Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
δήμητρα (αν θυμάμαι καλά..) στο δεληγιώργη 30 - πήγα το σάββατο. 25 το μαλί (η τσατσά μου ζητησε και παραπάνω για να με προσέξει το κορίτσι !!...) τρελή ξεπέτα !! μακριά !
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
« Απάντηση #167 στις: σήμερα στις 01:09 »
Παράθεση
Μακριά πάντως παιδιά απο Αναστασία που συχνάζει Καβάλας και το σπίτι της είναι κοντά στα Media Markt. Η απόλυτη ξεπέτα!!! Τα κλαίω ακόμα τα 50€!!!
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παράθεση από: ultramarine στις χθες στις 14:51
πήγα το σάββατο στο μπουρδελάκι της δεληγιώργη. ήταν μια μέτρια σε εμφάνιση τρανς, δήμητρα νομίζω την λέγανε, τρελή ξεπέτα και μύριζε κιολας (και είχα πάει νωρίς ακριβώς για να την πετύχω πριν πάρει τη μισή αθήνα..) !! ξενέρωσα απίστευτα !! δεν ξαναπατάω !! πηγαινα για το αγκύρας 1 αλλά ήταν κλειστό στις 17.30 που πέρασα...  
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: city tour ts gillian/Elena
« Απάντηση #87 στις: σήμερα στις 12:44 »
Παράθεση
ξεπετα ξεπετα ξεπετα.....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Απ: city tour ts gillian/Elena
« Απάντηση #87 στις: σήμερα στις 12:44 »
Παράθεση
ξεπετα ξεπετα ξεπετα.....
Την έχεις πάρειmakkinen ?
Αν ναι περιέγραψε την συνευρεση να δούμε πώς εξηγείται η "ξεπέτα"  ;)
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
Την έχεις πάρειmakkinen ?
Αν ναι περιέγραψε την συνευρεση να δούμε πώς εξηγείται η "ξεπέτα"  ;)

καλα τα λεει ο Μακκ..
Ενω παλιοτερο το κοριτσι ητανε κολαση, τον τελευταιο καιρο εχει πιασει πατο.. κριμα γιατι την τιμουσα τακτικα..
Ειδικα την τελευταια φορα ειχα την αισθηση οτι μου κανει και χαρη.. Βαριοτανε τρελα..

κριμα... ελπιζω να καταλαβει καποια στιγμη οτι το παν δεν ειναι η εμφανιση αλλα η ορεξη..
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλα τα λεει ο Μακκ..
Ενω παλιοτερο το κοριτσι ητανε κολαση, τον τελευταιο καιρο εχει πιασει πατο.. κριμα γιατι την τιμουσα τακτικα..
Ειδικα την τελευταια φορα ειχα την αισθηση οτι μου κανει και χαρη.. Βαριοτανε τρελα..

κριμα... ελπιζω να καταλαβει καποια στιγμη οτι το παν δεν ειναι η εμφανιση αλλα η ορεξη..

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλα τα λεει ο Μακκ..
Ενω παλιοτερο το κοριτσι ητανε κολαση, τον τελευταιο καιρο εχει πιασει πατο.. κριμα γιατι την τιμουσα τακτικα..
Ειδικα την τελευταια φορα ειχα την αισθηση οτι μου κανει και χαρη.. Βαριοτανε τρελα..

κριμα... ελπιζω να καταλαβει καποια στιγμη οτι το παν δεν ειναι η εμφανιση αλλα η ορεξη..


Οκ μπέντ μπόϊς!!!  :cheesy:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:P(αντιγραφη και επικοληση απο άλλο συναγωνιστή makistslover, δεν είναι δικό μου το σχόλιο)


αυτη κι  αν ειναι η απολυτη ξεπετα με τελειωσε με μαλακια με το ζορι σε 3 λεπτα..ειναι πισω απο πατησιων μαζι με εναν μαυρο ηθελε να παμε ολοι μαζι αλλα εγω δεν δεχτηκα και μαλλον τη χαλασε αυτο
παχια αρκετα οι φωτο ειναι παρα πολυ παλιες γυρο στα 45 ειναι..μια απο τισ πιο χειροτερεσ εμπειριεσ κλαιω για τα 70 ευρω μου
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
:P(αντιγραφη και επικοληση απο άλλο συναγωνιστή makistslover, δεν είναι δικό μου το σχόλιο)


αυτη κι  αν ειναι η απολυτη ξεπετα με τελειωσε με μαλακια με το ζορι σε 3 λεπτα..ειναι πισω απο πατησιων μαζι με εναν μαυρο ηθελε να παμε ολοι μαζι αλλα εγω δεν δεχτηκα και μαλλον τη χαλασε αυτο
παχια αρκετα οι φωτο ειναι παρα πολυ παλιες γυρο στα 45 ειναι..μια απο τισ πιο χειροτερεσ εμπειριεσ κλαιω για τα 70 ευρω μου

Review από άτυχο πελάτη στο ts-dating, 04-02-2011

"PROSOXI! FAKE!!!

MEGALI APATI!!!

SE KLEVI K DEN SOU PROSFERI TIPOTA APO OSA GRAFI STO SITE!!!

INE XONTRI K GRIA K DEN TIS SIKONETE!!!

PATSAVOURA K APATEONAS!
"
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
να προσθέσω και το πιτμπουλ που κατοικοεδρεύει στο σαλόνι....κι αν θες μην πληρώσεις ή κάνε παράπονα....
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: city tour ts gillian/Elena
« Απάντηση #98 στις: χθες στις 13:35 »
Παράθεση
ψευτρα ξεπετα απατεωνησα απλα τα πραγματα και σχετικο ειναι οτι ζητα 60 ευρω...ψεμματα και αυτο ειναι εκτος αν διευκρινησει οτι 60 ειναι το πολυ για 10 λεπτα.επιπλεων οι υπηρεσιες της ειναι απαραδεκτες αυτα και ελπιζω οσοι θεωρουν εμενα ψευτη να μην κλαψουν τα ωραια τους λεφτα
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: TS-Αγάπη
« Απάντηση #3 στις: σήμερα στις 16:36 »
Παράθεση
Παράθεση από: hubris στις σήμερα στις 15:27
fake φωτογραφία κτλ;

ακριβη ξεπετα. και οι <<φιλες>> της το ιδιο
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Τραβέλια - γενική συζήτηση
« Απάντηση #4405 στις: χθες στις 14:32 »
Παράθεση
Παράθεση από: elena trans στις χθες στις 10:20
κωλόγρια λέει χαχα τι γελοία!! όσο για το αν καυλώνω...duracell είμαι!!! δεν καυλώνω με θηλυπρεπείς όπως εσύ placebo..αν και ΑΜΦΙΒΑΛΩ ότι έχεις έρθει ως πελάτης γιατί είσαι τραβέλι και φαίνεται απο τη κακιά που βγάζεις σε ΟΛΑ τα γραφόμενα σου χρυσή μου..


καλα οτι και να μαι για σενα μου ειναι αδιαφορο οπως και στους υπολοιπους....παντως ξερουμε καλα και οι 2 αν ειμαι αυτο που λες η οχι οπως ξερουμε και οι 2 αλλα και ολοι οι υπολοιποι πως εσυ εισαι μια απατεωνησα ξεπετα που πασχιζει να κοροιδεψει ξανα τον κοσμο....δεν τσιμπαμε πια κωλογρια....ειδες η οικονομικη κριση εχει και τα καλα της....θα δουλευουν πλεον οσοι αξιζουν.....καλη καρτα ανεργειας απατεωνησα
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
« Απάντηση #316 στις: σήμερα στις 00:30 »
Παράθεση
οταν σας τα ελεγε ο δασκαλος αλ για τη νινα οτι ειναι ξεπετα μεγαλη gay τον λεγανε γι αυτο οποιος διαβαζει εδω για τις τρανς της πολης μας θα ακουει τον αλ με θρησκευτικη ευλαυεια!!κανεις δεν ειπε οτι ειναι ι μεγαλυτερη μουναρα της πολης αλλα οσο θα συνεχεισει να ειναι τετεια ξεπετα ο πολεμος θα ειναι ανελειτος μεχρι να γινει εκτος απο μουναρα και καλη βιζιτα
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)
« Απάντηση #291 στις: χθες στις 17:11 »
Παράθεση
Παράθεση από: piatsa στις χθες στις 17:01



kalispera paidia giorgo me lene kai eimai kenourgios sto sai, ton teleuteio mina pita apo kato tin keli kai tin nina, me tin keli epatha zimia perasa telia , alla i nina pragmatika den mou arese katholou , itan sketi ksepeta
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απ: Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

« Απάντηση #322 στις: σήμερα στις 20:12 »

Παράθεση

την είχα πάρει παλιότερα(τη Νινα) αλλά μόνο για ενα γαμησάκι στα γρήγορα μέσα στο αμάξι. φυσικά δεν γνωρίζω αν την έχει μικρή ή οχι αλλά σίγουρα επιβεβαιώνω οτι τότε ήταν πολύ μεγάλη ξεπέτα. βέβαια απο τότε πέρασε ένας χρόνος και μπορεί να έχει βελτιωθεί.
πάντως αυτό που μου την δίνει είναι το υφάκι της.δεν δέχεται καμια κρητική αρνητική...και δυστυχώς γιαυτήν όσο υπάρχουν καλά μουνιά στα τοπικά μπουρδέλα, ο κόσμος θα κάνει εκεί επισκέψεις και καταθέσεις...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κανεις εδω καμια πληροφορια? απο κρητη λεει φενετε καλο

Παράθεση από: ipanos
einai ksepeta file..... ton teleutew mono xrono exei allaksei 3 onomata....... violeta-silvi-dargy.... kallitera na protimiseis alli..... makria....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom