Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
σπαστα ελληνικα απο το τηλεφωνο....κυριος 100 ευρω περνω αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα περασεις καλα!!! :2funny: :2funny: :2funny:ετσι μου ειπε μια μερα που την πηρα τηλεφωνο η εν λογω ξεπετα!!!
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από:city tour ts gillian/Elena
megas_alefantos στις 07/11/12, 17:05


καλα ρε ειδατε να μιλαει κανεις με για την εμφανιση της πατε καλα τωρα??αυτη απο εμφανιση και νεκρο αναστενει ισως η ποιο ομορφη τρανς στην ελλαδα αυτο το ξεκαθαριζουμε
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΕΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

παράθεση parr:

Αλεφαντε καλα τα λες...αλλα μη σκας εμεις κανουμε τη δουλεια μας σωστα ...κρινουμε οτι δεν κανει γι'αυτο το λογο ειναι το σαιτ οχι για να γινομαστε υποστηρικτες χωρις καν να εχουμε παει μαζι με μια κοπελα οπως κανουν μερικοι και να κραζουμε τον καθενα,ευκολα καποιος με λιγη αντιληψη μπορει να αντιλειφθει οτι ειναι τσιρακια καποιων τραβελιων...
Κι οσο γι'αυτες που κανουν σωστα την δουλεια τους τις γεμιζουμε με ευρω απο τις επισκεψεις μας, απλα τα πραγματα δε μπορει να τα σκαω σε καποια και να της κανω και διαφημιση αν θελει ας μου κανει μειωση τιμων σε μενα να την διαφημιζω και να χαλαω το χρονο μου για εκεινη...τωρα χαλαω το χρονο μου για τον κοσμακι που εχει σκοπο να παει να πεταξει τα λεφτα του στις ξεπετες μπας και τον σωσω!!!οπως καποιοι αλλοι εχουν σωσοι εμενα απο καποιες τετοιες ξεπετες παλαιοτερα...
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ μακινεν το φόρουμ αυτό δεν πρόκειται να λύσει τη ψυχοπάθεια και τη σχιζοφρένια σου...πήγαινε σε γιατρό!

Παράθεση από:city tour ts gillian/Elena
megas_alefantos στις 07/11/12, 17:05


καλα ρε ειδατε να μιλαει κανεις με για την εμφανιση της πατε καλα τωρα??αυτη απο εμφανιση και νεκρο αναστενει ισως η ποιο ομορφη τρανς στην ελλαδα αυτο το ξεκαθαριζουμε
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΕΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

παράθεση parr:

Αλεφαντε καλα τα λες...αλλα μη σκας εμεις κανουμε τη δουλεια μας σωστα ...κρινουμε οτι δεν κανει γι'αυτο το λογο ειναι το σαιτ οχι για να γινομαστε υποστηρικτες χωρις καν να εχουμε παει μαζι με μια κοπελα οπως κανουν μερικοι και να κραζουμε τον καθενα,ευκολα καποιος με λιγη αντιληψη μπορει να αντιλειφθει οτι ειναι τσιρακια καποιων τραβελιων...
Κι οσο γι'αυτες που κανουν σωστα την δουλεια τους τις γεμιζουμε με ευρω απο τις επισκεψεις μας, απλα τα πραγματα δε μπορει να τα σκαω σε καποια και να της κανω και διαφημιση αν θελει ας μου κανει μειωση τιμων σε μενα να την διαφημιζω και να χαλαω το χρονο μου για εκεινη...τωρα χαλαω το χρονο μου για τον κοσμακι που εχει σκοπο να παει να πεταξει τα λεφτα του στις ξεπετες μπας και τον σωσω!!!οπως καποιοι αλλοι εχουν σωσοι εμενα απο καποιες τετοιες ξεπετες παλαιοτερα...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Σε αυτο το φορουμ που αναφερεται στης ξεπετες τρανς,Δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι ορισμενα πραγματα θα διορθωθουν αν αλλαξουν,Ειμαι σιγουρος ομως οτι για να διορθωθουν πρεπει να αλλαξουν,Νομιζω οτι καποιες τρανς,προσπαθουν να αλλαξουν την εικονα τους προς το καλυτερο με διαφορους τροπους,σε αυτες της περιπτωσεις δεν χρειαζεται αντιπαραθεση με χολη,προσωρινα τουλαχιστον...θα δειξει ο χρονος...αλλωστε στην πουτανια για να κρινουμε καποιον,θα πρεπει να περπατησουμε με τα παπουτσια του μια ολοκληρη ημερα, αυτος ειναι ο ορισμος ωστε να κατανοησουμε συναισθηματικα την θεση του αλλου! και ειδικα την κατηγορια των τρανς,...Τα θαυματα ερχονται ξαφνικα,θα πρεπει να ειμαστε ετοιμοι και προθυμοι να τα δεχτουμε!!!
  Αντε...και για να μην φανω προφεσορος,προτιθεμαι να χαραμιστω πρωτος...αν πρεπει να γινει καποια επανεξεταση! :2funny: :2funny:
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Γισ νσ αλλαξεί η κατάσταση αυτή, πρέπει εμείς να αλλάξουμε σαν πελάτες και να μη δεχόμαστε τη λάθος υπηρεσία. Αυτή η υπηρεσία μπορεί να θεσπιστεί και στην Ελλάδα με κάποια minimum standards αλλά για να γίνει αυτό θα πρεέπι εμείς να απομακρύνουμε τα παράσιτα ... θα πάρει περίσοτερο χρόνο απ' οσα φανταζόσατε και χρειάζεται υπομονή αλλά εάν γίνει συντονισμένα θα απομακρύνθουν. Στη συνλεχεια μπορούμε να θεσπίσουμε εμείς τη θέλουμε από τη υπηρεσία με αυτούς που μας την παρέχει, ένα παραδείγμα είναι: 30 λεπτά, ενεργοπαθητική, πίπα χωρίς, 60 ευρώ αλλά να ισχύουν και ο χρόνος και όλη η υπηρεσία. Έτσι σιγά σιγά θα πληρώνεις ότι παίρβεις...
 

coasini7979

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
to exw xanagraxei h xepeta ths xepetas thy xepeta thn xepeta w xepeta xepetarian
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
οι βρωμύλοι, οι μαλάκες, οι κουραστικοί, οι άκρως απαιτητικοί, αυτοί που δίνουν ψίχουλα, αυτοί που δεν έχουν παιδεία και τρόπους, αυτοί που κατέχουν αφροδίσια...
δε γλιτώνουν απο ξεπέτες οτι και να γίνει! τις πουτάνες "πιστεύω..." ποτέ δεν θα τις κάνετε καλά! τουλάχιστον φροντίστε για τον εαυτό σας!

Γισ νσ αλλαξεί η κατάσταση αυτή, πρέπει εμείς να αλλάξουμε σαν πελάτες και να μη δεχόμαστε τη λάθος υπηρεσία. Αυτή η υπηρεσία μπορεί να θεσπιστεί και στην Ελλάδα με κάποια minimum standards αλλά για να γίνει αυτό θα πρεέπι εμείς να απομακρύνουμε τα παράσιτα ... θα πάρει περίσοτερο χρόνο απ' οσα φανταζόσατε και χρειάζεται υπομονή αλλά εάν γίνει συντονισμένα θα απομακρύνθουν. Στη συνλεχεια μπορούμε να θεσπίσουμε εμείς τη θέλουμε από τη υπηρεσία με αυτούς που μας την παρέχει, ένα παραδείγμα είναι: 30 λεπτά, ενεργοπαθητική, πίπα χωρίς, 60 ευρώ αλλά να ισχύουν και ο χρόνος και όλη η υπηρεσία. Έτσι σιγά σιγά θα πληρώνεις ότι παίρβεις...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Makinούλα εδώ είσαι το κατι άλλο βρε παιδί μου και σου πάνε και τα κρόσια .

 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Makinούλα εδώ είσαι το κατι άλλο βρε παιδί μου και σου πάνε και τα κρόσια .

ολο μαλακιες εισαι χοτυ....εισαι αγαμητο ασχημοτραβελο το καταλαβαμε...μη γραφεις μαλακιες...επρεπε να χρεωνοντουσαν οι μαλικισμενες κριτικες και αυτες που εινια χασιμο χρονου...να εβγαζες τιποτα φραγκα γιατι σ'εχει φαει η μαλακια και η αγαμια απο πισω....αντε πηδηξου με τον λαμπορκινα μαζι...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: a!! στις 21/11/12, 06:06
εχει  δοκιμασει  κανεις  την  ελενα  ?


Απ: Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
« Απάντηση #1174 στις: 22/11/12, 13:01 »


Εχω παει μαζί της 2 φορές. Την πρωτη πριν απο χρόνια οταν το επαιζε ιντερνασιοναλ εσκορτ gillian σε ενα ξενοδοχείο στην θεσσαλονικη και ειχα τρελαθει μαζί της. Μετα όμως την δοκιμασα στην Αθηνα και απογοητευτικα ξεπέτα εντελώς. Το θέμα ειναι οτι στην νεα φωτογράφηση δειχνει κόμματος και απο κοντα ετσι είναι. Εχει φάει πολυ κραξιμο απο τους συναγωνιστες μπορει να έχει βαλει μυαλό. Αν εισαι παθητικος μην έχεις πολλες ελπιδες. Συνεχίζει να έχει Τιμές υψηλές οπως βλεπω και στο site της. Η επιλογη δική σου.
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Με όλο το συμπαθιο ρε Χότυ, στάση "ελικοπτεράκι" κανείς?  ;)
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Για να μην σε κρατάω σε αγωνία, ορίστε η στάση που σε ρωτάω στο 0.51 sec οπότε έχεις μια σαφή εικόνα του τι σε ρωτάω.... ;)


 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Με όλο το συμπαθιο ρε Χότυ, στάση "ελικοπτεράκι" κανείς?  ;)
Αμμμμμμμμεεεεεεεεεεέ
και αεροπλανάκι ακόμη και αυτοκινητάκι!!

Για να μην σε κρατάω σε αγωνία, ορίστε η στάση που σε ρωτάω στο 0.51 sec οπότε έχεις μια σαφή εικόνα του τι σε ρωτάω.... ;)



Αγάπη μην με φτιάχνεις αλλο σε παρακαλώ  :pipa3:!!!
Αααααααχ εχυσα γλύκα!! Δώσε και άλλα!!!



Pordboy είπες σε λένε??

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σου ρε Hoty,
μου αρέσει που τα παίρνεις όλα χιουμοριστικά, έτσι πάντα.


Δεν πιστευω να σε πείραξε το βιντεάκι, πλάκα κάνουμε  ;)
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παντου και παντα και απο παντου τα περνει ολα απο πισω ο χοτυ...δεν χαμπαριαζει...εχει μεγαλο παρκινγκ πισω στον ακαλυπτο...
Νομίζεις ότι κατι είσαι.
Σύντομα θα ξεσκεπαστείς δημόσια και τότε να δούμε ποιος(α) είσαι....
Λεγε λέγε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom