Νέα

Στα μαλακά οι αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αφιερωμένο σε αυτούς που αγωνίζονται για μια καλύτερη ζωή.

[youtube=425,350]LCp7muaQQzA&feature[/youtube]
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
βια στην βια της εξουσιας λενε οι αναρχικοι & προφανως δεν εχουν αδικο..οι μπατσοι & οι ασφαλιτες δεν εχουν προσληφθει απο το κρατος προκειμενου να δερνουν-συνετουν τον οποιοδηποτε παρανομο,αλλα για να τον συλλαμβανουν & να τον παραπεμπουν στην δικαιοσυνη με "δεμενο" κατηγορητηριο..οι πραξεις τους ειναι καταδικαστεες απο το συνολο της υγιως σκεπτομενης κοινωνιας..στις πρωινες ειδησεις ακουσα οτι θα γινει επαναψειλαφιση της δικης..ακομη και ο χηνοφωτης ειναι δυσαρεστημενος απο το αποτελεσμα της δικης..οταν τα οργανα της συντεταγμενης κοινωνιας λειτουργουν κατ' αυτο τον τροπο,τοτε αυτοματα ο καθε δεκαεξαρης-εικοσαρης νομιμοποιειται να τα καιει-σπαει-καταστρεφει..
+13

δεν εχουν καταλαβει τα μπατσωνια οτι ΟΛΟΙ ειμαστε ΘΥΜΑΤΑ του κατεστημενου..
παιδακια τωνω 700 ευρω δερνουν αλλα παιδανια των 500 ευρω..Κοιτουν να πιασουν καναν παππακια,καναν παπαρακο κλπ..
Και μην πει κανενας οχι ολοι..ΤΟ 90%..Ειναι το συστημα τετοιο που μολις βαλεις μια στολη(απλο μπατσου μεχρι κλοουν)αμεσως ξεχωριζεις απο τους υπολοιπους..
Οπως το πειραμα με τις μαιμουδες κ την λεκανη με το νερο..Σε βαρουν ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ..
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Anal Hunter μια λεπτομέρεια σου διαφεύγει ελαφρώς.Τους κύπριους μπορεί κάποιος να μην τους χωνεύει για χίλιους λόγους αλλά τόσα χρόνια Θεσσαλονίκη ουδέποτε πέτυχα Κύπριο αντιεξουσιαστή.Γενικά είνα πολύ κότες για να προκαλούν πόσο μάλλιστα κατά την σύλληψη....Αυτός απλά βρέθηκε σε λάθος τόπο λάθος στιγμή (Το ABC είναι εκεί που κατεβάζαν τα MAT αλλά δεν γίνονταν επισόδεια καθώς τα κύρια μέτωπα είναι στην Φιλοσοφική και Πολυτεχνίο)
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Χωρίς σχόλια

[youtube=425,350]HWxAnjNVBt8[/youtube]
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Πρεπει να συμπληρωσω κατι στο προηγουμενο post μου.Μου προκαλεσαν αηδια οι ξεδιαντροπες δηλωσεις του διευθυντη ασφαλειας στην τηλεοραση και η ανακοινωση της αστυνομιας.Παιδια κατι πρεπει να γινει με αυτους τους ανθρωπους.Ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΙ και ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.Απορω με βασει ποιων κριτηριων ανεβαινουν βαθμιδες στο αστυνομικο σωμα!Αντι να καταδικασει τον συναδελφο του που διεπραξε ενα εγκλημα ή απλα εκανε ενα λαθος,πειτε το οπως θελετε,και να τον βαλει στη θεση του, τον καλυπτει κανοντας τα στραβα ματια!Δεν ξερω πως ρε παιδια αλλα κατι πρεπει να κανουμε επιτελους μ'αυτους διαφορετικα ειμαστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ.ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πρεπει να συμπληρωσω κατι στο προηγουμενο post μου.Μου προκαλεσαν αηδια οι ξεδιαντροπες δηλωσεις του διευθυντη ασφαλειας στην τηλεοραση και η ανακοινωση της αστυνομιας.Παιδια κατι πρεπει να γινει με αυτους τους ανθρωπους.Ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΙ και ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.Απορω με βασει ποιων κριτηριων ανεβαινουν βαθμιδες στο αστυνομικο σωμα!Αντι να καταδικασει τον συναδελφο του που διεπραξε ενα εγκλημα ή απλα εκανε ενα λαθος,πειτε το οπως θελετε,και να τον βαλει στη θεση του, τον καλυπτει κανοντας τα στραβα ματια!Δεν ξερω πως ρε παιδια αλλα κατι πρεπει να κανουμε επιτελους μ'αυτους διαφορετικα ειμαστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ.ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!
Ρε παλικάρι μου, τι άρρωστοι και επικινδύνοι? Δημόσιοι υπάλληλοι είναι.
Μονιμότητα δεν έχουν? Στους δικούς τους δεν λογοδοτούν?
Τι περιμένεις να αλλάξει σε ενα οργανισμό που δεν λειτουργεί αξιοκρατικά απο την Χούντα και μετά.
Δεν φταίνε όλοι, μην τρελλαθούμε κιόλας. Αλλά τα κατακάθια που έχουν ανάμεσα τους δεν μπορούν να τους πειράξουν.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Σωστα τα λες cretan335.Εχεις σκεφτει ομως ποτε γιατι δεν αλλαζει αυτο το πραγμα ενω ολοι το γνωριζουν?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Κανα ονοματάκι εκτός του ταγματασφαλίτη Αποστολίδη έχουμε ακούσει?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Σωστα τα λες cretan335.Εχεις σκεφτει ομως ποτε γιατι δεν αλλαζει αυτο το πραγμα ενω ολοι το γνωριζουν?

Κάνω μια σκέψη jft, ολίγον απαισιόδοξη, και σου λέω τα εξής.
Χθές υπογράφηκε η συνθήκη της Λισαβόνας. Το πήρε κανείς μας χαμπάρι? Ή μήπως έχουμε καταλάβει απο που προέκυψε αυτή η συνθήκη και τι καλά θα μας φέρει?
Βάλε επίσης τις κάμερες. Όλοι δεν αντιδρούμε, δεξιοί ή αριστεροί?
Καλό θα ήταν να προσθέσουμε και το δημόσιο που δεν λειτουργεί τίποτα. Και σιγά σιγά ο καθένας ας προσθέσει οτι δεν του αρέσει. Η λίστα είναι μεγάλη.

Που θέλω να καταλήξω?
Η άσκηση πολιτικής σήμερα είναι δύσκολη υπόθεση. Δεν μπορούν οι κυβερνήσεις να περάσουν οτι τους κατέβει στο κεφάλι όποια ώρα θέλουν. Υπάρχει ο τύπος, υπάρχει το ιντερνετ, οι πολίτες, σε ενα σεβαστο ποσοστό, έχουν καλύτερη εκπαίδευση και πάει λέγοντας.
Απο την άλλη νομίζουμε οτι τα τελευταία χρόνια μας κυβερνούν άχρηστοι. Που δεν ξέρουν ούτε τα κορδόνια τους να δέσουν. Και έχουμε αμέτρητα παραδείγματα για την γούνα τους.

Πες μου λοιπόν εσύ, όταν θέλεις να περάσεις επώδυνη νομοθεσία τι κάνεις? Την επιβάλεις με το έτσι θέλω ή δημιουργείς κατάλληλες συνθήκες (βλέπε χάος) ώστε οι ίδιοι οι πολίτες να στην ζητήσουν? ΟΕΟ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[move]Μην με ρωτήσει κανείς τι ήπια χθές. Ακόμα σουρωμένος είμαι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: [/move]
 

Επισκέπτης
Κάνω μια σκέψη jft, ολίγον απαισιόδοξη, και σου λέω τα εξής.
Χθές υπογράφηκε η συνθήκη της Λισαβόνας. Το πήρε κανείς μας χαμπάρι? Ή μήπως έχουμε καταλάβει απο που προέκυψε αυτή η συνθήκη και τι καλά θα μας φέρει?
Βάλε επίσης τις κάμερες. Όλοι δεν αντιδρούμε, δεξιοί ή αριστεροί?
Καλό θα ήταν να προσθέσουμε και το δημόσιο που δεν λειτουργεί τίποτα. Και σιγά σιγά ο καθένας ας προσθέσει οτι δεν του αρέσει. Η λίστα είναι μεγάλη.

Που θέλω να καταλήξω?
Η άσκηση πολιτικής σήμερα είναι δύσκολη υπόθεση. Δεν μπορούν οι κυβερνήσεις να περάσουν οτι τους κατέβει στο κεφάλι όποια ώρα θέλουν. Υπάρχει ο τύπος, υπάρχει το ιντερνετ, οι πολίτες, σε ενα σεβαστο ποσοστό, έχουν καλύτερη εκπαίδευση και πάει λέγοντας.
Απο την άλλη νομίζουμε οτι τα τελευταία χρόνια μας κυβερνούν άχρηστοι. Που δεν ξέρουν ούτε τα κορδόνια τους να δέσουν. Και έχουμε αμέτρητα παραδείγματα για την γούνα τους.

Πες μου λοιπόν εσύ, όταν θέλεις να περάσεις επώδυνη νομοθεσία τι κάνεις? Την επιβάλεις με το έτσι θέλω ή δημιουργείς κατάλληλες συνθήκες (βλέπε χάος) ώστε οι ίδιοι οι πολίτες να στην ζητήσουν? ΟΕΟ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[move]Μην με ρωτήσει κανείς τι ήπια χθές. Ακόμα σουρωμένος είμαι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: [/move]
μια χαρα τα λες αν και σουρωμενος(μαλλον απο την τριτη μονιμως σουρωμενος εισαι).. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Anal Hunter κανεις τρομερο λαθος στην συγκεκριμενη περιπτωση.Προφανως δεν εισαι αρκετα ενημερωμενος για το τι συνεβη με το συγκεκριμενο παιδι.Αν μιλουσαμε για ενα τσογλανι το οποιο δεν σεβαστηκε τιποτα-κανενα και απλως βγηκε να καταστρεψει οτι βρει μπροστα του τοτε θα συμφωνουσα μαζι σου.Τα ατομα που περιγραφεις αξιζουν παραδειγματικη τιμωρια.ΔΕΝ ισχυει κατι τετοιο στη συγκεκριμενη περιπτωση.Επειδη πιστευω πως δεν γνωριζεις τι συνεβη δες εδω
πρωτα και μετα πες αυτο που πιστέυεις.Οταν ομως εκφραζεις τετοιες αποψεις για τοσο σοβαρα θεματα χωρις σωστη ενημερωση κινδυνέυεις να ΕΚΤΕΘΕΙΣ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ.Δες λοιπον το βιντεο και θα ηθελα πολυ να μου πεις τι πιστευεις.Αν επιμεινεις σ'αυτα που ειπες τοτε απλα ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ Σ'ΕΝΑ!

Επειδη τυχαινει να ξερω για το συγκεκριμενο ατομο, ο τυπος ειναι μεγιστο μουνοπανο. Και σιγουρα δεν ειναι το αγιο παιδακι που ολοι παρουσιαζουν.

Δεν ξερεις πιστευω τι εχει κανει στην Κοζανη οταν ειχε παει και ετυχε να ειναι σουρωμενος, σε μερικα μαγαζια, επειδη ετσι του καβλωσε.

Μην λεμε ο,τι θελουμε λοιπον.

Δεν ειμαι με τους μπατσους, στα αρχιδια μου τους γραφω και αυτους καλοι μαλακες ειναι. Αλλα να βγαζουμε αγια μερικα μουνοπανα επειδη εφαγαν ξυλο απο τους μπατσους δεν ηταν ποτε του στιλ μου.

Οπως θεωρω τυπους σαν τον Πολυδωρα αχρηστους και αναξιους να βαλουν ακομα και ενα ποτηρι νερο, ετσι θεωρω και κατι τετοιους μαλακες παρασιτα της κοινωνιας.

Παρεπιπτοντως, εγω λυπαμαι για εσενα καθως δεν εχουμε και τις δυο πλευρες του νομισματος στα βιντεο, εχουμε μονο το ξυλο και την απολογια του μαλακα, δεν ακουστηκε ποτε απο την αλλη πλευρα ( συγκεκριμενα τους μπατσους και οχι τον μαλακα τον Πολυδωρα, που αυτοι ειχαν σοβαροτατο λογο, οχι να κανουν ο,τι εκαναν αλλα τουλαχιστον να τον εχουν στην μπουκα ) τι παιχτηκε για να ξερουμε.

 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Σωστά τα λες....αλλά πίνατε και χθες μαζί με τον "μαλάκα" όπως το λες στην Κοζάνη? Πες τι ξέρεις και μην πετάς κάτι στον αέρα......Κανα βίντεο απόδειξη έχεις????????????  :think: :think: :think:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Αθηνα ειμαι ρε μεγαλε.

Ξερω οτι ο τυπος εχει φακελο στην Αστυνομια και το ξερω απο μπατσο, οπως επισης ξερω οτι του την φυλαγανε και οταν βρηκαν ευκαιρια του την εκαναν.

Βιντεο οχι δεν εχω, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι επειδη ειδα ενα βιντεο που τον σπανε στο ξυλο πρεπει να τον λυπηθω και να παρω το μερος του κιολας. Για ολα υπαρχει λογος, ακομα και οι μαλακες οι μπατσοι καμια φορα εχουν λογο για τις πιπες που κανουν και τις εντολες που ακολουθουν.

Απλα δεν γινεται να ευαισθητοποιειστε τοσο πολυ μονο οταν γινεται κατι τετοιο και κατα τα αλλα να ζειτε ηρεμα τις ζωουλες σας σαν να μη συμβαινει τιποτα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αυτή η εκδοχή περί φακέλου στην ασφάλεια ακούγεται για πρώτη φορά.

Πιθανόν το γνωρίζουν μόνο 2 άτομα.

Αναμένουμε να το επιβεβαιώσει τουλάχιστον ακόμα ένας.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Τα ιδια τα γνωστα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ρε παίδες, απαντήστε μου σε ενα πράγμα.
Έχει καμία σημασία εαν ο Κύπριος εφταίγε σε κάτι ή οχι?
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες, απαντήστε μου σε ενα πράγμα.
Έχει καμία σημασία εαν ο Κύπριος εφταίγε σε κάτι ή οχι?
και να έφταιγε δεν σημαίνει τον βάζεις κάτω και τον στέλνεις αδιάβαστο τον συλλαμβάνεις και τον παραδίνεις στην δικαιοσύνη. 
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αϊντε μπράβο να τελειώνουμε.
Αυτή είναι η δουλειά του αστυνομικού.
Αν δεν αντέχει σπίτι του.

[move]Είδες ποτ συμφωνήσαμε?[/move]
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ρε παίδες, απαντήστε μου σε ενα πράγμα.
Έχει καμία σημασία εαν ο Κύπριος εφταίγε σε κάτι ή οχι?

Εχει σημασια το οτι οι μπατσοι τον ειχαν στην μπουκα.

Cretan οπως και αν ο μπατσος δεν αντεχει να παει σπιτι του, ετσι και το καθε μαλακισμενο αν δεν ειναι διατεθιμενο να ζησει στο πετσι του τα κομπλεξ του καθε μπατσου, να μην κανει τετοιου ειδους μαλακιες.Fair enough.

Σιγουρα δεν αξιζε τετοιας μεταχειρισης, οπως σιγουρα δεν ειναι και κανα αγιο παιδι οπως τον παρουσιαζουν ολοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom