Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
           
Προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ σε ό,τι αφορά τις κριτικές. Γι' αυτό βρίσκεται μέσα σε παρένθεση.
Το νήμα ανοίχθηκε με σκοπό να μιλήσουμε για το πλαφόν και μετά για οτιδήποτε άλλο αφορά τις κριτικές.
Οτιδήποτε άσχετο με τις κριτικές στο παρόν νήμα, είναι εκτός θέματος.
Άρα επαναλαμβάνω. Αφού δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές, γιατί ενδιαφέρεσαι να γράφεις στα νήματα ΜΟΝΟ του Φυλής104 και των κριτικών;
Το κακό με σένα είναι ότι επαναλαμβάνεσαι συνεχώς,και μεταφράζεις τα λεγομενά μου κατα το δοκούν και όπως σε συμφέρει.....Σε αυτό το νήμα εκτός απο το πλαφόν των "κριτικών" και τον περιορισμό τους,ο καθένας μίλησε και εξέφρασε κάποια άποψη αλλά μίλησαν και έγραψαν και ότι άλλο θές(Διαγραφές μελών,καινούργιο έντυπο "κριτικών",αποδόθηκαν διάφοροι χαρακτηρισμοί,αρκετοί προβληματισμοί,και ένα σωρό άσχετα...)

Καλημέρα σε όλουυς.....οφείλω να ομολογήσω,ότι όλων οι απόψεις, επι του συγκεκριμένου θέματος είναι σωστές.Προσωπικά, δεν μπήκα σε αυτή την διαδικασία, και μάλλον δεν πρόκειται να το κάνω,και αυτό γιατί απλά δεν μου αρέσει ο όρος "κριτική".Ο μοναδικός που ίσως θα μπορούσε να ασκήσει κάποια αντικειμενική κριτική,είναι αυτός που έχει πηδήξει όλες τις ιερόδουλες της γής.....και απο οτι ξέρω,δεν υπάρχει κανένας.Απο εκεί και πέρα,το μόνο που γίνεται σε αυτή την διαδικασία που λίγο πολύ συμετέχετε όλοι,είναι μια περιγραφή ερωτικών περιπτύξεων,μία κατάθεση προσωπικών εμπειρειών,και ίσως μία ενημέρωση για τίς υπηρεσίες που παρέχει η εκάστοτε ιερόδουλος που συνευρεθήκατε.Στον χώρο αυτό το μόνο που μετράει, είναι προτίστως το χρήμα,έπειτα η καύλα και καθόλου "κριτική".Η μοναδική σχέση που αναπτύσεται,ανάμεσα σε έμας και τις ιερόδουλες,είναι καθαρά πελατιακή....είτε θετικά λόγια γράψετε είτε αρνητικά,εκείνες θα βρίσκονται πάντα σε κάποιο χώρο εργασίας,με απώτερο σκοπό το οικονομικό όφελος... νομίζεται θα πάψουν να πηγαίνουν πελάτες? Αν τώρα τηρούν, τις προβλεπόμενες υπηρεσίες,που προσφέρουν αυτό έγκειται στον επαγγελματισμό τους,αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε,οτι και αυτές έχουν προσωπική ζωή και προβλήματα,οπότε οι υπηρεσίες αλλάζουν απο στιγμή σε στιγμή, και απο άτομο  σε άτομο,για αυτό το λόγο δεν υπάρχει τίποτα στάνταρ.
Η μόνη αντικειμενική "κριτική" που μπορούμε να ασκήσουμε είναι σε ότι αφορά,τον περιβάλοντα χώρο της εκάστοτε συνευρεσης.(κρεβάτια αν τρίζουν,αν είναι δυνατά μουσική,έλειψη πετσέτας,κρεμοσάπουνο,ντουζιέρες,χυμένα σεντόνια κτλ).Τώρα σε ότι αφόρα τη διαφήμιση και το αν κάποιος εκμεταλεύται, τη συγκεκριμένη διαδικασία,έχω αναφερθεί ότι καλό είναι πρίν να λέμε οτιδήποτε, να έχουμε αποδεικτικά στοιχεία και όχι συμπεράσματα και αφορισμούς,γιατί με μόνο λόγια ο καθένας μπορεί να το κάνει,αλλά η θεωρία απο την πράξη διαφέρει...ίσως αν θέλετε το μόνο που μπορεί να αλάξει σε αυτή την  διαδικασία,είναι να σταματήσει η βαθμολόγηση,σε κάθε αναφορά μιας συνευρεσης,εκατέρωθεν όμως και για την ιερόδουλο αλλά και σε εσάς, και να πέσουν μερικά "αστέρια",χωρίς αυτό να σημαίνει, οτι ο καθένας απο εσάς θα πάψει να γράφει τις προσωπικές εμπειρίες του.Η σωστή κρίση είναι προϊόν εμπειρίας και η εμπειρία είναι προϊόν λανθασμένης κρίσης.


Υ.Γ.Χάρισε σε κάθε άνθρωπο το αυτί σου, αλλά σε λίγους τη φωνή σου. Πάρε από τον καθένα την άποψή του, αλλά φύλαξε τη δική σου κρίση.            


Σε ρωτώ λοιπόν το παραπάνω κείμενο είναι ένας προβληματισμός και μία άποψη που εμπεριέχει και πρόταση πρός τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ????
Εκτός αν σε πειράζει να γράφω εγώ,και είμαι στην διαθεσή σου να μου καθορίσεις ΕΣΥ σε ποιό νήμα να γράφω,τι να γράφω, και πως να το γράφω....μονο αυτό δεν έχεις κάνει ακόμα!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παραμένω στη διαθεσή σου.....


Υ.Γ.   ΓΡΑΦΩΕπειδή φαντάζομαι....
                  Επειδή χτές....
                  Επειδή σήμερα...
                  Επειδή δέν ξέρω....
                  Επειδή η νύχτα....
                  Επειδή ο έρωτας....

 
 

Επισκέπτης
           Το κακό με σένα είναι ότι επαναλαμβάνεσαι συνεχώς,και μεταφράζεις τα λεγομενά μου κατα το δοκούν και όπως σε συμφέρει.....Σε αυτό το νήμα εκτός απο το πλαφόν των "κριτικών" και τον περιορισμό τους,ο καθένας μίλησε και εξέφρασε κάποια άποψη αλλά μίλησαν και έγραψαν και ότι άλλο θές(Διαγραφές μελών,καινούργιο έντυπο "κριτικών",αποδόθηκαν διάφοροι χαρακτηρισμοί,αρκετοί προβληματισμοί,και ένα σωρό άσχετα...)
Ώπα, ώπα! Δεν μετέφρασα κανένα λεγόμενό σου. Αυτούσια παράθεση του αμέσως προηγούμενου post σου έκανα στο οποίο εκφράζεις με σαφήνεια τη γνώμη σου περί του ότι δεν σ' ενδιαφέρουν οι κριτικές.
Πάει αυτό! Να μην λέμε κι ό,τι θέλουμε!
Επίσης, οποιαδήποτε άλλη άποψη εκφράστηκε έχει να κάνει με τις κριτικές. Ειδάλλως είναι εκτός θέματος εντελώς! Το έντυπο έχει να κάνει με τις κριτικές, οι απόψεις και οι προβληματισμοί το ίδιο. Ακόμα και οι διαγραφές μελών με τις κριτικές έχουν να κάνουν.
Τίποτα δεν είναι άσχετο. Τα μόνα άσχετα είναι κάποιο spam που κάνουν κάποιοι συγκεκριμένοι χρήστες εδώ μέσα και οι διαφημίσεις του 104 που μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο νήμα.
Οπότε! Για άλλη μια φορά! Έχεις δηλώσει ότι δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές. Εφόσον δεν σ' ενδιαφέρουν γιατί μπαίνεις στον κόπο να γράφεις σε ένα νήμα σαν αυτό; Ειδικά όταν το μόνο νήμα στο οποίο γράφεις τόσον καιρό είναι του Φ104. Αυτός είναι ο προβληματισμός μου.
Τίποτα δεν σου απαγόρεψα, αλλά έχεις συνήθεια να μου βάζεις λόγια στο στόμα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε...

κατεβατα ρε μαγκε΅?  :helpplea:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Μιλάμε για διαφημιστές, προμότορες & Σια οι οποίοι συνεχίζουν να διαφημίζουν τις κολλητές τους και αυτό ενοχλεί όταν μπαίνουν σε όλα τα topics και μας μπερδεύουν. Τι θα πει μη διαβάζεις τις κριτικές; Αν ο καθένας αρχίσει και γράφει ότι γουστάρει και όπως γουστάρει χωρίς αντικειμενικότητα για να ικανοποιήση το γούστο ας φτιάξει τότε δικιά του ιστοσελίδα να τα μοστράρει εκεί.   

Όταν βλέπεις ότι ο άλλος στα ζαλίζει ακόμη και από τις πρωτες λέξεις σταματάς να διαβάζεις τόσο απλό (αυτό που έγραψα). Σού το εξηγώ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Από μια γρήγορη ανάγνωση των κριτικών που υπάρχουν ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ στην πρώτη σελίδα οι εξής:

agriosmpixtis
maniouel
StrangeKindOfHuman
therion1985
ΤΑΝ
ziggolo24
LiveToFuck
Mr Spock
Erikk

και ίσως μου ξεφεύγει κανένας, είναι ολοκαίνουριοι στον χώρο των κριτικών κι ας είναι κάποιοι παλιά μέλη στο forum.
Και γενικά τις προηγούμενες μέρες μπήκαν αρκετοί νέοι κι έγραψαν πάσης φύσεως κριτικές.
Γι' αυτό και υπάρχει υπερπληθώρα κριτικών τις τελευταίες μέρες. Λόγω των νέων.
Ενώ πριν που έγραφαν οι ίδιοι και οι ίδιοι έβλεπες την κριτική σου τρεις μέρες στην πρώτη σελίδα επειδή δεν προστίθονταν πολλές ανά ημέρα.
Και πρόσεξε, μιλάμε ότι διανύουμε τις πρώτες βδομάδες μετά τις γιορτές που ο κόσμος έχει ακόμα λιγότερα φράγκα για πορνεία ;)
Πιστεύω ότι σ' όλο αυτό έχει συντελέσει και το ότι ο κόσμος βλέπει πως το θέμα των κριτικών και η εξυγίανσή τους συζητιέται πολύ τις τελευταίες μέρες και έτσι εμπιστεύεται πιο εύυκολα τον θεσμό σε σχέση με πριν.

Χαίρομαι ειλικρινά που υπαρχουν νέοι συγγραφείς.
 

Επισκέπτης
Τίποτα δεν σου απαγόρεψα, αλλά έχεις συνήθεια να μου βάζεις λόγια στο στόμα.

Πρόκειται για την λεγόμενη στρεψοδικία.Οταν κάποιος για δικούς του λόγους επιθυμεί την ανάσχεση και εκτροπή τής ροής μιάς συζήτησης, παρεμβάλλεται με απαντήσεις ή παρατηρήσεις σε θέματα άσχετα.
Αρκετά διαδεδομένη μέθοδος αλλά εύκολα αναγνωρίσιμη.



 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Συγκεντρωτική κριτική για Ρωξάνα=Ολίβια=Ντανιέλα     (Που'σαι lex80  :sunglasses:....)


Αν όχι, διέγραψε τους  ...  lex80, ...

Για το πρώτο θύμισέ μου σε τι αναφέρεσε.
Η ρωξάνα που δούλευε στο φυλής 86 πάνω (εαν θυμάμαι καλά) ειναι η ντανιελα;
Δεν εχω παρακολουθήσει το νήμα απο την αρχή, για να γνωρίζω περι τινος πρόκειτε!

Οσο για το δευτερο, δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσε!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Επίσης, οποιαδήποτε άλλη άποψη εκφράστηκε έχει να κάνει με τις κριτικές. Ειδάλλως είναι εκτός θέματος εντελώς! Το έντυπο έχει να κάνει με τις κριτικές, οι απόψεις και οι προβληματισμοί το ίδιο. Ακόμα και οι διαγραφές μελών με τις κριτικές έχουν να κάνουν.
Τίποτα δεν είναι άσχετο. Τα μόνα άσχετα είναι κάποιο spam που κάνουν κάποιοι συγκεκριμένοι χρήστες εδώ μέσα και οι διαφημίσεις του 104 που μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο νήμα.
Οπότε! Για άλλη μια φορά! Έχεις δηλώσει ότι δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές. Εφόσον δεν σ' ενδιαφέρουν γιατί μπαίνεις στον κόπο να γράφεις σε ένα νήμα σαν αυτό; Ειδικά όταν το μόνο νήμα στο οποίο γράφεις τόσον καιρό είναι του Φ104. Αυτός είναι ο προβληματισμός μου.
Τίποτα δεν σου απαγόρεψα, αλλά έχεις συνήθεια να μου βάζεις λόγια στο στόμα.

Το θεωρώ αστείο - ή την απόλυτη υποκρισία μάλλον - να κόπτεσαι για το σπαμάρισμα σαυτο το thread , ενω σε όλα τα υπόλοιπα γίνεται της μουρλής απο το σπαμ.

Εκτός αν αυτό ειναι το σοβαρο thread και όλα τα άλλα τα ασόβαρα.
Εγω νομίζω πως ο καθένας μπορεί να σπαμάρει οτι βλακεία του κατεβει στο κεφάλι και εδω! Εκτός αν σε νοιαζει η αξιοπιστία και η σοβαροτητα του σαιτ μόνο σε όσα thread εχεις την ευκαιρία να μανουριάζεις με τα στουντιο.
Εγώ μπορεί να θέλω να ανεβάσω φωτο της Αντζελας ας πουμε, ή της Ρωξάνης απο το sweet angels, ή της γυναικάρας που λέγεται Ιρα Τατάρα, ή της Σόνιας και όποιας άλλης γουστάρω.
Και αν μου πει κανεις οτι σπαμάρω, να πάτε να δείτε τι γίνεται σε όλα τα thread αυτη τη στιγμη...

Δεύτερον! Ο καθένας μπορεί να ενδιαφέρεται για ότι θέλει!Και άλλοι, φίλοι σου, δεν γράφουν κριτικές αλλά έχουν σθεναρή άποψη για τις κριτικές. Γιατι δεν απευθυνεις δημόσια την απορία σου και σε αυτούς?

Τα γράφω αυτά με αφορμή, το ότι σε ένα thread αυτη τη στιγμη γίνεται της μουρλης στα βρισιδια και στα σπαμαρίσματα, απέναντι σε ένα άτομο που απλά εκφέρει κάποιες απόψεις, σε ένα thread που δεν πειράζει κανέναν!

Αν κόπτεστε για την αξιοπιστία και την εικόνα του σαιτ, και σας πειράζουν οι κριτικές, να σας πειράξουν και πολλά άλλα πράγματα που κάνουν το σαιτ μπουρδελο (κανονικό).
Και όχι απλά τη δικαιολογία "θα τα δούμε εν καιρω και αυτα"...

Και δε με αηδιάζουν τόσο οι υβριστές, όσο οι δηθεν υπερασπιστές του σαιτ, που τους καλυπτουν.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.067
Κριτικές
31
Like
12.705
Πόντοι
5.097
εγω σπαμαρω σε συγκεκριμενο θρεντ :sunglasses:και ειμαι νομιμοτατος :sunglasses:
στους αλλους σπαμερ μπανακι με τη μια :birdman:
ρε σαρουλη φτιαξε ψηφοφορια για τον σπαμερ του σαιτ που θα παει θα παρω πρωτια :grin:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ώπα, ώπα! Δεν μετέφρασα κανένα λεγόμενό σου. Αυτούσια παράθεση του αμέσως προηγούμενου post σου έκανα στο οποίο εκφράζεις με σαφήνεια τη γνώμη σου περί του ότι δεν σ' ενδιαφέρουν οι κριτικές.
Πάει αυτό! Να μην λέμε κι ό,τι θέλουμε!
Επίσης, οποιαδήποτε άλλη άποψη εκφράστηκε έχει να κάνει με τις κριτικές. Ειδάλλως είναι εκτός θέματος εντελώς! Το έντυπο έχει να κάνει με τις κριτικές, οι απόψεις και οι προβληματισμοί το ίδιο. Ακόμα και οι διαγραφές μελών με τις κριτικές έχουν να κάνουν.
Τίποτα δεν είναι άσχετο. Τα μόνα άσχετα είναι κάποιο spam που κάνουν κάποιοι συγκεκριμένοι χρήστες εδώ μέσα και οι διαφημίσεις του 104 που μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο νήμα.
Οπότε! Για άλλη μια φορά! Έχεις δηλώσει ότι δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές. Εφόσον δεν σ' ενδιαφέρουν γιατί μπαίνεις στον κόπο να γράφεις σε ένα νήμα σαν αυτό; Ειδικά όταν το μόνο νήμα στο οποίο γράφεις τόσον καιρό είναι του Φ104. Αυτός είναι ο προβληματισμός μου.
Τίποτα δεν σου απαγόρεψα, αλλά έχεις συνήθεια να μου βάζεις λόγια στο στόμα.
Προφανέστατα πάλι δεν απάντησες στο ερώτημα μου....η συνυθησμένη τακτική.Απάντησε μου αν έχεις διαβάσει όλο το κείμενο και όχι επιλεκτικά.Το δε προηγούμενο postarisma μου αν δε το κατάλαβες ήταν ένα μέρος,από όλο το κειμενό μου,για να σου δώσω την απάντηση στο ερώτημα που μου έθεσες γιατί δεν έχω γράψει ούτε μία κριτική....Οτι αναφέρεις εσύ είναι άποψη και προβληματισμός,ενώ τών άλλων οι απόψεις και οι προβλαματισμοί είναι εκτός θέματος....Και το καθάρισμα των "βόθρων" είναι και αυτός ένας προβληματισμός των "κριτικών"και ίσως η ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ.....ΡΩΤΩ ξανά, το κείμενο που έγραψα είναι προβληματισμός και άποψη περί "ΚΡΙΤΙΚΩΝ" που εμπεριέχει και πρόταση πρός τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ??? Αυτή τη φορά θα σε παρακαλέσω αφού διαβάσεις προσεκτικά, απάντησε με ένα ΝΑΙ η ΟΧΙ.
Επίσης και εσύ γράφεις στο Φ104,αλλά εγώ δεν προβληματίστικα,και σε όποιο άλλο νήμα γράφεις....Δηλαδή το που θα γράψουμε και το τι θα γράψουμε το καθορίζεις ΕΣΥ!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
εγω σπαμαρω σε συγκεκριμενο θρεντ :sunglasses:και ειμαι νομιμοτατος :sunglasses:
στους αλλους σπαμερ μπανακι με τη μια :birdman:
ρε σαρουλη φτιαξε ψηφοφορια για τον σπαμερ του σαιτ που θα παει θα παρω πρωτια :grin:

Και μόνο οτι ζητάς ψηφοφορία εδω μέσα, σπαμάρεις και θα έπρεπε να μπαναριστείς ιερόσυλε!
Είναι σαν να ξύνεις ταρχιδια σου μπροστά στην κιβωτό της Διαθήκης!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.067
Κριτικές
31
Like
12.705
Πόντοι
5.097
Και μόνο οτι ζητάς ψηφοφορία εδω μέσα, σπαμάρεις και θα έπρεπε να μπαναριστείς ιερόσυλε!
Είναι σαν να ξύνεις ταρχιδια σου μπροστά στην κιβωτό της Διαθήκης!
δε βλεπω σε τιποτα απο τα δυο τι ειναι το κακο :birdman:
 

Επισκέπτης
          1) Ο μοναδικός που ίσως θα μπορούσε να ασκήσει κάποια αντικειμενική κριτική,είναι αυτός που έχει πηδήξει όλες τις ιερόδουλες της γής.....και απο οτι ξέρω,δεν υπάρχει κανένας.

2)Η μόνη αντικειμενική "κριτική" που μπορούμε να ασκήσουμε είναι σε ότι αφορά,τον περιβάλοντα χώρο της εκάστοτε συνευρεσης.(κρεβάτια αν τρίζουν,αν είναι δυνατά μουσική,έλειψη πετσέτας,κρεμοσάπουνο,ντουζιέρες,χυμένα σεντόνια κτλ)..
 
Σύμφωνα με αυτά που γράφεις στο (1), δε θα έπρεπε για να μπορούμε να ασκήσουμε αντικειμενική κριτική για τα όσα γράφεις στο (2), να έχουμε αντίστοιχα:
-ξαπλώσει σ'όλα τα τριζάτα και μη τριζάτα κρεβάτια του κόσμου;
-δει ή ξαπλώσει σ'όλα τα χυμένα σεντόνια του κόσμου;
 

Επισκέπτης
Προφανέστατα πάλι δεν απάντησες στο ερώτημα μου....η συνυθησμένη τακτική.Απάντησε μου αν έχεις διαβάσει όλο το κείμενο και όχι επιλεκτικά.Το δε προηγούμενο postarisma μου αν δε το κατάλαβες ήταν ένα μέρος,από όλο το κειμενό μου,για να σου δώσω την απάντηση στο ερώτημα που μου έθεσες γιατί δεν έχω γράψει ούτε μία κριτική....Οτι αναφέρεις εσύ είναι άποψη και προβληματισμός,ενώ τών άλλων οι απόψεις και οι προβλαματισμοί είναι εκτός θέματος....Και το καθάρισμα των "βόθρων" είναι και αυτός ένας προβληματισμός των "κριτικών"και ίσως η ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ.....ΡΩΤΩ ξανά, το κείμενο που έγραψα είναι προβληματισμός και άποψη περί "ΚΡΙΤΙΚΩΝ" που εμπεριέχει και πρόταση πρός τον ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ??? Αυτή τη φορά θα σε παρακαλέσω αφού διαβάσεις προσεκτικά, απάντησε με ένα ΝΑΙ η ΟΧΙ.
Επίσης και εσύ γράφεις στο Φ104,αλλά εγώ δεν προβληματίστικα,και σε όποιο άλλο νήμα γράφεις....Δηλαδή το που θα γράψουμε και το τι θα γράψουμε το καθορίζεις ΕΣΥ!!!!
Τώρα μιλάμε ή κλάνουμε;
ΔΕΝ σου είπα ότι σπαμάρεις. ΔΕΝ σου είπα ότι είσαι εκτός θέματος. ΔΕΝ σου υπόδειξα που να γράφεις!
Αυτά που γράφεις σεβαστά είναι.
Αυτό που ΔΙΕΡΩΤΟΜΑΙ είναι ΓΙΑΤΙ, εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές όπως ΕΣΥ δηλώνεις, γράφεις σε αυτό το νήμα που αφορά μόνο τις κριτικές. ΕΣΥ που τόσον καιρό γράφεις ΜΟΝΟ στο νήμα του 104, ξαφνικά σε βρίσκω να γράφεις σε άλλο νήμα για το οποίο δηλώνεις ότι ΔΕΝ ενδιαφέρεσαι!
Για να δούμε πάλι πόσες φορές θα απαντήσεις ότι σου καθορίζω εγώ που να γράφεις.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Τώρα μιλάμε ή κλάνουμε;
ΔΕΝ σου είπα ότι σπαμάρεις. ΔΕΝ σου είπα ότι είσαι εκτός θέματος. ΔΕΝ σου υπόδειξα που να γράφεις!
Αυτά που γράφεις σεβαστά είναι.
Αυτό που ΔΙΕΡΩΤΟΜΑΙ είναι ΓΙΑΤΙ, εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές όπως ΕΣΥ δηλώνεις, γράφεις σε αυτό το νήμα που αφορά μόνο τις κριτικές. ΕΣΥ που τόσον καιρό γράφεις ΜΟΝΟ στο νήμα του 104, ξαφνικά σε βρίσκω να γράφεις σε άλλο νήμα για το οποίο δηλώνεις ότι ΔΕΝ ενδιαφέρεσαι!
Για να δούμε πάλι πόσες φορές θα απαντήσεις ότι σου καθορίζω εγώ που να γράφεις.
γιατι καθοριζεις σους αλλους τι γραφουν ρε αλητη?  :s&m_2:

:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το θεωρώ αστείο - ή την απόλυτη υποκρισία μάλλον - να κόπτεσαι για το σπαμάρισμα σαυτο το thread , ενω σε όλα τα υπόλοιπα γίνεται της μουρλής απο το σπαμ.

Εκτός αν αυτό ειναι το σοβαρο thread και όλα τα άλλα τα ασόβαρα.
Εγω νομίζω πως ο καθένας μπορεί να σπαμάρει οτι βλακεία του κατεβει στο κεφάλι και εδω! Εκτός αν σε νοιαζει η αξιοπιστία και η σοβαροτητα του σαιτ μόνο σε όσα thread εχεις την ευκαιρία να μανουριάζεις με τα στουντιο.
Εγώ μπορεί να θέλω να ανεβάσω φωτο της Αντζελας ας πουμε, ή της Ρωξάνης απο το sweet angels, ή της γυναικάρας που λέγεται Ιρα Τατάρα, ή της Σόνιας και όποιας άλλης γουστάρω.
Και αν μου πει κανεις οτι σπαμάρω, να πάτε να δείτε τι γίνεται σε όλα τα thread αυτη τη στιγμη...
Ξεκινάς, ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, με λάθος τρόπο.
Γνωρίζω ότι είναι σύνηθες στο bou να γίνεται χαμός με το spam. Δεν δήλωσα ότι με νοιάζει στο παρόν νήμα, αλλά ότι το spam και οι διαφημίσεις είναι τα μόνα άσχετα εδώ. Απλά και ρητά.
Όλα τα υπόλοιπα είναι λόγια δικά σου.

Δεύτερον! Ο καθένας μπορεί να ενδιαφέρεται για ότι θέλει!Και άλλοι, φίλοι σου, δεν γράφουν κριτικές αλλά έχουν σθεναρή άποψη για τις κριτικές. Γιατι δεν απευθυνεις δημόσια την απορία σου και σε αυτούς?
Έχουν δηλώσει κάπου ότι ΔΕΝ ενδιαφέρονται για τις κριτικές;

Τα γράφω αυτά με αφορμή, το ότι σε ένα thread αυτη τη στιγμη γίνεται της μουρλης στα βρισιδια και στα σπαμαρίσματα, απέναντι σε ένα άτομο που απλά εκφέρει κάποιες απόψεις, σε ένα thread που δεν πειράζει κανέναν!
Τώρα μπήκα στο forum, οπότε ούτε γνωρίζω, ούτε μ' ενδιαφέρει. Αν είσαι τσαντισμένος από εκείνο το νήμα να βγάλεις τη χολή σου εκεί.

Αν κόπτεστε για την αξιοπιστία και την εικόνα του σαιτ, και σας πειράζουν οι κριτικές, να σας πειράξουν και πολλά άλλα πράγματα που κάνουν το σαιτ μπουρδελο (κανονικό).
Και όχι απλά τη δικαιολογία "θα τα δούμε εν καιρω και αυτα"...
Και ποια είναι αυτά; Τα έθεσες επί τάπητος και σου έφερε κανείς αντίρρηση;

Και δε με αηδιάζουν τόσο οι υβριστές, όσο οι δηθεν υπερασπιστές του σαιτ, που τους καλυπτουν.
Οι δήθεν υπρασπιστές του site καλύπτουν υβριστές; Και ποιοι είναι αυτοί; :think:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Μωρή τρελοκοτσιδού, πάλι εδώ είσαι; Πάγωσε το μουνί σου και παράτησες μόνη της τη Ροζαλίτσα στην πιάτσα; :fuck2: :2funny:
σκασε μωρη τσιμπουκορουφηχτρα, μολις ειδες αντρες να μιλανε σου καβλωσε η σουφρα  :zfuck:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Εσύ να σκάσεις μωρή βρωμοκώλα, που σου'χουν κάνει τον πάτο τα πάκια σαν τη σπηλιά του Νταβέλη. :fuck1:
ρε ψαξε μεσα στη σουφρα σου και εχει χασει ο αμντουλ μεσα το φιατ παντα του :2on1: αφτο δεν ειναι σουφρα, μαυρη τρυπα εχεις στον κωλο σου  :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom