Νέα

Στα μαλακά οι αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Οποιος παει γυρευοντας....βρισκει αυτο που ψαχνει....Το μαλακισμενο απο ντην Τσυπρον τι γυρευε τετοια ωρα...επεστρεφε απο την πορεια του Πολυτεχνειου μη χεσω...Να πω οτι και εγω ημουν εκει στην πορεια,τελειωσε πηρα το τρενακι και τσαφ-τσουφ στο κονακι μου...Αυτο πηγαινε σπιτι του,η διακατεχοταν απο εντονη επιθυμια να γκρεμισει το ρημαδοσυστημα....;

  Και εγω για χρονια πηγαινα και παω σε πορειες...ποτε μου δεν ψαχτηκα για τζερτζελα....Το αγωνα τον δινεις με τον ογκο του λαου που συμμετεχει σε μια πορεια...Δεν κανεις αγωνα εναντιον κανενος εαν την ψαχνεις με καταστροφες ξενων περιουσιων...Ριξε λιγο βενζινουλα πανω σου,και ολο και αυτοφουντωσου γαι αντε και γαμησου στην τελικη....Γιναμε ολοι αγωνιστες να γκρεμισουμε το συστημα,και δεν εχουμε προλαβει να βγαλουμε το πρωτο μας μεροκαματο....,να νοιωσουμε το συστημα στο πετσι μας....

 

 
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Το μουνακι που στο πρωτο βιντεακι καιει την σημαια,εαν πεταγοταν κανενας μπατσουλης και του επαιζε τις μπατσουλες του θα μιλαγαμε για αστυνιμικη βια εναντια φοιτητη που διαδηλωνε ειρηνικα.....;

  Δεν ειμαι με τους αστυνομικους σε ολες τις φασεις αλλα δεν ειμαι και με το καθε μαλακισμενο....που το τρελλαναν τα εφηβικα σπυρακια του και δηλωνει αγωνιστης....
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ενα εχω να πω.Ο ωχαδερφισμος,η αναισθησια και η μ..... εχει χτυπησει κοκκινα.
Καλα παμε.Εις ανωτερα!!
gabadoo αυτα που λες τα σκεφτηκες καθολου?.Η απλως ειχες μια ασχημη μερα και ειπες να ξεσπασεις εδω?Απαντησε σε παρακαλω.

 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ποια σημαια ρε μεγαλε?Δειξε μου σε παρακαλω.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
τα παντα ειναι προβλεπομενα στο τριμπουρδελο που λεγεται ελλαδα.οι πολιτικοι καλυπτονται,οι μπατσοι καλυπτονται,οι απατεωνες το ιδιο,ο μονος που ειναι ακαλυπτος ο μαλακας ο πολιτης....δεν εχω τιποτα να πω.μονο οτι ειμαστε ενα τεραστιο γαμημενο μπουρδελο
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οποιος πάει γυρεύοντας...Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη...μάλιστα

1. Ποιος πάει γυρεύοντας και ποιος όχι, ποιός το κρίνει; Ο αμόρφωτος πιθηκόμπατσος; Ο μανάβης της γειτονιάς; Ο gabadoo;

2. Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη. Εκτός του ότι ελέγχεται η αξιοπιστία της πληροφορίας, δε δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα.

Την επόμενη φορά αν είναι έτσι, μαζευόμαστε 6-7, πλακώνουμε κάποιον στο ξύλο και λέμε στο δικαστήριο ότι του την είχαμε φυλαγμένη. Α, μπορούμε να πούμε επίσης ότι πήγαινε γυρευοντας

Εδω έχουμε με περίπτωση μαφιόζικης ομερτά. Γι'αυτό και του υπουργείο εσωτερικών αντέδρασε όπως αντέδρασε.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
και για την ιστορια εχω δεχτει απροκλητο και αδικαιολογητο χτυπημα απο μπατσο ενω ημουν δεμενος με χειροπεδες παρακαλω και λεκτικη επιθεση.οι πιο πολλοι απο αυτο το ειδος ειναι θρασυδειλα πουστρακια.λυπαμαι αλλα αυτη ειναι η αληθεια με εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα παντα.α και η δικη μου μηνυση που τους ειχα κανει μπηκε στο αρχειο
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
gabadoο αν δεν το καταλαβες ΑΛΛΟΣ καιει τη σημαια οχι το παιδι που επιασαν τελικα.Οποτε που κολλανε αυτα που λες?
Παρεπιπτοντως,το βιντεο το εχω δει.ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ πραγμα που μαλλον εσυ δεν εχεις κανει.Δες και αυτα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Η ημερα μου ηταν υπεροχη ,ξεκουραστηκα και κοιμηθηκα αρκετα σε σημειο να μην εχω υπνο τετοια ωρα....Σαν και μενα ολος ο κοσμος νατανε...σημερα...

  Στα 38 μου,πια, και επειτα απο εμπειριες προσωπικες,σου λεω οτι πλεον σκεφτομαι πολυ και πραττω φιλε μου....Σε αντιθεση με λιγα χρονια πριν, που πρωτα επραττα(λογω και εκπαιδευσης αλλα και ηλικιας...) και μετα σκεπτομουν....

Το ειδες το βιντεακι...;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Οποιος πάει γυρεύοντας...Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη...μάλιστα

1. Ποιος πάει γυρεύοντας και ποιος όχι, ποιός το κρίνει; Ο αμόρφωτος πιθηκόμπατσος; Ο μανάβης της γειτονιάς; Ο gabadoo;

2. Οι μπάτσοι του την είχαν φυλαγμένη. Εκτός του ότι ελέγχεται η αξιοπιστία της πληροφορίας, δε δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα.

Την επόμενη φορά αν είναι έτσι, μαζευόμαστε 6-7, πλακώνουμε κάποιον στο ξύλο και λέμε στο δικαστήριο ότι του την είχαμε φυλαγμένη. Α, μπορούμε να πούμε επίσης ότι πήγαινε γυρευοντας

Εδω έχουμε με περίπτωση μαφιόζικης ομερτά. Γι'αυτό και του υπουργείο εσωτερικών αντέδρασε όπως αντέδρασε.


  Τελεσιδικος ακουγεσαι Enforcer στο πορισμα σου περι ομερτα....Εχεις στοιχεια περι αυτου η ,η τοποθετηση σου βασιζεται σε προσωπικες σου εκτιμησεις;
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Οποιος παει γυρευοντας....βρισκει αυτο που ψαχνει....Το μαλακισμενο απο ντην Τσυπρον τι γυρευε τετοια ωρα...επεστρεφε απο την πορεια του Πολυτεχνειου μη χεσω...Να πω οτι και εγω ημουν εκει στην πορεια,τελειωσε πηρα το τρενακι και τσαφ-τσουφ στο κονακι μου...Αυτο πηγαινε σπιτι του,η διακατεχοταν απο εντονη επιθυμια να γκρεμισει το ρημαδοσυστημα....;

  Και εγω για χρονια πηγαινα και παω σε πορειες...ποτε μου δεν ψαχτηκα για τζερτζελα....Το αγωνα τον δινεις με τον ογκο του λαου που συμμετεχει σε μια πορεια...Δεν κανεις αγωνα εναντιον κανενος εαν την ψαχνεις με καταστροφες ξενων περιουσιων...Ριξε λιγο βενζινουλα πανω σου,και ολο και αυτοφουντωσου γαι αντε και γαμησου στην τελικη....Γιναμε ολοι αγωνιστες να γκρεμισουμε το συστημα,και δεν εχουμε προλαβει να βγαλουμε το πρωτο μας μεροκαματο....,να νοιωσουμε το συστημα στο πετσι μας....

 

 

Και εγώ είχα την τύχη ατυχία να βρεθώ εκεί ξέρεις μισή ώρα πριν το συμβάν.Ο συντριβάνι είναι κομβικό σημείο συνάντησης για όσους ανεβαίνουν από τις φοιτητικές καφετέρειες και κινούνται προς καμάρα ή για όσους το λεωφορέιο τους έχει αφήσει στην στάση XANΘ και κινούνται προς καμάρα θέλοντας να αποφύγουν τα πρεζόνια της Ναυαρίνου.Εγώ απλά πάρκαρα στο parking helexpo και ανέβαινα με τα πόδια..

¨Οταν λοιπόν βλέπεις ενα τυπά καλοντυμένο και έτοιμο για έξοδο (πήγαινα να πάρω την κοπελιά μου από καμάρα και η εγνατία ήτα κλειστή για αμάξια) δεν νομίζω ότι τον κάνεις για αναρχικό αντιεξουσιαστή.Εκεί που ανέβαινα λοιπόν βλέπω το λεωφόρείο να ξεφωρτώνει και ένας μου κάνει τι κοιτάς εσύ.

Πριν το καταλάβω έιμαι στο ανακριτικό βανάκι όπου ο αξιωματικός μετά απο σωματική έρευνα και αφού είδε ΄πως το επώνυμο μου είναι κοινό με πολιτικού (ΜΕΓΑΛΗ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ) με άφησε μετα συγχωρήσεως....Αλλά η όλη υπόθεση μου θύμησε εποχές χούντας και τραμπούκους με κατάχρηση εξουσίας....

Και ναι το πουστράκη που καίει τις σημαίες κατ εμέ να το πυροβολήσουν εν ψυχρό αλλα΄δεν το κάνουν.Και εν μέρη ίσως τελικά να έχουν δίκιο αυτοί που φωνάζουν για προβοκάτσιες..Μην ξεχνάτε το βιντεάκι του πρύτανη του πολυτεχνίου θεσσαλονικής που κατέγραψε σε προσωπική κάμερα(τραβούσε το κτήριο που θέλουν να επεκτείνουν τις σχολές στα βόρεια ένα ερειπωμένο με μπετά μόνο)στο οποίο βλέπουμε να σταματάει κλούβα και να ντύνονται κουκουλοφόροι οι αστυνομικοί.Για το συμβάν έγινε λίγο φασαρία στο τοπικό ET3 και βγήκε ο καραγκιοζάκος που υποστήριζε τους άλλους στον ξυλοδαρμό και έ΄λεγε πως είναι μυστικοί σε υπηρεσία!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλά πάντα συλλήψεις δεν γίνονται από τους ύπερ μυστικούς...
 

Επισκέπτης
και για την ιστορια εχω δεχτει απροκλητο και αδικαιολογητο χτυπημα απο μπατσο ενω ημουν δεμενος με χειροπεδες παρακαλω και λεκτικη επιθεση.οι πιο πολλοι απο αυτο το ειδος ειναι θρασυδειλα πουστρακια.λυπαμαι αλλα αυτη ειναι η αληθεια με εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα παντα.α και η δικη μου μηνυση που τους ειχα κανει μπηκε στο αρχειο

Για να μπήκε στο αρχείο, θα ήταν :

1. ή νόμο αβάσιμη
2. ή αβάσιμη ως προς την ουσία της
3. ή ανεπίδεκτη δικαστικής εκτίμησης

ΑΡΑ, μάλλον είχες άδικο φίλε σκρούντζ. Και για να' χουμε καλό ρώτημα ... Τί δουλειά είχες με χειροπέδες στο χέρι ... και δέκθηκες κι απρόκλητη επίθεση κιόλας ... :huh:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
  Τελεσιδικος ακουγεσαι Enforcer στο πορισμα σου περι ομερτα....Εχεις στοιχεια περι αυτου η ,η τοποθετηση σου βασιζεται σε προσωπικες σου εκτιμησεις;

Ακριβώς όσα στοιχεία έχεις εσύ για το πόρισμά σου ότι "πηγαινε γυρεύοντας".
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
με πιασανε για ταχυτητα και μου βαλανε χειροπεδες.και με χτυπησαν και με εβρισαν απροκλητα.γκεγκε?και εκτος αυτου οταν πηρε η μανα μου τηλεφωνο στο διοικητη τους για να τον χεσει της ειπε οτι του ειπανε οτι ειχαν βρει και ναρκωτικα στο αμαξι μου.μην κανεις τον εξυπνο.πολλοι μπατσοι ειναι θρασυδειλα γαμημενα σκουπιδια.απλα τα κανανε αυτα επειδη ητανε κομπλεξικα πρεζακια και με πετυχανε σε σχετικα ερημικη περιοχη μονο μου
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
   Να μην αρχισουμε ολοι με προσωπικες αφηγησεις για αστυνομικους και βια...
Ξερεις εμενα τοτε....ξερεις αυτο ξερεις εκεινο....Οποιος δεν θελει δεν μπλεκει...Μηπως και ο αυγουστινος ηταν με το κουστουμι...;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
   Να μην αρχισουμε ολοι με προσωπικες αφηγησεις για αστυνομικους και βια...
Ξερεις εμενα τοτε....ξερεις αυτο ξερεις εκεινο....Οποιος δεν θελει δεν μπλεκει...Μηπως και ο αυγουστινος ηταν με το κουστουμι...;
gabadoo δεν ειναι ετσι.ειμαι 28 με λευκο ποινικο μητρωο και χωρις να εχω κανενος ειδους μπλεξιματα με κανεναν.μου ετυχαν 2 μπατσοι μουνοπανα που αν υπηρχε κρατος δικαιου επρεπε να τους πηδηξει.καποις φορες μπλεκεις χωρις να θελεις
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον επειδη αρκετες μ...... ακουσα για το θεμα αυτο παραθετω για τελευταια φορα αυτα
Οποιος τα δει θα καταλαβει οτι το παιδι αυτο δεχτηκε ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΑ επιθεση.
Το παραδεχεται ο δικηγορος των συγκεκριμενων αστυνομικων.
Ας σταμασουν λοιπον καποιοι να τον κατηγορουν αδικως.
Απο εκει και περα οποιος θελει ας συνεχισει να πεταει τις μ...... του.
Το κριμα στον λαιμο του.
Εξαλου  :jerking: υπαρχουν πολλοι αναμεσα μας.
 

Επισκέπτης
με πιασανε για ταχυτητα και μου βαλανε χειροπεδες.και με χτυπησαν και με εβρισαν απροκλητα.γκεγκε?και εκτος αυτου οταν πηρε η μανα μου τηλεφωνο στο διοικητη τους για να τον χεσει της ειπε οτι του ειπανε οτι ειχαν βρει και ναρκωτικα στο αμαξι μου.μην κανεις τον εξυπνο.πολλοι μπατσοι ειναι θρασυδειλα γαμημενα σκουπιδια.απλα τα κανανε αυτα επειδη ητανε κομπλεξικα πρεζακια και με πετυχανε σε σχετικα ερημικη περιοχη μονο μου
Μάλλον για το ερειστικό του χαρακτήρα σου θα στα έκαναν όλα αυτά που λές...
Ξαναδιάβασε σε παρακαλώ το μήνυμα που μου έστειλες και κρίνε απο μόνος σου !
Εγώ για να σε πειράξω σχολίασα το μήνυμά σου, επειδή μιλάγαμε στο τσάτ προχθές... αλλά και επειδή τυγχάνει να γνωρίζω λίγο τα νομικά ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom