Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.089
Like
3.306
Πόντοι
1.706
ειμαι χρονια στο κραβ μαγκα
:new_shocked:
Και την ψάχνεις για ρεσεψιονίστ; Γιατί δεν γίνεσαι εκπαιδευτής; Το κραβ μάγκα είναι η ταχύτερα αναπτυσσόμενη μέθοδος αυτοάμυνας παγκοσμίως. Ψάξε δουλειά Ευρώπη, σε σχολές πολεμικών τεχνών, γυμναστήρια, συλλόγους κλπ, σίγουρα θα βρεις. Εγώ ταεκβοντό έκανα. Μαλακία επιλογή. Εκείνα τα χρόνια δεν είχα κάποιον να με καθοδηγήσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Δές εδώ γαμάτες Κολομβιανές γκόμενες!!


zz1.png
zz2.png
zz3.png
zz4.png
Στο νεολαγνο πούρο του Φταίνε οι ελληνίδες μαλιστα.να μέτρησης και τα παγωτά το καλοκαίρι μην ξεχάσεις.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.877
Like
4.459
Πόντοι
456
Τι λες ρε παιδι μου τρέμω...
Αυτες τις πιπες σου λεει και σε ξαφρυζει ρε λορδε της δεξιας.
Εσυ ρε μαλακά δεν ψαχνεις γυναίκα αλλα τον θυληκο Ράμπο

Μπορεί να του τα παίρνει με απειλή ξύλου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
Στο νεολαγνο πούρο του Φταίνε οι ελληνίδες μαλιστα.να μέτρησης και τα παγωτά το καλοκαίρι μην ξεχάσεις.
Πάντα τά παγωτά τά μετράω, από μικρό παιδί!!
Τό έχω συνήθεια. Εσύ μεγαλοκοπέλα μου Ελλεηνίδα, δέν τά μετράς ?
Αν είσαι καί μεγαλοκοπέλα...καί όχι κανένα πουστάκι!!! :sunglasses:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Πάντα τά παγωτά τά μετράω, από μικρό παιδί!!
Τό έχω συνήθεια. Εσύ μεγαλοκοπέλα μου Ελλεηνίδα, δέν τά μετράς ?
Αν είσαι καί μεγαλοκοπέλα...καί όχι κανένα πουστάκι!!! :sunglasses:
Άντε βρε ραπουνζελ.το μαλλί είναι λίγο σαν κομοδίνο.τη χρώμα βάζεις 3-4;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
Άντε βρε ραπουνζελ.το μαλλί είναι λίγο σαν κομοδίνο.τη χρώμα βάζεις 3-4;
Από αυτό πού είπες κατάλαβα ότι δέν είσαι γυναίκα!!! :2funny:
Καμία γυναίκα σχετική, δέν θά έλεγε τέτοια ανοησία καί ανακρίβεια!!
Στήν καλύτερη είσαι πουστάκι.
Στήν χειρότερη είσαι αγριόπουστας...τελειωμένος!! :headbang:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Από αυτό πού είπες κατάλαβα ότι δέν είσαι γυναίκα!!! :2funny:
Καμία γυναίκα σχετική, δέν θά έλεγε τέτοια ανοησία καί ανακρίβεια!!
Στήν καλύτερη είσαι πουστάκι.
Στήν χειρότερη είσαι αγριόπουστας...τελειωμένος!! :headbang:
Χαχαχαχα νεολαγνε μυρίζεις Γεροντήλα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
Χαχαχαχα νεολαγνε μυρίζεις Γεροντήλα.
Εγώ γεροντίλα ?
Μωρή άσχετη, έλα νά ρωτήσεις τίς γκόμενες ποιός είναι γέρος!! :2funny:
Αλλά έτσι έχετε μάθει, όλο ψέμα καί βλακεία!!
Βάλε μωρή μία Photo σου άν τολμάς νά σέ δώ, νά έχω νά γελάω...κανένα μήνα!! :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.089
Like
3.306
Πόντοι
1.706
Θελει πιστοποίηση
Ισως τη πάρω όμως μου εβαλες ιδέα
Δες το σαν πυρήνα δραστηριότητας. Στην αρχή βρίσκεις μία δουλειά για τα προς το ζειν. Μετά μπορείς να πάρεις και ιδιαίτερα στον δικό τους χώρο. Αν έχεις ζήτηση κάνεις τον δικό σου χώρο. Μετά προσθέτεις διατροφές και συμπληρώματα. Κάνεις και δικό σου site με φόρουμ να συζητάνε οι ενδιαφερόμενοι και να έχει και διαφημίσεις.

Έτσι έχει κάνει εδώ ένας ελληνογάλλος, αλλά όχι με κραβ μάγκα, αυτός είναι αθλητικός coach. Έβγαλε ένα σωρό λεφτά με coaching και συμπληρώματα και το γύρισε σε αθλητικό τουρισμό. Νοίκιαζε τουριστικούς χώρους και camping και πούλαγε διακοπές με αθλητισμό ταυτόχρονα. Τώρα τον έχω χάσει. Τελευταία φορά που τον είδα προσπαθούσε να μπει στην πολιτική.

Edit: Βρήκα τη σελίδα του στο fb: Thierry Tsagalos Agence de coaching sportif Montpellier / Online | Montpellier
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.877
Like
4.459
Πόντοι
456
Ελα άρχοντα παλια σε στηριζα μην αρχίζεις και με κανεις να αλλαξω γνωμη εδω μέσα

Εννοώ οτι θα αρπάξεις την προφορά των Μοραβών στο Μπρνο και θα τη λες στους Τσέχους της Πράγας που μιλάνε τραγουδιστά και με μακρά φωνήεντα.
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Like
87
Πόντοι
0
Στο λινκ του φίλου από το lifo :vomit:βλέπουμε άλλο ένα ποστ γεμάτο χολή. Πουθενά δεν λέει η κοπελιά πως δεν έχει insta και fb.Προφανώς και έχει, αλλά επειδή δεν παίρνει τα λαικ που παίρνουν οι κολλητές της θυμήθηκε τη μαλακία που δέρνει τον κόσμο με τα social. Αν είχε και αυτή χιλιάδες λιγούρια από πίσω θα έλεγε ακριβώς τα αντίθετα. Όλες οι γυναίκες θέλουν προσοχή και εδώ φαίνεται η κακία των ελληνίδων. Να τανε η ζήλια ψώρα...

Όσο για το φλερτ είναι υπερτιμημένο. Είναι ένας τρόπος να τονώνεται ο εγωισμός των γυναικών μοιράζοντας χυλόπιτες από εδώ και από εκεί.
Πρώτα υπάρχει αμοιβαία έλξη και μετά φλερτ. Έτσι κάπου καταλήγει.
Βέβαια οι αναγνώστριες του lifo πιστεύουν πως πρώτα έρχεται το φλερτ και μετά η αμοιβαία έλξη και για όλα φταίνε οι άντρες που δεν ξέρουν να φλερτάρουν :jerking: επειδή αυτές θέλουν να το παίζουν πριγκίπισσες. Λες και θα τους πέσει ο κώλος αν χαμογελάσουν και λίγο.
Στο συγκεκριμενο σαιτ παιζουν αρκετα ψυχακια.Οχι οτι εδω δεν...αλλα τελος παντων.Ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτερες ιστοριες προερχονται απο την συντακτικη ομαδα,ωστε να τσιγκλησει καποιες θυμωμενες γενικως με τους αντρες.Εχουν γραψει αρκετες φορες οτι παιζουν διαφορετικα μετρα κ σταθμα για τις γυναικες...γιατι ετσι τους γουσταρει...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
Εσύ τύπε τι δηλώνεις;
Iταλός ή Μεξικάνος;

H αλήθεια είναι ότι ακόμη και οι ελλεηνίδες είναι καλύτερες από τις αλβανίδες,
οι οποίες στο παγκόσμιο μουνοχρηματιστήριο, δεν υπάρχουν καν.
Όπως και οι τηγανοκέφαλοι που ενώ είναι σαν γαμώ το σπίτι τους, νομίζουν ότι δηλώνοντας Ιταλοί θα τους πιστέψει κανείς..

Δεν ξέρω άλλο λαό που να ντρέπεται τόσο πολύ για την καταγωγή του, οπότε μη μας πρήζεις τα παπάρια με τα κόμπλεξ σου..
Έλα μαλακια να λες τους Αλβανούς και τις αλβανίδες άσχημους..κομπλεξικη πολύ..στο γυμναστήριο εχει πολλούς Αλβανούς μια χαρά ωραία παιδιά..και στις καφετέριες οι σερβιτόρες μπαργουιμεν είναι αλβανίδες κουκλιτσες γεννημένες εδώ..δε θα τις βγάλεις και άσχημες τις αλβανίδες οταν είναι τοπ παγκοσμίως μαζί με Ρωσίδες Ιταλίδες Ρουμάνες..οι ελλεινιδες παγκοσμίως είναι πουθεναδες σαν ομορφιά!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ελεγα πιο βλακα-νιος λειπει απο το καρε..
Τυπε χυνε εσυ στα ζεστα μουνακια πως τα λες και ασε εμας να ασχολούμαστε με τον αγοραιο,ισα ισα σας κάνουμε χαρη και σας αφήνουμε πιο πολλες να μπαλαρετε.
Χύνει στον ύπνο του..αφού όσοι ότι οι ελλεινιδες είναι όμορφες και οι αλβανίδες άσχημες..τίποτα δε ξέρει ο μπάρμπας από γκομενες
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81

και εγω ξερω μια τετοια που ειναι του 2001 και δεν ειχε ποτε σχεση, και σκεφτεται ακριβως σαν αυτη, δεν θα κατσει να ασχοληθει με τον καθε μετριο και θα δωσει το μουνι της σε καποιον μοναδικο τελειο οπως τον εχει πλασει στον καμμενο της εγκεφαλο, βεβαια αυτην την θελουν απο μικροι μεχρι μεγαλοι να την πιασουν γκομενα. και ετσι δεν νιωθει ανασφαλεια οτι θα μεινει μονη της, και αν στην τελικη στο μελλον δεν βρει τον τελειο γκομενο θα παρει εναν μετριο απο τους πολλους που την παρακαλανε καθε μερα.
βεβαια ξερω και εναν που ειναι 20 χρονων που δεν ειχε γκομενα ποτε του και ουτε τον ενδιαφερει να βρει, με νορμαλ εμφανιση αυτος , αλλα ομως ειναι σαν να μην υπαρχει για τις γκομενες, γιατι πολυ απλα οι γκομενες δεν ασχολουνται με τους μετριους απο μονες τους, μονο σε καποιον φοβερο famous ή κουκλο θα την πεσουν
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Η κοινωνία μας έχει γεμίσει δειλούς και ανίκανους. Άχρηστοι στο πέσιμο, ανεπαρκείς και στην προετοιμασία. :2funny:
Πας βόλτα και παρατηρείς άνδρες να κοιτούν τις γκομενες καλά καλά, αφού τους προσπεράσουν. Οταν τις έχουν μπροστά τους,
τις κοιτούν για μισό δευτερολεπτο και μετά κουπεπέ. :2funny:Αν κάποια τους κοιτάξει κατάματα, παριστάνουν τους αδιαφορους και χαμηλώνουν το βλέμμα τους.
Δηλαδή οι γυναίκες προχωρουν ακάθεκτες σε όλα πετώντας έξω μέχρι και το μουνί τους κι οι άνδρες φρενάρουν και κρύβονται; :confused:πώς περιμενουν μετά προκοπή οι άμπαλοι; Σήμερα ισοπέδωσα μια μουνάρα.
Την κοίταξα, με κοίταξε αλλά εγώ συνέχιζα να την κοιτάζω. Την έγδυσα ολόκληρη. Κολάτσιζα τα πάντα πάνω της. Την απολάμβανα μέχρι το τελευταιο χιλιοστό της. :rockon:Τραντάχτηκε. Δεν ξέρω αν καύλωσε η ντράπηκε αλλά ένιωσα ότι παραδόθηκε. :rockon:
Δεν μπορούσε να αμυνθεί ούτε και να με σταματήσει
με κανέναν απολύτως τρόπο. Εγώ λιοντάρι κι αυτή ζαρκάδι. Συνέχισα να την κοιτάζω μέχρι που χαμήλωσε εκείνη
το βλέμμα της.

Ντόναλντ και τρίζει η γη!

:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.089
Like
3.306
Πόντοι
1.706
Σήμερα ισοπέδωσα μια μουνάρα.
Την κοίταξα, με κοίταξε αλλά εγώ συνέχιζα να την κοιτάζω. Την έγδυσα ολόκληρη. Κολάτσιζα τα πάντα πάνω της. Την απολάμβανα μέχρι το τελευταιο χιλιοστό της. :rockon:Τραντάχτηκε. Δεν ξέρω αν καύλωσε η ντράπηκε αλλά ένιωσα ότι παραδόθηκε. :rockon:
Και μετά πήγες και τον έπαιζες για ώρες. Για αυτό άργησες να μπεις. :cheesy:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Και μετά πήγες και τον έπαιζες για ώρες. Για αυτό άργησες να μπεις. :cheesy:
Εμένα μου αρέσεις διότι αρθρώνεις κι εγώ αυτά τα άτομα τα σέβομαι. Δεν είσαι χεστης. :rockon:
Αν μάλιστα δεν με σκυλοβριζαν και δεν στρεψοδικούσαν κάποιοι
θα ήμουν πιο συγκαβατικός. Τώρα έχω ηθικό πλεονέκτημα. :2funny:
Εσύ νιώθεις ότι υστερείς αλλά μάχεσαι.
Έχεις πλασματική εικόνα
γι αυτό που θα "έπρεπε"
να είσαι στην ηλικία που εχεις φτάσει. Η δυστυχία σου βρίσκεται στο μυαλό σου.
Σας συμπονώ κάποιους
να ξέρετε. Άλλο ότι σας έχω διαλύσει εδώ μέσα. :2funny:
Είναι ιδεολογικό το θέμα.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
και εγω ξερω μια τετοια που ειναι του 2001 και δεν ειχε ποτε σχεση, και σκεφτεται ακριβως σαν αυτη, δεν θα κατσει να ασχοληθει με τον καθε μετριο και θα δωσει το μουνι της σε καποιον μοναδικο τελειο οπως τον εχει πλασει στον καμμενο της εγκεφαλο, βεβαια αυτην την θελουν απο μικροι μεχρι μεγαλοι να την πιασουν γκομενα. και ετσι δεν νιωθει ανασφαλεια οτι θα μεινει μονη της, και αν στην τελικη στο μελλον δεν βρει τον τελειο γκομενο θα παρει εναν μετριο απο τους πολλους που την παρακαλανε καθε μερα.
βεβαια ξερω και εναν που ειναι 20 χρονων που δεν ειχε γκομενα ποτε του και ουτε τον ενδιαφερει να βρει, με νορμαλ εμφανιση αυτος , αλλα ομως ειναι σαν να μην υπαρχει για τις γκομενες, γιατι πολυ απλα οι γκομενες δεν ασχολουνται με τους μετριους απο μονες τους, μονο σε καποιον φοβερο famous ή κουκλο θα την πεσουν
Αυτή η γκόμενα απλώς είναι νέα. Από ομορφιά είναι τό κορίτσι τής διπλανής πόρτας!!
Δέν είναι άσχημη βέβαια. Αλλά σέ πολύ ψηλά κριτήρια έχει βάλει τήν πάρτη της...στό πεδίο τής μάχης.


Αλλο θέμα
Ο Βλακάνιος πού είναι ?
Πού είναι η Photo του ?
Εχει πάει νά αγοράσει καμία περούκα...για νά μέ αντιμετωπίσει ? :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Γιατί ρε ‘σύ τι έχουν οι Αλβανίδες;

Έχουν και αυτιά σαν ραντάρ , πιάνεις νόβα αν τις βάλεις δίπλα στην τηλεόραση
Ο Θεός συνετίζει μέσω των αντιπροσώπων του στην γη. Γίνε η ρομφαία του και σπείρε την αλήθεια!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλες .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα

Τιτάνιο ποστ
από Ούρσουλα. :rockon:
Δεν με νοιάζει με ποιον τσακώνεται η όχι ούτε και της έχω απευθύνει ποτέ ποστ. Όμως εδώ λέει αλήθεια
και μάλιστα αδαμάντινη.
Όλοι όσοι πάνε στις πουτάνες λέγονται πελάτες.
Δηλαδή το φυσιολογικό.
Όσοι δεν το δέχεστε και νομίζετε κάτι άλλο,
δυστυχώς ζείτε
σε άλλο πλανήτη.
Στον πλανήτη της επιλεκτικής ακουστικής
του αχ-βαχ!

:2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456

και εγω ξερω μια τετοια που ειναι του 2001 και δεν ειχε ποτε σχεση, και σκεφτεται ακριβως σαν αυτη, δεν θα κατσει να ασχοληθει με τον καθε μετριο και θα δωσει το μουνι της σε καποιον μοναδικο τελειο οπως τον εχει πλασει στον καμμενο της εγκεφαλο, βεβαια αυτην την θελουν απο μικροι μεχρι μεγαλοι να την πιασουν γκομενα. και ετσι δεν νιωθει ανασφαλεια οτι θα μεινει μονη της, και αν στην τελικη στο μελλον δεν βρει τον τελειο γκομενο θα παρει εναν μετριο απο τους πολλους που την παρακαλανε καθε μερα.
βεβαια ξερω και εναν που ειναι 20 χρονων που δεν ειχε γκομενα ποτε του και ουτε τον ενδιαφερει να βρει, με νορμαλ εμφανιση αυτος , αλλα ομως ειναι σαν να μην υπαρχει για τις γκομενες, γιατι πολυ απλα οι γκομενες δεν ασχολουνται με τους μετριους απο μονες τους, μονο σε καποιον φοβερο famous ή κουκλο θα την πεσουν
Και εσύ τώρα το πιστέψεις ότι η τυπισα είναι παρθένα?μια χαρά πουτσες τη κοβω να εχει φάει..από το τρόπο που μιλάει..απλά τώρα το παίζει επιλεκτική..και ψάχνει το πλουσιο πρίγκηπα από το ψυχικό για να κάνει σχέση..και θα του το παίζει ότι είναι παρθένα και χωρίς χιλιόμετρα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom