Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Μου είχε φανεί από τις πιο όμορφες και γλυκές κοπέλες από αυτές που μου έστειλαν στο Viber. Το κόστος που κινήθηκε; Κάποια περαιτέρω λεπτομέρεια επί της εμπειρίας μαζί της;
Καλή χρονιά εύχομαι!
120 όλα....gfe κατάσταση. Για μένα άξιζει.
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Έχει ακουστεί ξανά πάντως ότι υπήρχαν απειλές κτλ.
Αν όντως έχει συμβεί είναι σοβαρό το θέμα και μπορεί να κλιμακωθεί εύκολα προς όλες τις κατευθύνσεις χωρίς ευχάριστα αποτελέσματα για καμία πλευρά

35 με 40...reiki massage.. χαλαρός άνθρωπος.. Ικαρία διακοπές...skiper καλοκαιρινή δουλειά.. μια δουλεύει στο μασάζ μια όχι...δεν θα την βρεις στο forum...δουλεύει σε χαλαρά γραφεία.. θέλει δουλειά.. Καλή αναζήτηση..
Καλη Χρονια Φιλε. Δηλαδη μου λες να ψαχνω ψιλους στα αχυρα????
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
137
Like
151
Πόντοι
1
35 με 40...reiki massage.. χαλαρός άνθρωπος.. Ικαρία διακοπές...skiper καλοκαιρινή δουλειά.. μια δουλεύει στο μασάζ μια όχι...δεν θα την βρεις στο forum...δουλεύει σε χαλαρά γραφεία.. θέλει δουλειά.. Καλή αναζήτηση..
Ψαχνω γυναικα σκιπερ για ολα τα καλοκαιρια... το μασαζ ειναι στα συν ... μηπως μπορεις να μου δωσεις τα στοιχεια επικοινωνιας εδω η σε πμ? Ευχαριστω
 

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Παλαιότερα είχε μιά με τέτοιο όνομα στο Αθενς , τώρα βλέπω κάποια στο massage spa ,ίσως είναι η ίδια αλλά δεν ξέρω αν εννοεί κάποια απο αυτές ο συναγωνιστής,φαίνονται μικρότερες!

Ψαχνω γυναικα σκιπερ για ολα τα καλοκαιρια... το μασαζ ειναι στα συν ... μηπως μπορεις να μου δωσεις τα στοιχεια επικοινωνιας εδω η σε πμ? Ευχαριστω
θα τα βρεις όλα εδώ! Καλή Χρονιά! Πλοηγός Σκαφών Αναψυχής (Skipper)
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Σ
Παλαιότερα είχε μιά με τέτοιο όνομα στο Αθενς , τώρα βλέπω κάποια στο massage spa ,ίσως είναι η ίδια αλλά δεν ξέρω αν εννοεί κάποια απο αυτές ο συναγωνιστής,φαίνονται μικρότερες!
Σωστά θυμάσαι! καλή μνήμη!
 

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Μετά από ένα χρόνο ξαναγράφω..Λίγη ιστορία γιατί όποιος δεν ξέρει την ιστορία του έχει αβέβαιο μέλλον.

Ιστορία πρώτη: 1990.. στην περιοχή του Αργους λειτουργούσαν τουλάχιστον 8 κωλόμπαρα με Ελληνίδες που ερχόντουσαν για αρπαχτή 2-3 εβδομάδες και έφευγαν για τον επόμενο προορισμό.. Ολη η Ελλάδα ηταν γεμάτη. Μπάρ στην τεράστια άνθηση παντού. Καλαμάτα, Τρίπολη, Κυπαρισσία, Αντίρριο, Γιάννενα, Γαργαλιάνους, Ρόδο, Κω,στην Σπάρτη κτλ και φυσικά σε όλες τις μεγάλες πόλεις σε πληθώρα. Ελληνίδες οι περισσότερες 20 με 30 χιλ το μεροκάματο ( ο βασικός ήταν 45 χιλ). Ωραιες γυναίκες, έξυπνες συνήθως, με παιδία που κάναν αρπακτή και κάποιες έκτισαν πολυκατοικίες. Δύσκολα να γαμίσεις. Αλλά το χαιρόσουν οταν συνέβαινε. Ηθελε τέχνη και οχι χρήμα. Αυτό το έπαιρναν ετσι κι αλλιώς. Και δεν ήθιελαν να "καούν" γιατι οι αγρότες παραμόνευαν και ηταν αυτοί που πλήρωναν και εμεναν με το πουλί στο χέρι.
Οταν ανοιξε η Αλβανία το πρώτο κύμα ήταν το χειρότερο μείγμα που ειχε βγάλει αυτη η χώρα. ( δεν ειμαι ρατσιστής, την πραγματικότητα λέω). Κατακλύστηκαν τα μπαρ. Το μεροκάματο πήγε στις 5.000 δρχ και στα τρία ποτά την φορτωνες για το ξενοδοχείο. Οι ελληνίδες εξαφανίστηκαν, το επίπεδο έπεσε στα τάρταρα , δωμάτια χτίστηκαν μέσα στα χωράφια δίπλα στα μπάρ.

Ιστορία δευτερη. 2004 εως 2010. Η Μιχαλακοπούλου σβύζει από ζωή, από το Χιλτον και πάνω 10 μαγαζιά , αναφέρω κάποια για την ιστορία όπως Big Apple , Kavos, Rittorno, Patra's κτλ είχαν άτομα σαν τη Πάτρα, τον Γιάννη, την Κατερίνα κτλ που ηξεραν να κάνουν παιχνίδι. Το επίπεδο ικανοποιητικό. Μόνο το la luna ξέφευγε.
Ηρθε ή κρίση... Οι πίπες ξεκίνησαν μέσα στα μαγαζιά... φτηνά.. πολύ φτηνά...οι περισσότερες κάποιου επιπέδου μεταφέρθηκαν στον σκαραβαίο ή τον κάβο...

Τελικά το ερώτημα είναι: για κάποιον που επιλέγει μασάζ στο σπίτι με δεύτερες σκέψεις, τελικά τι θέλει?
Ενοχλεί ο τιμοκατάλογος αλλά ενοχλεί και ο ελεύθερος ανταγωνισμός. Μα αυτός προωθεί και διαφοροποιεί και βελτιώνει την αγορά. Αυτός που θέλει το δεδομένο ξέρει πώς να το κάνει. Γιατί βασανίζεται και πετάει τα λεφτά του? Μήπως καταστρέφεται σιγά σιγά και αυτή η αγορά όπως γίνεται το παιχνίδι? Η εμπειρία της ιστορίας δείχνει οτι πηγαίνουμε σε λάθος δρόμο.. πόσα ειναι τώρα τα κωλόμπαρα και πόσο δουλεύουν?

Κύριοι μετά από τόσα χρόνια έχω να σας πώ οτι οι περίσσοτεροι και στους δύο αυτους χώρους λέμε αν μας κάτσει η γυναίκα είμαστε μάγκες, αν οχι ειναι καριόλα... Προσδοκίες .. Τα βάσανα όλου του κόσμου...

Η ομορφιά για μένα από όλο αυτό είναι η δυσκολία.. Αν πας σε ένα μπαράκι και κεράσεις την διπλανή παρέα με τις γυναίκες που περιμένουν κάποιος να ασχοληθεί μαζί τους, με πολύ λιγότερα λεφτά θα τα καταφέρεις ..
Δεν μιλάω να γαμίσεις απλώς, αλλά να θυμίσω το παρατσούκλι μου, mindfucker.
Οι γυναίκες από αυτούς τους δύο χώρους έχουν ακούσει τόσες μαλακίες απο όλους εμάς, έχουν σκληρήνει για να αντέχουν και δεν πιστεύουν τίποτα από ότι ακούνε. Η πανοπλία τους ειναι εξαιρετική. Οχι στο κορμί, στο μυαλό και την ψυχή. Ακόμα κι αν τους αρέσουμε... ακόμα κι αν πηδάμε καλά... θα προβάλουν αντισταση λόγω αντισωμάτων εμπειρίας.. μνήμη κυτάρων και εδώ.

Αυτή είναι για μένα ενδιαφέρουσα διάτρηση!!!

Καλή χρονιά σε όλους και πάλι!!
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
915
Κριτικές
5
Like
5.033
Πόντοι
726
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Θα με ενδιέφερε να μου στείλεις με πμ πληροφορίες.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....

Μπορείς να στείλεις και σ εμένα ένα πμ φίλε, παρακαλώ?
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
118
Like
246
Πόντοι
21
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Θα με ενδιέφερε...
 

Vasilis(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Μπορείς να στείλεις και εμένα ένα πμ φίλε, παρακαλώ?
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά...καλή χρονιά σε όλους...από empire εκτός κορινας ,που έχει δοκιμαστεί...ξέρουμε κάτι...; Πχ...λυδια και Έλενα;
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
kalhσπερα, στο athens massage τι μασαζακι παιζει?
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Φιλε αν μπορεις να μοιραστεις θα με ενδιεφερε κ μενα
Καλη χρονια να εχουμε
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Με ενδιαφερει ,μπορεις να μου στειλεις σε παρακαλω? ?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Καλησπερα !!! για δωσε οτι νομιζεις σε π μ με ενδιαφερει , λογοι πολυ πιστευω οτι καταλαβες γιατι !!!!
 

steeve68

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους σας.
Παρακαλουθώ το forum περιστασιακά και πάντα έχουν ενδιαφέρον οι τόσο διαφορετικοί τρόποι που προσεγγίζεται ένα θέμα, ανάλογα με τα συμφέροντα, τις επιθυμίες , τον χαρακτήρα, τον σκοπό του καθενός.
Εχω κάνει μασάζ ή και κάτι παραπάνω, με πολλές από τις κοπέλλες που αναφέρονται εδώ μέσα, τουλάχιστον 30 διαφορετικές και οχι μία φορά. Από όλες πήρα κάτι , ( χοντρές, αδύνατες, μεγάλες, πιτσιρίκες, όμορφες, άσχημες, επαγγελματίες ή ερασιτέχνες) καλό μασάζ, σεξ, εμπιστοσύνη, εκτίμηση, ικανοποίηση του ναρκισσισμού μου, της αίσθησης εξουσίας ( πληρώνω και γαμάω) και διάφορα άλλα, ανάλογα με το τι είχα κάθε φορά ανάγκη και τι μπορέσε η συγκεκριμένη κοπέλα να μου δώσει ή εγώ να αποσπάσω.

Δεν έχω και δεν θέλω πολλά να προσθέσω για το τι κάνει η κάθε μιά και πόσο κοστίζει. Για να είμαι ειλικρινής ελάχιστες μου έχουν ζητήσει συγκεκριμένο ποσό πριν ή και μετά το ραντεβού μια και πράτω κατά περίπτωση και συνήθως καλύπτω τον μέσο όρο που αναφέρετε. Συνήθως σε σχέση με αυτά που διαβάζω παίρνω λίγο περισσότερα , όχι πληρώνοντας περισσότερα λεφτά αλλά καλύπτοντας κάποιες άλλες ανθρώπινες ανάγκες αυτών των κοριτσιών. Ολες οι γυναίκες και αυτές ακόμη περισσότερο έχουν συγκεκριμένες ανάγκες και επιθυμίες. Η προσέγγιση μας πρέπει να είναι A.I.D.A -Attention-Interesting-Desire-Attact δηλαδή τραβήξτε την προσοχή, προκαλέστε το ενδιαφέρον, γίνετε επιθυμητοί και ενεργήστε. Θα μου πείτε σε μία ώρα? Τόση εχετε και σε ενα μπαράκι που φλερτάρετε... στατιστικά χρειάζεται 20 με 30 λεπτά.

Ελπίζω να μην διαβάσω ότι δεν πρόσθεσα ονόματα, τιμές, καλαμάκια, φραπέδες κτλ δεν πρόκειται να το κάνω. Αυτό που θα είναι η συνεισφορά μου, θα είναι τα ονόματα της Χρυσής, της Τέας, της Σπυριδούλας και της Μιλένας. Αν δώσετε θα πάρετε και δεν αναφέρομαι σε ευρώ. Ούτε μόνο ή κατ ανάγκη σε μασαζ ή σεξ.

Το βασικό όμως θέμα που θέλω να θέσω είναι το θέμα υγείας. Μήπως εκτός από έστω ενα self test ή καλύτερα ένα πιστοποιητικό εμβολιασμού , θα έπρεπε οι κοπέλες που προσφέρουν και άλλες υπηρεσίες να έχουν και μια εξέταση αίματος έστω κάθε εβδομάδα για τα βασικά αφροδίσια νοσήματα, μια ακόμη και μια ηπατίτιδα Β ή C είναι πολύ απλή με ένα καλαμάκι? Το κόστος είναι 30 ευρώ για τα βασικά 5. ( ηπατίτιδες, HIV, σύφιλη). 120 τον μήνα. Θά ήταν για εσάς συγκριτικό πλεονέκτημα προτίμησης και επιλογής?
Σκεφτείτε το και έσεις και τα γραφεία που μας διαβάζουν και οι κοπέλες.

Να περνάτε καλά, να είστε υγιείς και να βρείτε ότι ο καθένας επιθυμεί το 2022.

Καλή χρονιά σε όλους!

Προτείνω, για να διευκολύνουμε την φάση σε όλους μας, ας κάνουμε ανασκόπηση 2021 με εντυπώσεις για κάθε μασάζκοπέλα σε κάθε γραφείο για να έχουμε μαζεμένες εντυπώσεις και ο καθένας θα μπορεί να στοχεύσει ανάλογα.
μασάζ (καλό ή μέτριο) μόνο
μασάζ (καλό ή μέτριο) και sex

Καλή χρονιά σε όλους!

Προτείνω, αντί να ζητάμε να μας πει ο συναγωνιστής ποια είναι η Σπυριδούλα? κτλ, ας κάνουμε μια ανασκόπηση ο καθένας μας με τις εντυπώσεις του άφησε η κάθε κοπέλα από το κάθε γραφείο το 2021.
Έτσι θα έχουμε μαζεμένες τις εντυπώσεις και ο καθένας θα μπορεί να στοχεύσει ανάλογα.

Καλό να γράφουμε:
μασάζ (καλό ή μέτριο) μόνο
μασάζ (καλό ή μέτριο) και sex
Καλη Χρονια !!!!! απο ολα τα κοριτσια μια επιασε το αριστα εστω κ αν ηταν μονο μασαζ , Τζο απο Hermes !!!!!!! απλα γουσταρει αυτο που κανει κ βγαινει στο μασαζ !!!!!! 3 φορες κ θα συνεχισω ......
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Καλή χρονιά σε όλους!

Προτείνω, για να διευκολύνουμε την φάση σε όλους μας, ας κάνουμε ανασκόπηση 2021 με εντυπώσεις για κάθε μασάζκοπέλα σε κάθε γραφείο για να έχουμε μαζεμένες εντυπώσεις και ο καθένας θα μπορεί να στοχεύσει ανάλογα.
μασάζ (καλό ή μέτριο) μόνο
μασάζ (καλό ή μέτριο) και sex
Ρε φίλε εάν κάποιος έχει πάει με 50-60 κοπέλες φαντάζεσαι πόση ώρα θέλει για να τα γράψει??
Επίσης. έχει νόημα για ένα ραντεβού που έγινε στον Αϋγουστο ή τον Μαίο? Μπορεί να έχει αλλάξει γραφείο η κοπέλα, να έχει αποσυρθεί ή ακόμα και να έχει βελτιωθεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom