Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Φενια trans..........
« Απάντηση #55 στις: σήμερα στις 10:20 »
Παράθεση
Συνάντησα την Φενια στη Θεσσαλονίκη. Η κοπελα είναι πολύ διαφορετική από ότι δείχνει στις φωτο στο ts dating. Είναι από τις λίγες φορές που οι φωτο αδικούν καθώς στην πραγματικότητα είναι πολύ πιο όμορφη. Στο προκείμενο τώρα. Με λίγα λόγια Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΠΕΤΑ!. 100 ευρώ μου ζήτησε από το τηλέφωνο για μια ώρα, πήγα, τις τα έδωσα, αλλά ο συνολικός χρόνος δεν ξεπέρασε την μισή ώρα. Βιασύνη και βαρεμάρα από πλευράς της. Έφθασε στο σημείο να μιλά στο τηλέφωνο και να κανονίζει το επόμενο ραντεβού της την στιγμή που της έπερνα πίπα. Τέλος πάντων.... μετά το τσιμπούκι (το οποίο το ευχαριστήθηκα κυρίως λόγω των μεγάλων προσόντων της) με έστησε στα τεσσερα με παλούκωσε για κανένα πεντάλεπτο και μετά από εδώ πάνε και οι άλλοι..... "Δεν θα χύσεις?" την ρώτησα... "αυτό αγάπη μου χρεώνεται παραπάνω" μου απαντά.... ΜΑΚΡΙΑ.... Υπάρχουν τόσο καλύτερα κορίτσια στη Θεσσαλονίκη όπως η Μαρίνα, η Στέλλα με τα μισά λεφτά και υπερδιπλάσια όρεξη και σεβασμό στον πελάτη.
 

john58321

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2011
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Απ: Φενια trans..........
« Απάντηση #55 στις: σήμερα στις 10:20 »
Παράθεση
Συνάντησα την Φενια στη Θεσσαλονίκη. Η κοπελα είναι πολύ διαφορετική από ότι δείχνει στις φωτο στο ts dating. Είναι από τις λίγες φορές που οι φωτο αδικούν καθώς στην πραγματικότητα είναι πολύ πιο όμορφη. Στο προκείμενο τώρα. Με λίγα λόγια Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΠΕΤΑ!. 100 ευρώ μου ζήτησε από το τηλέφωνο για μια ώρα, πήγα, τις τα έδωσα, αλλά ο συνολικός χρόνος δεν ξεπέρασε την μισή ώρα. Βιασύνη και βαρεμάρα από πλευράς της. Έφθασε στο σημείο να μιλά στο τηλέφωνο και να κανονίζει το επόμενο ραντεβού της την στιγμή που της έπερνα πίπα. Τέλος πάντων.... μετά το τσιμπούκι (το οποίο το ευχαριστήθηκα κυρίως λόγω των μεγάλων προσόντων της) με έστησε στα τεσσερα με παλούκωσε για κανένα πεντάλεπτο και μετά από εδώ πάνε και οι άλλοι..... "Δεν θα χύσεις?" την ρώτησα... "αυτό αγάπη μου χρεώνεται παραπάνω" μου απαντά.... ΜΑΚΡΙΑ.... Υπάρχουν τόσο καλύτερα κορίτσια στη Θεσσαλονίκη όπως η Μαρίνα, η Στέλλα με τα μισά λεφτά και υπερδιπλάσια όρεξη και σεβασμό στον πελάτη.

την συνάντησα και γώ και μου πήρε 100ε εκτός το ότι δεν καύλωνε όταν κτυπούσε το τηλέφωνο της το απαντούσε και έκλεινε ραντεβού. Μου πε μια ώρα και με κράτησε 25 λεπτά.. ΞΕΠΕΤΑ δεν θα την ξανατιμήσω.
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
την συνάντησα και γώ και μου πήρε 100ε εκτός το ότι δεν καύλωνε όταν κτυπούσε το τηλέφωνο της το απαντούσε και έκλεινε ραντεβού. Μου πε μια ώρα και με κράτησε 25 λεπτά.. ΞΕΠΕΤΑ δεν θα την ξανατιμήσω.

:cum: :cum:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Celine Vogue την γνωρίζει κανείς?
« Απάντηση #3 στις: χθες στις 20:46 »
Παράθεση
Καλησπέρα σας,

μόλις έβαλα μια κριτική αλλά θα πρέπει να εγκριθεί πρώτα.

Επειδή σε λίγες μέρες φεύγει από Θεσ/νίκη, ας πω και δω δυό λόγια.

Η κοπέλα ήταν πολύ όμορφη, ωραίο προσωπάκι, τέλειο στήθος, πόδια, κώλος και εργαλείο.

Μου ζήτησε 250 για 1 ώρα αυταρχικού και το έριξα στα 200.

Δυστυχώς, τα Αγγλικά της είναι ανύπαρκτα οπότε στράφι το αυταρχικό. Δεν έπαιρνε πολλές πρωτοβουλίες και στο 20 λεπτο έχυσε οπότε έχυσα και γω και το λήξαμε. 10 ευρώ το λεπτό μου βγήκε...

Ενώ φαινόταν καθαρή και μύριζε ωραία (και είχε και ωραία γεύση) πρέπει να ήταν αποτέλεσμα κρέμας σώματος. Μόλις τέλειωσα έμπαινε ο επόμενος και αμφιβάλλω ότι θα έκανε μπάνιο αφού φόρεσε το ίδιο εσώρουχο και καθάριζε στα γρήγορα το δωμάτιο. Ίσως να κάνς και λάθος βέβαια.

Με λίγα λόγια, αν ψάχνετε κάποια με ωραίο κορμί και να έιστε εσείς "από πάνω" ίσως να αξίζει. Για πιο kinky πράγματα με τίποτα.
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Ελεάνα/Νάντια25 TS
« Απάντηση #9 στις: 15/07/10, 10:10 »
Παράθεση
από τις καλύτερες... ξεπέτες...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η Ελεάνα25 πάντως εμένα με "περιποιήθηκε" αρκετά. Όμως γράψε και άλλα σχόλια
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
η μελινα η καλυτερη ξεπετα, που χαθηκε?
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: Anestixx στις 13/08/11, 07:07
για αυτο το κοριτσι ξερει κανεις κατι ? γιατι απο μουτρακι - σωματακι καλα τα παει ..
Μακρυα κιαγαπημενοι !!!!
μια φορά τον χειμώνα την πήρα στο σπίτι της πίσω από το Πάντεο και κλαίω το κατοστάρικο !!!
Ξεπέτα του κερατά και καθόλου τσαχπινιά ή παιχνίδια
Ένα μαλακισμένο του κερατά είναι με ύφος STAR HOLLYWOOD -φαίνεται άλλωστε και στις φωτο.
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Παράθεση από: Anestixx στις 13/08/11, 07:07
για αυτο το κοριτσι ξερει κανεις κατι ? γιατι απο μουτρακι - σωματακι καλα τα παει ..
Μακρυα κιαγαπημενοι !!!!
μια φορά τον χειμώνα την πήρα στο σπίτι της πίσω από το Πάντεο και κλαίω το κατοστάρικο !!!
Ξεπέτα του κερατά και καθόλου τσαχπινιά ή παιχνίδια
Ένα μαλακισμένο του κερατά είναι με ύφος STAR HOLLYWOOD -φαίνεται άλλωστε και στις φωτο.

συμφωνώ απόλυτα
μια φορά έκανα το λάθος και εγώ και πήγα.απαράδεκτη
 

bigbrother35

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: Anestixx στις 13/08/11, 07:07
για αυτο το κοριτσι ξερει κανεις κατι ? γιατι απο μουτρακι - σωματακι καλα τα παει ..
Μακρυα κιαγαπημενοι !!!!
μια φορά τον χειμώνα την πήρα στο σπίτι της πίσω από το Πάντεο και κλαίω το κατοστάρικο !!!
Ξεπέτα του κερατά και καθόλου τσαχπινιά ή παιχνίδια
Ένα μαλακισμένο του κερατά είναι με ύφος STAR HOLLYWOOD -φαίνεται άλλωστε και στις φωτο.

100 μου πήρε και 15 λεπτά και ούτε καύλωνε και τον έχει και μικρό .... Η ΚΑΛΎΤΕΡΗ  Ξ Ε Π Ε Τ Α ΜΑΚΡΙΑ
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: Ladyboylover στις 10/09/11, 00:12
Καλησπερα παιδες ξερει κανενας τιποτα για αυτο το μωρο?? Η Φένια ειναι από τις μεγαλύτερες ξεπέτες, ψάξε στο forum, έχει χυθεί πολύ μελάνι γαι αυτήν!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Παράθεση από: Ladyboylover στις 10/09/11, 00:12
Καλησπερα παιδες ξερει κανενας τιποτα για αυτο το μωρο?? Η Φένια ειναι από τις μεγαλύτερες ξεπέτες, ψάξε στο forum, έχει χυθεί πολύ μελάνι γαι αυτήν!


το να κανεις απλα copy paste αυτα που πεταει ο καθενας στο φορουμ νομιζω ειναι ασκοπο
ας ενημερωνομαστε σωστα τουλαχιστον
αυτος που το εγραψε ο παραπανω πως το τεκμηριωνει η το υποστηριζει;
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
το να κανεις απλα copy paste αυτα που πεταει ο καθενας στο φορουμ νομιζω ειναι ασκοπο
ας ενημερωνομαστε σωστα τουλαχιστον
αυτος που το εγραψε ο παραπανω πως το τεκμηριωνει η το υποστηριζει;
Αυτός που το έγραψε, (εγώ δηλαδή), έχει παραθέσει ολόκληρη κριτική την οποία παρέθεσε  παραπάνω αυτός που άνοιξε το θέμα χωρίς να γράψει το όνομά μου...... στη διάθεσή σας για επιπλέον στοιχεία της συνάντησης - ξεπετας.
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτός που το έγραψε, (εγώ δηλαδή), έχει παραθέσει ολόκληρη κριτική την οποία παρέθεσε  παραπάνω αυτός που άνοιξε το θέμα χωρίς να γράψει το όνομά μου...... στη διάθεσή σας για επιπλέον στοιχεία της συνάντησης - ξεπετας.

Tόκανα αντιγραφεί εγώ φίλε αν θες πες μας περισσότερα σε παρακαλώ για την ξεπέτα σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom