Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Ξερει κανενας συναγωνιστης μια ουκρανη ονοματι ΛΟΥΝΤΑ που εργαζεται σε μαζαζ και μενει κοντα στον αλιμο?
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Επι τη ευκαιρία,να ρωτήσω κάτι,τεχνικό περισσότερο,τους παλαιοτερους και ειδήμονες? Μήπως πρέπει κάποιος να ψιθυρίσει στο αυτί της Μάρσι,οτι το "καλαμάκι" το κανουνε περισσότερο με τα χείλια και την γλώσσα και οχι με τα δόντια? Μήπως πρέπει να ζητήσει τα φώτα της φίλης της της Μάγια,η οποία κατέχει καλύτερα το άθλημα?
Ουτως ή αλλως , δεν φημιζεται γι αυτο η Μαρσι..
Μπορει να πειναγε , που ξερεις!
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
@spiros1968 
Ξερουμε, ξερουμε..
Ειναι να μην το ξαναπεις... :2funny:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
@andy51 
τελικα με ποια πηγες, γιατι εχω μπερδευτει...
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Επι τη ευκαιρία,να ρωτήσω κάτι,τεχνικό περισσότερο,τους παλαιοτερους και ειδήμονες? Μήπως πρέπει κάποιος να ψιθυρίσει στο αυτί της Μάρσι,οτι το "καλαμάκι" το κανουνε περισσότερο με τα χείλια και την γλώσσα και οχι με τα δόντια? Μήπως πρέπει να ζητήσει τα φώτα της φίλης της της Μάγια,η οποία κατέχει καλύτερα το άθλημα?

Επι τη ευκαιρία....σε πρόσφατη επίσκεψη στην Σολωμού,και πριν αρχίσει η Ζάνα το καλαμάκι,με ρώτησε αν εχω πάει σε άλλα ιδρύματα.Μόλις της είπα για Στουρνάρη,μου λέει "αν ξαναπάς,να πάρεις την Μάγια!!!Είναι πολύ καλή και φίλη μου"....... :dancing:

Ερώτηση στους οπαδούς της Μάρση. Έχει αλλάξει καθόλου ντύσιμο? γιατί όσες φορές την είδα φορούσε κόκινα ρούχα, μαύρες
δικτυωτές κάλτσες και κόκκινα φθηνιάρικα παπούτσια.
:o :o :o
Θα μπορούσαν πάντως οι θεραπαινίδες όλων των μασατζίδικων να προσέχουν περισσότερο την εμφάνισή τους.

 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Συνάδελφοι, μήπως ξέρετε πού (αριθμός, κουδούνι) βρίσκονται τα μασατζίδικα του Παγκρατίου (Άκρωνος, Στράβωνος), που έχουν αναφερθεί παλιότερα;
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Γυρισα λοιπον απο την τσαρκα κ οπως υποσχεθηκα,ενημερωνω το κοινο.
Καταρχην η Ηρα στην 3ης σεπτε.  δεν μου πολυαρεσε,αρκετα <μασιφ> θα ελεγα για τα γουστα μου,το αλλο το αδυνατο μωρακι,κατι (μου ειπε).
Πηγα λοιπον για Μαρσυ,αλλα δουλευε,ειχε δουλεια το μαγαζι κατα τις 13.30-14.30 σημερα.και πηρα λοιπον την τζουλια με τα πλουσια (αισθηματα).
υπακουο κοριτσακι,μασαζ=0 καμια σχεση με το αθλημα.κατα τα αλλα,εκανε αυτα που ζητησα,αλλα ηταν στην μουγκα ρε παιδι μου.δεν με αναστατωσε,σε βαθμο που να πω..γουσταρω να την σκισω.Αποστειρωμενη μπριζολα λοιπον,συμπολεμιστες εφαγα.και οπως καταλαβαινετε,αν η μπριζολα δεν εχει το λιπακι της,δεν εχει κ νοστιμια.
Αυτα λοιπον απο το μετωπο.
  ερωτηση...στην σολομου 59,,αυτη η αννα με τα πλουσια (αισθηματα)..τι λεει>??????
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
@andy51 
τελικα με ποια πηγες, γιατι εχω μπερδευτει...

Και με τις τρείς οπως καταλαβαίνεις.... :2funny: πρώτα με την Μάρσυ,μετά με την Ζάνα και στην συνέχεια πήγα στην Μάγια για να δώσω τα χαιρετίσματα.... :2funny: ολα αυτά σε διάστημα 10 ημερών περίπου.Αν θέλεις και βαθμολογία,Μάγια 9 - Ζάνα 7.5 και Μάρσυ 6.5.....

Και οι 3 πάντως εξαιρετικά φιλικές,καθολου βιαστικές και πολύ καθαρές.
 

Επισκέπτης
ποιο μελαχρινακι λες , αυτο με τους βύζους τους τεραστιους ή την άλλη ( μάλλον ρουμανα ) με το σγουρό μαλί ?
την παολα . βεβαια απο μασαζ χαλια, ακομα εχω εγκαυματα ετσι οπως με ετριβε, αλλα απο εμφανιση τιρβο
 

Επισκέπτης
Χμμμ Τσέχα; Εμένα μου είπε Πολωνίδα. Και για Πολωνίδα έμοιαζε.
Τι να πεις... Κατα τα άλλα ισχύοθν όσα έγραψε ο χουλιγκάνος.
μαλλον πολωνεζα ειναι . η αδερφη της ειναι αυτη με τις βυζαρες.πολυ μο**ι και αυτη. και θα σας πω γιατι πρεπει να ειναι πολωνεζες.
αυτη με τις  :boobies: εχει λιγο προγουλι και (μη κοροιδεψετε τη θεωρια μου) οι περισσιοτερες πολωνες που εχω γνωρισει μπορει να εχουν κορμαρες αλλα ολες εχουν το προγουλακι τους ;)
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
πηρα λοιπον την τζουλια με τα πλουσια (αισθηματα).
υπακουο κοριτσακι,μασαζ=0 καμια σχεση με το αθλημα.κατα τα αλλα,εκανε αυτα που ζητησα,αλλα ηταν στην μουγκα ρε παιδι μου.δεν με αναστατωσε,σε βαθμο που να πω..γουσταρω να την σκισω.
Μικρη ειναι ακομα, θα μαθει.. ;)
 

fanisb

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0

Ρε παιδιά μια ερώτηση Κυριακή παίζει τίποτα γύρο στο κέντρο που να είναι ανοιχτό .Ευχαριστώ
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Ξερει κανενας συναγωνιστης μια ουκρανη ονοματι ΛΟΥΝΤΑ που εργαζεται σε μαζαζ και μενει κοντα στον αλιμο?

Λούντα, λέγεται μια τρόφιμος μασσαζερί που είναι πίσω από το Caravel, κοκινομάλα με μεγάλους βύζους, κάνει καλό μασάζ και φτάνει μέχρι φραπέ. Το κατάστημα ανήκει στη κατηγορία "ΔΕΝ".
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες καλημέρα. Έχω ένα μπάρμπα σιτεμένο που το λέει η περδικούλα του αλλά δεν θέλει να ξεφτιλιστεί σε καμιά μικρούλα. Γνωρίζεται καμιά 50άρα τρωγούμενη ανεκτική να τον συνδέσω; SOS είναι καβλωμένο το πουρό!
Δοκιμασε την Τατιανα στη Ζησιμοπουλου.50αρα με ωραια ποδια.Δεν την εχω παρει αλλα με φιαχνει.Και ειναι και ωραιος χωρος.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Λούντα, λέγεται μια τρόφιμος μασσαζερί που είναι πίσω από το Caravel, κοκινομάλα με μεγάλους βύζους, κάνει καλό μασάζ και φτάνει μέχρι φραπέ. Το κατάστημα ανήκει στη κατηγορία "ΔΕΝ".

ΔΕΝ=Δεν Εχει Μασαζ ???/..;)...;)..;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom