Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
ανεβαζει μια ξενη ενα τετοιο ποστ I don’t think any normal person can be single for 3 years straight
και μετα στα σχολια της γραφει μια ωραια γυρω στα 35 You're right, only an EXTRAORDINARY person can. I've been single for 13 years and love my own company, no guy measures up to me, so I guess I've found the one i love most...ME!!!
σιγα μην υπαρχει αντρας αντιστοιχος να λεει τι ωραια ειναι χωρις γκομενα και εχω την ηρεμια μου και περναω γαματα μονος μου με τους φιλους μου, ολο μια γκομενα θα του λειπει καποια στιγμη και θα κανεις προσπαθειες να γνωρισει καποια, αλλο βεβαια που δεν τα καταφερνει και μενει αναγκαστικα μπακουρι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.953
Κριτικές
5
Like
11.941
Πόντοι
3.786
Υπόλογος φαίνεται γιατί σε αυτή την περίπτωση που λες ενώ δεν γαμαει ο άλλος να πει ψέμματα οτι γαμαει ενώ τον έχει κάνει λαστιχο.
Πυρφόρος και μουνοδουλος μήπως φάει κάνα κομματάκι κι αυτός....Λες ένα την βολευα καλα και να πάει να γαμηθει κι αν της αρέσει.Αυτο είναι άντρας .
Μερικοί ζούνε σε εικονική πραγματικότητα και την εξαίρεση την κάνουν κανόνα.Επειδή μια 40αρα πχ τυχαίνει να θεωρεί ΟΚ να πηδάς επί πληρωμή σε περιόδους αναβροχιάς,δεν σημαίνει ότι η συντριπτική πλειοψηφία δεν θα αηδιάσει αν τους το πεις.Λες ένα αθώο ψέμα ότι έκανες κάποια one night χωρίς σχέση.Το μυαλό σου θα διαβάσουν;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.953
Κριτικές
5
Like
11.941
Πόντοι
3.786
ανεβαζει μια ξενη ενα τετοιο ποστ I don’t think any normal person can be single for 3 years straight
και μετα στα σχολια της γραφει μια ωραια γυρω στα 35 You're right, only an EXTRAORDINARY person can. I've been single for 13 years and love my own company, no guy measures up to me, so I guess I've found the one i love most...ME!!!
σιγα μην υπαρχει αντρας αντιστοιχος να λεει τι ωραια ειναι χωρις γκομενα και εχω την ηρεμια μου και περναω γαματα μονος μου με τους φιλους μου, ολο μια γκομενα θα του λειπει καποια στιγμη και θα κανεις προσπαθειες να γνωρισει καποια, αλλο βεβαια που δεν τα καταφερνει και μενει αναγκαστικα μπακουρι
Καλά,και αυτή η 35αρα μας έπεισε.Καθόλου ειλικρινής ή απλά πυροβολημένη.Γυναίκα με μια στοιχειώδη εμφάνιση δεν γίνεται να είναι μόνη επί 13 σερί χρόνια.Μιλάμε για ναυάγιο
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Μόλις γύρισα από καφέ με φίλο μου. Χοντρομαλάκας μπάρμπας, καθόταν στην καφετέρια με μια παρακμιακή πατσαβούρα. :2funny: Η κοιλιά του έμοιαζε με ετοιμόγεννης. Αγωνιζόταν για γλωσσόφιλα σαν μπούλης και είχε κοκκινίσει. Είχε γίνει ρόμπα. Αυτό το πράγμα θέλει να γαμήσει. :2funny:Θα χύσει σπέρμα ή απλά θα στάξει; αααααααν μπορέσει να γαμήσει κιόλας. Είχαμε ξεραθεί στο γέλιο.
Η τύπισσα κρατιόταν μην λυθεί κι αυτή. Σου λέει καλύτερα να το παίξω απαξιωτική παρά ηλίθια. :confused:
Ο μπουχέσας μας πήρε χαμπάρι και μαζεύτηκε. Ντράπηκε. :confused: Σηκώθηκα να πάω για κατούρημα και είπα στον φίλο μου όταν γυρίσω θέλω γνώμη για βιάγκρα!!! :2funny: Παίζει να τρελλαθηκε
ο φούσκας. Λέτε να είναι μέλος; :confused: ο καθένας έχει τις απόψεις του. Κάποιοι μάλιστα τις εκφράζουν και χαίρονται.


:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
σιγα μην υπαρχει αντρας αντιστοιχος να λεει τι ωραια ειναι χωρις γκομενα και εχω την ηρεμια μου και περναω γαματα μονος μου με τους φιλους μου, ολο μια γκομενα θα του λειπει καποια στιγμη και θα κανεις προσπαθειες να γνωρισει καποια, αλλο βεβαια που δεν τα καταφερνει και μενει αναγκαστικα μπακουρι
Θα αστειεύεσαι. Εδώ μέσα υπάρχουν πολλοί εγκεφαλικά νεκροί :2funny: που λένε ακριβώς αυτό για να μας πλασάρουν ότι έχουν βρει την λύση στις πουτάνες. Βλέπε king sex κτλ. :2funny:
Για κάθε έναν που γαμάει κανονική γκόμενα, υπάρχουν πολλοί που τσαντίζονται. :2funny:Και πρόσεξε ε; αυτοί είναι αγαπούληδες στο τέρμα λόγω (πραγματικής) αγαμίας. :2funny:
Δεν καταλαβαίνουν καν την διαφορά γαμησιού και συνσισθημάτων. Για αυτό άλλωστε και γυρίζουν στα σόσιαλ να τρώνε τα χαστούκια τους ως δειλοί
από κοντά :2funny: καταλήγοντας να σαλιαριζουν με πουτάνες επειδή πληρώνουν και γίνεται ανεκτή η κατάντια τους.

:rockon:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
406
Like
736
Πόντοι
81
Μερικοί ζούνε σε εικονική πραγματικότητα και την εξαίρεση την κάνουν κανόνα.Επειδή μια 40αρα πχ τυχαίνει να θεωρεί ΟΚ να πηδάς επί πληρωμή σε περιόδους αναβροχιάς,δεν σημαίνει ότι η συντριπτική πλειοψηφία δεν θα αηδιάσει αν τους το πεις.Λες ένα αθώο ψέμα ότι έκανες κάποια one night χωρίς σχέση.Το μυαλό σου θα διαβάσουν;
Δεν κρίνω τακτικές να ρίξει άλλος κάποια στι κρεβάτι του αλλά γιατί πάντα στην Ελλάδα να στρεφομαστε γυρω από τα θέλω,τις απαιτήσεις της καθεμιάς και να μην κοιτάς και τα δικά σου θέλω;Γιατί αν εσύ πέρναγες μια περίοδο πολύ δύσκολη για διάφορα θεματα και απειχες από σεξ να πρέπει να δώσεις αναφορά;Πιστεύεις ότι το ίδιο θα γινόταν με μια γυναίκα;Ποτέ.Ποτε δεν έχω ακούσει να απολογείται γιατί μένει μόνη.Μονη από επιλογή,my body my choice,με τα σκυλιά, γατιά,να αλλάζει συντρόφους σαν πουκάμισα ή να μένει μόνη της για χρόνια.Και καλά κάνει και γουστάρει;Είδες να απολογείται;Και που είναι η ισότητα μεταξύ των δύο φύλων που ευαγγελίζονται οι λευκοί ιππότες,φεμι και woke?
Αλλά όλα ξεκινάνε από την αντικειμενική αδυναμία του Έλληνα να βρει ΕΥΚΟΛΟ γαμησι χωρίς πληρωμή.Θα κάνει και τον αιδοιοδουλο και τον καραγκιόζη και θα φορέσει και ροζ ρούχα και στο τέλος και μια φουστιτσα μπας και το βρέξει....
Που αλλού συμβαίνουν στον κόσμο αυτά πέρα από εδώ;Ολοι και ειδικά οι μαύροι γαμανε από παντού,έξω,σοσιαλ, παρτούζες κακολντ.... γιατί;ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜ ΚΑΙ ΜΥΘΟΠΟΙΙΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΏΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΑΞΙΖΟΥΝ.Δεν μπαίνουν στα fb να αποθεώνουν 5αρια με καρδούλες και άλλα μέλια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Να, το βλέπετε; δεν μπορεί
ο king sex (ανασφαλές νικνέιμ) :2funny: να καταλάβει
(όπως κι άλλοι εγκεφαλικά νεκροί) ότι πάει
ο άλλος και γαμάει γκόμενα επειδή γουστάρονται κι όχι επειδή αγαπιούνται. :2funny:
Για να να βρει λοιπόν κάλυψη στην ανασφάλειά του, λέει ότι λέει ενώ παράλληλα μιλάει
με πληθυντικό. Το κάνουν αρκετοί αυτό. Δηλαδή λέει άσε εμάς να γαμάμε ή εμείς έτσι κτλ, ώστε να νιώθει αγκαλίτσα και ισχύ στις παπάτζες που ξεφουρνίζει. :2funny: Λες και μπήκε κανείς εμπόδιο. Αυτοί ξεκινούν την αντιπαράθεση.
Ξέρετε πόσοι είναι που λένε ότι γαμάνε πουτάνες εδώ μέσα (γκόμενες αποκλείεται) και απλά τον παίζουν πριν μαλώσουν την μαμά τους
ή την γυναίκα τους επειδή τους έβαλε περισσότερο πιπέρι στο κοκκινιστό;

:2funny:
 

monarchis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα.χρόνια επισκέπτης στο σάιτ. Είπα να φιαξω προφίλ επιτέλους και εγώ.

Στα πρώτα ραντεβού που βγαίνω Νοιώθω να περνάω από ανάκριση. Κοιτάνε αναλυτικά τι φοράω και κάνουν πολύ ειδικές ερωτήσεις σχετικά με επάγγελμα και γενικές οικονομικές δυνατότητες. Συνήθως δεν ρωτάνε τελείως χύμα. Αλλά το νόημα το λαμβάνεις. Αυτό που λέμε πολύ υψηλών κριτηρίων χωρίς να έχουν τα αντίστοιχα όμως.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Ο καθένας έχει τις απόψεις του. Εγώ όχι μόνο πιστεύω αλλά ξέρω κιόλας από γνωριμίες το τι κέρατο έχουν φάει κάποιοι από γκόμενες η τις γυναίκες τους και κατάντησαν έτσι. :2funny: Δηλαδή δεν είχαν το σθένος να πάνε παρακάτω και τώρα βγαίνουν να το παίξουν μάγκες. Είμαι εδώ για να τους το θυμίζω. Πλέον, αυτός είναι ο στόχος μου και ας γράψουν ότι θέλουν. Νο πρόμπλεμ.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Ρε πως κάνει ο καθυστέρας μαζί με τα άλλα ναυάγια. Είναι λέει ο Ζαν. Πιστεύει ότι κάτι είναι εδώ μέσα. :2funny:
Έξω όμως δεν ήρθαν να αποδείξουν την αξία τους (συν το πως να φέρουν και τους κλώνους τους; ) :2funny:αυτός
και κάποιοι άλλοι
να τους βλέπω και να με βλέπουν. Τότε που τους το πρότεινα, έκαναν τα παγώνια. :2funny: ΟΛΟΙ!!!
Από την οθόνη μόνο ξέρουν να κορδώνονται.

Κι έτσι η ιστορία έγραψε ότι είναι ΚΟΤΕΣ!!!

:2funny:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Μπουλη πρωτον ειμαι ο ζαν ενας γαμιας καποιων και μελλοντικος δικος σου.
Μιλαω στο πληθυντικο γιατι εισαι ρε μπουλη σε ενα σαιτ που ασχολούμαστε με αγοραιο ερωτα ιεροδουλες κλπ δεν είναι κοσμοπολίταν και σχέσεις κλπ
Επίσης εμεις γουστάρουμε να γαμαμε ιεροδουλες το κόλλημα σου που ειναι?
Εσυ έβγαλες τις παπατζες οτι τη πεφτεις χυμα στο δρομο και οτι πηδας γκόμενες και το μονο που πηδάς ειναι τη χουφτα σου και αυτο πολλοι εδω μεσα στο εχουν ακυρωσει και σου λένε δεν ισχυει δεν γινεται και εσυ επιμένεις και οταν σου ρε παπιαπαπαρα δειξε μας τις γκόμενες που ριχνεις δωσε υλικο να δουμε τελικα πηδας γκόμενά η τη χούφτα σου.
Αλλα ως κοτα λυρατη ουτε μια αποδειξη.
Αν εχεις αρχιδια μωρη γαμιολα βαλε φωτογραφία με γκόμενά να δουμε οτι εχεις γκόμενά.
Οσο γγια το ποιες κανουν καλύτερο σεξ με τι κριτηρια ρε αμοιβοειδες λες οτι οι ιεροδουλες δεν κανουν καλο κρεβατι?
Εδω υπάρχουν παντρεμενοι που απαξιώνουν τις γυναίκες τους και εχουν στανταρακια ιεροδουλες και χαλανε μισο μισθο.
Που σαι ρε Ζαν
Οταν ο ανθρωπος δεν εχει ουτε εμφανιση,ουτε προσωπικοτητα,ουτε λεφτα καταληγει @Donald-Duck.
Αν ειχε εμφανιση δε θα εψαχνε απελπισμενα στην Ερμου για γυναικα,αλλα θα επαιζε Α εθνικη σε αλλες "πιστες" αναζητησης γκομενας.
Αν ειχε προσωπικοτητα δε θα εσκουζε σε ενα ασταματητο παραληρημα.
Κι αν ειχε χρηματα δε θα πηγαινε στο μονο Μεταξουργειο,αλλα θα ειχε κι αλλες επιλογες.
Το αποτελεσμα ειναι αυτο που βλεπεις.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Πάω τώρα να μάθω κι άλλα ρουφιανιλικια τους. Τους γύρισα τα άντερα σαν κάλτσα και πολύ το χάρηκα. Με ποιον πήγαν να τα βάλουν; έχω βρει πάτημα ότι με σκυλοβριζαν και στρεψοδικούσαν επειδή απλά σχολίαζα γενικές αλήθειες
που όλοι ξέρουμε
σε ένα σάιτ που όλοι σκοτώνονται και σχολιάζονται. Κι ήρθαν
κι όλες μαζί οι αδερφές. Τώρα είναι
η σειρά μου. :rockon:Ωραίο πάτημα.
Είτε με διώξουν
ειτε με κρατήσουν,
η ιστορία γράφτηκε.

:2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.561
Κριτικές
62
Like
41.327
Πόντοι
8.530
Γιατι είσαι αντρας ρε και δεν ντρεπεσαι να πεις οτι γαμας.
Οι γυναίκες αποκτούν μπαιρακι οταν ξερουν οτι δεν γαμας η μαλακιζεσαι.
Ολοσωστος!
Επειδή αυτές μένουν αγαμητες με τις γνωστές συνέπειες πρέπει και εμείς να καταντήσουμε σαν αυτές;
Θα σου έλεγα πως οι αλβανες ειναι αρκετά όμορφες και καυλιαρες οποτε οχι δεν θα ελεγα οι ελληνιδες ειναι πιο ωραιες
Yστερουν σε ομορφιά οι Αλβανίδες...βασικά μιλάω σε σχέση με τις Βορειοελληνιδες...πέραν τούτου φυσικά και δεν ξεχωρίζουν τάπες μελαχροινες με σπορτεξ που μασάνε τσίχλα ωσάν μηρυκαστικά τετράποδα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Με ποιον πήγαν να τα βάλουν;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Παραλήρημα μεγαλείου από ένα ανθρωπάκι που θα θελε να είναι τόσο φωνακλάς και στην έξω ζωή.
Άλλαξα γνώμη εγώ ψηφίζω να μεινεις.
Αν φύγεις πάει μετά τελείωσε η ζωή για σένα αγαπητέ.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Πώς αντέδρασες όταν το άκουσ φροντίσει το σπίτι που θα μείνει ες αυτό;
Δεν με εξέπληξε αυτό που άκουσα ,αν και η τύπισα έχει δεσμό μ'ένα συνομίληκο της γιατί την έχω δεί που την αφήνει έξω από την δουλειά της και ρίχνουν φιλί αποχωρισμού . Το μόνο που της είπα ήταν να φροντίσει το σπίτι που θα μείνουν να'χει ψηλές πόρτες γιατί το κέρατο θα είναι εκατέρωθεν και ο τύπος της σχέσης που θες να κάνεις είναι λάθος . Φιλικά μιλάγαμε εντελώς και είναι 6αρι με 7αρι .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.561
Κριτικές
62
Like
41.327
Πόντοι
8.530
Δεν με εξέπληξε αυτό που άκουσα ,αν και η τύπισα έχει δεσμό μ'ένα συνομίληκο της γιατί την έχω δεί που την αφήνει έξω από την δουλειά της και ρίχνουν φιλί αποχωρισμού . Το μόνο που της είπα ήταν να φροντίσει το σπίτι που θα μείνουν να'χει ψηλές πόρτες γιατί το κέρατο θα είναι εκατέρωθεν και ο τύπος της σχέσης που θες να κάνεις είναι λάθος . Φιλικά μιλάγαμε εντελώς και είναι 6αρι με 7αρι .
Ωραία,δεν υπήρχαν εντάσεις...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.882
Like
16.634
Πόντοι
3.656
Δεν σου ειπα να το βγαλεις ντελαλι αλλα αν σε ρωτήσει η γκόμενά πως 2 χρονια μονος κλπ ειναι καλυτερα να πεις οτι πηδαγες ιεροδουλες παρα να αφησεις να εννοηθεί οτι σε εφαγε η μαλάκια.
Θυμάμαι ειχα συζητηση παλια με μια 40αρα γκόμενά μου λεει 1 χρόνο ελεύθερος πως τη παλευες και της ειπα πηγαινα σε οικους ανοχης και μου λεει μια χαρα απο οτι να τη βρίσκεις μονος σου.
Εδώ έχεις κάνει κι άλλο λάθος, εκτός από το να πεις για πουτάνες.
Πάντα ... όταν γνωρίζεις γκόμενα ... είσαι το πολύ 3-4 μήνες μετά από χωρισμό από μακροχρόνια σχέση !
ΟΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ... ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΟΝΟΣ ... ΠΟΤΕ ...
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ...

Επίσης δεν ξεκινάς κουβέντα για σεξ με γυναίκες ...

αν δεν έχουν δώσει κώλο πρώτα και να τα έχουν καταπιεί .
ΠΡΑΞΕΙΣ ΠΡΩΤΑ. Ποτέ λόγια.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.782
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα και από μένα.χρόνια επισκέπτης στο σάιτ. Είπα να φιαξω προφίλ επιτέλους και εγώ.

Στα πρώτα ραντεβού που βγαίνω Νοιώθω να περνάω από ανάκριση. Κοιτάνε αναλυτικά τι φοράω και κάνουν πολύ ειδικές ερωτήσεις σχετικά με επάγγελμα και γενικές οικονομικές δυνατότητες. Συνήθως δεν ρωτάνε τελείως χύμα. Αλλά το νόημα το λαμβάνεις. Αυτό που λέμε πολύ υψηλών κριτηρίων χωρίς να έχουν τα αντίστοιχα όμως.
Και τί αγχώνεσαι; Πες τους το παραμύθι που θέλουν ν΄ακούσουν ώστε να σου σερβίρουν το μουνί τους στο πιάτο και μετά χαιρέτα. Εκτός αν ψάχνεσαι να ανοίξεις σπίτι και έχεις προσδοκίες πέρα από το πόσο καλά θα γλύψει το καυλί σου ή αν θα δώσει κώλο από το πρώτο γαμίσι, οπότε τα συλλυπητήριά μου.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.282
Like
7.127
Πόντοι
1.056
Λοιπόν σε μια συζήτηση με Ελλεηνιδα μου εκμηστηρευτηκε ότι...

Ψάχνεται ... αλλά έχει Excel με συγκεκριμένες παραμέτρους που συχνά τις αλαζει μέχρι να βρεθεί αυτός που θέλει...

Και κάθεστε και ασχοληστε ακόμα με αυτές τις παλάβες...!
Λογικό μου κάνει.

Βάζει και τον solver με διάφορες μεταβλητές :λεφτά,μέγεθος πουτσας, ύψος
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Ο αναγνώστης μπορεί εύκολα να διακρίνει κάποιους κομπλεξικούς που σέρνονται ως ψοφίμια :2funny:αφού ξεφτιλίστηκαν με ατράνταχτα επιχειρήματα. Εκτός από την τρισαθλια και γλιτσιασμένη συμπεριφορά τους αποδείχτηκαν και κότες σε πολλά. Τέλος, όταν δυστυχισμένα και εγκεφαλικά νεκρά πλάσματα γίνονται ρόμπα (πληθυντικός)
είναι στην φύση τους
να εφευρίσκουν
δικαιολογίες ότι φταίει
ο άλλος (ενικός). Πάω
να φάω.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom