Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
147
Like
225
Πόντοι
21
Ειχα πάει έξω και μια ελλεινιδα με ένα αμάξι έβριζε μαλακα έναν ανθρωπάκο που την είχε κλείσει λίγο με το αμάξι η τυπισα χωρούσε να περάσει αλλά ήταν βλαμμένη ελλεινιδα..εγώ.ειμουνα ένα αμάξι πίσω..αν τι είχε κάνει σε εμένα..θα είχα κατέβει και θα της είχα ρίξει δύο τρις γρήγορες..ο ανθρωπάκος δεν της ειπε τίποτα..
Εγώ δεν ανέχομαι τέτοια θα την είχε πάρει και σηκώσει ο διαολος!
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.772
Like
2.112
Πόντοι
456

kostetsos-640x426.jpg



Μη δούμε άντρα να έχει ανοίξει ειδικό θρεντ για τα γυναικεία ντυσίματα, αμέσως να τον πούμε ντιγκινταγκα. Εξάλλου είναι γνωστό ότι οι σχεδιαστές μόδας είναι σχεδόν όλοι 100% αρσενικά :2funny:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
39
Like
28
Πόντοι
0
Για μια τρύπα ρε τύπε. Κάποιοι πουλάνε φίλους ,ομάδα, μάνα, πατέρα, λεφτά , αξιοπρέπεια

Αυτοί κανονικά δε θα έπρεπε να αναπαράγονται

Να βλέπεις τώρα κάτι τύπους που τους τυχαίνει να μιλάνε με κάποια άγνωστη στο λεωφορείο και από τη χαρά τους να μη κατεβαίνουν στη στάση τους , αλλα στο τέλος της διαδρομής κι να αναγκάζονται να πάρουν ταξί μετά.

Και να σου λένε , αν η γκομενα μου ζήταγε το τηλέφωνο θα της το έδινα. Μωρέ και τα χυσια του γαμια της να καθαρίσουν από το πράγμα της θα το κάνανε μερικοί εδώ μέσα. Αυτοί που περιμένουν στο λεωφορείο για παράδειγμα
Ισχύει κάποιοι δεν έχουν αξιοπρέπεια. Κάποιοι θα κάνουν τα πάντα για να γαμησουν
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.894
Like
2.959
Πόντοι
456
Πώς τις βλέπετε τις ελλεινιδες?χθες βράδυ πήγα μια βόλτα..και ψυχολογικά έγινα σκατα με αυτά που είδα..οι ελλεινιδες όχι μόνο δε ψαχνοντε με αγνώστους..αλλά ξινιζουν και τα μουτρα άμα καταλάβουνε ότι τις κοιτάς..το παίζουν ιστορία..αλλά το μουνι και και ο κολος όλα έξω φορα παρτιδα..πουτανες πολυτελείας..
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
Πώς τις βλέπετε τις ελλεινιδες?χθες βράδυ πήγα μια βόλτα..και ψυχολογικά έγινα σκατα με αυτά που είδα..οι ελλεινιδες όχι μόνο δε ψαχνοντε με αγνώστους..αλλά ξινιζουν και τα μουτρα άμα καταλάβουνε ότι τις κοιτάς..το παίζουν ιστορία..αλλά το μουνι και και ο κολος όλα έξω φορα παρτιδα..πουτανες πολυτελείας..
αυτες που ειναι ξεκολα ντυμενες ειναι το πολυ 20 χρονων, οι υπολοιπες μεγαλυτερης ηλικιας το 99% απο αυτες ντυνεται σεμνα και με πολλα ρουχα, ας ειναι και καλοκαιρι.
ο λογος που ντυνονται σεμνα αυτες που ειναι πανω απο 20 χρονων ειναι επειδη δεν ψαχνονται και επειδη δεν θελουν να προκαλουν λιγουρια να τους την πεσουν, εχουν βαρεθει το ακυρο πεσιμο απο αγνωστους τα προηγουμενα χρονια της ζωης τους
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.846
Like
16.605
Πόντοι
3.656
αυτες που ειναι ξεκολα ντυμενες ειναι το πολυ 20 χρονων, οι υπολοιπες μεγαλυτερης ηλικιας το 99% απο αυτες ντυνεται σεμνα και με πολλα ρουχα, ας ειναι και καλοκαιρι.
ο λογος που ντυνονται σεμνα αυτες που ειναι πανω απο 20 χρονων ειναι επειδη δεν ψαχνονται και επειδη δεν θελουν να προκαλουν λιγουρια να τους την πεσουν, εχουν βαρεθει το ακυρο πεσιμο απο αγνωστους τα προηγουμενα χρονια της ζωης τους
Δεν έχεις δει ξέκωλα ντυμένες .... στα 25 .... 30 .... 35 .... 40 .... 45 ;;;;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
Δεν έχεις δει ξέκωλα ντυμένες .... στα 25 .... 30 .... 35 .... 40 .... 45 ;;;;
εχω δει και βλεπω, αλλα ειναι τρομερα μικρο το ποσοστο, η συντριπτικη πλειοψηφια τους ντυνεται κανονικα χωρις να προκαλουν
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
239
Like
266
Πόντοι
21
Πώς τις βλέπετε τις ελλεινιδες?χθες βράδυ πήγα μια βόλτα..και ψυχολογικά έγινα σκατα με αυτά που είδα..οι ελλεινιδες όχι μόνο δε ψαχνοντε με αγνώστους..αλλά ξινιζουν και τα μουτρα άμα καταλάβουνε ότι τις κοιτάς..το παίζουν ιστορία..αλλά το μουνι και και ο κολος όλα έξω φορα παρτιδα..πουτανες πολυτελείας..
Aκου...οι περισσοτερες απο αυτες που βλεπονται --οι φαινομενικα-- μονες/εξω
εχουν καποιον σε φαση χαλαρα-φρει-ει που τις γαμαει... και το μουνι τους το εχουν καλυμενο'''
και ειναι και ξεκαβλωτες......
Οποτε... εξω-βολτα...με ντυσιμο να προκαλουν-ντιβες και να αρεσουν.......
να κανουν πλακα με τις φιλες τους---λυκοφιλιες.ανταγωνισμος--
Μοιραζουν Ακυρα/πολλα Ακυρα.....
Τωρα..εαν τους προκυψει στην εξοδο, κανας μετρατος η λεφτας η γαμαω η κανας μαγκας και τις ψησει
κατι μπορει να γινει απο σχεσουλα εαν υπαρχουν οι προυποθεσεις.....σαββατοκυριακα-εξοδοι-μοστρες
εως ουαν-ναιτ, κοκακια, μπουζουκακια, παρτουζιτσα με την νεα γνωριμια και την φιλη.......
Ολα παιζουν, εαν δει οφελοςι η εαν πραγματικα γουσταρει....
Δεν το εχουν σε τιποτα οι Μοστρατες για το οτιδοιποτε....... μην ειστε αφελεις....
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ..........
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.772
Like
2.112
Πόντοι
456
εχω δει και βλεπω, αλλα ειναι τρομερα μικρο το ποσοστο, η συντριπτικη πλειοψηφια τους ντυνεται κανονικα χωρις να προκαλουν
για επαρχακή πόλη κάτω των 10.000 κατοίκων μιλάς;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
για επαρχακή πόλη κάτω των 10.000 κατοίκων μιλάς;
δεν μιλαω για επαρχιακη πολη, μιλαω για μεγαλη πολη οπως η κηφισια, εδω βρηκα πριν κατι μερες μια του 2003 γεννημενη δηλαδη 21 χρονων ειναι τωρα , που αυτη πριν κατι χρονια ντυνονταν με κωλους και βυζια εξω, και οταν την ειδα που ητανε σεμνα ντυμενη, την ρωταω , τι εγινε με τετοια ζεστη τωρα και εισαι ετσι ντυμενη, εσυ πιο παλια τα πετουσες ολα, και μου απανταει ναι μωρε με τον καθε λιγουρη, με κοιταζαν περιεργα ασε ενας περιεργος μια μερα με πηρε απο πισω στο δρομο και χεστηκα επανω μου,
για αυτο εξαλλου εγω ειχα ανεβασει καποια προφιλ απο κατι κοπελες 18-19 που δειχνουν μεγαλυτερες για να σας δειξω οτι αυτες που ειναι νομιζετε οτι ειναι 25 χρονων και προστυχα ντυμενες ειναι αρκετα μικροτερες ηλικιακα, γιατι αλλο να τα βλεπεις με τα ιδια σου τα ματια και αλλο να στο περιγραφει καποιος,
η συντριπτικη πλειοψηφια που ξερω που εχει περασει τα 20 ετη, τις βλεπω καλοκαιριατικα τωρα κανονικα ντυμενες, ενω πιο μικρες στα 18 ητανε πιο προστυχα ντυμενες,
ενταξει να μπει καποιος στο μετρο και να δει 2-3 πορνιδια 25 χρονων αφου εχουν περασει καπου 100 κοπελες μπροστα του τετοιας ηλικιας δεν το λες και μεγαλο ποσοστο
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
13
Like
1.642
Πόντοι
506
Βρε μπας και σε πήραν χαμπάρι πως ξερογλύφεσαι με τον κώλο του Θέμη??
Κοινώς πως είσαι ΠΟΥΣΤΑΡΟΣ και του λόγου σου???
Τύπε τον κώλο του Θέμη πούστης είσαι αν δεν τον πηδάς!!!!
 

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Κατοπιν πολλαπλων συζητησεων σε διαφορα θρεντ εχει γινει αναφορα ουκ ολιγες φορες στη ρατσα που ακουει στο ονομα ελλεεινιδες!!!!Καλω να καταθεσουμε προσωπικες μας εμπειριες με αυτες πικριες απογοητευσεις αλλα και ομορφες αναμνησεις!!!οποιος τολμα απο μας!!!! ;)
Νομίζω για φιλεναδα και κανένα πηδηγματακι είναι ότι πρέπει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.474
Like
16.157
Πόντοι
3.656
Δεν έχεις δει ξέκωλα ντυμένες .... στα 25 .... 30 .... 35 .... 40 .... 45 ;;;;

Έχει κάτι 30αρες συν πλην...παντρεμένες...που κυκλοφορούν με ξεκωλοσορτς και τέρμα κολλητά να φαίνονται οι τρύπες τους

Και οι ανύπαντρες...που υποτίθεται ψάχνουν άντρα...ντύνονται σεμνά μην τις πουν πουτάνες

Ζουμε μια παράνοια
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.945
Like
1.933
Πόντοι
216
Έχει κάτι 30αρες συν πλην...παντρεμένες...που κυκλοφορούν με ξεκωλοσορτς και τέρμα κολλητά να φαίνονται οι τρύπες τους

Και οι ανύπαντρες...που υποτίθεται ψάχνουν άντρα...ντύνονται σεμνά μην τις πουν πουτάνες

Ζουμε μια παράνοια
Εσείς οι 2 ταιριάζετε!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.894
Like
2.959
Πόντοι
456
δεν μιλαω για επαρχιακη πολη, μιλαω για μεγαλη πολη οπως η κηφισια, εδω βρηκα πριν κατι μερες μια του 2003 γεννημενη δηλαδη 21 χρονων ειναι τωρα , που αυτη πριν κατι χρονια ντυνονταν με κωλους και βυζια εξω, και οταν την ειδα που ητανε σεμνα ντυμενη, την ρωταω , τι εγινε με τετοια ζεστη τωρα και εισαι ετσι ντυμενη, εσυ πιο παλια τα πετουσες ολα, και μου απανταει ναι μωρε με τον καθε λιγουρη, με κοιταζαν περιεργα ασε ενας περιεργος μια μερα με πηρε απο πισω στο δρομο και χεστηκα επανω μου,
για αυτο εξαλλου εγω ειχα ανεβασει καποια προφιλ απο κατι κοπελες 18-19 που δειχνουν μεγαλυτερες για να σας δειξω οτι αυτες που ειναι νομιζετε οτι ειναι 25 χρονων και προστυχα ντυμενες ειναι αρκετα μικροτερες ηλικιακα, γιατι αλλο να τα βλεπεις με τα ιδια σου τα ματια και αλλο να στο περιγραφει καποιος,
η συντριπτικη πλειοψηφια που ξερω που εχει περασει τα 20 ετη, τις βλεπω καλοκαιριατικα τωρα κανονικα ντυμενες, ενω πιο μικρες στα 18 ητανε πιο προστυχα ντυμενες,
ενταξει να μπει καποιος στο μετρο και να δει 2-3 πορνιδια 25 χρονων αφου εχουν περασει καπου 100 κοπελες μπροστα του τετοιας ηλικιας δεν το λες και μεγαλο ποσοστο
Μη κοιτάς τη Κηφισιά φιλε.κηφισια είναι άλλος κόσμος..μόνο τα κοριτσάκια τα πετανε έξω..οι 30αρες στα βόρεια..ψάχνουνε για τον εφοπλιστή.και ντυνοντε πιο κυρίες..άμα πας Αθήνα..όλες οι ελλεινιδες έξω τα πετανε.. μέχρι και κατι θείες κάτι σορτσάκια με το κολο και τα βιζια έξω έχουνε!!μοαλω για Περιστέρι που πάω καμάκι φορά και είναι όλες ξεκολα μικρές μεγάλες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom