Νέα

Wrocław Poland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
το γραφω σημερα γιατι χτες ηταν πρωταπριλια και ισως δεν με πιστευατε
προχθες γνωρισα μια πολωνεζα μετριας εμφανισης απο το ιντερνετ....
χτες βγηκαμε και με συνοπτικες διαδικασιες ,νομιζει πως εχουμε σχεση και πηρε και μια πιπα...
οπως λεω καιρο
ετσι ειναι οι πολωνεζες που ζουν στο εξωτερικο ως οικονομικες μεταναστριες, αν δεν εχουν σχεση
προσπαθουν να καβαντσωθουν με οποιοδηποτε τροπο και κοστος.......... ;)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
το γραφω σημερα γιατι χτες ηταν πρωταπριλια και ισως δεν με πιστευατε
προχθες γνωρισα μια πολωνεζα μετριας εμφανισης απο το ιντερνετ....
χτες βγηκαμε και με συνοπτικες διαδικασιες ,νομιζει πως εχουμε σχεση και πηρε και μια πιπα...
οπως λεω καιρο
ετσι ειναι οι πολωνεζες που ζουν στο εξωτερικο ως οικονομικες μεταναστριες, αν δεν εχουν σχεση
προσπαθουν να καβαντσωθουν με οποιοδηποτε τροπο και κοστος.......... ;)

θα σε μαλώσω κάνεις απιστιες στην Ταυλανδέζα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε Τασσο εσυ δεν εισαι δεσμευμένος με γαμο με Κουβανη;; ή λάθος ενθυμούμαι;;;;;;;;;


Γαμάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε γιατι χανώμαστεεεεεεεεεεεεεεε.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
θα σε μαλώσω κάνεις απιστιες στην Ταυλανδέζα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε Τασσο εσυ δεν εισαι δεσμευμένος με γαμο με Κουβανη;; ή λάθος ενθυμούμαι;;;;;;;;;


Γαμάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε γιατι χανώμαστεεεεεεεεεεεεεεε.
εχεις μνημη ελεφαντα.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΟΙ πολωνεζες και τα shoarma bar εχουν σωσει πολλες ζωες στην ολλανδια... :cheesy: :cheesy: :cheesy:...αρκετες εμπειριες εχω να διηγηθω απο πολωνεζες επανω,,,καλες κοπελες,χαρυμενες,κοινωνικες,σεξουαλικες αλλα και πολυ παραδοσιακες...εμενα μου αρεσυν παρα πολυ.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
και μενα μου αρεσουν πολύ...........,
τα καλύτερα Εσκορτ Γκερλς Στην Αθηνα οταν ερχωμουν απιστευτες και ευχαριστες εμπειριες απο συμετοχή αλλά και απο εμφάνηση.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
αρκετες εμπειριες εχω να διηγηθω απο πολωνεζες επανω,,,καλες κοπελες,χαρυμενες,κοινωνικες,σεξουαλικες αλλα και πολυ παραδοσιακες...εμενα μου αρεσυν παρα πολυ.
αντε
αντε
να διηγουμαστε κι απο καμμια εμπειρια.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το γραφω σημερα γιατι χτες ηταν πρωταπριλια και ισως δεν με πιστευατε
προχθες γνωρισα μια πολωνεζα μετριας εμφανισης απο το ιντερνετ....
χτες βγηκαμε και με συνοπτικες διαδικασιες ,νομιζει πως εχουμε σχεση και πηρε και μια πιπα...
οπως λεω καιρο
ετσι ειναι οι πολωνεζες που ζουν στο εξωτερικο ως οικονομικες μεταναστριες, αν δεν εχουν σχεση
προσπαθουν να καβαντσωθουν με οποιοδηποτε τροπο και κοστος.......... ;)
ρε τυπε εχω δει και εχω δει φιδεμπορες,αλλα εσυ πρεπει να εισαι ο προεδρος τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
καλημέρα τασσο, πόσο μακριά είσαι είσαι απο Ζειστ?

Εχω παει στο ζειστ πριν 11 χρονια...αν θυμαμαι καλα μεσα στο τεραστιο δασος ειναι και τα σπιτια της βασσιλικης οικογενειας...ωραιο μερος...ισως απο τα μεγαλυτερα δαση της ολλανδιας.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μυλος καλοκαιρι 2007...στο μπαρ vipera-labetina...νεαρη πολωνη ονοματι gosha συνοδευεται απο αμερικανο...ειναι το τελευταιο βραδυ στο νησι γι αυτους...ο αμερικανος αδιαφορει γι αυτην και κεινει προσεγγιζει τη παρεα μου..πιανουμε διαλογο και μολις μου λεει οτι ειναι πολωνη αναβω το πρωτο καπνογωνο...συνεχεια μου λεει οτι εργαζεται σε γραφειο με οικονομικα στην ολλανδια...αρχιζουμε να μιλαμε ολλανδικα...κερναω 1ο ποτο μετα 2ο και μετα 3ο,,ο συνοδος της εχει φυγει μονος του,,,Δε θυμαται που ακριβως μενει..της προτεινω να ερθει στο καμπινγκ στην αχιβαδολιμνη οπου εμενα...ερχεται και μετα απο χαμουρεματα πεφτει το φυστικι..το πρωι,καφεδακι και μπανακι...η παραλια ακριβως κατω απο το καμπινγκ και δεξια ειναι γυμνιστων...πρωινος β γυρος χυμα στο κυμα,,,η κοπελα με απιστευτο σωμα μοντελου γυρω στο 1,65...Ειχα ομως πολλες αμφιβολιες για το πως και τι με τον αμερικανο...Το μυστηριο λυθηκε οταν πηγαμε για φαφητο το μεσημερι.Η κοπελα δουλευε ως συνοδος πολυτελειας και οχι σε οικονομικο γραφειο στην ολλανδια αλλα στην κρακοβια.Ειχε δουλεψει και 4 χρονια ολλανδια στο αινχοφεν και αμστερναμ....Ηταν το πρωτο και τελευταιο city tour pou εχω παρει και μαλιστα τσαμπα.
Θα ακολουθησουν και αλλες πολωνοιστοριες απο ολλανδια για το φιλο μου τον τασσο.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πολλες μπυρες και σε καλες τιμες θα βρειτε στη πολωνικη αγορα συτην Ιουλιανου απο Αχαρνων μεχρι τη Χωματιανου και Λιοσιων...Ενδεικτικα αναφερω δυο μαρκετ με ποικιλια αλαντικων,βοτκες,μπυρες,και διαφορα αλλα πολωνικα προιοντα..
Αχαρνων και Ιουλιανου ειναι το ΟRCZEL..kai λιγο πιο πανω στην Αχαρνων το WARSAWA..σεω αυτο πηγαινω συνηθως...στην Ιουλιανου εχει ανοιξει και δευτερο WARSAWA οπως κατεβαινουμε απο αχαρνων στο αριστερο μας χερι.Στην ιδια ευθεια υπαρχει πολωνικο ζαχαροπλαστειο με απιστευτα γλυκα..η ιδιοκτητρια φιλικοτατη θα σας κατατοπισει γι το τι ειναι το καθενα..χρησιμοποιουν παρα πολυ στις ζυμες το παπαρουνοσπορο ο οποιος περα απο τις ιδιοτητες που εχει στη μαγειρικη και ζαχαροπλαστικη..ριχνει και την υπερταση γι αυτους που πασχουν απο ζακχαρωδη διαβητη.
Δοκιμαστε τη βοτκα DEPOWA...se πολλες γευσεις,,,επισης προτεινω και τη μπυρα,,ZUBR...και φυσικα τη βοτκα με το χορτο που τρωει ο βισσωνας τη περιφημη ZUBROWKA...!!!...sorry for the off topik...
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
ωρα'ιος ο σπαιδερντόμ !
:2funny:
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Πολλες μπυρες και σε καλες τιμες θα βρειτε στη πολωνικη αγορα συτην Ιουλιανου απο Αχαρνων μεχρι τη Χωματιανου και Λιοσιων...Ενδεικτικα αναφερω δυο μαρκετ με ποικιλια αλαντικων,βοτκες,μπυρες,και διαφορα αλλα πολωνικα προιοντα..
Αχαρνων και Ιουλιανου ειναι το ΟRCZEL..kai λιγο πιο πανω στην Αχαρνων το WARSAWA..σεω αυτο πηγαινω συνηθως...στην Ιουλιανου εχει ανοιξει και δευτερο WARSAWA οπως κατεβαινουμε απο αχαρνων στο αριστερο μας χερι.Στην ιδια ευθεια υπαρχει πολωνικο ζαχαροπλαστειο με απιστευτα γλυκα..η ιδιοκτητρια φιλικοτατη θα σας κατατοπισει γι το τι ειναι το καθενα..χρησιμοποιουν παρα πολυ στις ζυμες το παπαρουνοσπορο ο οποιος περα απο τις ιδιοτητες που εχει στη μαγειρικη και ζαχαροπλαστικη..ριχνει και την υπερταση γι αυτους που πασχουν απο ζακχαρωδη διαβητη.
Δοκιμαστε τη βοτκα DEPOWA...se πολλες γευσεις,,,επισης προτεινω και τη μπυρα,,ZUBR...και φυσικα τη βοτκα με το χορτο που τρωει ο βισσωνας τη περιφημη ZUBROWKA...!!!...sorry for the off topik...
τι οφ τοπικ μας λες....
για λεγε για λεγε
βρηκαμε καποιον να γραψει δυο ιστοριες
εεε...δεν θα σε αποπαρουμε κιολας... :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αντί να γράφετε εμπειρίες, δεν γράφετε καλύτερα διευθύνσεις από μπαράκια να πάμε να κάνουμε κανά καμάκι του θεού;
άντε και είμαι βροτσλαβ και μόνο βροτς έχω δει και καθόλου λαβ

....
άντε μια μέρα μου έμεινε...μην τη χάσω
 

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Το καλοκαίρι η Εθνική έχει αγώνα στο Βροτσλαβ! Αξίζει να το συνδυασούμε με σεξοτουρισμό;
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Το καλοκαίρι η Εθνική έχει αγώνα στο Βροτσλαβ! Αξίζει να το συνδυασούμε με σεξοτουρισμό;
oxi
γιατι οι τιμες θα ειναι 5 φορες επανω
ηδη τα αεροπορικα ειναι πανακριβα
μετρια χοτελ 700 ευρω για 2-3 βραδια
καλα χοτελ ξεχνα τα απο τωρα ειναι κλεισμενα
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Αυτή η προσέγγιση είναι τελείως λάθος.Αντίθετα οι Πολωνέζες πάνε με μετριότατους τύπους από πλευράς εμφάνισης.Μέτριους Πολωνούς(κοντούς,χοντρούς,φαλακρούς) και χάλια ξένους(μαυριδερούς,μέτριας νοημοσύνης,φτωχούς μετανάστες,κοντούς και εντελώς θηλυπρεπείς).
Και οι Τσέχες έχουν βέβαια τα βίτσια τους,έχω δει απίστευτες μουνάρες με κοντοπίθαρους εντελώς συνηθισμένους Κινέζους και κάτι ελεεινούς μαύρους τρίτης διαλογής αλλά θα έλεγα οτι οι Πολωνέζες επιλέγουν τους χειρότερους εμφανισιακά άντρες σε όλη την Ευρώπη δηλαδή άμα δεις εντελώς μπάζο άντρα με μουνάρα γκόμενα είναι σχεδόν πάντοτε Πολωνέζα.Αυτό το κάνουν για διάφορους λόγους όπως χαμηλή αυτοεκτίμηση,διαφορετικά κριτήρια επιλογής(δε θέλουν τόσο άντρες macho αλλά θηλυπρεπείς και αδύνατους για να τους επιβάλλονται) όπως και γιατί ένας κακάσχημος άντρας είναι πιο πιθανό να κολλήσει μαζί τους και λιγότερο πιθανό να τις παρατήσει.(ο γυναικείος τρόπος σκέψης είναι συχνά γάμησέ τα).

Βασικά μια Πολωνέζα θα πάει με κάποιον εάν υπάρχει λόγος και συνήθως ο λόγος είναι τα λεφτά,ο γάμος ή η δουλειά.Μπορεί δηλαδή να πηδάει τον εργοδότη της,ένα μπάρμπα που της δίνει λεφτά και να έχει έναν για τον πούτσο για να τη γαμάει.Αυτό βέβαια το κάνουν όλες οι Σλαύες(να έχουν πολλούς γκόμενους ταυτόχρονα).Ειδικά για τις Πολωνέζες παίζουν πολλά στοιχεία κατωτερότητας και χαμηλής αυτοεκτίμησης που τις κάνουν να υποκύπτους ακόμα και στις πιο ακραίες ανδρικές επιθυμίες και βίτσια(γενικά πιστεύουν οτι όσο γρηγορότερα και καλύτερα εξυπηρετήσουν τον άντρα σεξουαλικά τόσο περισσότερο αυξάνουν τις πιθανότητες να τον κρατήσουν και να φτάσουν στο στόχο με αποτέλεσμα ένα φοβερό ανταγωνισμό των γυναικών για διαθέσιμους άντρες που παίρνει βέβαια ακραίες μορφές στην Ουκρανία,όπου κυνηγούν και τη μια νύχτα κυριολεκτικά).
φιλε συμφωνω με τα επιχειρηματα σου ,οπως παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom