Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (0 μέλη και 97 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα και από μένα.χρόνια επισκέπτης στο σάιτ. Είπα να φιαξω προφίλ επιτέλους και εγώ.

Στα πρώτα ραντεβού που βγαίνω Νοιώθω να περνάω από ανάκριση. Κοιτάνε αναλυτικά τι φοράω και κάνουν πολύ ειδικές ερωτήσεις σχετικά με επάγγελμα και γενικές οικονομικές δυνατότητες. Συνήθως δεν ρωτάνε τελείως χύμα. Αλλά το νόημα το λαμβάνεις. Αυτό που λέμε πολύ υψηλών κριτηρίων χωρίς να έχουν τα αντίστοιχα όμως.

Καταρχήν,μ'αυτές που βγαίνεις ραντεβού,πώς γίνεται η γνωριμία;Μέσω γνωστών ή αλλιώς;Γιατι στην Ελλάδα δεν είναι 'γεια,είμαι ο Γιώργος,γεια είμαι η Μαρία',ραντεβού στις 9 στο τάδε μαγαζί.Προφανώς,κάποια βασικά πράγματα όπως τι δουλειά κάνεις,θέλουν να τα ξέρουν απο πριν.Για να βγουν,σημαίνει ότι υπάρχει μια προέγκριση.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.445
Like
46.171
Πόντοι
6.256
Μπουλη πρωτον ειμαι ο ζαν ενας γαμιας καποιων και μελλοντικος δικος σου.
Μιλαω στο πληθυντικο γιατι εισαι ρε μπουλη σε ενα σαιτ που ασχολούμαστε με αγοραιο ερωτα ιεροδουλες κλπ δεν είναι κοσμοπολίταν και σχέσεις κλπ
Επίσης εμεις γουστάρουμε να γαμαμε ιεροδουλες το κόλλημα σου που ειναι?
Εσυ έβγαλες τις παπατζες οτι τη πεφτεις χυμα στο δρομο και οτι πηδας γκόμενες και το μονο που πηδάς ειναι τη χουφτα σου και αυτο πολλοι εδω μεσα στο εχουν ακυρωσει και σου λένε δεν ισχυει δεν γινεται και εσυ επιμένεις και οταν σου ρε παπιαπαπαρα δειξε μας τις γκόμενες που ριχνεις δωσε υλικο να δουμε τελικα πηδας γκόμενά η τη χούφτα σου.
Αλλα ως κοτα λυρατη ουτε μια αποδειξη.
Αν εχεις αρχιδια μωρη γαμιολα βαλε φωτογραφία με γκόμενά να δουμε οτι εχεις γκόμενά.
Οσο γγια το ποιες κανουν καλύτερο σεξ με τι κριτηρια ρε αμοιβοειδες λες οτι οι ιεροδουλες δεν κανουν καλο κρεβατι?
Εδω υπάρχουν παντρεμενοι που απαξιώνουν τις γυναίκες τους και εχουν στανταρακια ιεροδουλες και χαλανε μισο μισθο.
:wanker:
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
506
Μπουλη πρωτον ειμαι ο ζαν ενας γαμιας καποιων και μελλοντικος δικος σου.
Μιλαω στο πληθυντικο γιατι εισαι ρε μπουλη σε ενα σαιτ που ασχολούμαστε με αγοραιο ερωτα ιεροδουλες κλπ δεν είναι κοσμοπολίταν και σχέσεις κλπ
Επίσης εμεις γουστάρουμε να γαμαμε ιεροδουλες το κόλλημα σου που ειναι?
Εσυ έβγαλες τις παπατζες οτι τη πεφτεις χυμα στο δρομο και οτι πηδας γκόμενες και το μονο που πηδάς ειναι τη χουφτα σου και αυτο πολλοι εδω μεσα στο εχουν ακυρωσει και σου λένε δεν ισχυει δεν γινεται και εσυ επιμένεις και οταν σου ρε παπιαπαπαρα δειξε μας τις γκόμενες που ριχνεις δωσε υλικο να δουμε τελικα πηδας γκόμενά η τη χούφτα σου.
Αλλα ως κοτα λυρατη ουτε μια αποδειξη.
Αν εχεις αρχιδια μωρη γαμιολα βαλε φωτογραφία με γκόμενά να δουμε οτι εχεις γκόμενά.
Οσο γγια το ποιες κανουν καλύτερο σεξ με τι κριτηρια ρε αμοιβοειδες λες οτι οι ιεροδουλες δεν κανουν καλο κρεβατι?
Εδω υπάρχουν παντρεμενοι που απαξιώνουν τις γυναίκες τους και εχουν στανταρακια ιεροδουλες και χαλανε μισο μισθο.
ζαν κλωντ εναντιον παπια!

η μαχη που ολοι περιμεναμε!!!

παιρνω πατλακες και αραζω καναπε
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
30
Like
3.775
Πόντοι
2.836
Εδώ έχεις κάνει κι άλλο λάθος, εκτός από το να πεις για πουτάνες.
Πάντα ... όταν γνωρίζεις γκόμενα ... είσαι το πολύ 3-4 μήνες μετά από χωρισμό από μακροχρόνια σχέση !
Ότι θες λες!!! μπορεί να πεις πχ 1 χρόνο είμαι χωρίς σχέση αλλά είχα ελεύθερη σχέση την οποία έληξα πρόσφατα κ την άφησα στο παρελθόν.....
Πετάς κ ένα γενικό ότι ο μόνος λόγος που πρέπει να είσαι σε σχέση είναι όταν είσαι ερωτευμένος κ ασε αυτήν να το σκέφτεται.....αν σε γουστάρει η τύπισσα όλα θα πάρουν το δρόμο τούς......
ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΉΓΑΙΝΑ ΜΕ ΙΕΡΌΔΟΥΛΕΣ!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Ότι θες λες!!! μπορεί να πεις πχ 1 χρόνο είμαι χωρίς σχέση αλλά είχα ελεύθερη σχέση την οποία έληξα πρόσφατα κ την άφησα στο παρελθόν.....
Πετάς κ ένα γενικό ότι ο μόνος λόγος που πρέπει να είσαι σε σχέση είναι όταν είσαι ερωτευμένος κ ασε αυτήν να το σκέφτεται.....αν σε γουστάρει η τύπισσα όλα θα πάρουν το δρόμο τούς......

Αυτό είναι το νο1

Το νο2,να μην είναι κολλημένη σε άλλον
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Ελα ρε φιλε τελυ τι λες τωρα.
Εδω μιλαμε για τυπους φανατικούς για πουτανες οπως εγω και αλλοι.
Ο μεσος ελληνας οταν χωρισει μένει μονος χρονο και πανω οχι 3 4 μήνες.
Μπορει η τυπισσα να σε τεστάρει πρωτου δωσει κωλο και μπουκι τι θα κανεις θα αποφυγεις την ερώτηση αν στη κανει?
Απορω γιατι ορισμένοι απο εσας νιωθετε τετοιες ενοχες με τον αγοραιο έρωτα
Ρε τύπε .... γνωριζόμαστε χρόνια από εδώ. ΜΕ ΚΟΒΕΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΕΣ ;
Απλά αν πεις τέτοιες μαλακίες σε γκόμενες ...χαλάς τις πιθανότητές σου.
Οκ , έχουμε πει δεν σκάμε για αποτυχία . ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.
Σε αποτελεσματικότητα ... τι πλεονεκτεί λες ;
Σου δίνει καλύτερες πιθανότητες να φας τη γκόμενα εννοώ ;;


1)Να πεις ότι είχες πολύχρονη σχέση μέχρι πριν λίγους μήνες ... χωρίς λεπτομέρειες ...
που ΤΗ ΧΑΛΑΣΕ Η ΑΛΛΗ ... ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟΝ ... ΕΝΩ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΠΙΣΤΟΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ...

2)να πεις ότι είσαι 3 χρόνια μπάκουρος και γαμάς σε ρδέλα, πιάτσες, στριπ , βίζιτες μασατζίδικα ;


Πως το κόβεις ;
Εσύ θες να πεις αυτό ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ή αυτό που σε κάνει ... πίκερ ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.787
Κριτικές
1
Like
30.497
Πόντοι
8.006
Έχω δει κοπέλα κοντή με ΧΟΙΡΙΝΗ ΜΟΡΦΗ χεράκι χεράκι με εμφανίσιμο τύπο...(μπορεί να είναι φραγκατη η κοπέλα οικογενειακώς...δεν το αποκλείω αυτό).
Επίσης κοντόχοντρο μπαζοειδες με δύο παιδιά και τον σύζυγό εμφανίσιμο είδα μπροστά μου σήμερα.
Αυτά ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 2.0
Ο Κούλης φταιει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό είναι το νο1

Το νο2,να μην είναι κολλημένη σε άλλον
Στις θεωριες πρώτος
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
μπα δεν ειναι ο παπιας, γιατι αυτος που την επεφτε δεν δουλευει σε σουπερ μαρκετ, κανει αλλη δουλεια
Τι σούπερ μάρκετ αυτός όλη μέρα εδώ.μεσα γράφει..μου φαινεται τεμπέλης είναι θα παίρνει τίποτα λεφτά απο νοίκια για αυτό εχει τόσο χρόνο να γράφει αμπελοφιλοσοφιες όλη μερα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
Ρε ποια θελω τις καθε μιας?
Σου ειπα το λες με καμαρι και απαξιωτικά οτι γαμας πουτανες.γιατι εισαι υπόλογος σ αυτό,και στα αλλα τοτε υπολογος εισαι αν το πάρουμε ετσι.
Π.χ αν σε ρωτησει τι δουλειά κάνεις δεν θα πεις γιατι θα εισαι υπολογος?
Αυτα δε τα λες ρε Ζαν θα σε κοροϊδεύουνε αν το πεις σε ελλεινιδα αυτό..είναι το ίδιο σαν να λες οτι εισαι αγαμητος
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
ελληνιδες ειναι τυπε. οι αλβανιδες ειναι τηγανοκεφαλες...
τι να κανουμε αφησαμε πολυ σπερμα εκει στη βορεια ηπειρο!
αν νιωθει αλβανιδα πλεον θα το πει δεν ειναι ταμπου πια! εδω οι ελλεηνιδες ψοφανε να γαμηθουν με αλβανους και οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνα λες και εχουν δοκιμασει ολα τα ελληνικα καβλια...
Νομίζεις ότι είναι ελλεινιδες..αλβανίδες γεννημένες εδώ ειναι.αφου οι ελλεινιδες δε δουλευουνε..σε καφερ μπαρ και φούρνους
.είναι τεμπέλες..εγω απορώ που μερικοί λένε αποκλείετε να ειναι αλβανίδες..οι αλβανίδες έξω έχουν τη φήμη της καβλιαρας και τη ωραιας γκόμενας..πχ στη Μύκονο τα καλοκαίρι όλες οι σερβιτόρες υποδοχή μπαργουιμεν αλβανίδες γεννημένες εδώ ειναι.σπανια ελλεινιδες..απορώ που πέφτετε από τα συννεφα
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Τι σούπερ μάρκετ αυτός όλη μέρα εδώ.μεσα γράφει..μου φαινεται τεμπέλης είναι θα παίρνει τίποτα λεφτά απο νοίκια για αυτό εχει τόσο χρόνο να γράφει αμπελοφιλοσοφιες όλη μερα..
αφου πιο παλια εγραφε ηρθε μια πελατισσα και τωρα την περιμενω να ξαναρθει, ολο πελατισσες ερχοντουσαν σε αυτον, θα ητανε σε κανα ποστο εκει που κοβεις αλλαντικα, και πιανεις και συζητηση και περνανε και πολλες γκομενες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
αν μια γκόμενά ενας φιλος ενας συγγενής μας ρωτησει και επιμείνει γιατι να μην πουμε την αλήθεια?
Ό,τι μας ρωτάνε απαντάμε ;
Ανακριτές είναι ;
Πιο πιθανό είναι ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ κάποιος, να του γαμούσα ό,τι έχει κι ό,τι πιστεύει .
Κλωτσές μπορεί να έτρωγε.

Σιγά μην απαντάω ερωτήσεις του κάθε μαλάκα.

Το να σε ρωτήσει γκόμενα ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ , ήδη δείχνει κάποια πράγματα.
Η συζήτηση δεν πάει ποτέ εκεί που θέλει ο γαμιάς.
Σου έχει πάρει τον αέρα.
Δεν έχεις γόητρο .
Ίσως έπρεπε να έχεις σταματήσει να ασχολείσαι πριν από ώρες.
Πιθανότατα είσαι ήδη καμμένο χαρτί .

Παρόμοια και όποιος κάνει ερωτήσεις τέτοιου χαρακτήρα σε γκόμενες.
ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ....


Με πόσους έχεις πάει ...
Πότε χώρισες ...


Έχεις σχέση .......


Ρε δεν πα να έχει γαμηθεί με 3500 να δούλευε 3 χρόνια βιζιτού και 7 κωλομπαρτζού
και να έχει κάνει 7000 παρτούζες ;
Στα αρχίδια μου.

Ας έχει άνδρα, σπόνσορα και γκόμενο . Και γυναίκα τζιβιτζιλού γκόμενα.
Στον πούτσο μας.


ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ... ΑΠΟ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΕΙ ΣΤΟ ... ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΜΕΛΛΟΝ ;;

Εκεί εστιάζουμε.
Τα υπόλοιπα είναι πίπες !
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.145
Like
3.237
Πόντοι
456

και αυτή εδώ δικαιώνει αυτούς που λένε για κύκλους (και φυσικά πρώτο απ' όλους τον δάσκαλο).

σήμερα είδα μια 20αριά γυναίκες του τάργκετ γκρουπ που στοχεύω, μετρησα 14 (!!!) εξ αυτών να είναι στα κινητά (είτε να μιλάνε είτε να πληκτρολογούν), ενώ οι άλλες 5-6 πέρασαν σαν σίφουνας οπότε δεν μπόρεσα να εφαρμόσω το στοχευμένο καμάκι μου.

βέβαια κάνω μια επιμόρφωση από αυτή τη βδομάδα και έχω σταμπάρει ένα μωρό στην ηλικία μου που έχουμε γνωριστεί αλλά δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μόνοι...πιστεύω να μπορέσω να την βρω τετ α τετ να πάρω τηλέφωνο μήπως περάσω καλά αυτόν και τον άλλον μήνα μέχρι να φύγει αυτή Αθήνα...

παρόλα αυτά, θα συνεχίσω την τακτική του στοχευμένου λάιβ καμακιού που ως τώρα παραμένει στα 0/21 για φέτος με ένα μόλις τηλέφωνο (που δεν απάντησε ποτέ όταν κάλεσα)...
Στο λινκ του φίλου από το lifo :vomit:βλέπουμε άλλο ένα ποστ γεμάτο χολή. Πουθενά δεν λέει η κοπελιά πως δεν έχει insta και fb.Προφανώς και έχει, αλλά επειδή δεν παίρνει τα λαικ που παίρνουν οι κολλητές της θυμήθηκε τη μαλακία που δέρνει τον κόσμο με τα social. Αν είχε και αυτή χιλιάδες λιγούρια από πίσω θα έλεγε ακριβώς τα αντίθετα. Όλες οι γυναίκες θέλουν προσοχή και εδώ φαίνεται η κακία των ελληνίδων. Να τανε η ζήλια ψώρα...

Όσο για το φλερτ είναι υπερτιμημένο. Είναι ένας τρόπος να τονώνεται ο εγωισμός των γυναικών μοιράζοντας χυλόπιτες από εδώ και από εκεί.
Πρώτα υπάρχει αμοιβαία έλξη και μετά φλερτ. Έτσι κάπου καταλήγει.
Βέβαια οι αναγνώστριες του lifo πιστεύουν πως πρώτα έρχεται το φλερτ και μετά η αμοιβαία έλξη και για όλα φταίνε οι άντρες που δεν ξέρουν να φλερτάρουν :jerking: επειδή αυτές θέλουν να το παίζουν πριγκίπισσες. Λες και θα τους πέσει ο κώλος αν χαμογελάσουν και λίγο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.585
Like
16.315
Πόντοι
3.656
Μόνο τον τίτλο είδα


ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΣΟΣΙΑΛ ;;

Αρχίδια καπαμάς.

Το 99% είναι προξενιά.
Η ξαδέλφη γνωρίζει την κολλητή της στον ξάδελφο
ο φαντάρος γνωρίζει την αδελφή του στο ιατρό κληρούχα

η κολλητή της αδελφής γνωρίζει στον αδελφό της κολλητής της τη βαφτισιμιά του πατέρα της ...


ΤΥΡΙ ΦΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΤΑΡΙ ΝΤΑΡΙ ... ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΑΠΟ ... ΣΟΣΙΑΛ ΤΑ ΓΙΔΙΑ .............

Ανεβάζουν να χορεύουν ... ικαριώτικο ... ΟΥΣΤ
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
506
Νομίζεις ότι είναι ελλεινιδες..αλβανίδες γεννημένες εδώ ειναι.αφου οι ελλεινιδες δε δουλευουνε..σε καφερ μπαρ και φούρνους
.είναι τεμπέλες..εγω απορώ που μερικοί λένε αποκλείετε να ειναι αλβανίδες..οι αλβανίδες έξω έχουν τη φήμη της καβλιαρας και τη ωραιας γκόμενας..πχ στη Μύκονο τα καλοκαίρι όλες οι σερβιτόρες υποδοχή μπαργουιμεν αλβανίδες γεννημένες εδώ ειναι.σπανια ελλεινιδες..απορώ που πέφτετε από τα συννεφα
ελληνιδες εννοω οτι ειναι αλβανες γεννημενες εδω αρα ελληνιδες και οχι ελλεηνιδες που ειναι ντοπια φαρα...
αναγνωριζονται ευκολα οι "δικες" μας απο την κυτταριτιδα ακομη και σε ανυπαρκτα κωλαρακια...
αντιθετα τα κωλαρακια εκ βορειας ηπειρου ειναι μη κυτταριτιδογονα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.209
Like
6.925
Πόντοι
1.056
Για να καταλάβουν κάποιοι αγαπουληδες τι απειλή για το οικοσύστημα του Μπου είναι ο πάπιας , η διοίκηση ενεργοποίησε πυρηνική βόμβα εξορισμένου στο Μπρνο, βιταμα
 

monarchis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Καταρχήν,μ'αυτές που βγαίνεις ραντεβού,πώς γίνεται η γνωριμία;Μέσω γνωστών ή αλλιώς;Γιατι στην Ελλάδα δεν είναι 'γεια,είμαι ο Γιώργος,γεια είμαι η Μαρία',ραντεβού στις 9 στο τάδε μαγαζί.Προφανώς,κάποια βασικά πράγματα όπως τι δουλειά κάνεις,θέλουν να τα ξέρουν απο πριν.Για να βγουν,σημαίνει ότι υπάρχει μια προέγκριση.
Σωστό το σκεπτικό! Οι γνωριμίες γίνονται με διάφορους τρόπους. Όπως από δουλειά η από γνωστούς. Η και από μαγαζιά καφέ, κλαμπ κτλ.
Στα ραντεβού γινόταν η αναλυτική έρευνα πάνω μου και στις τσέπες μου!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Καλησπέρα και από μένα.χρόνια επισκέπτης στο σάιτ. Είπα να φιαξω προφίλ επιτέλους και εγώ.

Στα πρώτα ραντεβού που βγαίνω Νοιώθω να περνάω από ανάκριση. Κοιτάνε αναλυτικά τι φοράω και κάνουν πολύ ειδικές ερωτήσεις σχετικά με επάγγελμα και γενικές οικονομικές δυνατότητες. Συνήθως δεν ρωτάνε τελείως χύμα. Αλλά το νόημα το λαμβάνεις. Αυτό που λέμε πολύ υψηλών κριτηρίων χωρίς να έχουν τα αντίστοιχα όμως.
ισχυει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom