακομίσει και σε άλλες περιοχές του κέντρου της Πάτρας με αποκορύφωμα την πιάτσα στην κεντρικότερη πλατεία της πόλης, την πλατεία Γεωργίου.

Ακόμη και το πρωί ανήλικες Ρομά να "ψωνίζουν" 70άρηδες μπροστά από το Δημοτικό Θέατρο της Πάτρας, γεγονός που όπως λένε οι καταστηματάρχες και οι περίοικοι, τείνει να γίνει σύνηθες φαινόμενο το τελευταίο χρονικό διάστημα.
2


www.patrisnews.com/nea-enimerosi/peloponnisos/patra-kanoyn-sex-me-afrikanes-ierodoyles-horis-profylaktiko-ayximena-ta#.UaszEtiP0Qg]http://www.patrisnews.com/nea-enimerosi/peloponnisos/patra-kanoyn-sex-me-afrikanes-ierodoyles-horis-profylaktiko-ayximena-ta#.UaszEtiP0Qg[/url]
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
κοιτα να δεις που πηρανε μεταγραφη και πηγανε πατρα η γαζελες.....,διακοπες φετος στην πατρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pontikiii

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Οι μαύρες το κάνουν ελεύθερα?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
όχι τις έχουν δεμένες!!!
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
ειχα παει για ποτο σε κωλομπαρο και και καθομονα με μια μαυρη καυλα,δεν εχω πεδηξει ποτε,της επιανα το μουνακι και ελεγε να παμε πριβε να της γλειψω το μονι,εχετε κανει ποτε γλεφομουνι  σε μαυρη .
bull11
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ειχα παει για ποτο σε κωλομπαρο και και καθομονα με μια μαυρη καυλα,δεν εχω πεδηξει ποτε,της επιανα το μουνακι και ελεγε να παμε πριβε να της γλειψω το μονι,εχετε κανει ποτε γλεφομουνι  σε μαυρη .
bull11
να κανεις δικε μου μην το σκεφτεσε καθολου μεγαλη καυλα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειχα παει για ποτο σε κωλομπαρο και και καθομονα με μια μαυρη καυλα,δεν εχω πεδηξει ποτε,της επιανα το μουνακι και ελεγε να παμε πριβε να της γλειψω το μονι,εχετε κανει ποτε γλεφομουνι  σε μαυρη .
bull11
σε βλεπω με τριχοπτωση τυπε :S
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ειχα παει για ποτο σε κωλομπαρο και και καθομονα με μια μαυρη καυλα,δεν εχω πεδηξει ποτε,της επιανα το μουνακι και ελεγε να παμε πριβε να της γλειψω το μονι,εχετε κανει ποτε γλεφομουνι  σε μαυρη .
bull11
αμα ξεκινησεις με μαυρες να ξερεις δεν ξεκολλας μετα :grin: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τη εννοεις nα ν μην κανο? :think:
τυπε μην ακους τον σουκερα εχει ανοσια :S

δικε μου δεν ειχες τσεκαρει τον τυπο που ειχε παει με μαυρη απτο τριγωνο και επαθε τριχοπτωση?
ειχε συγκλονισει το σαιτ η ιστορια του
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τυπε μην ακους τον σουκερα εχει ανοσια :S

δικε μου δεν ειχες τσεκαρει τον τυπο που ειχε παει με μαυρη απτο τριγωνο και επαθε τριχοπτωση?
ειχε συγκλονισει το σαιτ η ιστορια του
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
τυπε μην ακους τον σουκερα εχει ανοσια :S

δικε μου δεν ειχες τσεκαρει τον τυπο που ειχε παει με μαυρη απτο τριγωνο και επαθε τριχοπτωση?
ειχε συγκλονισει το σαιτ η ιστορια του
ε αμα ειναι να χασο την κοτσιδουλα μου αστο καλητερα,πο ομως εχουν κορμαρες αλλα στη σκεψγ λιγο και εγω φοβαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom