Νέα

Wrocław Poland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πραγματικα εκει γνωριζεις και γαμας σχετικα ευκολα,φαινεται το πραμα ,
αλλα εγω κι ο πολωνος φιλος πηγαμε με τις δικες μας και δεν υπηρχε περιπτωση για καμακι.
Παραδειγμα ,αυτος που ειναι και λιγο ομορφοπαιδο,πηγε στο μπαρ μεσα σε  μια ντισκο να φερει ποτα,και μεχρι να γυρισει πισω ειχε παρει τηλεφωνο απο γκομενακι ετσι για πλακα και μαλιστα του το γραψαν με λιπστικ στο στηθος ,ηταν μια γυναικοπαρεα 5-6 μοναχες....αλλα τι να το κανεις....
:headbang:
επισης εμαθα πως τουριστας τσιμπησε 2 φοιτητριουλες μαζι,απο μπαρ κανονικο ,επι πληρωμη δινοντας 1000 ζλοτυ δηλαδη 250 ευρω συνολικα για ολο το βραδυ

Αυτο το ΚΑΛΟ εχουν οι Πολωνεζες !!!!  :rockon: !!!!  :rockon: !!!!  :rockon:
Ειναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΕΣ και δεν πανε με τον καθενα !!!

Σε αντιθεση δηλαδη με τις Τσεχες που μπορει να τις δεις και με Αραβες, Τουρκους και Κινεζους  :uglystupid:

Οι Πολωνεζες γουσταρουν να εισαι Ωραιος - Ψηλος και Γυμνασμενος !!!
(Αν δεν τα εχεις αυτα τα 3 ψαξε για Ασιατισες η' ψαξε επι χρημασι odloty  :2funny:)

Τασο απο Οκτωβρη θα ειμαι ΚRAKOW
Αν σκεφτεσαι ν'ανεβεις τοτε στειλε pm
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
1- ωραιος αντρας:δεν πιστευω να εννοεις τυπου ρουβας=αδερφαρα με θηλυκη ομορφια.......
2-<<Ηρεμησε>> λιγο με το υψος,οι περισσοτεροι ψηλοι ειναι εκτομορφικοι....γενικα μιλαω.....

Εχουν και οι πολωνες αυτο το ελλατωμα?
Ψηλος να ειναι και οτι να ειναι?

Για τις τσεχες που λες,δεν πρεπει να εχουν και πολλα κολληματα αφου πανε με κινεζους κλπ.........????

 

Επισκέπτης
1- ωραιος αντρας:δεν πιστευω να εννοεις τυπου ρουβας=αδερφαρα με θηλυκη ομορφια.......
2-<<Ηρεμησε>> λιγο με το υψος,οι περισσοτεροι ψηλοι ειναι εκτομορφικοι....γενικα μιλαω.....

Εχουν και οι πολωνες αυτο το ελλατωμα?
Ψηλος να ειναι και οτι να ειναι?

Ωραιος Αντρας εννοειται σε συνδιασμο με High Testosterone Levels ;)
Ωραιοι μπορει να ειναι και οι Πολωνοι αλλα δεν εχουν
την Μεσογειακη Ανδροπρεπεια (πυκνα γενια, βαθια φωνη, ανοιχτες πλατες κτλ)

Το Υψος παιζει Πολυ Μεγαλο Ρολο ακομα και στην Ελλαδα ωπου ο μεσος ορος του Αντρα ειναι 1,80m
και η μεση Ελληνιδα ειναι 1,65m
Ποσο μαλλον για την Πολωνια ωπου ο μεσος ορος ειναι πιο Υψηλος !

Ενταξυ δεν χρειαζεται να εισαι και παρα πολυ ψηλος ρε φιλε...
Εαν εισαι 1,83m - 1,85m μπορεις πιστευω να κανεις δουλεια στην Πολωνια...
(Δεν ειπα οτι γαμανε μονο οι Παιδαροι που ειναι 1,95m)
Εαν ομως εισαι ταπας 1,70m ... τοτε ξεχασε το !
Αφου το βουλωμα του 1,70m Δεν γαμαει ουτε Ελλαδα που οι γυναικες ειναι πιο κοντες
θα γαμησει Πολωνια ωπου οι ΜΟΥΝΑΡΕΣ ειναι 1,75m - 1,80m  ???
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
χαχα
τι αναλυσεις ειναι αυτες
ειπα πως ο φιλος ειναι ωραιο παιδι,ουτε ρουβας ειναι ουτε θεος
εννοω πως αμα βλεπεσαι και δεν εισαι απαραδεκτος εμφανισιακα θα φας....
αμα δεν βλεπεσαι τοτε κατεβαινεις επιπεδο και παλι δυσκολα...αλλα και τοτε θα γαμας μουναρες πιτσιρικες αλλα με πληρωμη.
Περισσοτερο μετραει να εισαι ευχαριστος τυπος,οχι μεθυστακας κτλ
οι πολωνες ειναι ευκολες,τις ειδα με μαυρους,αραβες,κτλ
επισης στην ολλανδια της βλεπω με μαυρους,αραβες και οτι φανταζεσαι.

Νομιζω πως επειδη ειναι γυναικαρες και καλοντυμενες ολες τους ,χιλιαδες,αναγκαστικα κατεβαζουν τον πυχη για να βρουνε σχεση-δεσμο-αντρα,γι αυτο λεμε πως ειναι σχετικα ευκολες
ετσι νομιζω
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χαχα
τι αναλυσεις ειναι αυτες
ειπα πως ο φιλος ειναι ωραιο παιδι,ουτε ρουβας ειναι ουτε θεος
εννοω πως αμα βλεπεσαι και δεν εισαι απαραδεκτος εμφανισιακα θα φας....
αμα δεν βλεπεσαι τοτε κατεβαινεις επιπεδο και παλι δυσκολα...αλλα και τοτε θα γαμας μουναρες πιτσιρικες αλλα με πληρωμη.
Περισσοτερο μετραει να εισαι ευχαριστος τυπος,οχι μεθυστακας κτλ
οι πολωνες ειναι ευκολες,τις ειδα με μαυρους,αραβες,κτλ
επισης στην ολλανδια της βλεπω με μαυρους,αραβες και οτι φανταζεσαι.

Νομιζω πως επειδη ειναι γυναικαρες και καλοντυμενες ολες τους ,χιλιαδες,αναγκαστικα κατεβαζουν τον πυχη για να βρουνε σχεση-δεσμο-αντρα,γι αυτο λεμε πως ειναι σχετικα ευκολες
ετσι νομιζω
α μπραβο ρε τασο.για να μην λεμε πολλα ειναι ευκολες επιλεκτικες δεν νομιζω να ειναι αν και αυτο ειναι στην καθε γυναικα πιστευω οχι στο αν ειναι πολωνιδα η κατι αλλο.αν εισαι εμφανισιμος και εστω λιγο καμακι εκει απο οτι καταλαβα πρεπει να τρως αλλα αυτο πρεπει αν το διαπιστωσω ο ιδιος οταν με το καλο παω εκει.τασο και παλι εισαι αντικειμενικος γραφεις χρησιμοτατες πληροφοριες και καθοδηγησεις πολυ καλες στο πως κινουνται τα πραγματα εκει και οσο και αν εχεις προκληθει εδω δεν δινεις σημασια και πολυ σωστα κανεις.δεν λαμβανω κανεναν αλλο σοβαρα υποψην περα απο εσενα σε οτι αφορα το θεμα που ανοιξες σχετικα με το wroslaw τουλαχιστον οχι για την ωρα.συνεχισε εκει τ αταξιδια φιλε και τα λεμε και με πμ εμεις.που ξερεις ισως τυχει και βρεθουμε εκει πανω μαζι με τις θεες πολωνιδες.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Συμφωνω Μαζι Σου Φιλε  :rockon:
Η πειρα ειναι που μετραει απο ατομα που εχουν ζησει στην Πολωνια για Μεγαλο Χρονικο Διαστημα
και οχι οι "θεωρητικες παπαριες" (οπως λες) απο Κοντοπιθαρα ΜΠΑΖΑ που πληρωνουν για να πανε με γυναικες  :2funny:
Στην Πολωνια οπως ειπα ΔΕΝ χρειαζεται να πληρωσει κανεις για sex !
συμφωνω και πολυ ενδιαφερουσα η πληροφορια σχετικα με το lublin.μαλλον θα αρχισω να διαβαζω και τις δικες σου ενημερωσεις φιλε.τωρα σχετικα με το υψος που ειπες ειναι ολα σχετικα.εγω 1,78 παντως χαχαχα.το θεμα ειναι αν ξερουν εκει στο lublin εστω λιγα αγγλικα και μπορεις να συννενοηθεις οπως και στα αλλα μερη της πολωνιας.παντως το οτι το wroslaw ειναι φοιτητουπολη λεει πολλα...για to lublin οποις ξερει κατι παραπανω ας γραψει εδω.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
δευτερα πρωι,ετοιμαζομουν να φυγω ,
η καφετιερα αδεια,παρραγελνω καφε στο room service,
σε 10 λεπτα χτυπαει η πορτα και τι να δω  :o :o :o :o :o :o :o :o
μια καταξανθη κουκλα,υψος 1,75,αστραφτερο χαμογελο,τελεια οδοντοστοιχια ,να μου χαμογελα.
Ετσι οπως ηταν με την στολη εμοιαζε με διαφημιση αεροσυνοδου σε περιοδικο η στην τηλεοραση....
εχασα τα λογια μου,νυσταζα ακομη,αρχισα να μιλαω ελληνικα....
-Τον καφε σας κυριε, Enjoy your day sir?  θελετε κατι αλλο?

Ηθελα κατι αλλο αλλα ας οψετε...... :- :S :S :S    ειπαμε δεν ημουν μονος στο δωματιο
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
ενα ακομη παραδειγμα
χθες στην δουλεια μου ειδα μια κοπελλα για πρωτη φορα.Οχι μουναρα,ουτε μπαζο δηλαδη μετριοκαλη .Πλησιαζω αρχιζω το μπλα-μπλα...πολωνεζα...ειναι με τον γκομενο της εδω αλλα δεν μενουν μαζι γιατι μαλωνουν συνεχεια λεει...( αλλα εγω νομιζω πως εννοει οτι εχει καποια σχεση αλλα θα ηταν ευχαριστως διαθεσιμη αν τυχαινε κατι καλυτερο,δεν θεωρω πως εγω ειμαι κατι καλυτερο ,απλα το επισημαινω).Το κακο αλλα ισως καλο, ειναι, οτι φευγει σημερα πισω για πολωνια γιατι σπουδαζει εκει στο katowice ...αφου μενει και σπουδαζει εκει παει να πει πως θα εχει ενα θεμα με τα φραγκα και αυτο την κανει πιο ευκολη την ολη φαση
Αφου μιλησαμε κανα 10λεπτο μαξιμουμ στο τελος μου εδωσε ημεηλ και facebook οταν παω (αν παω :)) προς τα κει να με "ξεναγησει" λιγο...
μπορει να μην ερθει μονη της αλλα με φιλες της ειπε.....
"καλυτερα" λεω εγω  ;) μπορει να προκυψει κατι καλυτερο

Τεσπα,
-το πιθανοτερο ειναι να μην παω
-να παω αλλα να προκυψει κατι καλυτερο εκει
-να παω και να προκυψει κατι καλυτερο μεσα απο την παρεα της

ολα αυτα τα γραφω ενδεικτικα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ενα ακομη παραδειγμα
χθες στην δουλεια μου ειδα μια κοπελλα για πρωτη φορα.Οχι μουναρα,ουτε μπαζο δηλαδη μετριοκαλη .Πλησιαζω αρχιζω το μπλα-μπλα...πολωνεζα...ειναι με τον γκομενο της εδω αλλα δεν μενουν μαζι γιατι μαλωνουν συνεχεια λεει...( αλλα εγω νομιζω πως εννοει οτι εχει καποια σχεση αλλα θα ηταν ευχαριστως διαθεσιμη αν τυχαινε κατι καλυτερο,δεν θεωρω πως εγω ειμαι κατι καλυτερο ,απλα το επισημαινω).Το κακο αλλα ισως καλο, ειναι, οτι φευγει σημερα πισω για πολωνια γιατι σπουδαζει εκει στο katowice ...αφου μενει και σπουδαζει εκει παει να πει πως θα εχει ενα θεμα με τα φραγκα και αυτο την κανει πιο ευκολη την ολη φαση
Αφου μιλησαμε κανα 10λεπτο μαξιμουμ στο τελος μου εδωσε ημεηλ και facebook οταν παω (αν παω :)) προς τα κει να με "ξεναγησει" λιγο...
μπορει να μην ερθει μονη της αλλα με φιλες της ειπε.....
"καλυτερα" λεω εγω  ;) μπορει να προκυψει κατι καλυτερο

Τεσπα,
-το πιθανοτερο ειναι να μην παω
-να παω αλλα να προκυψει κατι καλυτερο εκει
-να παω και να προκυψει κατι καλυτερο μεσα απο την παρεα της

ολα αυτα τα γραφω ενδεικτικα
oxi re tasso na pas.kai na pareis kai emena mazi.min mou le stetoia twra?eipame thelei kinigi to thema etis ginetai kai pio endiaferon kai polu pio kaulwtiko.tha ta poume kai mesw pm emeis.sorry gia ta greeklish to pc auto pou grafw den exei.loipon ta so peirmenw nea sou kai molis staniarw oikonomika paw liges meres polwnia isws eprissotero den skerw eksallou einai pio ftina ekei.milame file.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτο το ΚΑΛΟ εχουν οι Πολωνεζες !!!!  :rockon: !!!!  :rockon: !!!!  :rockon:
Ειναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΕΣ και δεν πανε με τον καθενα !!!

Σε αντιθεση δηλαδη με τις Τσεχες που μπορει να τις δεις και με Αραβες, Τουρκους και Κινεζους  :uglystupid:

Οι Πολωνεζες γουσταρουν να εισαι Ωραιος - Ψηλος και Γυμνασμενος !!!
(Αν δεν τα εχεις αυτα τα 3 ψαξε για Ασιατισες η' ψαξε επι χρημασι odloty  :2funny:)

Τασο απο Οκτωβρη θα ειμαι ΚRAKOW
Αν σκεφτεσαι ν'ανεβεις τοτε στειλε pm

Αυτή η προσέγγιση είναι τελείως λάθος.Αντίθετα οι Πολωνέζες πάνε με μετριότατους τύπους από πλευράς εμφάνισης.Μέτριους Πολωνούς(κοντούς,χοντρούς,φαλακρούς) και χάλια ξένους(μαυριδερούς,μέτριας νοημοσύνης,φτωχούς μετανάστες,κοντούς και εντελώς θηλυπρεπείς).
Και οι Τσέχες έχουν βέβαια τα βίτσια τους,έχω δει απίστευτες μουνάρες με κοντοπίθαρους εντελώς συνηθισμένους Κινέζους και κάτι ελεεινούς μαύρους τρίτης διαλογής αλλά θα έλεγα οτι οι Πολωνέζες επιλέγουν τους χειρότερους εμφανισιακά άντρες σε όλη την Ευρώπη δηλαδή άμα δεις εντελώς μπάζο άντρα με μουνάρα γκόμενα είναι σχεδόν πάντοτε Πολωνέζα.Αυτό το κάνουν για διάφορους λόγους όπως χαμηλή αυτοεκτίμηση,διαφορετικά κριτήρια επιλογής(δε θέλουν τόσο άντρες macho αλλά θηλυπρεπείς και αδύνατους για να τους επιβάλλονται) όπως και γιατί ένας κακάσχημος άντρας είναι πιο πιθανό να κολλήσει μαζί τους και λιγότερο πιθανό να τις παρατήσει.(ο γυναικείος τρόπος σκέψης είναι συχνά γάμησέ τα).

Βασικά μια Πολωνέζα θα πάει με κάποιον εάν υπάρχει λόγος και συνήθως ο λόγος είναι τα λεφτά,ο γάμος ή η δουλειά.Μπορεί δηλαδή να πηδάει τον εργοδότη της,ένα μπάρμπα που της δίνει λεφτά και να έχει έναν για τον πούτσο για να τη γαμάει.Αυτό βέβαια το κάνουν όλες οι Σλαύες(να έχουν πολλούς γκόμενους ταυτόχρονα).Ειδικά για τις Πολωνέζες παίζουν πολλά στοιχεία κατωτερότητας και χαμηλής αυτοεκτίμησης που τις κάνουν να υποκύπτους ακόμα και στις πιο ακραίες ανδρικές επιθυμίες και βίτσια(γενικά πιστεύουν οτι όσο γρηγορότερα και καλύτερα εξυπηρετήσουν τον άντρα σεξουαλικά τόσο περισσότερο αυξάνουν τις πιθανότητες να τον κρατήσουν και να φτάσουν στο στόχο με αποτέλεσμα ένα φοβερό ανταγωνισμό των γυναικών για διαθέσιμους άντρες που παίρνει βέβαια ακραίες μορφές στην Ουκρανία,όπου κυνηγούν και τη μια νύχτα κυριολεκτικά).
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επίσης ένα σημαντικό με τις Πολωνέζες είναι οτι πάρα πολλές προέρχονται από χωριά όπου για αιώνες δεν είχαν καμιά επαφή με ξένους.Για αυτό πολλές είναι αφελείς και πιστεύουν σε στερεότυπα όπως π.χ. οτι οι Αραβες είναι γοητευτικοί άντρες που ξέρουν να φλερτάρουν,οι Λατίνοι είναι καλοί χορευτές και θερμοί εραστές,οι μαύροι έχουν τεράστιες ψωλές κτλ.Ετσι πάνε με τέτοιους συχνά και από περιέργεια(ελκύονται από το εξωτικό).Εδώ μπαίνει και το θέμα κατά πόσο είναι εξωτικός ο Ελληνας και δυστυχώς λόγω λευκότητας δέρματος(σχετικά) και σλαυικής πρόσμιξης δεν είμαστε για αυτές κάτι το ιδαίτερο(κάτι το τόσο διαφορετικό από πλευράς εμφάνισης).
Για αυτό ο Ελληνας πρέπει να παίξει υψηλή μπάλλα να στηρίζεται σε ατομικά χαρακτηριστικά αφού το οτι είναι Ελληνας συνήθως δεν είναι αρκετό.(βέβαια είναι καλύτερο από το να είναι Ιταλός αφού οι Ιταλοί έχουν στιγματιστεί ως άπιστοι,γυναικάδες,απατεώνες κτλ και οι Πολωνέζες δεν τους θέλουν ενώ συμπαθούν άτομα με συντηρητική μουσουλμανική,ινδουιστική κουλτούρα κτλ.
Αυτά τα γράφω για να μπείτε λίγο στο μήκος κύματος.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
για πολλοστη φορα φορα συμφωνω με τον φιλο κμαν
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δηλαδή με τι συμφωνείς;
Βασικά στην Πολωνία παθαίνεις πλάκα.Βλέπεις γύρω σου όλα αυτά τα απίστευτα μουνιά και ενώ φαίνονται διαθέσιμα είσαι συνέχεια με το στόμα στην πηγή αλλά δε βγαίνει νερό.Δεν είναι όπως στην Ουκρανία που κάνεις όργια που νιώθεις οτι αν απλώσεις το χέρι θα χαιδέψεις το μουνί της διπλανής γκόμενας.Αλλά η Πολωνία έχει το πλεονέκτημα του οφθαλμόλουτρου απίστευτη συγκέντρωση μουνιών σε ένα μέρος.
Ποστεύω οτι στο μέλλον δε θα υάρχουν τόσες Πολωνέζες αφού μιξάρονται και κάνουν παιδιά με αράπηδες,ινδούς κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά αν ο Ελληνας το παίξει εκεί γενικός γαμάω θα πιάσει τα αρχίδια του αφού αυτές θέλουνε υποταγμένους,ντροπαλούς άντρες.Καλύτερα να το παίζει θηλυπρεπής,ντροπαλός και άπειρος.Γενικά όσο χειρότερος δείχνει τόσο το καλύτερο.Λειτουργούν αντίστροφα τα πράγματα εκεί,δε θέλουν άντρες γαμάω και δέρνω όπως οι Ρωσίδες θέλουν πιο κουλτουρέ,ήσυχους και φοβισμένους.
Το ανάποδο είναι η τελείως αρκούδα ο Πολωνός dresiarz που κυκλοφορεί με φόρμες και Adidas και δέρνει όποιον βρει μπροστά τους.Μερικές Πολωνέζες bimbo πάνε αποκλιεστικά με dresiarz και είναι συνήθως σωβινίστριες.Αντρες που μοιάζουν με dresiarz είναι οι Σέρβοι αλλά δεν έχουν τη νοημοσύνη των Πολωνών απλά δέρνουν.(και φοράνε αθλητικά,Adidas,χρυσές αλυσίδες κτλ).

Πολωνός dresiarz.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Ειδικά για τις Πολωνέζες παίζουν πολλά στοιχεία κατωτερότητας και χαμηλής αυτοεκτίμησης που τις κάνουν να υποκύπτους ακόμα και στις πιο ακραίες ανδρικές επιθυμίες και βίτσια(γενικά πιστεύουν οτι όσο γρηγορότερα και καλύτερα εξυπηρετήσουν τον άντρα σεξουαλικά τόσο περισσότερο αυξάνουν τις πιθανότητες να τον κρατήσουν και να φτάσουν στο στόχο με αποτέλεσμα ένα φοβερό ανταγωνισμό των γυναικών για διαθέσιμους άντρες που παίρνει βέβαια ακραίες μορφές στην Ουκρανία,όπου κυνηγούν και τη μια νύχτα κυριολεκτικά).

Δηλαδη γενικα οι πολωνεζες ειναι υποτακτικες μες τη σχεση, γενικα δεν χαλανε χατηρια και ειναι διαλακτικές, χωρις τον φεμινισμο που εχει σαρωσει τις αλλες δυτικοευρωπαιες. Ο ανδρας συνηθως εχει το πανω χερι στη σχεση με μια μεση πολωνεζα; Καταλαβα καλα?
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρια είμαι παντρεμένος με Πολωνή – από Krakow - εδώ και μια δεκαετία. Έχω γνωρίσει πάρα πολύ κόσμο εκεί και όλα αυτά τα χρόνια έχω πάει πολλές φορές σε πολλές περιοχές. Όντως οι περισσότερες δείχνουν ωραίες γυναίκες αν και αντικειμενικά είναι της σειράς. Ίσως είναι το διαφορετικό  για όσους έχουν συνηθίσει άλλα χαρακτηριστικά και σωματότυπους. Ίσως είναι και ότι ανεξαρτήτως ηλικίας οι περισσότερες είναι περιποιημένες με σωστό ντύσιμο άσχετα αν είναι φτηνό ή ακριβό που κάνει τη διαφορά. Ίσως έτσι τη πάτησα και γω αλλά αυτό είναι άλλο θέμα…. Υπάρχουν βέβαια και πραγματικά πολύ όμορφες γυναίκες αλλά όχι και τόσο πολλές.  Στο θέμα μας τώρα. Σε όλα τα «καλά» ξενοδοχεία στο lobby  θα βρείς «κορίτσια» κάθε ηλικίας σε τιμές συζητήσιμες. Στους δρόμους, κυρίως όπου περνάνε φορτηγά, πουτάνες (άθλιες και μη, ντόπιες και αλλοδαπές οι περισσότερες) άφθονες. Δε μιλάμε για Gdansk βέβαια που είναι και λιμάνι. Στα διάφορα μπαρ πάντα υπάρχουν γυναίκες μόνες τους που με λίγο ψήσιμο δεν λένε όχι σε «χαρτζιλίκι». Επίσης υπάρχουν και μπουρδέλα σε τσιμπιμένες , για τα εκεί δεδομένα, τιμές αλλά με καλές «υπηρεσίες». Διαφημίσεις για μπουρδέλα μπορεί να σας βάλουν και στο παράθυρο του αυτοκινήτου. Επίσης καλή περίπτωση και τα sex club κυρίως στη Βαρσοβία αλλά πάλι οι τιμές είναι τσιμπημένες (επαναλαμβάνω για τα εκεί δεδομένα τα 40 και 50 ευρώ το μισάωρο είναι πολλά λεφτά). Οι κοπέλες έρχονται και στο χώρο σου με τα ίδια λεφτά συν το ταξί. Για μένα τα sex club στη Κρακοβία είναι άθλια και πανάκριβα.  Τώρα άγνωστη γκόμενα έξω δεν γαμάς εύκολα και αυτό είναι σίγουρο. Οι περισσότερες νεαρές μιλάνε αγγλικά και γερμανικά αφού αυτές είναι οι ξένες γλώσσες που έχουν πέραση τα τελευταία χρόνια σε αντίθεση με το παρελθόν που τα ρώσικα ήταν υποχρεωτικά στο σχολείο.

Και κάτι τελευταίο και @cool11. Όλες οι γυναίκες, κάθε χώρας, κάθε ηλικίας στη καθημερινή και νυχτερινή επαφή μετά από λίγο καιρό αποδεικνύονται ίδιες. Μη πιστεύεις σε θαύματα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
maximilian καλωλθες στην παρεα μας και thanks για τις χρησιμες πληροφοριες!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Παλικάρια είμαι παντρεμένος με Πολωνή – από Krakow - εδώ και μια δεκαετία. Έχω γνωρίσει πάρα πολύ κόσμο εκεί και όλα αυτά τα χρόνια έχω πάει πολλές φορές σε πολλές περιοχές. Όντως οι περισσότερες δείχνουν ωραίες γυναίκες αν και αντικειμενικά είναι της σειράς. Ίσως είναι το διαφορετικό  για όσους έχουν συνηθίσει άλλα χαρακτηριστικά και σωματότυπους. Ίσως είναι και ότι ανεξαρτήτως ηλικίας οι περισσότερες είναι περιποιημένες με σωστό ντύσιμο άσχετα αν είναι φτηνό ή ακριβό που κάνει τη διαφορά. Ίσως έτσι τη πάτησα και γω αλλά αυτό είναι άλλο θέμα…. Υπάρχουν βέβαια και πραγματικά πολύ όμορφες γυναίκες αλλά όχι και τόσο πολλές.  Στο θέμα μας τώρα. Σε όλα τα «καλά» ξενοδοχεία στο lobby  θα βρείς «κορίτσια» κάθε ηλικίας σε τιμές συζητήσιμες. Στους δρόμους, κυρίως όπου περνάνε φορτηγά, πουτάνες (άθλιες και μη, ντόπιες και αλλοδαπές οι περισσότερες) άφθονες. Δε μιλάμε για Gdansk βέβαια που είναι και λιμάνι. Στα διάφορα μπαρ πάντα υπάρχουν γυναίκες μόνες τους που με λίγο ψήσιμο δεν λένε όχι σε «χαρτζιλίκι». Επίσης υπάρχουν και μπουρδέλα σε τσιμπιμένες , για τα εκεί δεδομένα, τιμές αλλά με καλές «υπηρεσίες». Διαφημίσεις για μπουρδέλα μπορεί να σας βάλουν και στο παράθυρο του αυτοκινήτου. Επίσης καλή περίπτωση και τα sex club κυρίως στη Βαρσοβία αλλά πάλι οι τιμές είναι τσιμπημένες (επαναλαμβάνω για τα εκεί δεδομένα τα 40 και 50 ευρώ το μισάωρο είναι πολλά λεφτά). Οι κοπέλες έρχονται και στο χώρο σου με τα ίδια λεφτά συν το ταξί. Για μένα τα sex club στη Κρακοβία είναι άθλια και πανάκριβα.  Τώρα άγνωστη γκόμενα έξω δεν γαμάς εύκολα και αυτό είναι σίγουρο. Οι περισσότερες νεαρές μιλάνε αγγλικά και γερμανικά αφού αυτές είναι οι ξένες γλώσσες που έχουν πέραση τα τελευταία χρόνια σε αντίθεση με το παρελθόν που τα ρώσικα ήταν υποχρεωτικά στο σχολείο.

Και κάτι τελευταίο και @cool11. Όλες οι γυναίκες, κάθε χώρας, κάθε ηλικίας στη καθημερινή και νυχτερινή επαφή μετά από λίγο καιρό αποδεικνύονται ίδιες. Μη πιστεύεις σε θαύματα.
kalos irthes file.emena prosopika me endiaferoun oi kanonikes polonides sta bar me kamaki as einai sunodeia kapoias xorigias an zitithei den kserw gia auto tha mas peis leptomereies.lew na tin kanw diakopes gia 10 meres i parapanw.episis foititoupoleis opws wroslaw einai endiaferouses.gia to lublin ti ksereis?kserw pws an paw 10-20 meres diakopes gia kamaki isws na min pidiksw alla den me noiazei kiolas.allwste eimai tupos pou to kinigaei to thema kai eksallou as dw kai kanena aksiotheato.twra na pidiksw epi plirwmi den lew oxi alla prwta protimw tis kanonikes eleutheras voskis polonides sta club kai ta mparakia me kanoniko kamaki.eutuxws kseroun agglika pleon ekei.sorry kai pali gia ta greeklish.perimenw nees plirofories file.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
maximilian σε σχεση με το να ησουν με μια ελληνιδα, εσυ δεν εντοπιζεις διαφορές; Σε καποια θεματα προς το καλυτερο, σε αλλα προς το χειροτερο κλπ.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
@cool11: Διαφορές σε σχέση με μια Ελληνίδα. Αν αναφέρεσαι στο κρεβάτι όλες είναι πάνω-κάτω ίδιες συμπεριλαμβανομένης της αναπόφευκτης κρεβατομουρμούρας μετά, πριν και χωρίς sex. Τώρα σε σύγκριση με τις Ελληνίδες που είχα σχέση κατά καιρούς είναι λιγότερο απαιτητική γενικά λιγότερο σπάταλη, μάλλον οικονόμα, σε όλα και επιλεκτική στα έξοδα και τις αγορές. Γενικά είναι πιο προσγειωμένη. Επίσης σε σχέση με Ελληνίδες φίλων που μετά μερικά χρόνια γάμου και τεκνοποίησης απέκτησαν κυτταρίτιδα, κοιλιές κλπ κλπ, προσέχει τον εαυτό της ανεξαρτήτως ώρας και στιγμής ακόμη και δέκα χρόνια μετά το γάμο και δύο κόρες.
Αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι ποιό συγκεκριμένο ελεύθερα.


@kostas_thai: Για το Lublin αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι έχει φανταστικά δερμάτινα, αυτά με τη γούνα από μέσα, σε τιμές πολύ καλύτερες από Βαρσοβία και ειδικά Κρακοβία. Ωραία η παλιά πόλη με κάστρο, καθεδρικούς, μουσεία κλπ. Στο ψητό τώρα. Για νυχτερινή ζωή δεν ξέρω γιατί πήγα οικογενειακός και επισκέφτηκα μόνο καφέ και εστιατόρια. Στους δρόμους πάντως κυκλοφορούσαν αρκετά ξέκολα, όχι όσα κυκλοφορούν στη Κρακοβία βέβαια, και παιχνίδι θα κάνεις σίγουρα. Το αποτέλεσμα εξαρτάται από σένα. Τώρα επί πληρωμή δεν νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom