Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
Εγώ,αν ενδιαφέρει κανέναν η γνώμη μου είμαι ΚΑΤΆ του πλαφόν στις κριτικές. Βελτίωση του φύλλου ΝΑΙ,όμως όχι περιορισμός. Εξάλλου πιστεύω ότι μεγαλύτερη διαφήμιση ή δυσφήμιση γίνεται μέσω των φόρουμ παρά μέσω των κριτικών. Τέλος,ειλικρινά θα ήθελα να μου πουν ποιοι έχουν παρασυρθεί από μένα και έχουν κλάψει τα λεφτά τους. Θα ήθελα να το μάθω αυτό.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Εγώ,αν ενδιαφέρει κανέναν η γνώμη μου είμαι ΚΑΤΆ του πλαφόν στις κριτικές. Βελτίωση του φύλλου ΝΑΙ,όμως όχι περιορισμός. Εξάλλου πιστεύω ότι μεγαλύτερη διαφήμιση ή δυσφήμιση γίνεται μέσω των φόρουμ παρά μέσω των κριτικών. Τέλος,ειλικρινά θα ήθελα να μου πουν ποιοι έχουν παρασυρθεί από μένα και έχουν κλάψει τα λεφτά τους. Θα ήθελα να το μάθω αυτό.

Κι εσύ σωστός!

Ελπίζω 2-3 να μην σε βάλουν και σενα μαζί με εμάς τους αχρείους, κτλ... (ας μην επαναλάβω όσα γράφηκαν ρητά για συγκεκριμένους) διαφημιστές-προμότορες επειδή τόλμησες να διατυπώσεις γνώμη (που παρεκκλινει από το δόγμα).

ΥΓ. Εγώ σε θεωρώ από τους πλέον αξιόπιστους με βάση τα γραπτά σου.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ωραια εγραψες...δειχνεις ατομο με βαθος γνωσης στο γραπτο!!!Τοποθετηθηκα δημοσια ...ηταν λαθος του σεβαστου συναγωνιστη jockerx.... ΔΗΜΟΣΙΑ... να γραψει καποια νικ συναγωνιστων!!!!Αλλα, οτι υπαρχουν ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ-ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΕΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ(ΑΣ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ SITE)) ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΠΑΡΟΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΠ' ΑΥΤΟΥΣ!!!
δε γινεται αυτο γιατι μας απειλουν με μηνυσεις  :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ,αν ενδιαφέρει κανέναν η γνώμη μου είμαι ΚΑΤΆ του πλαφόν στις κριτικές. Βελτίωση του φύλλου ΝΑΙ,όμως όχι περιορισμός. Εξάλλου πιστεύω ότι μεγαλύτερη διαφήμιση ή δυσφήμιση γίνεται μέσω των φόρουμ παρά μέσω των κριτικών. Τέλος,ειλικρινά θα ήθελα να μου πουν ποιοι έχουν παρασυρθεί από μένα και έχουν κλάψει τα λεφτά τους. Θα ήθελα να το μάθω αυτό.
Ενδιαφέρει η γνώμη σου εφόσον είσαι γνωστό κριτικογράφος.
Σε κατηγόρησε όμως κανένας για χάσιμο χρημάτων;
 

Επισκέπτης
δηλαδη δεν γνωριζεις καθολου τα στουντιο, δεν πηγαινεις σε αυτα εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων συμφωνα με τις κριτικες σου παντα και δεν εχεις παει σε αυτα που εχω παει εγω που σημειωτεον εχουν τελειως διαφορετικη φιλοσοφια απο τα μπουρδελα της Φυλης. Δεν εχεις περασει με αυτες τις κοπελλες και ισως απλα εχεις κανει μια τσαρκα για να σκοτωσεις την ωρα σου και αυτο νομιζεις σε τοποθετει ως κριτη των παντων? Δηλαδη τι ξερεις για αυτες και μιλας?
Υποθέσεις κάνεις.

Γιατι θεωρεις οτι ειναι ψεμματα αυτα που εχω γραψει? Εχω ξαναπει οτι για να εχει αποψη καποιος για μια κριτικη και το τι γραφεται εκει μεσα, πρεπει να ξερει την περιπτωση αλλιως να μην μιλαει.
Ποιος σου καταλόγισε ψεύδος;
Διαφήμιση  καταλόγισα.

Βαρβάρα

Λίντα

Αλίνα


Ευχαριστάκιας, καλημεράκιας, καληνυχτάκιας....

Καλά κάνεις.Αυτός είναι ο σκοπός του ιστότοπου : ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εκανα σημερα μερικες σκεψεις που θα σας παραθεσω

λετε μερικοι ...προς τι οι περιορισμοι;πληρης ελευθερια...συμφωνω ας πουμε....βεβαια η υπερτατη αρετη του ανθρωπου ειναι η αυτοπειθαρχια και η αυτοσυγκρατηση και η αυτοκυριαρχια, η αυτοκριτικη  ακομα λοιπον και ο αυτοπεριορισμος που ολα μαζι οδηγουν στην αξιοπρεπεια και στην απολυτη ελευθερια εν τελει το ατομο

και εξηγουμαι...μενω ως γνωστον επαρχια....εστω υποθετικα οτι την εχω καταβρει με ενα στανταρακι μου και καθε δυο βδομαδες τσουπ παω και της ριχνω εναν πουτσο.....μεσα στο ετος θα γραψω για αυτην 26 κριτικες λοιπον ;;; :think:θεωρητικα μπορω.....και κανενας κανονας δεν μου το απαγορευει(ακομα.....)

τι θα εχω κερδισει;να ικανοποιησω μια ματαιοδοξια μου ανεβαζοντας το ποστ καουντερ των κριτικων μου.....;
και τι θα εχω καταφερει;εσεις που θα βλεπατε 26 κριτικες μου για μια μαρια λχ τι θα λεγατε;ευθεως ας απαντησουν ολοι.....το λιγοτερο θα με χαρακτηριζατε αγαπουλη και γραφικο....και ειδικα αν σε ολες ελεγα πολυ καλη πιπα,τσιμπουκακι πισωκολλητο ,ελευθερα πιασιματα σαν το τροπαριο των τσατσαδων και δεν εγραφα τιποτα το καινουριο.....
τι θα ειχα προσφερει στην τελικη στην ενημερωση του μεσου συναγωνιστη γραφοντας και αναμασωντας τα ιδια;τιποτα ειναι η απαντηση
αλλο να πεις οτι γραφω γιατι η ταδε που δεν εδινε κουλουρι μου εδωσε ή η δεινα που δεν εκανε γυμνο τωρα κανει και πολυ καλο,συμφωνω γραψτο.....
δεν θελω καν να μπω στην πονηρη λογικη του προμοτορα και διαφημιστη....που και αυτο θα επαιζε ως σεναριο....

εκεινο που θελω να πω ειναι οτι και γω και υποθετω και αλλοι εχουμε αυτο-περιοριστει πολλες φορες για να αποφυγουμε να γινουμε οχι αναγνωρισιμοι αλλα γελοιοι και γραφικοι και να γελαει ο κοσμος μαζι μας....
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
εκανα σημερα μερικες σκεψεις που θα σας παραθεσω

λετε μερικοι ...προς τι οι περιορισμοι;πληρης ελευθερια...συμφωνω ας πουμε....βεβαια η υπερτατη αρετη του ανθρωπου ειναι η αυτοπειθαρχια και η αυτοσυγκρατηση και η αυτοκυριαρχια, η αυτοκριτικη  ακομα λοιπον και ο αυτοπεριορισμος που ολα μαζι οδηγουν στην αξιοπρεπεια και στην απολυτη ελευθερια εν τελει το ατομο

και εξηγουμαι...μενω ως γνωστον επαρχια....εστω υποθετικα οτι την εχω καταβρει με ενα στανταρακι μου και καθε δυο βδομαδες τσουπ παω και της ριχνω εναν πουτσο.....μεσα στο ετος θα γραψω για αυτην 26 κριτικες λοιπον ;;; :think:θεωρητικα μπορω.....και κανενας κανονας δεν μου το απαγορευει(ακομα.....)

τι θα εχω κερδισει;να ικανοποιησω μια ματαιοδοξια μου ανεβαζοντας το ποστ καουντερ των κριτικων μου.....;
και τι θα εχω καταφερει;εσεις που θα βλεπατε 26 κριτικες μου για μια μαρια λχ τι θα λεγατε;ευθεως ας απαντησουν ολοι.....το λιγοτερο θα με χαρακτηριζατε αγαπουλη και γραφικο....και ειδικα αν σε ολες ελεγα πολυ καλη πιπα,τσιμπουκακι πισωκολλητο ,ελευθερα πιασιματα σαν το τροπαριο των τσατσαδων και δεν εγραφα τιποτα το καινουριο.....
τι θα ειχα προσφερει στην τελικη στην ενημερωση του μεσου συναγωνιστη γραφοντας και αναμασωντας τα ιδια;τιποτα ειναι η απαντηση
αλλο να πεις οτι γραφω γιατι η ταδε που δεν εδινε κουλουρι μου εδωσε ή η δεινα που δεν εκανε γυμνο τωρα κανει και πολυ καλο,συμφωνω γραψτο.....
δεν θελω καν να μπω στην πονηρη λογικη του προμοτορα και διαφημιστη....που και αυτο θα επαιζε ως σεναριο....

εκεινο που θελω να πω ειναι οτι και γω και υποθετω και αλλοι εχουμε αυτο-περιοριστει πολλες φορες για να αποφυγουμε να γινουμε οχι αναγνωρισιμοι αλλα γελοιοι και γραφικοι και να γελαει ο κοσμος μαζι μας....

Εάν αντί για 26 φορές γραψεις 3 ή 5? είναι πρόβλημα? Εάν το όριο είναι 2 θα πρέπει να κοπούν. Αλλά όπως λες και εσύ σημασία έχει η ποιότητα της κριτικής. Τότε εάν έχεις κατι καλό να πεις γιατί να σταματήσεις στις 2? Και βέβαια εάν θεμελιώνεις πάνω στα επιχειρήματα σου μπορεί ακόμη και οι 2 να είναι πολλές.

Από την άλλη πολλά αυτονόητα καλό είναι να επιβεβαιώνονται ή να κατακρίνεται η απουσία τους (π.χ. απροθυμία στις πολλές στάσεις, στο από πάνω κτλ.)

ΥΓ. Δεν ξέρω εάν αυτή (ή αυτές) είναι η υπέρτατη αρετή.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τεσπα δεν ειναι θεμα για μενα.....ας μπει το οριο στις τρεις ή τεσσερις....μια για καθε εποχη.... :grin:

αλλα εγω εξηγησα και σε προηγουμενο ποστ οτι σε εναν πορνοπαραδεισο οπως ειναι η αθηνα σε σχεση με την ερημο σαχαρα της επαρχιας και τον λαχανοκηπο της θεσσαλονικης απορω πως προλαβαινει καποιος σε εναν χρονο να παει τεσσερις και πεντε φορες με την ιδια....και αν παει επειδη την γουσταρει και περναν καλα και μπραβο εμας τους υπολοιπους γιατι πρεπει να μας δωσει αναφορα σε καθε του επισκεψη;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τεσπα δεν ειναι θεμα για μενα.....ας μπει το οριο στις τρεις ή τεσσερις....μια για καθε εποχη.... :grin:

αλλα εγω εξηγησα και σε προηγουμενο ποστ οτι σε εναν πορνοπαραδεισο οπως ειναι η αθηνα σε σχεση με την ερημο σαχαρα της επαρχιας και τον λαχανοκηπο της θεσσαλονικης απορω πως προλαβαινει καποιος σε εναν χρονο να παει τεσσερις και πεντε φορες με την ιδια....και αν παει επειδη την γουσταρει και περναν καλα και μπραβο εμας τους υπολοιπους γιατι πρεπει να μας δωσει αναφορα σε καθε του επισκεψη;
εγω μεσα σε μια βδομαδα πηγα 5 φορες στην ιδια  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω μεσα σε μια βδομαδα πηγα 5 φορες στην ιδια  :grin:
και πολυ καλα εκανες φιλε αμα περνας καλα.....αμα ομως σε μια βδομαδα δω στο πρωτοσελιδο πεντε ιδιες κριτικες σου εγω που ειμαι και φιλος σου και ξερω οτι δεν εισαι προμοτορας ξερεις τι θα πω;ρε τον μλκ....τι παριστανει τωρα ; :jerking: θεωρητικα μπορεις να το κανεις αλλα δεν το κανεις και αυτοπεριοριζεσαι.....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ποιος σου καταλόγισε ψεύδος;
Διαφήμιση  καταλόγισα.

Ευχαριστάκιας, καλημεράκιας, καληνυχτάκιας....

Καλά κάνεις.Αυτός είναι ο σκοπός του ιστότοπου : ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Οπως ακριβως το περιμενα! Μηδεν επιχειρηματα, μονο πομπωδεις παραθεσεις με τα link των κριτικων μου ετσι για να γινεται νταβαντουρι και να ριχνουμε σταχτη στα ματια. Εχεις αναρωτηθει ποτε οτι μια κριτικη δεν χρειαζεται να εμπεριεχει απαραιτητως βρισιδια οπως π.χ. η κριτικη σου για τη Νταρια στο Δροσοπουλου... (Σκατοκαργιολα) κτλ. Αληθεια... ο κανονας που λεει σεβασμο στις κοπελλες και στη δουλεια τους εφαρμοζεται? Και με ποιο δικαιωμα ΕΣΥ υβριζεις εναν αλλον ανθρωπο με τα χειροτερα λογια μονο και μονο επειδη τυγχανει να ειναι ιεροδουλη? Εσυ καθε φορα που γραφεις κριτικη φαινεσαι να περνας ενα δραμα. Ολοι πανε να σε κοροιδεψουνε, οι τσατσαδες στεκονται πισω απο την πορτα και οι κοπελλες μονιμως σφιγγουνε το αιδιο τους για να μην μπορεσεις να τις πηδηξεις! Ελεος πια! Σε σενα συμβαινουν ολα? Για να εισαι εγκυρος συναγωνιστης πρεπει παντα να διαλεγεις τις πιο μαπα ιεροδουλες? Δηλαδη αποκλειεται να εισαι νορμαλ ανθρωπος και να περασεις καλα μια φορα χωρις να σου την πεσουνε? Εγω συνηθιζω στα πλαισια του σεβασμου στην δουλεια των κοριτσιων να ευχαριστω οποια με εκανε να περασω καλα σε αντιθεση με σενα που ξερεις μονο να τις βριζεις. Αλλωστε και μονο με τις περιγραφες που κανεις απο τις κριτικες σου (δεν κανω υποθεσεις) δεν δινεις την ευκαιρια στις κοπελλες να δειξουν ενα καλο εαυτο προς εσενα. Περιγραφη χωρου χαλια, η μια σου ξινιζει, η αλλη σου βρωμαει. Και σου ειπα και πριν οτι αλλο τα στουντιο και αλλο τα μπουρδελα. Οτι ειναι μαξιμουμ σε υπηρεσιες για τα μπουρδελα ειναι το μινιμουμ για τα στουντιο στη συντριπτικη πλειοψηφια τους. Αυτο δεν εννοεις να το καταλαβεις και προσπαθεις να συγκρινεις δυο σχεδον ανομοια πραγματα. Τελος, η διαφημιση εμπεριεχει ψευδος αν οχι ωραιοποιηση των πραγματων πραγμα που δεν μπορεις να καταλογισεις γιατι δεν εχεις αποψη αφου δεν εχεις περασει στο δωματιο. Για καποιες κοπελλες που θεωρω τοπ μπορει να εχω γραψει καποιες κριτικες που ομως δεν εχουν ξεφυγει στον αριθμο. Δεν γραφω τοσο συχνα οποτε δεν μπορει να θεωρηθει οτι γινεται επι τουτου. Αν καθιερωθει παντως και μονο μια κριτικη για παντα για την καθε κοπελλα δεν θα ειχα προβλημα να το εφαρμοσω. Αντε να δουμε τι αλλο θα μου καταλογισεις...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
και πολυ καλα εκανες φιλε αμα περνας καλα.....αμα ομως σε μια βδομαδα δω στο πρωτοσελιδο πεντε ιδιες κριτικες σου εγω που ειμαι και φιλος σου και ξερω οτι δεν εισαι προμοτορας ξερεις τι θα πω;ρε τον μλκ....τι παριστανει τωρα ; :jerking: θεωρητικα μπορεις να το κανεις αλλα δεν το κανεις και αυτοπεριοριζεσαι.....
κι ομως το σκεφτομουν να γραψω και δευτερη με τιτλο "οταν γαμας μια πουτανα για τους λαθος λογους..."...
και να γραψω καποιες σκεψεις...

κι εχουμε 15 γεναρη,αποκλειεται να μου ρθει μες στο χρονο να ξαναγραψω για την ιδια,αν συνεχισω μαλιστα να τη γαμαω τοσο συχνα?

θα μου πεις η κριτικη δεν ειναι για να γραφω την αγαπουλιαση μου και τις φιλοσοφιες μου...

στ αρχιδια μου. :)εγω γραφω αυτα που θελω...με ενδιαφερει πολυ να βοηθαω με τις κριτικες μου,αλλα απο κει και περα γραφω οτι γουσταρω και κανω την πλακα μου και καθε κριτικη μου τη βλεπω ως εργο τεχνης...

αν αυριο μεθαυριο μου κοψει αυτη την πλακα ενας περιορισμος,μπορει και να σταματησω να γραφω...

 

Επισκέπτης
αν αυριο μεθαυριο μου κοψει αυτη την πλακα ενας περιορισμος,μπορει και να σταματησω να γραφω...
Γιατί να στην κόψει ρε lust; Μια χαρά μπορείς να τη γράψεις στα σχόλια κάτω από τις προηγούμενες κριτικές σου, ή στο σχολιασμό κριτικών ή ακόμη και στην ημερήσια ενημέρωση.
Γιατί όλοι μιλάτε για κόψιμο και λογοκρισία όταν οτιδήποτε γράφεται θα αναρτάται τελικά, απλά δεν θα είναι στην πρώτη σελίδα;
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Καλό θα ήταν να υπάρχει υποχρεωτική αναφορά σε κάποιες πληροφορίες με τη μορφή ερωτηματολογίου όπως οι υπηρεσίες, η  διάρκεια  της συνεύρεσης, ο χώρος, κ.λπ., και ένα πεδίο με το αντίτιμο, για να παίρνουμε μια γρήγορη εικόνα σχετικά με το τι και πόσο, όχι πως θα τα πάρουμε τοις μετρητοίς.
Να ακολουθεί το κείμενο όπου ο καθένας ας γράφει ο,τι θέλει, και ο αναγνώστης ας κρίνει. Όσα μέτρα και περιορισμοί να ληφθούν πάντα θα υπάρχουν μούφες.
Ο μόνος τρόπος να τις αντιμετωπίσουμε είναι να μάθουμε να εμπιστευόμαστε αποκλειστικά τον εαυτό μας. Η κριτικές είναι προσωπικές εμπειρίες. Ο καθένας μας ξέρει καλύτερα από κάθε άλλον ποια γυναίκα του αρέσει, και είναι ο ίδιος υπεύθυνος για τις επιλογές του.
Την ακατάσχετη πουτανολογία που επιδίδονται μερικοί εδώ μέσα δεν καταλαβαίνω,ίσως να είμαι παράξενος  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλό θα ήταν να υπάρχει υποχρεωτική αναφορά σε κάποιες πληροφορίες με τη μορφή ερωτηματολογίου όπως οι υπηρεσίες, η  διάρκεια  της συνεύρεσης, ο χώρος, κ.λπ., και ένα πεδίο με το αντίτιμο, για να παίρνουμε μια γρήγορη εικόνα σχετικά με το τι και πόσο, όχι πως θα τα πάρουμε τοις μετρητοίς.
πες τα ρε παιχτη
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676

Και κάτι άλλο, πρέπει να ψηφίζουν μόνο μέλη και αν δυνατό ονομαστικά. Τώρα είναι εφικτό να ψηφίσει κάποιος πολλές φορές την ίδια κριτική, ακόμα και από λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom