Νέα

Στα μαλακά οι αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ρε παίδες, απαντήστε μου σε ενα πράγμα.
Έχει καμία σημασία εαν ο Κύπριος εφταίγε σε κάτι ή οχι?

Καμία απολύτως.

Αλλά αν υπήρχε θέμα φακέλου, θα το είχαν κάνει σημαια ο Άδωνις και οι υπόλοιποι της παρέας...

παρεπιπτόντως, επειδή κάπου διάβασα για την αστυνομία μετά την χούντα, δε χρειάζεται να υπενθυμίσουμε ότι η αστυνομία, ειδικά στη Θεσσαλονίκη παραμένει ακόμα πιστή στην 7ετία.
Είναι νωπές ακόμα οι μνήμες από τα περίφημα χουντογλέντια τους...
 

Επισκέπτης
γενικά ρε παλικάρια η αστυνομία είναι ένα επάγγελμα που σου εξασφαλίζει μια σιγουριά το κακό είναι ότι μέχρι πριν μερικά χρόνια το να μπεις σε αυτή ήταν εύκολο και οι περισσότεροι που έμπαιναν ήταν κομπλεξικά βλαχαδερά με πολλά απωθημένα και εκεί είναι η σημερινή μεγάλη πληγή.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ναι ρε Άναλ ας τον έχουν τον μαλάκα, και ακόμα χειρότερους απο αυτόν, στην μπούκα.
Βρε τον ακινητοποίησες? Του έβαλες την χειροπέδα? Τέλος.
Αν ο μαλάκας αντισταθεί ρίξτου και τις ψιλές και τις χοντρές του.
Το μαλακιστήρι όμως εδώ φαίνεται οτι με τον πρώτο μπάτσο που έφαγε τα έκανε πάνω του.
Σταμάτησαν οι κόπανοι να τον χτυπούν? Οχι. Ε ας γαμηθούν τώρα αυτοί. Στολή φοράνε, αστυνομικοί είναι. Απο αυτούς ξεκινάει ο νόμος και σε αυτούς τελειώνει, υπόδειγμα πρέπει να είναι ακόμα και στο κατούρημα.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Σιγουρα να πανε να γαμηθουν και οι μπατσοι, δεν λεω το αντιθετο, δεν τους υποστηριζω.

Αλλα πιο πολυ σιχαινομαι το καθε μαλακιστηρι που το παιζει κλαμμενο ενω εχει καψει πεντε εξι αμαξια, εχει κανει λαμπογυαλο δυο τρια μαγαζια κτλ κτλ.

Απο τους πολιτες ξεκιναει ο νομος οπως ολα σε αυτη την κοινωνια. Στους μπατσους αρχιζει και επιβαλλεται οταν λειπει η εφαρμογη του. Εχει διαφορα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ναι, συμφωνώ μαζί σου, να το πιάσουν το μαλακιστήρι που καίει και γαμεί τα πάντα στο διάβα του.
Μπορούν να το κάνουν απλά κι εύκολα, όταν έχουν εντολές, και χωρίς παρεκτροπές. Να δεις μετά υποστήριξη που θα έχουν οι αστυνομικοί. Αλλά που μυαλό.

Τώρα, φίλε, πολίτες και νόμος δεν νομίζω οτι συμβαδίζουν πλέον.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Anal_Hunter απαντω.
Προφανως ΔΕΝ παρακολουθησες ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τα βιντεο που σου παρεθεσα.Σ'αυτο το βιντεο
Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΔΗΛΩΝΕΙ οτι οι πελατες του,οι συγκεκριμενοι αστυνομικοι δηλαδη, ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ και ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΝ ΦΟΙΤΗΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ.Αυτο σημαινει ,αν δεν καταλαβαινεις, οτι ΚΑΤΑΡΙΠΤΕΙ ΤΟΝ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟ ΣΟΥ οτι και καλα τον ειχαν σταμπαρει.Επισης,αν δεν καταλαβαινεις παλι,ΚΑΤΑΡΙΠΤΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΣ ΣΟΥ οτι δεν ακουστηκε η πλευρα των αστυνομικων.
Οσο για τις πληροφοριες που εχεις,νομιζω οτι καταλαβαινουμε ολοι μας πλεον ποσο ακριβεις ειναι......
Ελπιζω να καταλαβεις και εσυ.....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εφοσον λοιπον εχουμε γραμμενο τον νομο στην καθημερινοτητα μας και γενικα τα εχουμε γραμμενα στα αρχιδια μας ολα, ειναι οξυμωρο να λεμε τους μπατσους τοσο μαλακες που ασυδοτουν χωρις λογο επειδη απλα ετυχε να χτυπησουν πεντε-δεκα πλουσιομαλακιστηρια ( γιατι τετοια ειναι ολοι αυτοι ) και γενικα να ειμαστε εντελως στα αρχιδια μας.

Γιατι δεν ειδα και πολλους να διαμαρτυρονται για τις διαδηλωσεις που γινονται εκτροπα, ολοι μοκο κανουν, μικροι και μεγαλοι, το παιζουν γαμιαδες και κοντρα στο συστημα, αλλα οταν το συστημα τους χτυπαει την πορτα αντιδρουν.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Anal_Hunter απαντω.
Προφανως ΔΕΝ παρακολουθησες ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τα βιντεο που σου παρεθεσα.Σ'αυτο το βιντεο
Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΔΗΛΩΝΕΙ οτι οι πελατες του,οι συγκεκριμενοι αστυνομικοι δηλαδη, ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ και ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΝ ΦΟΙΤΗΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ.Αυτο σημαινει ,αν δεν καταλαβαινεις, οτι ΚΑΤΑΡΙΠΤΕΙ ΤΟΝ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟ ΣΟΥ οτι και καλα τον ειχαν σταμπαρει.Επισης,αν δεν καταλαβαινεις παλι,ΚΑΤΑΡΙΠΤΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΣ ΣΟΥ οτι δεν ακουστηκε η πλευρα των αστυνομικων.
Οσο για τις πληροφοριες που εχεις,νομιζω οτι καταλαβαινουμε ολοι μας πλεον ποσο ακριβεις ειναι......
Ελπιζω να καταλαβεις και εσυ.....

Ρε φιλε δεν εχω λογο να το παιξω ψαγμενος.

Οποιος εχει δει τα post μου σε αυτο το site ξερει οτι ουτε κανας χωμενος σε πολλα πολλα το παιζω, ουτε οτι ξερω πολλα ουτε τιποτα.

Εγω σου ειπα για τον συγκεκριμενο τον Κυπριο και ξερω και ατομο ( τυχαινει να ειναι του οικογενειακου μου περιβαλλοντος ) που δουλευε στο μαγαζι που μπηκε μεσα και εκανε τα χιλια μυρια στην Κοζανη.

Τα αντιεξουσιαστικα σου μανιφεστα αλλου φιλαρακο.
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Ο Anal έχει πολύ καιρό να γαμήσει και δικαιολογείτε να κάνει λάθος στο συγκεκριμένο θέμα για τον κύπριο.  :jerking: :jerking: :jerking:

Καλά το βίντεο που τον είχαν βάλει κάτω και τον κλότσαγαν δεν σε έπεισε;  :think:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ε, όπου υπάρχει δράση υπάρχει και αντίδραση. Δεν διαφωνούμε εδώ.
Παραβαίνεις τον νόμο. Πάρε τα τρία του Καράμπελα.
Λίγο πιο εκλεπτυσμένο να ήταν το σερβίρισμα τους, όλα θα πήγαιναν ρολόι.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ο Anal έχει πολύ καιρό να γαμήσει και δικαιολογείτε να κάνει λάθος στο συγκεκριμένο θέμα για τον κύπριο.  :jerking: :jerking: :jerking:

Καλά το βίντεο που τον είχαν βάλει κάτω και τον κλότσαγαν δεν σε έπεισε;   :think:

Ισως εχω καιρο να γαμησω, κατι θα ξερεις για να το λες. ;)

Να με πεισει για τι πραγμα? Ειτε τον δειραν ειτε οχι, το ιδιο αρχιδι παραμενει να ειναι.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τα αντιεξουσιαστικα σου μανιφεστα αλλου φιλαρακο.!!!!!!!!!!!!????????????????? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εγραψε!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ε, όπου υπάρχει δράση υπάρχει και αντίδραση. Δεν διαφωνούμε εδώ.
Παραβαίνεις τον νόμο. Πάρε τα τρία του Καράμπελα.
Λίγο πιο εκλεπτυσμένο να ήταν το σερβίρισμα τους, όλα θα πήγαιναν ρολόι.

Αυτο λεω.

Σιγα μην ηταν εκλεπτυσμενο, και οι μπατσοι στο ιδιο εργο πιονια ειναι.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τις εφαγα εγω στην τελικη.Δεν ειναι ειναι ομως αυτο το προβλημα.
Αλλα που να καταλαβεις εσυ...σ'αφηνω επιστημονα μου εσυ να συνεχισεις την σοβαρη δουλεια που εχεις :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Δεν τις εφαγα εγω στην τελικη.

cretan : Δες λιγο μερικα posts πισω για τον νομο και τους πολιτες ;)

Χαιρομαι που υπαρχουν ατομα σαν και εσενα jft. Αστειρευτη πηγη γελιου.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πάντα υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν τα πράγματα εντελώς διαφορετικά από εμάς τους υπόλοιπους.

Όταν όλοι έβλεπαν ένα καλάθι για ροδάκινα, ο  Dr. James Naismith, είδε το καλάθι του μπάσκετ.

Πιθανόν και εδώ να συμβαινει το ίδιο με το άτομο που διαφωνεί.
Ίσως μετά από μερικά χρόνια θα καταλάβουμε τι πραγματικά ήταν αυτός ο "Κύπριος φοιτητής".

 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πάνω στην πρωινή μου σούρα κάτι έγραψα, όντως.
Και που είσαι ακόμα.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Να'σαι καλα ρε cretan335.Ευτυχως που πεφτει και λιγο γελιο γιατι μ'αυτα που βλεπουμε και ακουμε θα παρουμε κανενα οπλο στο τελος και...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αυτή είναι η ουσία.
Να πιάσεις εσύ το όπλο και μετά να δείς τι σε περιμένει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom