Νέα

Στα μαλακά οι αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Οποιος πάει γυρεύοντας...Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη...μάλιστα

1. Ποιος πάει γυρεύοντας και ποιος όχι, ποιός το κρίνει; Ο αμόρφωτος πιθηκόμπατσος; Ο μανάβης της γειτονιάς; Ο gabadoo;

2. Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη. Εκτός του ότι ελέγχεται η αξιοπιστία της πληροφορίας, δε δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα.

Την επόμενη φορά αν είναι έτσι, μαζευόμαστε 6-7, πλακώνουμε κάποιον στο ξύλο και λέμε στο δικαστήριο ότι του την είχαμε φυλαγμένη. Α, μπορούμε να πούμε επίσης ότι πήγαινε γυρευοντας

Εδω έχουμε με περίπτωση μαφιόζικης ομερτά. Γι'αυτό και του υπουργείο εσωτερικών αντέδρασε όπως αντέδρασε.

Μπραβο ρε Καλαχαν καλα τα λες.
Pe παιδια καντε τον επιτιμο τον ανθρωπο.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ΣΚΡΟΥΝΤΖ ισως να εχεις δικιο.Δεν γνωριζω.Προτιμω ομως την κακια που ξερω με τι εχω να κανω απο την αφελεια τετοιου ειδους.Δηλαδη επικινδυνη.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ψηφιζω 2 και 3.δεν ειναι κακος ανθρωπος απλα σκεφτεται με πολλη αφελεια

οι κακοι ειναι στην φυλακη ή φορανε μπλε στολη :dancing: :dancing:(πλακα για το δευτερο).

Απλα ισως να μην του εχει τυχει τετοιο σκηνηκο με αστυνομο κ να τα βλεπει αλλιως τα πραγματα.

οταν κ άμα ομως του τυχει, θα τα βλεπει κ απο την αλλη οψη... μακαρι ποτέ ομως

τωρα αυτοι οι μπατσοι πως κοιμουντε ησυχα ρε φιλε μου? εαν μου το κανανε εμενα, εν βρασμω ψυχης δεν ξερω τι θα εκανα!
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
οι κακοι ειναι στην φυλακη ή φορανε μπλε στολη :dancing: :dancing:(πλακα για το δευτερο).

Απλα ισως να μην του εχει τυχει τετοιο σκηνηκο με αστυνομο κ να τα βλεπει αλλιως τα πραγματα.

οταν κ άμα ομως του τυχει, θα τα βλεπει κ απο την αλλη οψη... μακαρι ποτέ ομως

τωρα αυτοι οι μπατσοι πως κοιμουντε ησυχα ρε φιλε μου? εαν μου το κανανε εμενα, εν βρασμω ψυχης δεν ξερω τι θα εκανα!
Λαθος punter.Ουτε εμενα μου εχει τυχει παρομοιο περιστατικο αλλα δεν λεω αυτα που λεει για την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.Ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
ΣΚΡΟΥΝΤΖ ισως να εχεις δικιο.Δεν γνωριζω.Προτιμω ομως την κακια που ξερω με τι εχω να κανω απο την αφελεια τετοιου ειδους.Δηλαδη επικινδυνη.
εχεις ενα δικιο φιλε μου σε αυτο
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
αυτα τα λεω για να πισω τον εαυτο μου οτι δεν υπαρχει ατομο να σκεφτεται ετσι...

αμα δεις 2 σελ πιο πισω το πρωτο μου ΠΟΣΤ θα δεις οτι τα ιδια λεμε..

απλα δεν υπαρχει ρε παιδι μου να σκεφτεται ετσι ατομο, κ νομιζα οτι ειμαι εγω παραλογος...

ΥΓ. κ εμενα δεν μου εχει τυχει ποτέ προβλημα με μπατσους..
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επισης για να μην παρεξηγηθω,ΣΕΒΟΜΑΙ και ΕΚΤΙΜΩ τον ρολο του αστυνομικου γιατι χωρις αυτους θα ειμασταν μια ζουγκλα ΑΛΛΑ καποιοι υποπιπτουν σε παραπτωματα ή λαθη,πειτε τα οπως θελετε και πρεπει ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ για αυτα,ειδικα οταν ειναι τοσο σοβαρα οσο στην περιπτωση για την οποια μιλαμε.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αυτα τα λεω για να πισω τον εαυτο μου οτι δεν υπαρχει ατομο να σκεφτεται ετσι...

αμα δεις 2 σελ πιο πισω το πρωτο μου ΠΟΣΤ θα δεις οτι τα ιδια λεμε..

απλα δεν υπαρχει ρε παιδι μου να σκεφτεται ετσι ατομο, κ νομιζα οτι ειμαι εγω παραλογος...

ΥΓ. κ εμενα δεν μου εχει τυχει ποτέ προβλημα με μπατσους..
Δυστυχως φιλε υπαρχουν τετοια ατομα.Μιλαω εκ πειρας και πολυ σοβαρα.Εχω γνωρισει τετοιο ατομα το οποιο ελεγε παρομοιες αποψεις οχι λογω κακιας αλλα λογω βλακειας και χαμηλης νοημοσυνης.Κατα τα αλλα ηταν και γαμω τα παιδια.Ψυχουλα.Μιλαω σοβαροτατα.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Greek Police
[youtube=425,350]NvS7QloxeGg&eurl[/youtube]
 

ASSENEMY

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τα μπατσονια ειναι για πολλεσ κλοτσιεσ .1 θα σασ πω ξερετε πολλουσ μπατσουσ στη προσοπικη τουσ ζωη να αναφερουν το εππαγγελμα τουσ.μιλαμε για τα θρασυδειλα λαμογια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom