Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να και η "κυρία" που ξεμπροστιάζει τις "ξεπέτες" !!!

www.adoos.gr/post/20358427/pam_sexy_transexual]transexual πάμε και έλα  authentiki!!!!
kamia sxesh me tis maimoudes edw mesa tis trasitates
gia genaiodwra atoma
ekfula k anwmala gousta [/url]

Οριτζινάλε λέει οχι μαϊμου!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
από το πολύ photoshop έγινε σαν κούκλα βιτρίνας  :S
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν το χρειαζόταν γιατί είναι όμορφη έτσι και αλλοιώς
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Tania Crossdresser

« Απάντηση #18 στις: σήμερα στις 20:09 »
Παράθεση

μεγάλη ΞΕΠΕΤΑ λέμε. Από εμένα προσωπικά έχει φάει Χ. Και ναι είναι η παλιά Ηλέκτρα.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ρε, φιλλε,Makkinen,εισαι, πολλυ Φαν των, Τρανσ! και με πολλες απαιτησεις, βλεππω![ Με Αντρες πας???] :zfuck:για ποιο, φθηνα, μιλλαω!! :pipa3: :pipa3: : :pipa3:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Trans Nansi


να καταχωρηθεί στο θρεντ "ξεπέτες" πάραυτα

 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: don kihotis στις σήμερα στις 09:36
καποιος γνωστης?
απ οτι ακουσα της γνωστης οικογενείας των ξεπετών... καλυτερα να κατσεις μακρυα
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: hoty στις 26/09/12, 15:03
Ότι καλλίτερο υπάρχει τουλάχιστον Πανελλαδικά!!!!
Επαγγελματίας 100% και πολύ έμπειρη σε όλα!!
Κορμί λαμπάδα γυμνασμένο, βαλούδινο δέρμα, φοβερό στήθος  με άψογη και πολύ φιλική συμπεριφορά !!! 
Αρκεί και αυτη να συμφωνήσει να σε δεχτεί . Αυτο εξαρτάται απο εσένα αρκει μόνο να είσαι και εσύ κύριος, υγιής καθαρός ευγενικός και εξηγημένος!!
Και παρακαλώ ορισμένους αγαπητούς κατα τα άλλα να μην γράφετε    γιατί η συγκεκριμένη δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με τα cd-ξεπέτες του adoos που περιέργως υποστηρίζονται και εκθειάζονται τσάμπα και βερεσέ! 

Μακρια απο την Ελενα. Τρελη ξεπετα. Ειχαμε κανονισει για 1 ωρα ενεργοπαθητικο. Μου ειχε πει μολις φτασω να την παρω τηλεφωνο. Φτανω στην ωρα μου, την παιρνω τηλ και μου λεει μολις τελειωσα με αλλον πελατη περιμενε λιγο να μαζεψω, θα σε παρω εγω....Μετα απο κανα 5λεπτο με παιρνει τελικα και ανεβαινω στο σπιτι. Σαν τρανς ειναι πολυ ομορφη, και εχει μεγαλο και χοντρο καβλι που ομως δεν καβλωνει ευκολα...Φευγει απο το δωματιο για πανω απο 5 λεπτα, δηθεν να ετοιμαστει...Γινονται οι πιπες κτλ, συνηθισμενα και μετρια...Στηνομαι μου τον βαζει και τελειωνω μετα απο ενα 10λεπτο περιπου...Ειχαμε ακομα περιπου 40 λεπτα. Αυτη σηκωνεται φευγει απο το δωματιο για 5 λεπτα παλι, ξαναρχεται και καθεται στην καρεκλα!!!! Καθοταν εκει και τον επαιζε και αναστεναζε και μαλακιες. Της λεω να ερθει στο κρεβατι. Ερχεται και αρχισε οτι δεν θα προλαβουμε και τετοια...την βαζω να μου παρει πιπα (και τις 2 φορες με καποτα, απο μονη της), αφου περνανε 5 λεπτα και εγω ακομα δεν ειχα γινει τελειως ντουρος, μου λεει να ειδες δεν προλαβενουμε και εχω αλλο ραντεβου τωρα...Σαν απο συμπτωση εκεινη την ωρα χτυπαει το κινητο της, και ηταν το αλλο ραντεβου που περιμενε απο κατω!!! Και ετσι με εδιωξε κακην κακως...Πραγματικα κρατηθηκα για να μην την βρισω
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παράθεση από: hoty στις 26/09/12, 15:03
Ότι καλλίτερο υπάρχει τουλάχιστον Πανελλαδικά!!!!
Επαγγελματίας 100% και πολύ έμπειρη σε όλα!!
Κορμί λαμπάδα γυμνασμένο, βαλούδινο δέρμα, φοβερό στήθος   με άψογη και πολύ φιλική συμπεριφορά !!!  
Αρκεί και αυτη να συμφωνήσει να σε δεχτεί . Αυτο εξαρτάται απο εσένα αρκει μόνο να είσαι και εσύ κύριος, υγιής καθαρός ευγενικός και εξηγημένος!!
Και παρακαλώ ορισμένους αγαπητούς κατα τα άλλα να μην γράφετε     γιατί η συγκεκριμένη δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με τα cd-ξεπέτες του adoos που περιέργως υποστηρίζονται και εκθειάζονται τσάμπα και βερεσέ!  


[size=12pt]ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΌΜΑΣΤΕ ΌΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΕΝΤΕΧΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ Ο ΚΟΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ!!
Το παρακατω δεν ειναι Παράθεση από: hoty είναι Θεωρία ΜΑΛΑΚΙΝΕΝ!!!
[/size]
Μακρια απο την Ελενα. Τρελη ξεπετα. Ειχαμε κανονισει για 1 ωρα ενεργοπαθητικο. Μου ειχε πει μολις φτασω να την παρω τηλεφωνο. Φτανω στην ωρα μου, την παιρνω τηλ και μου λεει μολις τελειωσα με αλλον πελατη περιμενε λιγο να μαζεψω, θα σε παρω εγω....Μετα απο κανα 5λεπτο με παιρνει τελικα και ανεβαινω στο σπιτι. Σαν τρανς ειναι πολυ ομορφη, και εχει μεγαλο και χοντρο καβλι που ομως δεν καβλωνει ευκολα...Φευγει απο το δωματιο για πανω απο 5 λεπτα, δηθεν να ετοιμαστει...Γινονται οι πιπες κτλ, συνηθισμενα και μετρια...Στηνομαι μου τον βαζει και τελειωνω μετα απο ενα 10λεπτο περιπου...Ειχαμε ακομα περιπου 40 λεπτα. Αυτη σηκωνεται φευγει απο το δωματιο για 5 λεπτα παλι, ξαναρχεται και καθεται στην καρεκλα!!!! Καθοταν εκει και τον επαιζε και αναστεναζε και μαλακιες. Της λεω να ερθει στο κρεβατι. Ερχεται και αρχισε οτι δεν θα προλαβουμε και τετοια...την βαζω να μου παρει πιπα (και τις 2 φορες με καποτα, απο μονη της), αφου περνανε 5 λεπτα και εγω ακομα δεν ειχα γινει τελειως ντουρος, μου λεει να ειδες δεν προλαβενουμε και εχω αλλο ραντεβου τωρα...Σαν απο συμπτωση εκεινη την ωρα χτυπαει το κινητο της, και ηταν το αλλο ραντεβου που περιμενε απο κατω!!! Και ετσι με εδιωξε κακην κακως...Πραγματικα κρατηθηκα για να μην την βρισω

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
[size=12pt]Έτσι κατηγορούσες και την Αλίσα βρε παπάρα και μετά την εκθείαζες![/size]

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ Ψ'ΑΞΩ ΝΑ ΒΡΏ ΑΥΤΑ ΠΥ ΕΊΧΕς ΓΡΆΨΕΙ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΑ ΟΠΩς ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΦΟΡΑ!!!
Και άλλη φορά μην ξαναβάλεις παραθέσεις που δήθεν είναι δικές μου κλώνε του κερατά.

Τελικά ποία είναι η καλή για εσένα γιατί δεν μας λές?
Η τρανς Τζαπέ που δεν εχεις βρεί ακόμη?  :2funny: :2funny:
 

skeleton

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
[size=12pt]Έτσι κατηγορούσες και την Αλίσα βρε παπάρα και μετά την εκθείαζες![/size]

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ Ψ'ΑΞΩ ΝΑ ΒΡΏ ΑΥΤΑ ΠΥ ΕΊΧΕς ΓΡΆΨΕΙ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΑ ΟΠΩς ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΦΟΡΑ!!!
Και άλλη φορά μην ξαναβάλεις παραθέσεις που δήθεν είναι δικές μου κλώνε του κερατά.

Τελικά ποία είναι η καλή για εσένα γιατί δεν μας λές?
Η τρανς Τζαπέ που δεν εχεις βρεί ακόμη?  :2funny: :2funny:
Hoty δεν ειμαι ο μακινεν, ουτε ο μακινεν ειμαι εγω....παρακολουθω το σαιτ πολυ καιρο αλλα σχετικα προσφατα εκανα προφιλ, και ποτε δεν ειχα γραψει κατι...απλως παρακολουθω κριτικες και γνωμες. Αλλα μολις ειδα για την Ελενα που τον προηγουμενο μαρτη ειχα αυτην την κακιστη εμπειρια, νευριασα γτ δεν πρεπει να την ξαναπατησουν ανυποψιαστοι πελατες οπως εγω...εδωσα 120ε για 45 λεπτα απο τα οποια τα 10 η ελενα ηταν εκτος δωματιου...Και να εχει ερθει το αλλο ραντεβου να περιμενει στο αλλο δωματιο και να μου λεει γρηγορα πρεπει να φυγεις...ελεος
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Hoty δεν ειμαι ο μακινεν, ουτε ο μακινεν ειμαι εγω....παρακολουθω το σαιτ πολυ καιρο αλλα σχετικα προσφατα εκανα προφιλ, και ποτε δεν ειχα γραψει κατι...απλως παρακολουθω κριτικες και γνωμες. Αλλα μολις ειδα για την Ελενα που τον προηγουμενο μαρτη ειχα αυτην την κακιστη εμπειρια, νευριασα γτ δεν πρεπει να την ξαναπατησουν ανυποψιαστοι πελατες οπως εγω...εδωσα 120ε για 45 λεπτα απο τα οποια τα 10 η ελενα ηταν εκτος δωματιου...Και να εχει ερθει το αλλο ραντεβου να περιμενει στο αλλο δωματιο και να μου λεει γρηγορα πρεπει να φυγεις...ελεος

Επιτέλουςςςςςςςςςςςςςςς να μπούν κάποια πράγματα στην θέση τους ....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
....Αλλα μολις ειδα για την Ελενα που τον προηγουμενο μαρτη ειχα αυτην την κακιστη εμπειρια, νευριασα γτ δεν πρεπει να την ξαναπατησουν ανυποψιαστοι πελατες οπως εγω...εδωσα 120ε για 45 λεπτα απο τα οποια τα 10 η ελενα ηταν εκτος δωματιου...Και να εχει ερθει το αλλο ραντεβου να περιμενει στο αλλο δωματιο και να μου λεει γρηγορα πρεπει να φυγεις...ελεος

ακριβώς ΈΛΕΟΣ
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Απ: city tour ts gillian/Elena
« Απάντηση #226 στις: χθες στις 23:16 »
Παράθεση
[/size][/size][/size][/size]
ξεπετεισον!!!!!
τσαμπα τοση διαφημιση που κανει....και την κανει για να αποκτισει πελατες...και καλα κανει...το θεμα ειναι να τους κρατησει κιολας οχι να τρεχουν μολις κλεινουν την πορτα απο το δωματιο της...απαραδεκτη κατ'εμε...το καυλι καλο...αλλα δε πολυσηκωνεται...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Τραβέλια - γενική συζήτηση
« Απάντηση #5463 στις: χθες στις 19:50 »
Παράθεση


φίλε γκέϊμ, είναι κρίμα τόσο όμορφο κορμί και πρόσωπο να συνδυάζεται με τέτοια ξεπετίαση

το είπε και η Τζούλια ρε μάγκα : στόχος είναι τα λεφτά

φιλική συμβουλή, αν την επισκεφτείς : ζούληξέ την λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom