Νέα

Wrocław Poland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
oxi
γιατι οι τιμες θα ειναι 5 φορες επανω
ηδη τα αεροπορικα ειναι πανακριβα
μετρια χοτελ 700 ευρω για 2-3 βραδια
καλα χοτελ ξεχνα τα απο τωρα ειναι κλεισμενα
έχεις δίκιο
και δυστυχώς εγώ θα έχω και δουλειές εκείνη την εποχή Πολωνία...δεν ξέρω πώς στον κόρακα να κλείσω ξενοδοχεία που είναι πολύ νωρίς γμτ...
από πλευράς σεξοτουρισμού, το βρότσλαβ είναι οκ, χωρ΄ςι κάτι τρομερό και φοβερό...
δεν είναι θάλασσα που έγινε γιαούρτι, για να το πω με άλλα λόγια
βέβαια, στη διάρκεια των αγώνων...θα έχει άλλα κόλπα πιστεύω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες δεν παίζονται.Συχνά σου πασάρουν και φίλες.Βασικά πρέπει να είσαι τελείως non judgmental να μην τις κριτικάρεις αν μετά παίρνουν τσιμπούκια στον αράπη.Αμα δεν κριτικάρεις οι γκόμενες νιώθουν άνετα.Επίσης φτάνουν στα άκρα προκειμένου να ερεθίσουν και να ικανοποιήσουν τους άντρες και αλλάζουν τους γκόμενους σαν τα πουκάμισα.Εχουν πολλούς ταυτόχρονα και οι πρώην δεν είναι ποτέ πραγματικά πρώην για την Πολωνέζα.Γενικά μια χώρα που μπορείς να γαμάς απεριόριστα.
Δεν ξέρω γιατί έχουν αυτή τη μανία με τους τριτοκοσμικούς.Το πιο πιθανό είναι επειδή αυτοί είναι πιθανόερο να τις παντρευτούν ελλείψει άλλων εναλλακτικών.Εδώ κάνουν μεγάλη ζημιά οι Ελληνίδες.Καμία Πολωνέζα δεν πιστεύει οτι ο Ελληνας θα την πάρει στα σοβαρά όταν διαπιστώνει οτι οι Ελληνίδες έχουν μεγαλύτερα βυζιά και καλύτερα μαλλιά και οτι το δίνουν.Ενώ τον Αραβα μπορεί να τον δέσει.
Επίσης οι Ελληνες έχουν αποκτήσει γενικά μια κακή φήμη ια τις Πολωνέζες επειδή πολλές σχέσεις δεν περπάτησαν.Εχω ακούσει απίστευτες κατηγορίες για Ελληνες δε θεωρούνται η νούμερο ένα επιλογή και πάρα πολλές προτιμούν τους Αραβες από τους Ελληνες(ακραίο παράδειγμα γκόμενα που πήγε Ρόδο για δουλειά το καλοκαίρι και τα' φτιαξε με Τυνήσιο όταν η Ρόδος είναι τίγκα στα καμάκια).
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
εχουν και τα καλα τους τα διαζυγια γιατι με βλεπω για βροτσλαβ μετα το ευρο βεβαια για "μονιμη εγκατασταση"
δεχομαι πιεσεις απο τον πολωνο βροτσλαφιωτη φιλο για γυραδικο εκει (με αυτον που ειχα παει περσι και κατοπιν ανοιξα το θρεντ) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Οι Πολωνέζες δεν παίζονται.Συχνά σου πασάρουν και φίλες.Βασικά πρέπει να είσαι τελείως non judgmental να μην τις κριτικάρεις αν μετά παίρνουν τσιμπούκια στον αράπη.Αμα δεν κριτικάρεις οι γκόμενες νιώθουν άνετα.Επίσης φτάνουν στα άκρα προκειμένου να ερεθίσουν και να ικανοποιήσουν τους άντρες και αλλάζουν τους γκόμενους σαν τα πουκάμισα.Εχουν πολλούς ταυτόχρονα και οι πρώην δεν είναι ποτέ πραγματικά πρώην για την Πολωνέζα.Γενικά μια χώρα που μπορείς να γαμάς απεριόριστα.
Δεν ξέρω γιατί έχουν αυτή τη μανία με τους τριτοκοσμικούς.Το πιο πιθανό είναι επειδή αυτοί είναι πιθανόερο να τις παντρευτούν ελλείψει άλλων εναλλακτικών.Εδώ κάνουν μεγάλη ζημιά οι Ελληνίδες.Καμία Πολωνέζα δεν πιστεύει οτι ο Ελληνας θα την πάρει στα σοβαρά όταν διαπιστώνει οτι οι Ελληνίδες έχουν μεγαλύτερα βυζιά και καλύτερα μαλλιά και οτι το δίνουν.Ενώ τον Αραβα μπορεί να τον δέσει.
Επίσης οι Ελληνες έχουν αποκτήσει γενικά μια κακή φήμη ια τις Πολωνέζες επειδή πολλές σχέσεις δεν περπάτησαν.Εχω ακούσει απίστευτες κατηγορίες για Ελληνες δε θεωρούνται η νούμερο ένα επιλογή και πάρα πολλές προτιμούν τους Αραβες από τους Ελληνες(ακραίο παράδειγμα γκόμενα που πήγε Ρόδο για δουλειά το καλοκαίρι και τα' φτιαξε με Τυνήσιο όταν η Ρόδος είναι τίγκα στα καμάκια).
φιλε δλδ ειναι πλεονεκτημα που
ειμαι 40
20 κιλα παραπανω
ελληνας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
φιλε δλδ ειναι πλεονεκτημα που
ειμαι 40
20 κιλα παραπανω
ελληνας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι κατ' ανάγκη.Βασικά είναι καλύτερα αν είσαι λίγο μαυριδερός τι μανία είναι αυτή με τους νεγρικούς?Εγώ συχνά περνάω για Σλαύος στην Πολωνία με μικτά αποτελέσματα(π.χ. οι Πολωνοί σου κολλάνε περισσότερο αν σε κόψουν για Σλαύο από ό,τι αν σε κόψουν για Ελληνα).Από την άλλη με τη λευκή εμφάνιση πολλές γκόμενες είναι άνετες να σε παρουσιάσουν στους φίλους τους γονείς τους κτλ.Δηλαδή χάνεις σε εξωτικότητα αλλά αναπληρώνεις από αλλού.
Οπως έχω γράψει υπάρχουν δύο ειδών Πολωνέζες.Η μια κατηγορία πάει για γάμο και η μια για λεφτά.(όταν λέμε λεφτά δεν εννοούμε γούνες κτλ όπως θέλουν οι Ρωσίδες αλλά συχνά φιλοδώρημα για να τα βγάζουν πέρα.Οι Πολωνέζες δηλαδή είναι πιο ταπεινές και δε θέλουν να πάνε στα πιο ακριβά μέρη βπολεύονται και με δεύτερης διαλογής).Η κατηγορία που πάει για γάμο δε ζητάει κανένα απολύτως οικονομικό όφελος γιατί φοβούνται οτι αν ζητήσουν θα χάσεις το ενδιαφέρον να τις παντρευτείς.Αν όμως δεν εκδηλώσεις σοβαρό ενδιαφέρον μέσα σε 6 μήνες για αρραβώνα γάμο την κάνουν και βρίσκουν άλλον.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πόζναν και Βρότσλαβ είναι οι καλύτερες πόλεις της Πολωνίας.Στη Βαρσοβία την έχουν δει κάπως στο Κράκοβ έχουν καταστραφεί από την υπερπληθώρα των Αγγλων Ιταλών τουριστών που την πέφτουν παντού.Δεν είμαι σίγουρος για ανατολική Πολωνία.Γενικά Πόζναν Βρότσλαβ έχει πολύ φοιτητικό πληθυσμό μέχρι το καλοκαίρι και γίνονται φοβερά πάρτυ.(έχω ακούσει οτι οργανώνουν πάρτυ όπου όλες γαμιούνται με όλους).Η βότκα ρέει άφθονη.
Προσωπικά είχα καραφλιάσει με την ευκολία στο Πόζναν ακόμα και μουνάρες δεσμευμένες ήταν διαθέσιμες γενικά η ανταπόκριση είναι θερμότατη.Αυτό είναι ένα καλό της Πολωνίας.Ολες οι γκόμενες είναι πάντα διαθέσιμες αφού σχεδόν όλες δεν έχουν πρόβλημα να απατήσουν εάν βρον κάποιον να τους γυαλίσει.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Οχι κατ' ανάγκη.Βασικά είναι καλύτερα αν είσαι λίγο μαυριδερός τι μανία είναι αυτή με τους νεγρικούς?Εγώ συχνά περνάω για Σλαύος στην Πολωνία με μικτά αποτελέσματα(π.χ. οι Πολωνοί σου κολλάνε περισσότερο αν σε κόψουν για Σλαύο από ό,τι αν σε κόψουν για Ελληνα).Από την άλλη με τη λευκή εμφάνιση πολλές γκόμενες είναι άνετες να σε παρουσιάσουν στους φίλους τους γονείς τους κτλ.Δηλαδή χάνεις σε εξωτικότητα αλλά αναπληρώνεις από αλλού.
Οπως έχω γράψει υπάρχουν δύο ειδών Πολωνέζες.Η μια κατηγορία πάει για γάμο και η μια για λεφτά.(όταν λέμε λεφτά δεν εννοούμε γούνες κτλ όπως θέλουν οι Ρωσίδες αλλά συχνά φιλοδώρημα για να τα βγάζουν πέρα.Οι Πολωνέζες δηλαδή είναι πιο ταπεινές και δε θέλουν να πάνε στα πιο ακριβά μέρη βπολεύονται και με δεύτερης διαλογής).Η κατηγορία που πάει για γάμο δε ζητάει κανένα απολύτως οικονομικό όφελος γιατί φοβούνται οτι αν ζητήσουν θα χάσεις το ενδιαφέρον να τις παντρευτείς.Αν όμως δεν εκδηλώσεις σοβαρό ενδιαφέρον μέσα σε 6 μήνες για αρραβώνα γάμο την κάνουν και βρίσκουν άλλον.
ας την κανουν
καλυτερα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω τι γίνεται αν βγάλεις τη βρώμα οτι την κάνεις από τη δέσμευση γιατί αυτές είναι πόλεις του μισού εκατομμυρίου και η φήμη σε ακολουθεί.
Εδώ Πολωνέζες μιλάνε για σεξουαλικές εμπειρίες με ξένους για να πάρετε λίγο πρέφα τι συμβαίνει και πώς μας βλέπουν.Μπορείτε να πατήσετε το google translation για να δείτε περίπου τι γράφουν.


Οπως βλέπετε κάνουν κριτική για το μέγεθος από τις πούτσες και την τεχνική.Εχουν περιέργεια να δοκιμάσουν τα πάντα.Πάρα πολλές έχουν πάει με Αραβες,Ινδούς,Αλβανούς,Τούρκους και Πακιστανούς.
Ενώ όλες δηλώνουν ενθουσιασμένες με τις τεράστιες αράπικες πούτσες και τις τεχνικές Κάρμα Σούτρα των Ινδών ενώ θεωρούν τους Αλβανούς φοβερούς γαμιάδες(μια λέει την ξέσκισε τελίως ο Αλβανός) για τους Ελληνες έχουν παράπονα οτι είναι μικροτσούτσουνοι και βρωμάνε το καλοκαίρι.Ευτυχώς μερικοί Ελληνες μας έσωσαν με τις επιδόσεις τους αλλιώς όλες οι γνώμες θα ήταν απογοητευτικές.
 

milko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Έχει παεί κανείς στο Λόντζ;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πήγα Βροτσλαβ προσφατα.Μουνι επιπέδου Ουκρανίας αλλά πάρα πολύ.Οι αντρες στο Βροτσλαβ εντελώς χάλια να κυκλοφορουνε με μουναρες.Στα κλαμπ παθαίνεις μουνοπλακα πληθος απο θεικες φοιτητριες.Πλην όμως παιζει πολύ κονέ και παρέα και δεν ανταποκρίνονται.Γαμανε οι Πολωνοί που έχουν τα κονέ.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Η νοοτροπία των Πολωνέζων μπορεί να συνοψιστεί στο τετράπτυχο 1.Βρες τον,2.Κάνε σεξ μαζί του,3.Μείνε έγκυος,4.Παντρέψου τον.Φυσικά πολλοί Ελληνες(και ιδίως Ιταλοί) μένουν στο στάδιο 2 προς μεγάλη απογοήτευση των Πολωνέζων που πραγματικά είναι σε ένα φοβερό ανταγωνισμό για τους άντρες και η νοοτροπία είναι ποια θα το δώσει πιο γρήγορα για να τον καπαρώσει.Το ίδιο είναι και στην Ουκρανία επί πέντε φορές.
kman απο τοτε 2010 τι εχει αλλαξει?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
kman απο τοτε 2010 τι εχει αλλαξει?

Τώρα κάπως έχουν δυτικοποιηθεί περισσότερο πάνε να φάνε πούτσο για μερικά χρόνια χωρίς κατ' ανάγκη να θέλουν να παντρευτούν.Αλλά στα 30 οι πιο πολλές έχουν παιδιά.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Τώρα κάπως έχουν δυτικοποιηθεί περισσότερο πάνε να φάνε πούτσο για μερικά χρόνια χωρίς κατ' ανάγκη να θέλουν να παντρευτούν.Αλλά στα 30 οι πιο πολλές έχουν παιδιά.
ρωταω γιατι εκει λες ουκρανια 5 φορες καλυτερα
ενω τωρα λες πολωνια πιο καλα,,,αυτο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ρωταω γιατι εκει λες ουκρανια 5 φορες καλυτερα
ενω τωρα λες πολωνια πιο καλα,,,αυτο

Πολωνία είναι πιο καλά στα κλαμπ.Καμία σχέση.Ουκρανία είναι πιο καλό το ίντερνετ.Για νυχτόβιους είναι καλύτερη η Πολωνία για ηλεκτρονικούς καμάκηδες η Ουκρανία.
Η Ουκρανία χάλασε πολύ τώρα λόγω του πολέμου έγιναν πιο εθνικίστριες οι γκόμενες.Η Πολωνία βελτιώθηκε πολύ μετά το 2004 όταν ο πολωνικός πούτσος διοχετεύτηκς εν πολλοίς στο εξωτερικό αφήνοντας πίσω μουνολίβαδα.Από το 2008-2012 που άρχισαν να έρχονται οι καυλωμένοι ξένοι η Πολωνία ήταν παράδεισος.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Πολωνία είναι πιο καλά στα κλαμπ.Καμία σχέση.Ουκρανία είναι πιο καλό το ίντερνετ.Για νυχτόβιους είναι καλύτερη η Πολωνία για ηλεκτρονικούς καμάκηδες η Ουκρανία
και για πουρα η ουκρανια λεω εγω,,, ;)
αν μιλας ρωσικα κ θελουν να καταλαβουν-σε γουσταρουν δηλ-,κταλαβαινουν??γιατι εγω γραπτα καταλαβαινω αρκετα πολωνικα που ειδα
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Πολωνία είναι πιο καλά στα κλαμπ.Καμία σχέση.Ουκρανία είναι πιο καλό το ίντερνετ.Για νυχτόβιους είναι καλύτερη η Πολωνία για ηλεκτρονικούς καμάκηδες η Ουκρανία.
αν ειχες 2500ε το μηνα παγιο εισοδημα
θα πηγαινες λβοβ πχ η βροσλου?μιλαω σε σχεση με το νιμου παντα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
και για πουρα η ουκρανια λεω εγω,,, ;)
αν μιλας ρωσικα κ θελουν να καταλαβουν-σε γουσταρουν δηλ-,κταλαβαινουν??γιατι εγω γραπτα καταλαβαινω αρκετα πολωνικα που ειδα

Ρωσικά μόνο οι Πολωνέζες MILF καταλαβαίνουν κάπως και πάλι σε 10%.Ενώ τα είχαν υποχρεωτικά επί κομμουνισμού στο σχολείο δεν τα μάθαιναν από αντίδραση.Οταν οι Πολωνέζες μιλάνε ρωσικά έχουν πολλή πλάκα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αν ειχες 2500ε το μηνα παγιο εισοδημα
θα πηγαινες λβοβ πχ η βροσλου?μιλαω σε σχεση με το νιμου παντα

Λβωφ.Ουκρανία χρειάζεσαι αρκετά περισσότερα χρήματα αλλά χτυπάς πιο εύκολα ηλικίες κάτω των 25 που δεν είναι τόσο εύκολο Πολωνία.Εξαρτάται και πόσο χρόνο έχεις.Για ΠΣΚ θα προτιμούσα Κατοβίτσε ή Πόζναν αντί για Λβωφ.Για μία εβδομάδα μάλλον θα προτιμούσα Λβωφ.Για ένα μήνα σίγουρα Λβωφ αλλά για ένα χρόνο Πολωνία.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Ρωσικά μόνο οι Πολωνέζες MILF καταλαβαίνουν κάπως και πάλι σε 10%.Ενώ τα είχαν υποχρεωτικά επί κομμουνισμού στο σχολείο δεν τα μάθαιναν από αντίδραση.Οταν οι Πολωνέζες μιλάνε ρωσικά έχουν πολλή πλάκα.
μα μοιαζοθν πολυ ,,πολλες λεξεις ειναι παρεμφερεις...πως δεν καταλαβαινουν,,βουλγαρια κ σερβια με κατι ρωσσικα συνενοουμ ουν,,
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Λβωφ.Ουκρανία χρειάζεσαι αρκετά περισσότερα χρήματα αλλά χτυπάς πιο εύκολα ηλικίες κάτω των 25 που δεν είναι τόσο εύκολο Πολωνία.Εξαρτάται και πόσο χρόνο έχεις.Για ΠΣΚ θα προτιμούσα Κατοβίτσε ή Πόζναν αντί για Λβωφ.Για μία εβδομάδα μάλλον θα προτιμούσα Λβωφ.Για ένα μήνα σίγουρα Λβωφ αλλά για ένα χρόνο Πολωνία.
ρε για μονιμη βαση ,μιλαω οχι πσκ,,,αν ειχες 2500 τσεπατα καθε μηνα,χωρις να δουλευεις στη γερμανια,που?αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom