Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συναγωνιστες η βασω απο ιλλιαδα γενησε και για αυτο εχαθηκε. οπως ενα οραιω μωρο την ελεγαν ελενη με μακρυ μαυρο μαλι αν ξερει κανεις τιποτα ας το πει. αν κανεις εχει δει και τη χαρα απο δροσοπουλου ας το πει. η βικη εφυγε απο ιλλιαδα αν τη δει κανεις πουθενα να το πει οχι για αυτην εχει μια φιλη της μ αζι που ηταν στην ιλλιαδα γαμο τα παιδια οποιος  προλαβε και την πηρε αν και πρωταρα σε εστελνε κανονηκα.
 

Επισκέπτης
συναγωνιστες η βασω απο ιλλιαδα γενησε και για αυτο εχαθηκε. οπως ενα οραιω μωρο την ελεγαν ελενη με μακρυ μαυρο μαλι αν ξερει κανεις τιποτα ας το πει. αν κανεις εχει δει και τη χαρα απο δροσοπουλου ας το πει. η βικη εφυγε απο ιλλιαδα αν τη δει κανεις πουθενα να το πει οχι για αυτην εχει μια φιλη της μ αζι που ηταν στην ιλλιαδα γαμο τα παιδια οποιος  προλαβε και την πηρε αν και πρωταρα σε εστελνε κανονηκα.

  Ρε παίδες που βρίσκεται αυτή η Ιλιάδα? Μπορείτε να γίνετε λίγο πιο συγκεκριμένοι?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
στο χαλανδρι δεν νομιζω οτι θα βρεις κατι αξιολογο....μπορεις να τραβηξεις μια ροτα προς μαρουσι για απλο φραπεδακι
Στο Μαρουσι...για μασαζ μην διανοηθεις να πας....
(εβγαλα στιχακι)

Λοιπον κυριοι ακουστε για να ξερετε:

To ιδρυμα της Θησεως(Μαρουσι, παντα ετσι) χρεωνει το φραπεδακι 100ευρο
και το καλαμωτο φραπεδακι 120!!!!!!
Α'επισης εαν πεσετε πανω στο τοπ κομματι του ιδρυματος τη Νανσυ το καλαμωτο φραπεδακι χρεωνεται 140!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτα τα λεει φιλος αδελφικος ο οποιος πηγαινε τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα!!

Το ιδρυμα Choco spa χρεωνει το φραπεδακι 100ευρο και το καλαμωτο φραπεδακι 120ευρο
αααα' επισης καποιος συναθλητης εδω λεει οτι απο την ανακαινιση και μετα ειναι Αυστηρα μασαζ!!!!!!!

Για αυτο το λογο λοιπον δωστε 0,75 στον ηλεκρικο(τοσο νομιζω ειναι, εχω να μπω χρονια)κατεβειτε κεντρο και βαρατε αβερτα αφου με 70-80 ευρο για φουλ θα βρειτε αρκετα μαγαζια.


 

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Γεια και χαρα!
Ξαποστάσαμε λίγο και ξανα προς τη δοξα τραβαμε.
Συμφωνω απολυτα με το φίλο για αντζελινα από σολωμου
οσο γνωρίζεσαι τοσο καλυτερα .
και μιας και το θυμηθήκαμε πρεπει να επισκεφθουμε το ιδρυμα.
μαλλον αυριο.
 

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
επισης πολυ ντορος για ιλιαδα στο φορουμ.
καποτε οταν εγω ζητουσα πληροφοριες βγηκαν μαχαιρια.
τι να κανουμε? Αυτα εχει ο νεος.
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
  Ρε παίδες που βρίσκεται αυτή η Ιλιάδα? Μπορείτε να γίνετε λίγο πιο συγκεκριμένοι?
είναι στου ποιητή της Ιλιάδας(δεν την γράφω γιατί βγαίνουν αστεράκια) στον αριθμό 44, κολωνάκι
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
οντως, αυτη ειναι μεταγραφη περι-οπής !! μπραβο καιτάρα..
Είναι η Πωλινα που δούλευε κάποτε Ιλιάδα;Ε πάτερ; Η Ελένη μου είχε πει ότι σταμάτησε και δούλευε σε μαγαζί πεντικιούρ.
 

Επισκέπτης
είναι στου ποιητή της Ιλιάδας(δεν την γράφω γιατί βγαίνουν αστεράκια) στον αριθμό 44, κολωνάκι

perineo ξέρεις αν παίζει να τρως μπριζόλα Ηπείρου 22 κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.Είχα πάει δύο τρεις φορές αλλά δεν κατάφερα ούτε φραπέ να πιώ.Μήπως θέλουν διαφορετική προσέγγιση οι γκόμενες? Γιατί από εμφάνιση σκίζουν και είναι ελληνίδες οι περισσότερες!
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
@daniel72
για τη Μαρσι δε μου ειπες...
κανει 2πλο?
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
.........Εάν τελικά παλικάρια μου εξακολουθείτε να τα σκάτε σε ιδρύματα μου πρέπει να φάνε οπωσδήποτε  άκυρο :referee: μας βλέπω να μετακομίζουμε πολλοί από εδώ σε άλλο forum :boff: (city tours νέες αφίξεις).
Άκυρο μπρε στα υψηλού κόστους ιδρύματα. :bottom:
Όταν θα βλέπουν άδεια δωμάτια :headbang: θα κατεβάσουν λίγο κεφάλι και μύτες και θα σηκώσουν χέρια πόδια ψηλά :boobies:.
Εγώ πάντως από τότε που ο g-p :rockon: με παρακίνησε για το κέντρο και έφυγα από Κολωνάκι και Καλλιθέα  είδα άσπρη μέρα και εγώ και το πορτοφόλι μου. :dancing:
Οργανωθείτε.
Σχετικά για δικά μου report θα έρθουν μαζεμένα σε κάμποσες μέρες διότι ο χρόνος  μου είναι ελάχιστος λόγω φόρτου εργασίας. Χαιρετισμούς σε όλους. ;)  
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
perineo ξέρεις αν παίζει να τρως μπριζόλα Ηπείρου 22 κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.Είχα πάει δύο τρεις φορές αλλά δεν κατάφερα ούτε φραπέ να πιώ.Μήπως θέλουν διαφορετική προσέγγιση οι γκόμενες? Γιατί από εμφάνιση σκίζουν και είναι ελληνίδες οι περισσότερες!

Δεν έχω πάει ποτέ στο ενλόγω ίδρυμα, αλλά ανδεν παίζει μπιρζόλα με την τρίτη, τότε ή πρέπει να κάνεις καταθέσεις πολλές ή είναι στα ΔΕΝ.Πάντως δεν έχει ακουσθεί ότι τρως εκεί...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
perineo ξέρεις αν παίζει να τρως μπριζόλα Ηπείρου 22 κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.Είχα πάει δύο τρεις φορές αλλά δεν κατάφερα ούτε φραπέ να πιώ.Μήπως θέλουν διαφορετική προσέγγιση οι γκόμενες? Γιατί από εμφάνιση σκίζουν και είναι ελληνίδες οι περισσότερες!
οταν ειχε πρωτο-ανοιξει το μαγαζι αυτο, με ειχε στειλει ο ζερο για σκαουτ.

ε, κι οπως καταλαβαινετε το αποτελεσμα ητο αρνητικο (ζερο ειναι αυτος :grin:)

ελληνικα τεμαχια και μεσα στο μαγαζι δεν υπαρχει σερβιτσιο ουτε για να τρωνε οι ιδιες το κολατσιό τους. με τα χερια το τρωνε οι σαβουρες.. :grin:
 

Επισκέπτης
Δοκιμασε την Τατιανα στη Ζησιμοπουλου.50αρα με ωραια ποδια.Δεν την εχω παρει αλλα με φιαχνει.Και ειναι και ωραιος χωρος.
Θα μου πει καποιος που βρισκετε αυτο το μαγαζι;Μην μου πειτε να γυρισω πισω 10000000 σελιδες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θα μου πει καποιος που βρισκετε αυτο το μαγαζι;Μην μου πειτε να γυρισω πισω 10000000 σελιδες.
γυρνα πισω 10000000000 σελιδες.. :grin:

στο φαληρο ειναι, αν δεν κανω λαθος στον αριθμο 93 (????)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.960
Κριτικές
490
Like
36.548
Πόντοι
41.447
οταν ειχε πρωτο-ανοιξει το μαγαζι αυτο, με ειχε στειλει ο ζερο για σκαουτ.

ε, κι οπως καταλαβαινετε το αποτελεσμα ητο αρνητικο (ζερο ειναι αυτος :grin:)

το ΄χα μυριστεί το λαγωνικό οτι μάλλον πρόκειται για φόλα, οπότε για οικονομία χρόνου και δυνάμεων έστειλα εσένα...
μπουχαχαχα!

αλλά για να μην παραπονιέσαι μετά, και επειδή είχα τύψεις σου είπα για μια "Δεσποινα" και είδες το φώς το αληθινό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom