Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

panagiotislukos2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κύριοι! Καινούριο μέλος εδώ. Θέλω να σας ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποια κοπέλα από το your massage. Θέλω να δοκιμάσω συγκεκριμένα την linda αλλά φοβάμαι μην φάω φόλα. Έχετε κάποια συμβουλή;;
Καλημέρα φίλε Μ εγώ έχω δοκιμάσει ίριδα κ λυδια από diamond
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα φίλε Μ εγώ έχω δοκιμάσει ίριδα κ λυδια από diamond
Και οι δύο πολύ καλές από εξτρα μόνο στόμα ν ξερεις
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλημερα Καλο ΣΚ

Να σας ενημερώσω οτι η Αριάδνη ,

απο σημερα θα ειναι διαθεσιμη στο VIP MASSAGE

Απ το Πρωι μεχρι αργα το βραδυ....

Μου δήλωσε μεγάλη διαθεσιμότητα απ το πρωί 11:30 μέχρι αργά το βράδυ στις 01:00 η Αριαδνη !



ΤΗΛΕΦΩΝΟ / VIBER
698 0 280 270

VIP MASSAGE


Ευχαριστώ πολύ

Καλή συνεχεία
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπέρα αγόρια . Είμαι ένα κορίτσι που μου αρέσουν και οι γυναίκες κ οι άντρες και γενικώς οι εμπειρίες .... Βοηθήστε με για κάτι ανάλογο στο μασάζ σε γυναίκα . Έχω απογοητευτεί πολύ , διότι οι πιο πολλές δεν προχωράνε σε γυναίκες με αποτέλεσμα να προχωράει μόνο το αγόρι μου. Οπότε δεν καλύπτονται και οι δύο μεριές .
Η χειρότερη μου εμπειρία δε... είναι η Λυδία απτό μασαζακι μου . Μου την προώθησαν ως έμπειρη με ζευγάρια κ ήταν φολα από όλες τις απόψεις . Δεν .... κάτι άλλο ρε παιδαροι μέχρι 35 ;;;
Δοκιμασε Λυδια απο ΒιΠ που γενικα προχωραει και εχει μεγαλη αδυναμια στο ωραιο φυλλο απο οτι εχω καταλαβει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετα απο προσφατη ενημερωση που ειχα για κοπελες απο empire massage

ειδα οτι φετος εφτιαξε μια καλη ομαδα απο ανετες κοπελες .

Δεν εχω δοκιμασει ακομα , αλλα μου εκανε κλικ η Μαργαριτα και η λίνα .

Αν εχει καποιος συναγωνιστης εμπειρια απο αυτες τις 2 κοπελες ( μαργαριτα / Λινα Empire ) ,
ας μας ενημερωσει και ας μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας !

Ευχαριστω πολυ
Για Μαργαριτα μην παρεις , πολλα τα εξτρα και ακομα περισσοτερα τα ΜΗ που σου λεει...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81

Tyxaios21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
17
Like
30
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε Μ εγώ έχω δοκιμάσει ίριδα κ λυδια από diamond
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και οι δύο πολύ καλές από εξτρα μόνο στόμα ν ξερεις
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Θα ρίξω μια ματιά να δω τι λένε από εμφάνιση και ίσως κάνω την αρχή με αυτές. Αν δοκιμάσεις κάποια στιγμή και την Λίντα παρακαλώ να μου πεις εντυπώσεις. Έχει καυλοφαστσα η άτιμη.
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
280
Ρε συνάδελφοι να κάνω μια καταδιωκτική στην Αθηνά του vip?
Η θα φάω φόλα ? Από τις φωτό μου φαίνεται πολύ όμορφη ... Όμως δεν ξέρω αν πάει σε extra μετά ..... Έχει κανένας γνώμη ?
 

panagiotislukos2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Ρε συνάδελφοι να κάνω μια καταδιωκτική στην Αθηνά του vip?
Η θα φάω φόλα ? Από τις φωτό μου φαίνεται πολύ όμορφη ... Όμως δεν ξέρω αν πάει σε extra μετά ..... Έχει κανένας γνώμη ?
Φίλε Athens vip?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ έχω εμπειρία από diamond masage
 

panagiotislukos2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Θα ρίξω μια ματιά να δω τι λένε από εμφάνιση και ίσως κάνω την αρχή με αυτές. Αν δοκιμάσεις κάποια στιγμή και την Λίντα παρακαλώ να μου πεις εντυπώσεις. Έχει καυλοφαστσα η άτιμη.
Φίλε Μ καλησπέρα η Λίντα σε ποιο γραφειο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Ρε συνάδελφοι να κάνω μια καταδιωκτική στην Αθηνά του vip?
Η θα φάω φόλα ? Από τις φωτό μου φαίνεται πολύ όμορφη ... Όμως δεν ξέρω αν πάει σε extra μετά ..... Έχει κανένας γνώμη ?
Να την πάρεις φίλε. Όντος όμορφη και πολύ δοτική μέχρι φουλ με πολύ καλή πιπα
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
280
Απαράδεκτων ...................................
Καλώ στο ΟΣΜΟΣΕ και κλείνω ραντεβού για μία ώρα . Με την Άντζελα ....
Ήταν άλλη και όχι αυτή από την φωτό που μου έστειλε το γραφείο.
Σκάει μύτη και μου ζητάει 50 για μασαζ μονό πλάτη άντε μου λέει επειδή είσαι καλό παιδί θα σου κάνω και στα χέρια .
Μετά τις λέω θέλω και στα πόδια Φουλ Πρόγραμμα ρε παιδί μου μου ζητάει άλλα 30 δλδ πόδια χέρια και πλάτη 80€ και εγώ της δίνω 90 γιατί δεν είχα δεκάρικο . και μου λέει ευχαριστώ και λέω εντάξει ....
Το κορίτσι βιαζόταν τόσο πολύ που δεν κοίταζε καν να δει πόση ώρα ήταν στο ραντεβού.
μέσα σε ένα τέταρτο και μάλιστα επιτακτικά μου λέει τελείωσα . τις λέω μα καλά μια ώρα δεν είναι το ραντεβού ? μου λέει καλά εντάξει μου πετάει την πετσέτα μου τον πιάνει και τον έκανε λάστιχο. Κάποια στιγμή της λέω τι κάνεις πονάω σταμάτα.... αυτή εκεί δεν σταμάτησε ευτυχώς μου έφυγαν και τελείωσε το μαρτύριο. μέσα σε 20 λεπτά μου λέει ευχαριστώ πολύ και έφυγε τρέχοντας .......
Τα χαμένα λεφτά δεν με νοιάζει το θέμα είναι οτι έφαγα και 2 ώρες στο μπάνιο να βγάλω το λάδι που είχα πάνω μου η βλαμμένη μου έριξε ακριβώς ένα μπουκάλι λάδι. Τα έκανε όλα μπουρδέλο στο δωμάτιο έχει μέχρι και στους τοίχους Λάδι.... άσε που άλλη μου έδειξαν και άλλη μου έστειλαν. Αίσχος ............
Μαύρο Μέχρι να βάλουν Μυαλό
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
280
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Απαράδεκτων ...................................
Καλώ στο ΟΣΜΟΣΕ και κλείνω ραντεβού για μία ώρα . Με την Άντζελα ....
Ήταν άλλη και όχι αυτή από την φωτό που μου έστειλε το γραφείο.
Σκάει μύτη και μου ζητάει 50 για μασαζ μονό πλάτη άντε μου λέει επειδή είσαι καλό παιδί θα σου κάνω και στα χέρια .
Μετά τις λέω θέλω και στα πόδια Φουλ Πρόγραμμα ρε παιδί μου μου ζητάει άλλα 30 δλδ πόδια χέρια και πλάτη 80€ και εγώ της δίνω 90 γιατί δεν είχα δεκάρικο . και μου λέει ευχαριστώ και λέω εντάξει ....
Το κορίτσι βιαζόταν τόσο πολύ που δεν κοίταζε καν να δει πόση ώρα ήταν στο ραντεβού.
μέσα σε ένα τέταρτο και μάλιστα επιτακτικά μου λέει τελείωσα . τις λέω μα καλά μια ώρα δεν είναι το ραντεβού ? μου λέει καλά εντάξει μου πετάει την πετσέτα μου τον πιάνει και τον έκανε λάστιχο. Κάποια στιγμή της λέω τι κάνεις πονάω σταμάτα.... αυτή εκεί δεν σταμάτησε ευτυχώς μου έφυγαν και τελείωσε το μαρτύριο. μέσα σε 20 λεπτά μου λέει ευχαριστώ πολύ και έφυγε τρέχοντας .......
Τα χαμένα λεφτά δεν με νοιάζει το θέμα είναι οτι έφαγα και 2 ώρες στο μπάνιο να βγάλω το λάδι που είχα πάνω μου η βλαμμένη μου έριξε ακριβώς ένα μπουκάλι λάδι. Τα έκανε όλα μπουρδέλο στο δωμάτιο έχει μέχρι και στους τοίχους Λάδι.... άσε που άλλη μου έδειξαν και άλλη μου έστειλαν. Αίσχος ............
Μαύρο Μέχρι να βάλουν Μυαλό
Σου έστειλαν άλλη ή έχει πέσει το ρετούς της αρκούδας στις φωτογραφίες ;
Άντζελα osmose, Βανέσα vip, ίδια κοπέλα .
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.799
Πόντοι
20.686
Απαράδεκτων ...................................
Καλώ στο ΟΣΜΟΣΕ και κλείνω ραντεβού για μία ώρα . Με την Άντζελα ....
Ήταν άλλη και όχι αυτή από την φωτό που μου έστειλε το γραφείο.
Σκάει μύτη και μου ζητάει 50 για μασαζ μονό πλάτη άντε μου λέει επειδή είσαι καλό παιδί θα σου κάνω και στα χέρια .
Μετά τις λέω θέλω και στα πόδια Φουλ Πρόγραμμα ρε παιδί μου μου ζητάει άλλα 30 δλδ πόδια χέρια και πλάτη 80€ και εγώ της δίνω 90 γιατί δεν είχα δεκάρικο . και μου λέει ευχαριστώ και λέω εντάξει ....
Το κορίτσι βιαζόταν τόσο πολύ που δεν κοίταζε καν να δει πόση ώρα ήταν στο ραντεβού.
μέσα σε ένα τέταρτο και μάλιστα επιτακτικά μου λέει τελείωσα . τις λέω μα καλά μια ώρα δεν είναι το ραντεβού ? μου λέει καλά εντάξει μου πετάει την πετσέτα μου τον πιάνει και τον έκανε λάστιχο. Κάποια στιγμή της λέω τι κάνεις πονάω σταμάτα.... αυτή εκεί δεν σταμάτησε ευτυχώς μου έφυγαν και τελείωσε το μαρτύριο. μέσα σε 20 λεπτά μου λέει ευχαριστώ πολύ και έφυγε τρέχοντας .......
Τα χαμένα λεφτά δεν με νοιάζει το θέμα είναι οτι έφαγα και 2 ώρες στο μπάνιο να βγάλω το λάδι που είχα πάνω μου η βλαμμένη μου έριξε ακριβώς ένα μπουκάλι λάδι. Τα έκανε όλα μπουρδέλο στο δωμάτιο έχει μέχρι και στους τοίχους Λάδι.... άσε που άλλη μου έδειξαν και άλλη μου έστειλαν. Αίσχος ............
Μαύρο Μέχρι να βάλουν Μυαλό
Έπρεπε να την στείλεις αδιαβαστη από την αρχή με τον τιμοκατάλογο που σουβγαλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom