Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

anagogos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
H Πωλίνα εθεάθη στη Στουρνάρη, η Βάσω αγνοειται...
 

ttsefan

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η βασω ενα φεγγαρι δουλευε αρχες του χρονου περιπου στο θησεως 27α στο μρουσι καθησε λιγες μερες και μετα εφυγε τωρα δεν ξερω που ειναι ξερει καποιος
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Καταρχας Φρατζή πας με 70.
Δεύτερον το γεγονός πως σου λένε 80 και εσύ το πας αδιαπραγμάτευτο δεν μου αρέσει, θα σου έλεγα να το παίξεις να δεις τι γίνεται. Έτσι παγιώνεται πάντα. Μπαίνουν κάποιοι κα λένε και 100 να μου πει εγώ τα δίνω...
Εγώ σόρρυ αλλά αν μου πούνε 80 ή 100 θα τα ακούσουνε. και μακάρι να μη γαμήσω και ποτέ την γκόμενα που θα μου γιαλίσει εκεί μέσα. Δηλαδή όταν βρίσκεις μια κοπέλα έξω και σου λέει πως για να την πηδήξεις θέλει να της αγοράσεις κόσμημα γιατί την φτύνεις και προχωράς στην επόμενη και στις "επι το κιγκλίδωμα" ξαφνικά γινόμαστε μπρούκληδες;
Ρε δεν πα να κρεμάσουν τα μαστάρια τους στο περίμενε....εγώ 80 δεν τους δίνω και ας μην ξαναπηδήξω ποτέ σε μασατζίδικο. Άει σιχτίρ πια...γίνανε όλες γκόμενες περιοπής. Και εκτός των άλλων παίζουμε και τη ζωούλα μας με τα ζώα που πάνε και καταθέτουν και θέλουνε ακάποτα και κωλοσφυρίγματα και δεν αντιλαμβάνονται τους κινδύνους.

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου....Ειδικά για την τελευταία παράγραφο,εγκρίνω και επαυξάνω!!!!

Ακου ομως κατι αγαπητέ φίλε.Δεν εχουν ολοι τον ιδιο χαρακτήρα,ουτε βέβαια την ιδια τσέπη.Και στο μασαζ,όπως και γενικώτερα στο πληρωμένο σεξ,παιζει καποιο ρόλο και η προσωπική χημεια.Δεν αγοράζουμε ενα πακετο μακαρόνια,οποτε ψάχνουμε να βρουμε την φθηνότερη τιμή.

Το να σου πουνε 80 η 100 και να φυγεις,το καταλαβαινω.Ομως,αν το παζαρεψεις στην αρχή,το κανεις πράγματι 70 και η γκόμενα στραβωσει και μπει μεσα και σε ξεπετάξει σε 10 λεπτά,κέρδισες κατι?Θα μου πεις,πληρωνοντας το 80αρι η το 100αρι εξασφαλίζεις καλή περιποιηση? ασφαλώς οχι,ομως δεν προκαλεις τουλάχιστον την τσαντιλα της γκόμενας.

Το θέμα ειναι απλό.Αν περάσεις καλά,θα ξαναπας και ας πληρωσεις παραπάνω.Αν δεν περάσεις καλά,και τσάμπα να σου πουνε δεν ξαναπας.Αυτό ισχυει σε οποιαδήποτε υπηρεσία αγοράσεις,ειτε λέγεται μασαζ,ειτε εστιατοριο,ειτε ξενοδοχειο,ειτε οτιδήποτε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.707
Πόντοι
41.447
Στον αλβανικό οίκο μαλλάξεων Πατησίων 131 η Αλεξάνδρα - άψογο και μοσχομυριστό πιπίνι, η Τζέσι - καινούργια στρουμπουλή μελαχρινή κοντό μαλλάκι και η Μελίνα (νομίζω) μελαχρινή με κολασμένο σώμα. Έχω γράψει παλαιότερα για Αλεξάνδρα.

H Αλεξάνδρα είναι φιλότιμη και γλυκούλα.
Η άλλη με το "κολασμένο σώμα" είναι εντελώς για τον πούτσο (μια με καμπύλες μελαχρινή και με μεγάλο στήθος)
Ξεπέτα και καργιολάκι
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες εμείς κάνουμε τις μαλακίες και μετά παραπονιόμαστε! Αλλά για κάντε λίγο κράτει και μετά να δούμε αν θα πέσουν οι τιμές. Άκου 80, 90, 100 + !!! Μαύρο στο Μαυρογιαλούρο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.707
Πόντοι
41.447
Παίδες εμείς κάνουμε τις μαλακίες και μετά παραπονιόμαστε! Αλλά για κάντε λίγο κράτει και μετά να δούμε αν θα πέσουν οι τιμές. Άκου 80, 90, 100 + !!! Μαύρο στο Μαυρογιαλούρο!

παιδία μόλις ακούσετε για τιμή μεγαλύτερη των 80 ευρώ, απλά φύγετε ευγενικά λέγωντας πως βρικεται μασάζ με 70 ευρώ και φούλ προγραμμα αλλού.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδία μόλις ακούσετε για τιμή μεγαλύτερη των 80 ευρώ, απλά φύγετε ευγενικά λέγωντας πως βρικεται μασάζ με 70 ευρώ και φούλ προγραμμα αλλού.
για αλλα μια φορα η μηδενισμένος μιλαει σωστα.. :P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Πωλίνα έπιασε δουλεία στην Κάιτη?
Αυτό θα πεί μεταγγραφή!

εγω θα θεωρησω ως μεγαλη μεταγραφη να παω μια μερα στη στουρναρη και να σε δω να εργαζεσαι εκει ως κορασιδα που προσφερει αποκλειστικα και μονο αθλητικο μασαζ...με βοηθο σου τον φιλτατο συναγωνιστη και κατοχο διπλωματος σπαλομπριζολικου αισθητικου μασαζ PANX... :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω θα θεωρησω ως μεγαλη μεταγραφη να παω μια μερα στη στουρναρη και να σε δω να εργαζεσαι εκει ως κορασιδα που προσφερει αποκλειστικα και μονο αθλητικο μασαζ...με βοηθο σου τον φιλτατο συναγωνιστη και κατοχο διπλωματος σπαλομπριζολικου αισθητικου μασαζ PANX... :grin:
και τσατσά εσενα μωρη φραπεδιαρα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και τσατσά εσενα μωρη φραπεδιαρα..

εγω θα μπορουσα να γινω μονο στριπτητζου...το οτι περασα απο μερικα μασαζ ηταν εντελως τυχαιο...εχω αλλεργια στα λαδια,στα αιθερια ελαια και πανω απο ολα ειμαι εντελως τυχαιος στα μασαζ!τα στριπ ομως ειναι ο φυσικος χωρος ενος πορνοδιεστραμμενου τρισμεγιστου ωσαν και μενα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.707
Πόντοι
41.447
και τσατσά εσενα μωρη φραπεδιαρα..

και εσύ θα ανοιγοκλείνεις την πόρτα και θα λές στους πελάτες : "εγώ πλεον δεν δουλευω, αλλά έχουμε πολύ καλες κοπέλες, δοκιμαστε και θα δείτε"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και εσύ θα ανοιγοκλείνεις την πόρτα και θα λές στους πελάτες : "εγώ πλεον δεν δουλευω, αλλά έχουμε πολύ καλες κοπέλες, δοκιμαστε και θα δείτε"
μου ειπε ο βασος να σου πω, οτι αν δεν δουλευεις κι εσυ, θα μας κραζει στο bourdela.com
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αν καπια  κοπελα πχ  μαρσυ  κανει μασσαζ σε αλλο πελατη μπωρεις να περιμενεις να τελειωση για πρεπει οποσδηποτε να παρεις αλλη και επισης ας γραπση καπιος διευθηνση και αριθμο και κουδουνι για την ιλλιαδα ευχαριστω 
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
ρε παιδια αν καπια  κοπελα πχ  μαρσυ  κανει μασσαζ σε αλλο πελατη μπωρεις να περιμενεις να τελειωση για πρεπει οποσδηποτε να παρεις αλλη   

Μπορείς να περιμένεις να τελειώσει, αλλά κατά την γνώμη μου δεν είναι καλή ιδέα,
το πιο πιθανό είναι να είναι κουρασμένη και να μην περάσεις καλά,
ειδικά αν ο προηγούμενος της είχε ζητήσει δυνατό μασάζ και τίποτα τρελά "φαγοπότια"
και την έχει "ξεπατώσει".........!!!!!!!!!!!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Φιλοτίου στην Κυψέλη απέναντι από τα δικαστήρια (δεν θυμάμαι αριθμό)

Για όσους ενδιαφέρονται βρήκα για το ίδρυμα της Φιλοτίου στην Κυψέλη,
η διεύθυνση ακριβώς είναι Φιλοτίου 12 το κουδούνι γράφει ΑΡΩΜΑ
και είναι στον 4ο όροφο.
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ας δώσω μια συνολική κριτική απο την μέχρι τώρα εμπειρία μου.

Ζάνα (μάρνης): Όσον αφορα τις υπηρεσίες για μένα είναι μέτρο σύγκρισης. Μακάρι να ήταν 5 χρόνια νεότερη. Η συλικόνη στο στήθος όχι και πολύ πετυχημένη.
Ελένη(Στουρνάρη): Αν την δείς στον δρόμο μάλλον δεν θα γυρίσεις να την δείς. Στο δωμάτιο όμως είναι αποκάλυψη. Για μένα ο καλύτερος χαρακτήρας.
Τζούλια(Στουρνάρη): Με την Τζούλια ήταν η πρώτη μου εμπειρία σε μασατζιδικο και ομολογουμένως για την πρώτη φορά τότε ήταν η καλύτερη επιλογή. Πλέον έχει πέσει πάρα πολύ όσον αφορά τις υπηρεσίες και το κυριότερο δεν ΔΕΝ ΔΕΝ κλείνει ποτέ το στόμα της.
Μάρσι (Στουρνάρη): Πολύ καλό κορμί και πρόσωπο απο υπηρεσίες όμως για εμένα είναι υπερτιμημένη εδώ. Ο καλύτερός της φίλος έχει γίνει ο καθρέπτης στον οποίο κοιτάζεται συνέχεια.
Μάγια (Στουρνάρη): Για μένα η χειρότερη επιλογή (η πρώτη φορά που η κα Καίτη δεν είχε δίκιο)
Αλίνα: (Φωκίωνος): Όμορφο πρόσωπο και σώμα αλλά απο υπηρεσίες τίποτα το ιδιαίτερο. Καλός χαρακτήρας. Ίσως απο υπηρεσίες να γίνουν καλύτερες καθώς ήταν η πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί
Πάολα: (Φωκίωνος): Το πιο σφιχτό κορμάκι που έχω δοκιμάσει. Απο μασάζ, αν πηγαίνετε για μασάζ καλύτερα κόψτέ βεντούζες στο σπίτι. Όταν γυρίσεις όμως ανάσκελα όλα είναι πολύ καλύτερα.
Εν ολίγοις για πρωτάρηδες, όπως υπήρξα και εγώ, προτείνω Ελένη και Αλίνα
Για πιό προχωρημένους Ζάνα και Ελένη
Δεν ξέρω πως θα είναι απο την δεύτερη φορά και μετά η Πάολα και η Αλίνα.
Δεν θα ξαναπάω στην Μάγια την Μάρσι και την Τζούλια.
Τώρα πλέον ψάχνω κοπέλες με το σώμα της Πάολα το μασάζ της Ζάνας και τις υπηρεσίες της Ελένης οπότε αν κανείς έχει βρεί τέτοιο συνδιασμό ας προτείνει.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Μάγια (Στουρνάρη): Για μένα η χειρότερη επιλογή (η πρώτη φορά που η κα Καίτη δεν είχε δίκιο)

Τώρα πλέον ψάχνω κοπέλες με το σώμα της Πάολα το μασάζ της Ζάνας και τις υπηρεσίες της Ελένης οπότε αν κανείς έχει βρεί τέτοιο συνδιασμό ας προτείνει.


Συναγωνιστή για την Μάγια μάλλον κάνεις λάθος ή έτυχες στη περίπτωση,
γιατί και πολύ καλό μασάζ κάνει,στα ίδια επίπεδα με την Ζάνα θα έλεγα
και από υπηρεσίες..........ΑΠΟΛΑΥΣΗ.

Τώρα γι'αυτό που ψάχνεις.........πιο εύκολο είναι να πιάσεις το λαχείο!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom