Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

monarchis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2024
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Καταρχήν,μ'αυτές που βγαίνεις ραντεβού,πώς γίνεται η γνωριμία;Μέσω γνωστών ή αλλιώς;Γιατι στην Ελλάδα δεν είναι 'γεια,είμαι ο Γιώργος,γεια είμαι η Μαρία',ραντεβού στις 9 στο τάδε μαγαζί.Προφανώς,κάποια βασικά πράγματα όπως τι δουλειά κάνεις,θέλουν να τα ξέρουν απο πριν.Για να βγουν,σημαίνει ότι υπάρχει μια προέγκριση.
Σωστό το σκεπτικό! Οι γνωριμίες γίνονται με διάφορους τρόπους. Όπως από δουλειά η από γνωστούς. Η και από μαγαζιά καφέ, κλαμπ κτλ.
Στα ραντεβού γινόταν η αναλυτική έρευνα πάνω μου και στις τσέπες μου!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα και από μένα.χρόνια επισκέπτης στο σάιτ. Είπα να φιαξω προφίλ επιτέλους και εγώ.

Στα πρώτα ραντεβού που βγαίνω Νοιώθω να περνάω από ανάκριση. Κοιτάνε αναλυτικά τι φοράω και κάνουν πολύ ειδικές ερωτήσεις σχετικά με επάγγελμα και γενικές οικονομικές δυνατότητες. Συνήθως δεν ρωτάνε τελείως χύμα. Αλλά το νόημα το λαμβάνεις. Αυτό που λέμε πολύ υψηλών κριτηρίων χωρίς να έχουν τα αντίστοιχα όμως.
ισχυει
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
οχι μονο το χρημα, θελουν απο εσενα να εισαι αγαπουλης και να ανεχεσαι τις ιδιοτροπιες της και να λες και ευχαριστω χωρις πολλα οχι,
γιατι ειχα δει και μια κοπελα πολυ ομορφη ξανθια με ρωσικα χαρακτηριστικα καπου στα 19 και ειχε γκομενο εναν αραπη ασχημομουρη στην ηλικια της, που ητανε ντυμενος με κατι φορμες αθλιες σαν λετσαρια, σιγα μην ειχε λεφτα αυτος για αυτην,
απλα με βαση την λογικη η τυπισα θα ητανε καμια μαλακισμενη με ψυχολογικα και αυτος ο δυσμοιρος θα ανεχοταν τα κουλα της για να την εχει γκομενα.
Κοίτα ο άνδρας πού έχει οικονομική άνεση, καί κάνει καί τόν αγαπούλη, είναι τουλάχιστον βλαμμένος!!
Αυτά συνήθως τά κάνουν άνδρες πού δέν μετράνε εμφανισιακά, η δέν είναι...οικονομικά δυνατοί!! :dunno:
Το εχω πει πολλες φορες και θα σου πως καμια κοροϊδία δεν αισθάνθηκα.
Γιατι ειναι κοροιδια επειδη μη πουν δεν ειναι ικανος να ρίξει γκόμενά?
Συμφωνώ απόλυτα άτομο μου!!
Καί εγώ τό έχω πεί σέ κάποιες γκόμενες πού είχα -Οχι σέ όλες-
Αλλά αυτά τά θέματα, είναι γιά άνδρες μέ αρχίδια. Καί όχι γιά αρχίδια άνδρες!!
Η απάντηση από τίς γκόμενες όταν τούς είπα...ξέρεις ποιά ήταν ?
"Δέν πιστεύω όσο είμασταν μαζί, νά πήγαινες μέ αυτές ε ?" :thumbsup:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Μου το εχει πει και μενα αυτο μια και της ειπα αν αρχισεις τα οχι και δεν σε δω να κανεις πορνοσταρικο πηδημα τοτε θα πάω
Καλα η τυπισα μετα τα εδωσε απλοχερα
Αυτά τά θέματα είναι αρκετά λεπτά σέ χειρισμό, από εδώ μέσα δέν υπάρχουν άτομα νά τά πούν!!
Η άν υπάρχουν είναι ελάχιστοι, άσε τόν παπά...πού πουλάνε!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
οχι μονο το χρημα, θελουν απο εσενα να εισαι αγαπουλης και να ανεχεσαι τις ιδιοτροπιες της και να λες και ευχαριστω χωρις πολλα οχι,
γιατι ειχα δει και μια κοπελα πολυ ομορφη ξανθια με ρωσικα χαρακτηριστικα καπου στα 19 και ειχε γκομενο εναν αραπη ασχημομουρη στην ηλικια της, που ητανε ντυμενος με κατι φορμες αθλιες σαν λετσαρια, σιγα μην ειχε λεφτα αυτος για αυτην,
απλα με βαση την λογικη η τυπισα θα ητανε καμια μαλακισμενη με ψυχολογικα και αυτος ο δυσμοιρος θα ανεχοταν τα κουλα της για να την εχει γκομενα.
ετσι λενε οτι θελουν αλλα στην ουσια θελουν το αναποδο
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
Καταρχήν,μ'αυτές που βγαίνεις ραντεβού,πώς γίνεται η γνωριμία;Μέσω γνωστών ή αλλιώς;Γιατι στην Ελλάδα δεν είναι 'γεια,είμαι ο Γιώργος,γεια είμαι η Μαρία',ραντεβού στις 9 στο τάδε μαγαζί.Προφανώς,κάποια βασικά πράγματα όπως τι δουλειά κάνεις,θέλουν να τα ξέρουν απο πριν.Για να βγουν,σημαίνει ότι υπάρχει μια προέγκριση.
Πάμε δηλαδή πάλι σε αυτό που έχουμε πει ότι Ελλάδα δε γαμας αν δεν εχεις κύκλο και κάποιον κοινό γνωστο, κοινή παρέα να σας γνωρίσει..δηλαδή με λιγα λόγια χάνουμε τα χρόνια μας εδώ πέρα χωρίς καμία ελπιδα..εγώ έβλεπα το στορυ μιας ελλεινιδας στο ινστα είχε φότο μια φυλακή και τραγουδι στο κελί 33,και έγραφε..εκεί θα καταλήξω με τους άντρες που επιλέγω..φαντάσου σε ποιους καθοντε οι ελλεινιδες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
ελληνιδες εννοω οτι ειναι αλβανες γεννημενες εδω αρα ελληνιδες και οχι ελλεηνιδες που ειναι ντοπια φαρα...
αναγνωριζονται ευκολα οι "δικες" μας απο την κυτταριτιδα ακομη και σε ανυπαρκτα κωλαρακια...
αντιθετα τα κωλαρακια εκ βορειας ηπειρου ειναι μη κυτταριτιδογονα
Αρα αλβανίδες είναι με Αλβανούς γονεις..ελλεινιδα ορίτζιναλ δύσκολο να δεις σε τέτοιες δουλειές όπως σερβιτόρα υποδοχή η σε φούρνο.στη νύχτα στην Αθήνα οι μπαργουιμεν είναι αλβανίδες
.Θεσσαλονίκη Χαλκιδική είναι ρωσοποντιες από γεωργία Αμπχαζία Καζακστάν..πάντως δεν ειναι ορίτζιναλ ελλεινιδες..κατι λέει αυτό για την ομορφιά των ελλεινιδων..εννοώ όλες οι ωραίες σερβιτόρες υποδοχή μπαργουιμεν είναι ξένες..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Αρα αλβανίδες είναι με Αλβανούς γονεις..ελλεινιδα ορίτζιναλ δύσκολο να δεις σε τέτοιες δουλειές όπως σερβιτόρα υποδοχή η σε φούρνο.στη νύχτα στην Αθήνα οι μπαργουιμεν είναι αλβανίδες
.Θεσσαλονίκη Χαλκιδική είναι ρωσοποντιες από γεωργία Αμπχαζία Καζακστάν..πάντως δεν ειναι ορίτζιναλ ελλεινιδες..κατι λέει αυτό για την ομορφιά των ελλεινιδων..εννοώ όλες οι ωραίες σερβιτόρες υποδοχή μπαργουιμεν είναι ξένες..

Εσύ τύπε τι δηλώνεις;
Iταλός ή Μεξικάνος;

H αλήθεια είναι ότι ακόμη και οι ελλεηνίδες είναι καλύτερες από τις αλβανίδες,
οι οποίες στο παγκόσμιο μουνοχρηματιστήριο, δεν υπάρχουν καν.
Όπως και οι τηγανοκέφαλοι που ενώ είναι σαν γαμώ το σπίτι τους, νομίζουν ότι δηλώνοντας Ιταλοί θα τους πιστέψει κανείς..

Δεν ξέρω άλλο λαό που να ντρέπεται τόσο πολύ για την καταγωγή του, οπότε μη μας πρήζεις τα παπάρια με τα κόμπλεξ σου..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Εγω ειμαι 35 και απαξιωσα εδω και χρόνια τις γκόμενες δεν ασχολουμε καθολου μονο σε περίπτωση που γινει κατι σε λιγα λεπτα αψε σβησε.
Βασικά αυτές σε απαξίωσαν, αλλά ας μην το κάνουμε θέμα βραδιάτικα...
Συνέχισε να τις απαξιώνεις παίζοντας το πουλάκι σου ενώ κάποιοι άλλοι χύνουν μέσα στα ζεστά τους μουνάκια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.220
Κριτικές
1
Like
29.913
Πόντοι
8.006
Βασικά αυτές σε απαξίωσαν, αλλά ας μην το κάνουμε θέμα βραδιάτικα...
Συνέχισε να τις απαξιώνεις παίζοντας το πουλάκι σου ενώ κάποιοι άλλοι χύνουν μέσα στα ζεστά τους μουνάκια.
Πώς τον πετσοκοψες ετσι ρε τύπε...
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Πώς τον πετσοκοψες ετσι ρε τύπε...
Ε, τι να κάνω που ξαναμπήκε προκλητικότατος σαν King Sex..

Αν επέλεγε το πιο αντιπροσωπευτικό "μπανιστηρτζήςτηςζωής", θα τον άφηνα στη μιζέρια του..
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.158
Like
6.857
Πόντοι
1.056
Εσύ τύπε τι δηλώνεις;
Iταλός ή Μεξικάνος;

H αλήθεια είναι ότι ακόμη και οι ελλεηνίδες είναι καλύτερες από τις αλβανίδες,
οι οποίες στο παγκόσμιο μουνοχρηματιστήριο, δεν υπάρχουν καν.
Όπως και οι τηγανοκέφαλοι που ενώ είναι σαν γαμώ το σπίτι τους, νομίζουν ότι δηλώνοντας Ιταλοί θα τους πιστέψει κανείς..

Δεν ξέρω άλλο λαό που να ντρέπεται τόσο πολύ για την καταγωγή του, οπότε μη μας πρήζεις τα παπάρια με τα κόμπλεξ σου..
Γιατί ρε ‘σύ τι έχουν οι Αλβανίδες;

Έχουν και αυτιά σαν ραντάρ , πιάνεις νόβα αν τις βάλεις δίπλα στην τηλεόραση
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
884
Κριτικές
13
Like
1.462
Πόντοι
496
σιγα τα αιματα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Και ελεγα πιο βλακα-νιος λειπει απο το καρε..
Τυπε χυνε εσυ στα ζεστα μουνακια πως τα λες και ασε εμας να ασχολούμαστε με τον αγοραιο,ισα ισα σας κάνουμε χαρη και σας αφήνουμε πιο πολλες να μπαλαρετε.
Ποιός νά χύσει σέ ζεστό μουνί, αυτός ? :2funny:
Γκόμενα δέν έχει βγάλει ποτέ στήν ζωή του!!
Πάει από τήν μία χώρα στήν άλλη -Ετσι λέει- καί πληρώνει τά κωλάντερα του...γιά 5άρια γκόμενες καί άν!!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Τον ξερω εχει γυρίσει ολη την κεντρικη ευρωπη και ακομα δεν βρεθηκε το θυμα να του του το δωσει
Οταν ημουν στο μπρνο καταλαβα γιατι δεν χτυπαει γκόμενες εκει πρέπει να εχεις επίπεδο και στυλ
Εγω ουκρανες 2 εριξα στο μπρνο
Οταν αυτός άτομο μου γύριζε τήν Κεντρική Ευρώπη, εγώ είχα γυρίσει 5 χρόνια πρίν από Γαλλική Πολυνησία!!
Λεπτομέρεις βέβαια αλλά καλό είναι...νά αναφέρονται!!
-Τήν Κεντρική Ευρώπη καί γενικά τήν Ευρώπη, εμείς τήν γυρίζαμε λίγο μετά τό λύκειο- :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.220
Κριτικές
1
Like
29.913
Πόντοι
8.006
Οταν αυτός άτομο μου γύριζε τήν Κεντρική Ευρώπη, εγώ είχα γυρίσει 5 χρόνια πρίν από Γαλλική Πολυνησία!!
Λεπτομέρεις βέβαια αλλά καλό είναι...νά αναφέρονται!!
-Τήν Κεντρική Ευρώπη καί γενικά τήν Ευρώπη, εμείς τήν γυρίζαμε λίγο μετά τό λύκειο- :2funny:
Σιγά ρε Γκιούλιβερ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.993
Κριτικές
62
Like
40.508
Πόντοι
8.530
ελληνιδες εννοω οτι ειναι αλβανες γεννημενες εδω αρα ελληνιδες και οχι ελλεηνιδες που ειναι ντοπια φαρα...
αναγνωριζονται ευκολα οι "δικες" μας απο την κυτταριτιδα ακομη και σε ανυπαρκτα κωλαρακια...
αντιθετα τα κωλαρακια εκ βορειας ηπειρου ειναι μη κυτταριτιδογονα
Δηλαδή μόνο οι Ελληνίδες πίνουν αναψυκτικά όλη μέρα και μαλακιζονται νυχθημερόν στον καναπέ και στα σοσιαλ μύδια;
Οι Αλβανες τι κάνουν;
Μόνο δουλεύουν;Δεν έχουν γίνει ελλεεινιδες και αυτες στο μυαλό;Έλα τώρα....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.220
Κριτικές
1
Like
29.913
Πόντοι
8.006
Εγω θα παω κολομβια να βρω μια κολομβιανη η οποία μου ειπε οτι τα τρώει απο ενα συμπατριώτη μου δικηγορο που ειναι και δεξιος αλλα ψηφιζει μονο πασοκ στις εκλογες.
Πηγαινε βρες την και πες της καμια μαλακία, πολύ θα χαρω μετα το θεαμα , δεν ειναι απο τα κοριτσακια που ξερεις, για πρωινό θα σε φαει
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Σιγά ρε Γκιούλιβερ
Ζηλεύεις ?
Δέν πειράζει θά σού περάσει!!
Στείλε τώρα κανένα μήνυμα στήν εικονική γκόμενα σου στήν Κολομβία...νά ηρεμήσεις!! :2funny:
Αν δέν σού απαντήσει, κάποιος άλλος τήν απασχολεί!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom