Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21

και αυτή εδώ δικαιώνει αυτούς που λένε για κύκλους (και φυσικά πρώτο απ' όλους τον δάσκαλο).

σήμερα είδα μια 20αριά γυναίκες του τάργκετ γκρουπ που στοχεύω, μετρησα 14 (!!!) εξ αυτών να είναι στα κινητά (είτε να μιλάνε είτε να πληκτρολογούν), ενώ οι άλλες 5-6 πέρασαν σαν σίφουνας οπότε δεν μπόρεσα να εφαρμόσω το στοχευμένο καμάκι μου.

βέβαια κάνω μια επιμόρφωση από αυτή τη βδομάδα και έχω σταμπάρει ένα μωρό στην ηλικία μου που έχουμε γνωριστεί αλλά δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μόνοι...πιστεύω να μπορέσω να την βρω τετ α τετ να πάρω τηλέφωνο μήπως περάσω καλά αυτόν και τον άλλον μήνα μέχρι να φύγει αυτή Αθήνα...

παρόλα αυτά, θα συνεχίσω την τακτική του στοχευμένου λάιβ καμακιού που ως τώρα παραμένει στα 0/21 για φέτος με ένα μόλις τηλέφωνο (που δεν απάντησε ποτέ όταν κάλεσα)...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
εδω οσους ωραιους εχω δει στο τζιμ και γυμνασμενους, ητανε μπακουρια ειτε ειχανε μετριομπαζολες γκομενες,
βεβαια οσες ωραιες ειχα δει στο τζιμ με κατι αθλιους τα ειχανε, δεν ξερω τι σκατα συμβαινει πλεον στον εγκεφαλο της καθε ελληνιδας, αλλα η εμφανιση ειναι πλεον το 1% για αυτη
Ναι αλλά ολοι αυτοί οι μέτριοι ήταν από τον κύκλο τους..η είχανε κονέ από κοινούς γνωστούς..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Γιατι ρε τελυ να το κρυψεις ?
Ειναι κακο?
Δεν χρειάζεται να έχεις λόγο για να κρύψεις κάτι . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ.
Αλλιώς δεν το λες. Λες μαλακίες περί ανέμων και υδάτων .

Έχεις λόγο να πεις σε κάθε καριόλα ότι γαμάς πουτάνες ;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Ναι αλλά ολοι αυτοί οι μέτριοι ήταν από τον κύκλο τους..η είχανε κονέ από κοινούς γνωστούς..
Καλα ητανε ενας τυπος στο τζιμ κοντα στα 50 και την επεφτε σε οποια ητανε εκει κατω απο 30, ο τυπος κοντος λιγο κατω απο 1,70
σε καποια φαση πηγαινε και ελεγε κατι κοπλιμεντα σε μια κοπελα που ητανε 16 χρονων και 1.80 αυτη, καλα θα την περασε για μεγαλυτερη γιατι οντως εμοιαζε για 19 ενω ητανε 16.
αλλα το θεμα ειναι οτι ειχε γινει ρομπα, με τα τοσα πεσιματα, και εννοειται δεν ειχε βρει γκομενα,
θα μου πεις ο αλλος κοντος και 50 χρονων και ηθελε να βρει γκομενα ψηλη και νεαρη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
εδω οσους ωραιους εχω δει στο τζιμ και γυμνασμενους, ητανε μπακουρια ειτε ειχανε μετριομπαζολες γκομενες,
βεβαια οσες ωραιες ειχα δει στο τζιμ με κατι αθλιους τα ειχανε, δεν ξερω τι σκατα συμβαινει πλεον στον εγκεφαλο της καθε ελληνιδας, αλλα η εμφανιση ειναι πλεον το 1% για αυτη
Γυμνασμένους μπορεί νά έχεις δεί, αλλά πραγματικά ωραίους άνδρες μέ μετριομπαζόλες γκόμενες τί νά πώ ? :think:
Αλλο γυμνασμένος, καί άλλο ωραίος άνδρας σέ χαρακτηριστικά όπως...καί σέ τρόπους!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Μια χαρά κουνιούνται και είναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ...
Τα μπερδεύεις. Η ψηλή ξανθιά κούγκαρ καλιφορνέζα με μέγαρο που γαμιέται με τον σκούρο πορτορικανό καθαριστή πιστίνας ή πιτσαδόρο ή πέρσοναλ τρέεηνερ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΣΟΝΤΑ. ΞΕΝΗ. ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι αλλά ολοι αυτοί οι μέτριοι ήταν από τον κύκλο τους..η είχανε κονέ από κοινούς γνωστούς..
Οπότε σε αυτούς που δεν έχουν τι απομένει;
Μόνο η κλάψα ;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
Καλα ητανε ενας τυπος στο τζιμ κοντα στα 50 και την επεφτε σε οποια ητανε εκει κατω απο 30, ο τυπος κοντος λιγο κατω απο 1,70
σε καποια φαση πηγαινε και ελεγε κατι κοπλιμεντα σε μια κοπελα που ητανε 16 χρονων και 1.80 αυτη, καλα θα την περασε για μεγαλυτερη γιατι οντως εμοιαζε για 19 ενω ητανε 16.
αλλα το θεμα ειναι οτι ειχε γινει ρομπα, με τα τοσα πεσιματα, και εννοειται δεν ειχε βρει γκομενα,
θα μου πεις ο αλλος κοντος και 50 χρονων και ηθελε να βρει γκομενα ψηλη και νεαρη
Και τι φλερτ να κάνεις τώρα στο Μέγκα Τζιμ στη Κηφισιά με τις ψωνάρες εκεί μέσα?αυτές όλες ψάχνουν για κανέναν γιο εφοπλιστή.μηπως αυτός που.την έπεφτε ήταν ο πάπιας?ταιριάζει με αυτό που λες
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Γυμνασμένους μπορεί νά έχεις δεί, αλλά πραγματικά ωραίους άνδρες μέ μετριομπαζόλες γκόμενες τί νά πώ ? :think:
Αλλο γυμνασμένος, καί άλλο ωραίος άνδρας σέ χαρακτηριστικά όπως...καί σέ τρόπους!!
γιατι ισως ειναι κηφισια που μετραει το χρημα πιο πολυ, ενταξει ειναι κωλοπεριοχη, αλλα εγω αναφερω οτι βλεπω στο μερος που ζω
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Και τι φλερτ να κάνεις τώρα στο Μέγκα Τζιμ στη Κηφισιά με τις ψωνάρες εκεί μέσα?αυτές όλες ψάχνουν για κανέναν γιο εφοπλιστή.μηπως αυτός που.την έπεφτε ήταν ο πάπιας?ταιριάζει με αυτό που λες
μπα δεν ειναι ο παπιας, γιατι αυτος που την επεφτε δεν δουλευει σε σουπερ μαρκετ, κανει αλλη δουλεια
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
γιατι ισως ειναι κηφισια που μετραει το χρημα πιο πολυ, ενταξει ειναι κωλοπεριοχη, αλλα εγω αναφερω οτι βλεπω στο μερος που ζω
Κοίτα καί εγώ Νότια είμαι. Αλλά π.χ στήν Βουλιαγμένη,Βούλα,Γλυφάδα,Βάρκιζα, άσχημο μέ μουνάρα μόνο μέ χρήμα!!
Υπάρχουν βέβαια αρκετοί τέτοιοι άνδρες. Αλλά ξέρουμε καί ποιός είναι ο λόγος...τό χρήμα!!
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
382
Like
699
Πόντοι
81
καλα πριν περασα μια βολτα απο κηφισια, και γινοταν πανικος απο πιτσιρικαδες και πιτσιρικες, αντε το πολυ μεχρι 19 χρονων, γκομενες ελαχιστες πανω απο 20 ,και οσες εβλεπες 25-30 χρονων δεν ητανε μονες αλλα μαζι με τον αγαπουλη τους χερακι χερακι, και οσες ωραιες ειχανε γκομενο ειχανε κατι πατσαβουριδες που δεν βλεπονταν,
ειδα και μια γνωστη μου το 1996 γεννημενη αυτη, ομορφη ψηλη με φοβερο σωμα, και ειχε γκομενο εναν κοντο ασχημομουρη που παιζει να ητανε και 60 κιλα αυτος, σαν μυγοφτυμα, ρε δεν πανε καλα οι γκομενες, η εμφανιση για αυτες ειναι πλεον το 1% στο μυαλό τους
επισης οποια ειναι χωρις γκομενο καθεται σπιτι και περιμενει να βρει τον αγαπουλη της να της τον πανε πακετο απο συνοικεσιο ή να επιλεξει απο τους εκατονταδες πεφτουλες στο ινστα, και θα βγει εξω βολτα μονο με αυτοκινητακι να την παει ο ταξιτζης γκομενος στο μερος της βολτας.
εννοειται οτι στην ελλαδα οτι γκομενα βρισκεις την βρισκεις μεσω κυκλου στυλ εχω μια ξαδερφη φαιρνει και μια φιλη της απο την δουλεια, με γνωριζει εμενα κανω εγω τον αγαπουλη χορηγο και με εγκρινει και προχωραει η δουλεια
Εκεί ακόμη και στα φραιντεις να πας πρέπει να είσαι τακτικός πελάτης και να τα ακουμπάς διότι ούτε τα γκαρσονια δεν σε βλέπουν.Ειχα πάει 1-2 φορές με την λεγαμενη,(μιας και μένει κοντα και είπα να ανέβω αφού γουσταρε) και μας έδωσαν τραπέζι δίπλα σε κάτι θάμνους,παραλίγο να μπω μέσα σε αυτό...:2funny:
Αλλά είχε καλά πιάτα και ατμόσφαιρα γενικά όταν μπορείς και μπεις στο οπτικό πεδίο του σερβιτόρου για να παραγγειλεις έστω και με παραχώρηση προτεραιότητας....:cheesy:Εν τω μεταξύ ευγενικά τα παιδιά αλλά χαλαρώστε λίγο,δεν είστε και με 3Κ τον μήνα.... τέλος πάντων μαγκιά τους -αλλα στις μπάλες μου διότι ούτε ζηλεύω ούτε με αγγίζουν αυτα-αν μπορουσα άνετα θα εμένα αλλά πιστεύω ότι πρέπει να υποστηρίζεις το όλο πακέτο με το λιγότερο 5Κ /μήνα για ενοίκιο,καλό ιχ και έξοδα για να μένεις επάνω.Αν τα είχα όμως φυσικά δεν θα τα έδινα εκεί.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.292
Κριτικές
62
Like
40.973
Πόντοι
8.530
Ε καπώς έτσι..στην Ελλάδα μόνο μέσω κοινης παρέας.και γνωστών θα βρεις.η εμφάνιση δε παίζει τόσο μεγάλο ρόλο στις ελλεινιδες.αν ήταν έτσι εγώ που μου αρέσει η γυμναστική και παω γυμναστηριο τρις φορές τη βδομαδα..θα επρεπε να γαμουσα κάθε μηνα αλλη...
Kαμμια Αλβανίδα δεν βρήκες στο γυμναστήριο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.292
Κριτικές
62
Like
40.973
Πόντοι
8.530
Τα μπερδεύεις. Η ψηλή ξανθιά κούγκαρ καλιφορνέζα με μέγαρο που γαμιέται με τον σκούρο πορτορικανό καθαριστή πιστίνας ή πιτσαδόρο ή πέρσοναλ τρέεηνερ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΣΟΝΤΑ. ΞΕΝΗ. ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οπότε σε αυτούς που δεν έχουν τι απομένει;
Μόνο η κλάψα ;
Έχω δει κοπέλα κοντή με ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ χεράκι χεράκι με εμφανίσιμο τύπο...(μπορεί να είναι φραγκατη η κοπέλα οικογενειακώς...δεν το αποκλείω αυτό).
Επίσης κοντόχοντρο μπαζοειδες με δύο παιδιά και τον σύζυγό εμφανίσιμο είδα μπροστά μου σήμερα.
Αυτά ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 2.0
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.089
Like
3.306
Πόντοι
1.706
μπα δεν ειναι ο παπιας, γιατι αυτος που την επεφτε δεν δουλευει σε σουπερ μαρκετ, κανει αλλη δουλεια
Σε σούπερ μάρκετ δουλεύει ο Πάπιας; :O
Το σούπερ μάρκετ είναι για νέους που δεν έχουν λεφτά και πρέπει από κάπου να ξεκινήσουν για να φτάσουν ψηλότερα. Αν στην ηλικία του δουλεύει σε σούπερ μαρκετ δεν είναι άνθρωπος δυνατοτήτων. Κι αναρωτιώμαστε μετά γιατί επιμένει να την πέφτει χύμα σε άγνωστες στο δρόμο. Μέχρι εκεί του κόβει.

Εντάξει, δεν έχω τίποτα με τους ανθρώπους που κάνουν αυτές τις δουλειές, αν είναι ταπεινοί. Απλά δεν μπορούν να κάνουν τους μάγκες, γιατί αν καταλάβαιναν περισσότερα θα κάναν κι άλλες δουλειές.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
276
Like
466
Πόντοι
21
Έχω δει κοπέλα κοντή με ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ χεράκι χεράκι με εμφανίσιμο τύπο...(μπορεί να είναι φραγκατη η κοπέλα οικογενειακώς...δεν το αποκλείω αυτό).
Επίσης κοντόχοντρο μπαζοειδες με δύο παιδιά και τον σύζυγό εμφανίσιμο είδα μπροστά μου σήμερα.
Αυτά ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 2.0
Ειπες με συζυγο.ενταξει τι το περιεργο ειδες.μπορει οταν γνωριστηκαν και παντρευτηκαν να ηταν μοντελο.μετα το γαμο φιλε αλλαζουν τα πραγματα.η γυναικα περιποιειται τον εαυτο της οταν εχει στοχο.αν εδεσε το γαιδαρο της τελειωσε.ιδιαιτερα μετα απο οπως ειπες 2 παιδια,2 θηλασμους 2 γεννες ψαξε βρες.βαζουν κιλα κτλ. Αν ομως προκυψει διαζυγιο μετα αρχιζουν γυμναστηρια πιλατες γιογκα...μεχρι να βρουν τον επομενο.και για να ειμαστε αληθινοι πολλοι αρσενικοι το ιδιο ειναι.πριν το γαμο πανε γυμναστηρια κτλ....μετα το γαμο αποκτουν μπυροκοιλια,αφηνουν τα μουσια τυπου μοναχου στο αγιο ορος και βαζουν κολωνια 1 φορα την εβδομαδα. Στο θεμα γαμου φιλε ισχυει το....αλλο μας δειξαν αλλο μας μπηξαν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.292
Κριτικές
62
Like
40.973
Πόντοι
8.530
Ειπες με συζυγο.ενταξει τι το περιεργο ειδες.μπορει οταν γνωριστηκαν και παντρευτηκαν να ηταν μοντελο.μετα το γαμο φιλε αλλαζουν τα πραγματα.η γυναικα περιποιειται τον εαυτο της οταν εχει στοχο.αν εδεσε το γαιδαρο της τελειωσε.ιδιαιτερα μετα απο οπως ειπες 2 παιδια,2 θηλασμους 2 γεννες ψαξε βρες.βαζουν κιλα κτλ. Αν ομως προκυψει διαζυγιο μετα αρχιζουν γυμναστηρια πιλατες γιογκα...μεχρι να βρουν τον επομενο.και για να ειμαστε αληθινοι πολλοι αρσενικοι το ιδιο ειναι.πριν το γαμο πανε γυμναστηρια κτλ....μετα το γαμο αποκτουν μπυροκοιλια,αφηνουν τα μουσια τυπου μοναχου στο αγιο ορος και βαζουν κολωνια 1 φορα την εβδομαδα. Στο θεμα γαμου φιλε ισχυει το....αλλο μας δειξαν αλλο μας μπηξαν
Η ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ δεν έγινε μετά τον γάμο...ίδια ήταν πάντα προφανώς ...ίσως είχε κάποια κιλά λιγότερα αλλά πάλι ίδια θα ήταν κατά τα άλλα.
Πραγματικά λυπάμαι και τον άλλον τύπο...η αλήθεια είναι ότι τώρα και οι δύο θεωρούνται αξιοσέβαστα μέλη των κοινωνιών τους.
Πόσο πιο χαμηλά να πέσει ένας άνδρας για λίγη κοινωνική καταξίωση;
Εγώ τα βλέπω αυτά και απαξιω...και αυτοί οι ταλαίπωροι ζουν με ο,τι σκοτώνει την στύση τους.Περαστικα τους...:coffee:
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
276
Like
466
Πόντοι
21
Η ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ δεν έγινε μετά τον γάμο...ίδια ήταν πάντα προφανώς ...ίσως είχε κάποια κιλά λιγότερα αλλά πάλι ίδια θα ήταν κατά τα άλλα.
Πραγματικά λυπάμαι και τον άλλον τύπο...η αλήθεια είναι ότι τώρα και οι δύο θεωρούνται αξιοσέβαστα μέλη των κοινωνιών τους.
Πόσο πιο χαμηλά να πέσει ένας άνδρας για λίγη κοινωνική καταξίωση;
Εγώ τα βλέπω αυτά και απαξιω...και αυτοί οι ταλαίπωροι ζουν με ο,τι σκοτώνει την στύση τους.Περαστικα τους...:coffee:
Καταλαβαινω τι λες αλλα σου λεω και οι αντρες και οι γυναικες αλλαζουν οπτικα προς το χειροτερο μετα το γαμο.και να κανει τι ο τυπος?διαζυγιο διατροφη πληρωμα το στεγαστικο να μενει η πρωην με τον επομενο αποτυχημενο γαμια που θα βαραει τα παιδα του? Θελει πολυ εγωισμο να εγκαταλειψεις τα παιδια σου
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
276
Like
466
Πόντοι
21
Η ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ δεν έγινε μετά τον γάμο...ίδια ήταν πάντα προφανώς ...ίσως είχε κάποια κιλά λιγότερα αλλά πάλι ίδια θα ήταν κατά τα άλλα.
Πραγματικά λυπάμαι και τον άλλον τύπο...η αλήθεια είναι ότι τώρα και οι δύο θεωρούνται αξιοσέβαστα μέλη των κοινωνιών τους.
Πόσο πιο χαμηλά να πέσει ένας άνδρας για λίγη κοινωνική καταξίωση;
Εγώ τα βλέπω αυτά και απαξιω...και αυτοί οι ταλαίπωροι ζουν με ο,τι σκοτώνει την στύση τους.Περαστικα τους...:coffee:
Παντως μην μετρας την εξωτερικη εμφανιση στο θεμα γαμου. Τα πιο σημαντικα ειναι να ειναι πιστη και αξια εμπιστοσυνης,να μην εχει ψυχολογικα απωθημενα και προβληματα και να χερεσε τη παρεα της (ως συζητηση και συναναστροφη)
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Aύριο βράδυ (δηλαδή σήμερα) :2funny: δεν θα είμαι μαζί σας κι αυτό με λυπεί αφάνταστα.
Θα πάω με έναν γνωστό μου σε κωλόμπαρο. Μόλις με κάλεσε κι είπα να σας το πω για να χαρείτε.
Παίζει να είμαι ο μόνος στην επικράτεια που πάω σε κωλόμπαρο για να γελάω με τις φάτσες των πελατών. :2funny:
Όσες φορές είχα πάει παλιά όλο κάτι πατομπούκαλους ή κοιλαράδες ή φλώρους έβλεπα που ζητιάνευαν
γλωσσόφιλα από κάτι κωλομπαρούδες που δεν είχαν καν δόντια. :2funny:Είχα ξεραθεί στο γέλιο.
Ορισμένοι πήγαιναν και σε σάουνες τα πρωινά και ποιος ξέρει τι έκαναν εκεί μέσα. :confused:Αυτοί ήταν μπατίρηδες.
Οι πιο κονομημένοι βιαγκράκηδες παππούδες πήγαιναν σε πιο ακριβά μαγαζιά τρώγοντας την σύνταξη τους
και ψάχνοντας αγκαλίτσα-κουβέντα φυσικά στα ψέματα. Τους θυμάμαι ιδρωμένους από φόβο
μη μάθει τίποτα η γυναίκα τους. Κάποιοι μάλιστα έλεγαν ότι δεν ξέρουν καν που γυρίζει η γυναίκα τους. :confused:
Είναι ζωή αυτή; τι να κάνουμε βρε παιδιά; ο καθένας κρίνει από όσα έχει δει.

:2funny:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Κοίτα καί εγώ Νότια είμαι. Αλλά π.χ στήν Βουλιαγμένη,Βούλα,Γλυφάδα,Βάρκιζα, άσχημο μέ μουνάρα μόνο μέ χρήμα!!
Υπάρχουν βέβαια αρκετοί τέτοιοι άνδρες. Αλλά ξέρουμε καί ποιός είναι ο λόγος...τό χρήμα!!
οχι μονο το χρημα, θελουν απο εσενα να εισαι αγαπουλης και να ανεχεσαι τις ιδιοτροπιες της και να λες και ευχαριστω χωρις πολλα οχι,
γιατι ειχα δει και μια κοπελα πολυ ομορφη ξανθια με ρωσικα χαρακτηριστικα καπου στα 19 και ειχε γκομενο εναν αραπη ασχημομουρη στην ηλικια της, που ητανε ντυμενος με κατι φορμες αθλιες σαν λετσαρια, σιγα μην ειχε λεφτα αυτος για αυτην,
απλα με βαση την λογικη η τυπισα θα ητανε καμια μαλακισμενη με ψυχολογικα και αυτος ο δυσμοιρος θα ανεχοταν τα κουλα της για να την εχει γκομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom