Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
300
Like
178
Πόντοι
1
Καλές είναι ρε φιλε, αλλά η τιμη είναι τσουχτερή. Εκεί κοντά μένω εγώ αλλά αποφεύγω να πηγαίνω συχνά. Στο Μελαντιας θέλω να δοκιμάσω την Σαννυ. Στο sensuality τι τιμες υπάρχουν για το μασάζ το πρωι;
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
300
Like
178
Πόντοι
1
Να πω ότι πέρασα πολύ καλά με τη Βαρβάρα στο ηλια ηλιου 82. Δουλεύει πρωί συνήθως. Είναι παιχνιδιάρα, προσχαρος τυπος και καυλιαρα.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Η Βαρβάρα είναι έμπειρη. Εάν σου αρέσει είναι μια χαρά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hiseus

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Καλές είναι ρε φιλε, αλλά η τιμη είναι τσουχτερή. Εκεί κοντά μένω εγώ αλλά αποφεύγω να πηγαίνω συχνά. Στο Μελαντιας θέλω να δοκιμάσω την Σαννυ. Στο sensuality τι τιμες υπάρχουν για το μασάζ το πρωι;
Δεν ξέρω για πρωί.
Υποθέτω 60 κ 80 κλασικά. Αλλά να το ρωτήσεις και λεπτομέρειες ΤΙ κάνει η κοπέλα.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
134
Like
317
Πόντοι
21
Για την Adel από Τριγγετα έχεις δοκιμάσει κανεις;
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
126
Like
123
Πόντοι
1
Ρε μακακακες η Σαμπινα δε κανει για τιποτα, ελεος να ουμε με το παρτσακλό. Γουσταρει μονο πιτσιρικαδες 20ρηδες περισσοτερο και απο υπηρεσιες μη μου άπτου. Το κοριστι δεν κανει απλα τα πραγματα εκτος αν εισαι 27 και κατω
συμφωνω. δεν κανει για πορνους που την παιδευουν 20 λεπτο για να τελειωσουν και την παιζουν σε στασεις αλλαγες, γουσταρει κατω απο 27 που με το που το βαζουν μια τσακ τσουκ και τελειωνουν .
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Ρε μακακακες η Σαμπινα δε κανει για τιποτα, ελεος να ουμε με το παρτσακλό. Γουσταρει μονο πιτσιρικαδες 20ρηδες περισσοτερο και απο υπηρεσιες μη μου άπτου. Το κοριστι δεν κανει απλα τα πραγματα εκτος αν εισαι 27 και κατω
Πολύ λογικό μία νεαρή κοπέλα να θέλει νεαρά αγόρια.Γεροντήλα προστατίτιδα παραξενιές χίλια δυο δεν είναι μαζόχες οι κοπέλες.Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλας .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα
 

Jevenus

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
32
Like
304
Πόντοι
20
Έχουμε καμία ενημέρωση για την Σιντυ από το alien girls?

Εχω καιρό να την δω. Το είχε αφήσει για λίγο το άθλημα, πήγε στη χώρα της, έγινε ο πόλεμος, ξαναγύρισε. Από Σεπτέμβρη νμζ έχω να τη δω σε βάρδια.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Πολύ λογικό μία νεαρή κοπέλα να θέλει νεαρά αγόρια.Γεροντήλα προστατίτιδα παραξενιές χίλια δυο δεν είναι μαζόχες οι κοπέλες.Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλας .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα
Βρε υπανθρωπε ξερεις σε ποιον μιλας? με γνωριζεις? Τι μπουρδες μας αραδιαζεις εδω μεσα? και βρεικες και το καταλληλο ατομο να τα πεις.40 χρονων ειμαι και δεν εχει καμια σημασια αν πανε μεγαλυτερης ηλικιας να γαμησουνε πανε οπως πας και εσυ και θα πρεπει η τανα να το σεβαστει διαφορετικά ας επιλεγει τις ηλικιες που η τανα θελει και οχι να τους μπαζει ολους μεσα και μετα να αρχιζει τις παπαριες της.Ολοι παμε να χαρουμε λιγο ξενο διαφορετικο γαμηση και οχι να μας το βγαλουνο ξυνο.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Βρε υπανθρωπε ξερεις σε ποιον μιλας? με γνωριζεις? Τι μπουρδες μας αραδιαζεις εδω μεσα? και βρεικες και το καταλληλο ατομο να τα πεις.40 χρονων ειμαι και δεν εχει καμια σημασια αν πανε μεγαλυτερης ηλικιας να γαμησουνε πανε οπως πας και εσυ και θα πρεπει η τανα να το σεβαστει διαφορετικά ας επιλεγει τις ηλικιες που η τανα θελει και οχι να τους μπαζει ολους μεσα και μετα να αρχιζει τις παπαριες της.Ολοι παμε να χαρουμε λιγο ξενο διαφορετικο γαμηση και οχι να μας το βγαλουνο ξυνο.
Λογικά η μαντάμ Ουρσουλα ειναι εκπρόσωπος απο το #metoo#metoo
 
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
20
Πόντοι
0
Μάγκες καλημέρα ! Μήπως γνωρίζει κανείς που έχει πάει η Μαριάνα από το Κωνσταντινουπόλεως 132;; Που δουλεύει μαζί με Μαντόνα και Ρόζυ ..
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
858
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Μάγκες καλημέρα ! Μήπως γνωρίζει κανείς που έχει πάει η Μαριάνα από το Κωνσταντινουπόλεως 132;; Που δουλεύει μαζί με Μαντόνα και Ρόζυ ..
Καλημέρα γα την βρεις ως παολα στο κασσανδρας 3!
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Πολύ λογικό μία νεαρή κοπέλα να θέλει νεαρά αγόρια.Γεροντήλα προστατίτιδα παραξενιές χίλια δυο δεν είναι μαζόχες οι κοπέλες.Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλας .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα
Όταν σβήσει το φως δεν κάνει καμία διαφορά όλα ίδια είναι
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Πολύ λογικό μία νεαρή κοπέλα να θέλει νεαρά αγόρια.Γεροντήλα προστατίτιδα παραξενιές χίλια δυο δεν είναι μαζόχες οι κοπέλες.Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλας .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα
δοκάρι κι out είσαι
ακριβώς επειδή είναι δουλειά=λεφτά και λεφτά=του πελάτη η δουλειά, πρέπει να υπάρχει ο ανάλογος σεβασμός. Αλλιώς να στήσουν οι περίεργες members club ανακοινώνοντας τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για τα μέλη τους.
Έχει χαλάσει η πιάτσα, εντελώς.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
δοκάρι κι out είσαι
ακριβώς επειδή είναι δουλειά=λεφτά και λεφτά=του πελάτη η δουλειά, πρέπει να υπάρχει ο ανάλογος σεβασμός. Αλλιώς να στήσουν οι περίεργες members club ανακοινώνοντας τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για τα μέλη τους.
Έχει χαλάσει η πιάτσα, εντελώς.
Ακριβώς. Και στο κάτω-κάτω όταν είναι κανείς 50 χρειάζεται να πληρώσει για να κάνει σεξ με 25χρονη, όχι όταν είναι συνομήλικός της.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
Έχουμε καμία ενημέρωση για την Σιντυ από το alien girls?

Εχω καιρό να την δω. Το είχε αφήσει για λίγο το άθλημα, πήγε στη χώρα της, έγινε ο πόλεμος, ξαναγύρισε. Από Σεπτέμβρη νμζ έχω να τη δω σε βάρδια.
Δυστυχώς φίλε μου, μάλλον σταμάτησε οριστικά.
Αρχές Δεκέμβρη έκανε τελευταία βάρδια , πριν 2 μήνες δηλαδή.
Κατά καιρούς έκανε απουσίες μακράς διαρκείας, αλλά τώρα βλέπω ότι η σελίδα με τις φωτογραφίες της κατέβηκε από τη σελίδα του στούντιο.
Οπότε μάλλον τέλος. Να περνάει καλά σε ό,τι και αν κάνει!!

P.s. Κάποτε δούλευε ως Alena στο your angels. Δεν νομίζω να το γύρισε σε cg. Θα το είχαν ανακαλύψει τα τσακάλια του σάιτ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom