Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Ρε κωλογραφεια του κερατά, για τσοφλια μας περασατε ρε? Αντε στο διαλο χρονιαρα μερα, πηγαινετε κ δωστε κανα φραγκο στη google άμα θέλετε να διαφημιστείτε κι αφήστε το τσαμπα μέσω μούφα λογαριασμών του bou! Αναβαθμιστε πρώτα τις υπηρεσίες και τη συμπεριφορά σας και μετά! Το promotion σας μάρανε τσαμπατζήδες...
Δεν ξέρω τι λέτε και γιατί ορμάτε . Εμπειρία μοιράζομαι και δεν έχω κανένα κέρδος οποίος θέλει πάει και έχω φάει πολλές φόλες με empire , Vip , joy κτλ … και γιατί δεν ορμάτε στον προμοταρα gravity και Menelaos η Andrea’s η όσα προφίλ έχει και η κοπέλα αυτή για αυτουνού το γραφείο δούλευε από ότι μου είπε κει τώρα κάνει προφίλ να την κράξει γιατί απλά μάγκες όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια ! Κανένα κέρδος για προμο οποίος θέλει κάνει οποίος δεν θέλει όχι . Αλλά όλοι συζητάνε για κάτι άλλο από τις γνωστές φολες που μας αρμεγουν για ένα ελεεινό μασάζ. Έλα τώρα που μόνο 5 ονόματα γράφουν και διαφημίζουν και εκεί δεν έχω δει τέτοια επίθεση . Όσο για το κόστος 100 ευρώ η ώρα . Όλοι να είστε καλά και να περνάμε καλά όποτε μπορούμε και οποία πληροφορία για κάτι άλλο καινούργιο καικαυλωτικο καλοδεχούμενη
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Ρε κωλογραφεια του κερατά, για τσοφλια μας περασατε ρε? Αντε στο διαλο χρονιαρα μερα, πηγαινετε κ δωστε κανα φραγκο στη google άμα θέλετε να διαφημιστείτε κι αφήστε το τσαμπα μέσω μούφα λογαριασμών του bou! Αναβαθμιστε πρώτα τις υπηρεσίες και τη συμπεριφορά σας και μετά! Το promotion σας μάρανε τσαμπατζήδες...
Δυστυχώς φίλε μου όσο τα ταΐζουν θα συνεχίζουν να τα κάνουν αυτά.!! Εγώ προσωπικά έχω 1 μήνα να πάρω και αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά στις υπηρεσίες θα κάνω και 1 χρόνο. Γιατί τα 140 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο είναι πολλά για ένα ψευτομασαζ και ένα ξέρω σεχ…
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.665
Κριτικές
15
Like
6.353
Πόντοι
8.345
αν μπορεις μαν,στειλε μου&εμενα π.μ θα με ενδιαφερει η περιπτωση

πως ολοι βλεπετε αυτο το μνμ αλλα οχι ολα τα υπολοιπα που λεμε οτι δεν υπαρχουν οι 2 κοπελες.... :thumbsup: :thumbsup:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.665
Κριτικές
15
Like
6.353
Πόντοι
8.345
Μετά από 10 χρόνια στον χώρο του μασάζ και πολλές διαφορετικές εμπειριες επιτέλους κάτι διαφορετικό . Exotic Tantra Massage ….. μοναδική αναζωογοννηση 4 διαφορετικά μασάζ σε 1 πρόγραμμα με έμφαση σε κινήσεις φραπέ ! Όλη η συνέδρια βασισμένη στην δίκη μου καυλα και στου μορίου μου ! Να μην φοβάται να τον αγγίξει και να την αγγίζω . Πιο ενεργητικό μασάζ σε συμμετοχή μου δεν έχω ζήσει ! Εξαιρετικό μασάζ ανεπανάληπτη αίσθηση και τρομερό κύμα καυλας με τελείωμα σε στήθος …….. Συν 20 ο φραπές . Massazakimou λοιπόν και Λύδια !!!! Κρίμα που διάβασα τόσα άσχημα που δεν ίσχυαν ούτε 1 ! Άνετη καυλωτικη ! Με ταξίδευε με το άγγιγμα της σε όλες τις τις τρυπούλες και αυτό που με τρέλανε είναι το γλείψιμο που με άφησε να της κάνω χωρίς έξτρα .
Όσον αφορά το πρόγραμμα Φούλ naked B2B + Lomi Lomi + Tantra + Lingham. Η δομή του προγράμματος συν η τεχνική του φραπέ καθόλη την διάρκεια του προγράμματος της και το ποσό καυλα ήταν η κοπέλα και υγρή ! Διπλό το Bonus

η Λυδια απο το μασαζακι μου ηταν ως Λυδια/Χριστιανα στα empire/crystal τον δεκεμβρη, μετα πηγε σαν Χριστιανα για λιγο στο vip αν δεν κανω λαθος, ξαναγυρισε empire αρχες φεβρουαριου και τωρα βλεπω πηγε και σε νεο γραφειο. ειχαν γραψει κατα καιρους καλα σχολια κατι νεοι λογαριασμοι οπως ο vag13. δεν την εχω συναντηση γιατι δεν μου αρεσε στο προσωπο της προσωπικα

απο τις φωτος ειναι ιδιες σχεδον ολες οι κοπελες

Empire-Crystal
Νικη - Κατερινα
Λυδια - Χριστιανα
Ιωαννα - Αννα
Μαρια - Μαιρη
Ηλιανα - Ανθη
Αλεξανδρα - Ελινα
Ναντια - Σοφια
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.446
Like
3.651
Πόντοι
456
Δεν ξέρω τι λέτε και γιατί ορμάτε . Εμπειρία μοιράζομαι και δεν έχω κανένα κέρδος οποίος θέλει πάει και έχω φάει πολλές φόλες με empire , Vip , joy κτλ … και γιατί δεν ορμάτε στον προμοταρα gravity και Menelaos η Andrea’s η όσα προφίλ έχει και η κοπέλα αυτή για αυτουνού το γραφείο δούλευε από ότι μου είπε κει τώρα κάνει προφίλ να την κράξει γιατί απλά μάγκες όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια ! Κανένα κέρδος για προμο οποίος θέλει κάνει οποίος δεν θέλει όχι . Αλλά όλοι συζητάνε για κάτι άλλο από τις γνωστές φολες που μας αρμεγουν για ένα ελεεινό μασάζ. Έλα τώρα που μόνο 5 ονόματα γράφουν και διαφημίζουν και εκεί δεν έχω δει τέτοια επίθεση . Όσο για το κόστος 100 ευρώ η ώρα . Όλοι να είστε καλά και να περνάμε καλά όποτε μπορούμε και οποία πληροφορία για κάτι άλλο καινούργιο καικαυλωτικο καλοδεχούμενη
Σε επνιξε το δικιο ρε τυπε.
Αλπουλα βοηθα το παιδι ρε ,που χαθηκες?
:heavymetalbig:
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Γειά σου αν μπορείς να μου στείλεις κ εμένα. Και έχω κ εγω να σου δώσω μια που θα σε ενδιέφερει...
 

Tyxaios21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
17
Like
30
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι! Κάποια πρόταση εμφανισιμης κοπέλας, καλής στο μασάζ, και να δίνει στόμα;; Ευχαριστώ
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ

Απο 11:00 έως 15:00

ΜΟΝΟ το Χαλαρωτικό Μασάζ
είναι στα 50 Ευρώ η μια ώρα ( 60 Λ )

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ολες τις υπόλοιπες ώρες έχουμε προσφορά τα 90 Λεπτά χαλαρωτικό μασάζ
κοστίζουν απο 80 Ευρώ προσφορά στα 70 Ευρώ !

Οι 2 ώρες
απο 100 Ευρώ είναι προσφορά στα 90 Ευρώ για το χαλαρωτικό μασάζ !

----------------------------------------------------------------------------------------------
VIP MASSAGE

698 0 280 270
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Συνάντηση πριν ένα μήνα περίπου.
Άννα-Velvet
Καμία διαφορά με τις φωτογραφίες. Ζήτησε +20 για φραπέ και +40 για στόμα. Από μασαζ μέτρια πράγματα.

Νίκη - Empire
Πολυ φιλική σαν χαρακτήρας. Σχετικά καλό μασαζ. Οι φωτογραφίες ακριβής. Ζήτησε +20 για φραπέ. Για σεξ ήθελε +60.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ

Μυοχαλαρωτικό Μασάζ 1 ώρα 50 Ευρώ

Σουηδικό Μασάζ 1 ωρα 60 Ευρώ

Αθλητικό Μασάζ 1 ωρα 60 ευρώ

Μυοχαλαρωτικό Μασάζ 45 Λεπτά 40 Ευρώ

Σουηδικό Μασάζ 45 Λεπτά 50 Ευρώ

Αθλητικό Μασάζ 45 Λεπτά 50 Ευρώ


ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΕΙΡΟΜΑΛΑΞΗΣ FULL BODY RELAX MASSAGE

60 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 60 Ευρώ
90 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 80 Ευρώ
120 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 100 Ευρώ


Massage Barefoot & Foot Massage – Ασιάτσου

60 Λεπτά μασάζ Κόστος : 70 Ευρώ

Body to body και Lomi Lomi

60 Λεπτά 80 Ευρώ
90 Λεπτά 100 Ευρώ
Μασάζ με 4 Χέρια

4 Χέρια για 60 Λεπτά 100 Ευρώ

4 Χέρια για 90 Λεπτά 120 Ευρώ


ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΑΣ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΣΤΗ

ΓΡΑΜΜΗ VIBER 698 097 2778
ΓΙΑ ΓΡΑΠΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Η

ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 698 0 280 270
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
14
Like
2.112
Πόντοι
2.487
Δημητρα απο ΑΡΤ ξερουμε με τι ονομα κυκλοφορει/που πλεον?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
966
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
σκληρο,για εξηγησου :police:

Μέτριο μασάζ, ακριβή στα έξτρα, ψωνάρα.

Παρόλο που είναι σχετικά όμορφη δεν θα την προτιμούσα με τίποτα.

Έχω γράψει 2 reviews γι αυτήν, μπορείς να ανατρέξεις στο thread κάτω απ΄το όνομά μου
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
348
Πόντοι
21
Μέτριο μασάζ, ακριβή στα έξτρα, ψωνάρα.

Παρόλο που είναι σχετικά όμορφη δεν θα την προτιμούσα με τίποτα.

Έχω γράψει 2 reviews γι αυτήν, μπορείς να ανατρέξεις στο thread κάτω απ΄το όνομά μου
Συμφωνώ εχει κατι εχτρα πανάκριβα γιαυτο ειχα παρει μονο στοματάκι οπου το πλήρωσα συν 50 αλα ηταν κόλαση…
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
παίδες χαιρετώ!! Θα ήθελα μια ενημέρωση επειδή έχω καιρό να πάρω ... Έψαχνα την Αντζελίνα από οσμοζ και δεν είναι στο ρόστερ του σάιτ . Πήρα τηλ και λένε θα επανέλθει. Μπας και ανεξαρτητοποιήθηκε?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
παίδες χαιρετώ!! Θα ήθελα μια ενημέρωση επειδή έχω καιρό να πάρω ... Έψαχνα την Αντζελίνα από οσμοζ και δεν είναι στο ρόστερ του σάιτ . Πήρα τηλ και λένε θα επανέλθει. Μπας και ανεξαρτητοποιήθηκε?
Στο deluxe ως Μάρθα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom