Νέα

Στα μαλακά οι αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
gabadoo δεν ειναι ετσι.ειμαι 28 με λευκο ποινικο μητρωο και χωρις να εχω κανενος ειδους μπλεξιματα με κανεναν.μου ετυχαν 2 μπατσοι μουνοπανα που αν υπηρχε κρατος δικαιου επρεπε να τους πηδηξει.καποις φορες μπλεκεις χωρις να θελεις

Συμφωνω οτι καποιες φορες τυχαινουν περιπτωσεις που ο αστυνομικος ελεγχος τραβαει κοντα στο ακραιο...Εκεινο που λεω ειναι το εξης....Τους μπατσους και τον τροπο σκεψης τους τον ξερω...Ειναι προβλεψιμοι...Αν θελω μπλεκω αν δεν θελω δεν μπλεκω...Και μενα με σταματησανε...Το μονο που επαθα ηταν να καθυστερησω στον προορισμο μου..τιποτα αλλο...Εαν σε μελλοντικο ελεγχο που θα μου γινει ,διαπιστωσω ψηγματα αστυνομικης βιας....θα ποσταρω...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
gabadoo νιωθεις???

αληθεια τωρα λεω. Ξερεις τι γραφεις? τα εχεις διαβασει πριν τα στειλεις??? Αυτα που λες τα καταλαβαινεις???

Δηλαδη παει ο αλλος βολτα κ του σπανε την μουρη 20 λεπτα 10 ατομα?? Οτι κ να εκανε!!!

Εχεις παιδια? μαλλον οχι με αυτα που λες κ γραφεις!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  ΣΚΡΟΥΝΤΖ...να λες ολη την αληθεια,ετσι;

Με ποσα πηγαινες ρε αθεοφοβε...και οι μπατσοι σε τουλουμιασανε...;
Σαν τοτε...,ξερεις εσυ..;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
gabadoo νιωθεις???

αληθεια τωρα λεω. Ξερεις τι γραφεις? τα εχεις διαβασει πριν τα στειλεις??? Αυτα που λες τα καταλαβαινεις???

Δηλαδη παει ο αλλος βολτα κ του σπανε την μουρη 20 λεπτα 10 ατομα?? Οτι κ να εκανε!!!

Εχεις παιδια? μαλλον οχι με αυτα που λες κ γραφεις!!

  Πολυ τηλεοραση βλεπεις φιλαρακι....Το τρως το φαγακι σου μασημενο...

Μηπως ησουν μαζι και βολταρατε παρειτσα;

Εχεις στοιχεια οτι καναν την βολτα τους;Εχεις στοιχεια οτι δεν ειχαν προηγουμενα με την αστυνομια;

η εκτιμησεις κανεις και εσυ οπως ολοι μας...;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
gabadoo εισαι μαλακας η κανεις το μαλακα?με 60 στο μενιδι πηγαινα και εστριψα αποτομα.αλλα φαινεται τι εισαι τοσο ηλιθιος που δεν καταλαβαινεις οτκαι με 300 να πηγαινα δε δικαιουται κανενα αρχειδι να σηκωσει χερι επανω μου εφοσον δε φερνω αντισταση?γκεγκε?δεν πιστεα οτι εισια τοσο ανεγκεφαλος
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Μάλλον για το ερειστικό του χαρακτήρα σου θα στα έκαναν όλα αυτά που λές...
Ξαναδιάβασε σε παρακαλώ το μήνυμα που μου έστειλες και κρίνε απο μόνος σου !
Εγώ για να σε πειράξω σχολίασα το μήνυμά σου, επειδή μιλάγαμε στο τσάτ προχθές... αλλά και επειδή τυγχάνει να γνωρίζω λίγο τα νομικά ...
μπορει να εχω εριστικο χαρακτηρα οπως λες αλλα παντα ειμαι πειθηνιος στους αστυνομικους ελεγχους
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
μπορει να εχω εριστικο χαρακτηρα οπως λες αλλα παντα ειμαι πειθηνιος στους αστυνομικους ελεγχους


χαχαχαχαχαχα  νασουνα πειθηνιος ακι οταν οδηγεις...

Εσυ μαλλον για οδηγος της Ομαδας Σ κανεις....τους θυμασαι;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
της σ ητανε τα μπασταρδα...καλα σε βριζω και χαιρεσαι? :think: :think: :think: :think:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
  Πολυ τηλεοραση βλεπεις φιλαρακι....Το τρως το φαγακι σου μασημενο...

Μηπως ησουν μαζι και βολταρατε παρειτσα;

Εχεις στοιχεια οτι καναν την βολτα τους;Εχεις στοιχεια οτι δεν ειχαν προηγουμενα με την αστυνομια;

η εκτιμησεις κανεις και εσυ οπως ολοι μας...;

Δεν παμε καλα μου φενεται... Δεν μπορω να κανω διαλογο με ατομα τετοιου ειδους...

σορρυ...

ΥΓ. θελω να δω αμα ο γιος σου (που δεν ευχομαι) γυρισει ετσι σπιτι, ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΚΑΝΕ, να δουμε τι θα κανεις!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
  Εχεις στοιχεια οτι καναν την βολτα τους;Εχεις στοιχεια οτι δεν ειχαν προηγουμενα με την αστυνομια;

Μήπως έχεις πυρετό; Μήπως εκπροσωπείς το νέο είδος on-line δικαστή που αμφισβητεί όσους λένε άποψη διαφορετική απο τη δική του ζητώντας στοιχεία;

Δέστο λίγο αλλιώς
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
φιλε gabadoo σε συμπαθουσα.δε διαφωνω οτι η οδηγηση μου δεν ειναι η πρεπουσα.αλλα να λες τετοια πραγματα με κανεις και αλλαζω γνωμη για το ατομο σου
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
συζητηση κανουμε ετσι!!! μην λεμε ο ενας τον αλλον μαλακα!!!

αλλα με αυτα που διαβαζω θελω να σπασω το PC μου τωρα.. δεν υπαρχουνε αυτα ρε πουστη μου!!

Enforcer κ μενα ετσι μου φενεται οτι ειναι.. Η οτι ειναι ενας απο τους αστυνομικους της βραδιας!!!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
φιλε gabadoo σε συμπαθουσα.δε διαφωνω οτι η οδηγηση μου δεν ειναι η πρεπουσα.αλλα να λες τετοια πραγματα με κανεις και αλλαζω γνωμη για το ατομο σου

κ τι σχεση εχει ρε ΣΚΡΟΥΝΤΖ το πως οδηγας??? δεν πας να παρεις την στροφη με 1000.. εχει ο αλλως δικαιωμα να σου κανει την μαπα κρεας???
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
gabadoo εισαι μαλακας η κανεις το μαλακα?με 60 στο μενιδι πηγαινα και εστριψα αποτομα.αλλα φαινεται τι εισαι τοσο ηλιθιος που δεν καταλαβαινεις οτκαι με 300 να πηγαινα δε δικαιουται κανενα αρχειδι να σηκωσει χερι επανω μου εφοσον δε φερνω αντισταση?γκεγκε?δεν πιστεα οτι εισια τοσο ανεγκεφαλος

 ΩΠ... γιατι αυτο τωρα το ειδα...Λοιπον ΣΚΡΟΥΝΤΖ καταληξα με σενα και την περιπτωση σου...Καλα σου εκαναν...Σου το χρωσταγαν απο τοτε που με περηφανια  ειχες ποσταρει το βιντεακι και οδηγουσες με διακοσια στην Αττικη ως αποδειξη των ικανοτητων σου...Τα ειχαμε πει και τοτε ,να μην τα  κανω παραθεση ολα και το βιντεακι ετσι...;
 Την γλυτωσες με τα 200.την εφαγες με τα 60...Ετσι ειναι η ζωη...




Υ.Γ.
Βρισιες που δεν ακουω δεν με πιανουν,ουτε και θυμωνω...Εαν τις ακουγα θα ησουν πολυ κοντα.....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
επρεπε να μου το πεις απο κοντα αυτο
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Μήπως έχεις πυρετό; Μήπως εκπροσωπείς το νέο είδος on-line δικαστή που αμφισβητεί όσους λένε άποψη διαφορετική απο τη δική του ζητώντας στοιχεία;

Δέστο λίγο αλλιώς

Μετρηθηκα και οντως ειχα...συμφωνω με οσα λες....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
και κανε παραθεση οτι θες.εγω ενα εχω να πω.η βλακεια ειναι ανικητη που λεει και ο pleasuregiver.και αν υποστηριζεις gay μπατσους που βαρανε δεμενους εισαι και εσυ γκεουλας σαν αυτους
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Δεν πιστευω να θυμωσες..;η τελικα τιποτα δεν ειναι αυτο που φαινεται;
γιατι να μη θυμωσω?γενικα δεν ειμαι οξυθυμο ατομο αλλα οταν φερνω στη μνημη μου καποιες τραυματικες εμπειριες και με πνιγει το δικιο βγαινω εκτος εαυτου.σου φαινεται παραλογο αυτο?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
φιλε μου Σκρουντζ,

στη ερωτηση που του εθεσα εαν ητανε το παιδι του σε τετοιο σκηνικο μλπεγμενο, δηλ του σπαγανε την μουρη μερικοι καλοι ανθρωποι αστυνομικοι, δεν απαντησε ο φιλος μας gabadoo, η μαλλον ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ!!

τι ψαχνεις τωρα να βρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom