Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα κατα τις 4.30 απο ΣΟΛΩΜΟΥ 54.Η Ζανα στην υποδοχη πολυ ευγενικη αλλα δεν δουλευε. Τρια τεμαχια,ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΝΑΤΑΛΥ,ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ.Πηρα ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ πολυ αστερι.Κατερινα μουναρος αλλα ξεπεταξε συναγωνιστη σε λιγοτερο απο 15 λεπτα με ψευτικα ουρλιαχτα. :knockinb: :bounce:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Έλα μασαζόπληκτοι σας βρήκαν ένα γαμάτο αβατάρ... Όποιος προλάβει να το βάλει πρόλαβε... :2funny: :2funny:


funny-pictures.jpg
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια για αυριο κυριακη εχετε κατι καλο να προτεινετε λες να επισκευτς για πρςτη φορα καποιο απο τα καταστηματα ποθ θα μου προτεινετε ευχαριστω!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Φιλοι μου συναγωνιστες ,δεν νομιζετε οτι η Μαρνης εχει χαλασει πολυ τελευτεα ? και νομιζω νομίζω ότι άντο έχει συμβεί από τότε που από κει φύγανε , η Ζάνα ,η θεοδωρα και αλλα καλά κορίτσια....

2 φορές επιχείρησα να πάω πρόσφατα και εφυγα τρέχοντας...
αν δεν φέρουν όμορφες κοπέλες δεν γινεται τιποτα...
απογοήτευση
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε PANX σε ψάχνω να μου πεις "ποιός Θανάσης" γιατί τρώω πόρτα στη Νατάσα!
εεεεεε.... συγνωμη για την ενοχληση κυριε, αλλα [size=20pt]ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΘΡΕΝΤ !!!![/size]
 

metsovos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2006
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους ξερει κανενας να μου πει τι πεζει στο χαλανδρι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στην ιλλιάδα τις περισσότερες φορές σου γεννά προσδοκίες η κα Ελένη η οποία ότι και να της ζητήσεις λέει <<θα τα κανονίσεις στο δωμάτιο με την κοπέλλα>> Μπάινεις στο δωμάτιο και εκεί αρχίζει το ξεψίλιασμα ακόμα κια για φραπέ σου ζητάνε 20€Βέβαια από την ιλλιάδα έχουν περάσει κατά καιρούς ακπληκτοκά κομμάτια όχι μόνο από πλευράς υπηρεσιών αλλά και εμφάνισης (πωλίνα,βάσω,αγγελική,αλεξάνδρα,ρόζα)

πωλινα!τί μου θυμησες τωρα?τι βυζαρες ηταν αυτες? :jerking: :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα σε ολους ξερει κανενας να μου πει τι πεζει στο χαλανδρι?

στο χαλανδρι δεν νομιζω οτι θα βρεις κατι αξιολογο....μπορεις να τραβηξεις μια ροτα προς μαρουσι για απλο φραπεδακι και προς κεντρο για γαρνιτουρα φραπε μετα μοσχαρισιας(φρεσκουδι-νεανουδι :cheesy:) ή μετα χοιρινης ασπαλωτης(λογω οστεοπορωσης :dancing:) μπριζολας με πολλα ξυγκια ή λιγα ξυγκακια...(μιλφιδιο-granny δηλ. :grin:)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το πρωί που είχα περάσει εγώ δουλευε κανονικά....

καλα εσυ με τοσες πρωινες επιδρομες θα επρεπε να ειχες συμπληρωσεις την 37ετια και να εχεις βγει στη συνταξη...δεν πας μια στο ΙΚΑ Πατησιων να σου μετρησουν τα μεροκαματα?
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom