Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
εγω ειχα κανει σε τζαμα'ι'κανη απο γκανα :grin: πριν 2 χρονια ρουφομουνι σε στριπτητζαδικο ,ημουνα με το κοληταρι και πηραμε πριβε  :cum: :cum: :cum:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε αμα ειναι να χασο την κοτσιδουλα μου αστο καλητερα,πο ομως εχουν κορμαρες αλλα στη σκεψγ λιγο και εγω φοβαμε
τυπε θα ξηγηθεις ματζουνια απτον μαγο που πηρε αυτος που σου λεω και θα σου ξαναβγουν :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εγω ειχα κανει σε τζαμα'ι'κανη απο γκανα :grin: πριν 2 χρονια ρουφομουνι σε στριπτητζαδικο ,ημουνα με το κοληταρι και πηραμε πριβε  :cum: :cum: :cum:
εκανε και ακαποτο με καποτα τυπε? :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
εκανε και ακαποτο με καποτα τυπε? :grin:
:2funny: ναι πηγε να κοροιδεψει τωρα εμας να μου πει οτι ειναι τζαμαικανη ,Γκανα φουλ ητανε,αλλα τι ρουφομουναδα τις την εκανα,καθιστως καναπε εγω και αυτη ορθια με το ενα ποδι στο προσκεφαλη μου :cum: :rockon:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
δεν σου επεσαν τα μαλια :think: :2funny:
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
δεν σου επεσαν τα μαλια :think: :2funny:


φιλε bull απαξ και κανεις γλειφομουνι σε μαυρη εχεις παθει ανοσια και δε ξεκολλας.....προ διμηνου σε κωλομπαρο με ενα παιδι απο νιγηρια δηλωνε brasil εκτονωτικο 69, στο διπλονο π[ριβε ο κολλητος με ενα αντιστοιχο πλασμα....ηλικιες κοντα 20..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
φιλε bull απαξ και κανεις γλειφομουνι σε μαυρη εχεις παθει ανοσια και δε ξεκολλας.....προ διμηνου σε κωλομπαρο με ενα παιδι απο νιγηρια δηλωνε brasil εκτονωτικο 69, στο διπλονο π[ριβε ο κολλητος με ενα αντιστοιχο πλασμα....ηλικιες κοντα 20..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
φιλε bull απαξ και κανεις γλειφομουνι σε μαυρη εχεις παθει ανοσια και δε ξεκολλας.....προ διμηνου σε κωλομπαρο με ενα παιδι απο νιγηρια δηλωνε brasil εκτονωτικο 69, στο διπλονο π[ριβε ο κολλητος με ενα αντιστοιχο πλασμα....ηλικιες κοντα 20..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
απο νιγηρια ηταν τυπε ο φιλος σου? :think:
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16

στο διπλανο πριβε ο κολλητος με ενα αντιστοιχο πλασμα το αναστεναζε.....ηλικιες εγχρωμων κορασιδων γυρω στα 20 λεμε τωρα....
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
πρεπει ο φιλος bull να δωσει ονομασια καταστηματος....μηπως εχει πεσει τιποτα για αυτο στην αντιληψη μας...ετσι δεν ειναι σουκερα.... :think:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
σε ποιο μπαρ φιλε?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
πρεπει ο φιλος bull να δωσει ονομασια καταστηματος....μηπως εχει πεσει τιποτα για αυτο στην αντιληψη μας...ετσι δεν ειναι σουκερα.... :think:
εγω θυμαμε οτι ο bull ητανε ζακοφιλος,τωρα χτυπαει η καυλα για αδυσωπητη μαυρη ηδονη? :rockon:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
σε ποιο μπαρ εγινε αυτο papsasop?
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
εγω θυμαμε οτι ο bull ητανε ζακοφιλος,τωρα χτυπαει η καυλα για αδυσωπητη μαυρη ηδονη? :rockon:

το θεμα ειναι αφου εχει δειξει σημαδια γραφης extreme ζακοκαταστασης στη μαυρη κωλησε;;;αποριας αξιο...... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom