Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
για να προφυλάξω από την βλακεία όσους περισσότερους συναγωνιστές μπορώ, ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ :

προσοχή στο ακόλουθο κομοδίνο - σπάνιο έπιπλο :   
50 πεταμένα ευρώ για να ακούω εμφανώς ψεύτικες κραυγούλες, ποσό γυμνασμένος είμαι και ότι ο προηγούμενος επειδή ήταν χοντρός του πήρε 70 και άλλες φλυαρίες !

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, πλην όμως μακριά ! ξεπέτα ! πορτοφολού  !   απατεών   !
lycienr εχεις βαρεσει κοκκινα ρε φιλος με την τυπισσα πες ρε τι σου εκανε να σωσεις κοσμο :grin: :grin: :grin:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
για να προφυλάξω από την βλακεία όσους περισσότερους συναγωνιστές μπορώ, ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ :

προσοχή στο ακόλουθο κομοδίνο - σπάνιο έπιπλο : 
50 πεταμένα ευρώ για να ακούω εμφανώς ψεύτικες κραυγούλες, ποσό γυμνασμένος είμαι και ότι ο προηγούμενος επειδή ήταν χοντρός του πήρε 70 και άλλες φλυαρίες !

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, πλην όμως μακριά ! ξεπέτα ! πορτοφολού  !  απατεών  !
τελικά τόχει η περιοχή μου φαίνεται... στη Καλλιθέα έχουν μαζευτεί όλες οι ξεπέτες;;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
για να προφυλάξω από την βλακεία όσους περισσότερους συναγωνιστές μπορώ, ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ :

προσοχή στο ακόλουθο κομοδίνο - σπάνιο έπιπλο :  
50 πεταμένα ευρώ για να ακούω εμφανώς ψεύτικες κραυγούλες, ποσό γυμνασμένος είμαι και ότι ο προηγούμενος επειδή ήταν χοντρός του πήρε 70 και άλλες φλυαρίες !

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, πλην όμως μακριά ! ξεπέτα ! πορτοφολού  !   απατεών   !
σαν να λεμε πουστης αντρας τυπε μου;
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Αντί να βελτιώνουν τις υπηρεσίες τους,παλιές και νέες "πουτάνες" - ακόμα και σε τέτοιες δύσκολες εποχές που θέλεις να κρατήσεις έστω πελάτες, αυτές το βιολί τους...κάνουν κόντρα στην ξεπέτα,ποιά θα πάρει το στέμα....Πρέπει να πέσει πείνα μάλλον...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
σαν τον Τζέφρυ τον απατεώνα Αιγέα που έχεις και στο άβατάρ σου ! Και μην ανησυχείς ο πούτσος μου δεν είναι καθόλου ρατσιστής, γαμά και γυναικεία κολαράκια μια χαρά !

Είναι ΚΡΙΜΑ για τις τρανς που γουστάρουν να γαμιούνται και που τους αρέσει αυτό που κάνουν, όπως η Τζούλι, η Νάταλι, η Λίζα,η Δανάη, μερικές ξένες κλπ κλπ (ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ).

Οι απάτες πρέπει να κοινοποιούνται για να αποφεύγονται οι παγίδες. Το κάνω επειδή κι εμένα με έχουν γλιτώσει από φόλες.

άλλωστε όλα στην ζωή είναι δανεικά και πρέπει να μοιράζεσαι και τα καλά και τα ανάποδα γεγονότα. Νομίζω !
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
σαν τον Τζέφρυ τον απατεώνα Αιγέα που έχεις και στο άβατάρ σου ! Και μην ανησυχείς ο πούτσος μου δεν είναι καθόλου ρατσιστής, γαμά και γυναικεία κολαράκια μια χαρά !

Είναι ΚΡΙΜΑ για τις τρανς που γουστάρουν να γαμιούνται και που τους αρέσει αυτό που κάνουν, όπως η Τζούλι, η Νάταλι, η Λίζα,η Δανάη, μερικές ξένες κλπ κλπ (ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ).

Οι απάτες πρέπει να κοινοποιούνται για να αποφεύγονται οι παγίδες. Το κάνω επειδή κι εμένα με έχουν γλιτώσει από φόλες.

άλλωστε όλα στην ζωή είναι δανεικά και πρέπει να μοιράζεσαι και τα καλά και τα ανάποδα γεγονότα. Νομίζω !
πολυ σωστος φιλε
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Αν είναι για να τις πηδήξεις δεν θα περίμεναν εσένα ... βρίσκουν και πολύ εύκολα νομίζω.. δεν ξανάκουσα τραβέλι ή τράνς να πληρώσει για να πηδηκτεί. Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως εδώ ... Το θέμα και ο λόγος που άνοιξα αυτό το θέμα είναι ποίες απο όλες αυτές τις τραβεστί / τρανς είναι ξεπέτες..

Ποτέ δεν πλήρωσε τραβέλι για να γαμήσει! ΝΟΜΟΣ! Αλλά κάποιοι από εμάς τις καμακώναμε και μας καθόντουσαν ΤΖΑΜΠΑ! Συμβαίνει κι αυτό... Αλλά όποιος πει ότι πληρώνουν πρέπει να είναι για μένα πολύ μαλάκας και πολύ παιδάκι...  :grin: :grin: :grin:
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτη η ts-juanita που δηλωνει λατινα ειναι οντως ξεπετα,τωρα βρεισκεται ροδο και στην αγγελεια γραφει τρ πολυτελειας παραθεριζει στη ροδο και αλλες μαλακιες.....
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Αντί να βελτιώνουν τις υπηρεσίες τους,παλιές και νέες "πουτάνες" - ακόμα και σε τέτοιες δύσκολες εποχές που θέλεις να κρατήσεις έστω πελάτες, αυτές το βιολί τους...κάνουν κόντρα στην ξεπέτα,ποιά θα πάρει το στέμα....Πρέπει να πέσει πείνα μάλλον...

ΣΩΣΤΟΣ!!!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ρε παιδια αυτη η ts-juanita που δηλωνει λατινα ειναι οντως ξεπετα,τωρα βρεισκεται ροδο και στην αγγελεια γραφει τρ πολυτελειας παραθεριζει στη ροδο και αλλες μαλακιες.....
αν θες τη συμβουλη μου μη την πλησιασεις .. εκτος του οτι θα σου ζαλησει τ'@@ θα προσπαθει να ειναι ενεργητικη αυτη..αμα σου αρεσει βεβαια κανενα προβλημα αλλα το θεμα ειναι αν θες να εισαι ενεργητικος εσυ...τοτε θα αλλαξει χρωματα θα κοπει το χαμογελο κ θα κανεις απλα ενα αδιαφορο ραντεβου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom