Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[size=18pt]ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΝ jockerx[/size]

Στο παρόν thread έγινε η θανάτωση και ο ενταφιασμός του jockerx.
...
Καλά σε λέει ο Φαρκέλι πειραχτήρι...είσαι εσύ ένας   :2funny:



Όποιος διάβαζε κριτικές και την ημερήσια ενημέρωση, ξέρει ποιος είναι ο jockerx και ποια ήταν η προσφορά του στο site. Αυτό έχει σημασία  ;)
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Αυτοί που διαγράφονται εμφανίζονται σαν επισκέπτες;
 

fackiris

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
[size=18pt]ΜΝΗΜΟΣΥΝΟΝ jockerx[/size]

Στο παρόν thread έγινε η θανάτωση και ο ενταφιασμός του jockerx.

Συνήθως η μνήμη των ανθρώπων συγκρατεί τις καλές στιγμές και σβήνει τις κακές.

Εν είδει μνημοσύνου καλών στιγμών του jockerx λοιπόν, αναφέρω τα μόνα δυο πράγματα που θυμάμαι ότι άφησε πριν χαθεί εκεί από όπου προήλθε. Στο πουθενά.

Θεωρώ ότι η παρακαταθήκη που άφησε, είναι το πόνημα για το πως πρέπει να φοράς την περικαυλίδα.
Μοναδικά, λεπτομερέστατη και παραστατικότατη διατριβή, που πρέπει να μεταφραστεί και να μπει στα σχολικά βιβλία σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης όλης της Υφηλίου.

Το άλλο που με είχε εντυπωσιάσει, είναι όταν με αιφνιδίασε και με αποκάλυψε λέγοντας για εμένα ότι δεν έχει σημασία με ποιές γυναίκες κάνω σεξ, γιατί συνουσιάζομαι μέσω του νου.
Εϊχε πει ότι είναι αδιάφορο αν η γυναίκα είναι χοντρή ή λεπτή, νέα ή γριά, κτλ, καθότι είναι άλλα τα ερεθίσματα που με απογειώνουν ή με γκρεμίζουν...  

Τέλος πάντων, συγχωρεμένος...

Ας είναι ελαφρά τα GBytes που τον σκεπάζουν...
Τώρα καταλαβα γιατί είναι κλειστά τα καταστήματα....Πήγαν όλες οι κυρίες στην κηδεία...
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
ειμαι καιρο στο σαιτ. τωρα αποφασισα να βαλω καποιες κριτικες για καποιεσ κοπελες. πως τη γραφουμε ρε παιδια? που παμε? εχω μπερδευτει

ευχαριστω
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ως φόρο τιμής σε ένα μέλος που πρόσφερε πολλά στην παρέα μας και διαγράφτηκε άδικα, θεωρώ ότι δικαιούται να απαντήσει στις κατηγορίες που δεν είχε την ευκαιρία καθώς ακολούθησαν τη διαγραφή του.
Κρίνω λοιπόν καθήκον μου να παραθέσω την - δια χειρός του - απάντηση.


[size=16pt]ΑΠΑΝΤΗΣΗ jockerx[/size]

"Η τήρηση της δεοντολογίας υπαγορεύει να δημοσιευθεί και η δική μου απάντηση σε κάποια πράγματα που γράφτηκαν μετά την διαγραφή μου.Ποια ψέματα έλεγε ο jockerx;
Οτι γράφονται κατά παραγγελία κριτικές;
Οτι o CHEYENE και ο  pitsirikos1 είναι διαφημιστές κριτικογράφοι;
Οτι ιδιοκτήτες στούντιο, νταβατζογκόμενοι και εκπρόσωποι στούντιο έχουν nickname με τα οποία παριστάνουν τους συναγωνιστές;
Οτι υπάρχουν αμοιβόμενοι "συναγωνιστές";
Οτι γίνεται "ο κλώνος, του κλώνου, τον κλώνο, ω κλώνε" στον βωμό της διαφήμισης;

Ψέματα λέει και ο spiderdom; :Παράθεση από: spiderdom στις 04/11/11, 05:05
[size=14pt]Ψέματα λέει και ο χρήστης Nio16 που στήριξε τον Αντισθένη; :[/size]

Ψέματα είπαν αρκετοί άλλοι συναγωνιστές που αποτύπωσαν με τον δικό τους τρόπο τα ίδια πράγματα;
Ο ίδιος ο Αντισθένης παραδέχτηκε εμμέσως πλην σαφώς, στη συζήτηση που είχε με τον Ροκαβλόν, τον spiderdom και τον bakalhs μετά την διαγραφή μου  ότι ο χρήστης litsa.com είναι και χρήστης με άλλο όνομα που ασχολείται με τα στούντιο πλην αυτών που διαφημίζει. [size=14pt]Δηλαδή επισήμως δηλωμένο από τον Αντισθένη:
Υπάρχει ένας διαφημιστής που παριστάνει τον συναγωνιστή,  συμμετέχει στο forum σαν συναγωνιστής και γράφει κριτικές.[/size]
Το να συγχαίρει κάποιος  υποκριτικά-(Αντισθένης) τους CHEYENE, pitsirikos1 επειδή και καλά δεν απάντησαν στον "καθυβρισμό", αποτελεί υπεκφυγή. Για τρεις λόγους:
1.Δεν τους καθύβρισα προσωπικά.Προσωπικά τους αποκάλεσε διαφημιστές ιεροδούλων.Όπως και άλλοι συναγωνιστές έπραξαν το ίδιο.Η φράση "οι άνθρωποι είναι ξετσίπωτοι" δεν εμπεριέχει ονόματα και δεν αφορά κατ'ανάγκη τον CHEYENE.
2.Οι CHEYENE, pitsirikos1 ξέρουν οτι είναι καλυμένοι από την διοίκηση του σάϊτ για να συνεχίζουν να επιτελούν το έργο τους.
3.Απάντησαν άλλοι της "ευηθούς ομήγυρης" εκτοξεύοντας συκοφαντίες και τις χειρότερες ύβρεις σε βάρος μου:
Μαλάκας, γελωτοποιός, βασανιστής ιεροδούλων, καραγκιόζης, γυναικωτός, γελοίος , σεσημασμένο υποκείμενο, είσαι μαλάκας και γαμιέσαι....
Και χωρίς να έχω βρίσει κανέναν απο αυτούς.Όλοι ξέρουν οτι οι ύβρεις ξεκίνησαν από αυτούς.
Οι δικές μου ύβρεις ακολούθησαν και στόχευαν μόνον όποιον άρχισε το βρίσιμο.

[size=14pt][size=14pt]Οποία υποκρισία!.Ο Αντισθένης δήλωνε πριν την διαγραφή μου:[/size][/size]Προκάλεσα επίμονα τον px75 και τον Αντισθένη να βγάλει το π.μ. του px75 και να μάθουμε επιτέλους σε ποια στούντιο πήγαινα και συστηνόμουν ως jockerx και κολλητός του Αντισθένη για να απολαμβάνω καλύτερες υπηρεσίες.Προκάλεσα τον  px75 να πει -όπως ψευδόταν- ποια κοπέλα των Κασσάνδρας απείλησα οτι θα της γράψω κακή κριτική αν δεν κάνει αυτά που θέλω.
Τσιμουδιά! Άχνα! Κανένας ΔΕΝ είπε τίποτα.Ο δε Αντισθένης δεν έδωσε καμμία βάση στο π.μ. του px75 όπως δήλωσε.
Ο spiderdom προκάλεσε τον Αντισθένη μετά την διαγραφή μου να πει σε ποια στούντιο και σε ποιες κοπέλες πήγαινα και συστηνόμουν ως jockerx και κολλητός του Αντισθένη για να
απολαμβάνω καλύτερες υπηρεσίες.Ο Αντισθένης δεν απάντησε....
Έπρεπε όμως να εφευρεθεί μια δικαιολογία απέναντι στους γνήσιους συναγωνιστές για να διαγραφεί ο jockerx : Ανδρείκελο λοιπόν που χρησιμοποιεί το bourdela.com για να έχει οφέλη!
[size=14pt]Και αυτοί που στην πραγματικότητα έχουν οφέλη είναι οι καλοί που δέχθηκαν την καθυβριστική επίθεση του jockerx!....[/size]
Ο Αντισθένης έχει αρχές και δεν διαπραγματεύται τις αρχές του!.Ανδρείκελα - κλώνοι - προμότορες που έχουν οφέλη από το σάϊτ, ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.
Σωστά.Για να καθαρίσει το σάϊτ από προμότορες,  jockerx και άλλους!
Ο Αντισθένης αποφάσισε να καθαρίσει το σάϊτ από τα ανδρείκελα, τους προμότορες και όλους αυτούς!.Και διέγραψε τον...jockerx!  :2funny: :2funny: :2funny:
Λάθος.Στο 760 ο Αντισθένης δεν με κατηγορεί οτι συστηνόμουν ως jockerx και κολλητός του για να έχω οφέλη.Πρώτη φορά το έπραξε μετά την διαγραφή μου.Πως θα τολμούσε άλλωστε αφού είναι ψέμα.
"



Αν τα πράματα ειναι ετσι οπως ετυχε να διαβασω πραγματικα αρχιζω να εχω αμφιβολιες για την αξιοπιστία των κριτικών.Τις προαλλες πηγα με μια Κωνσταντινα,η οποια δεν εκανε κανενα προκαταρκτικο εκτος από μια πίπα.Για αυτην διαβασα καποιες κριτικές.Δεν πήγα ετσι.Και ομως τα πράματα ηταν αρκετα πιο διαφορετικα απο τις κριτικες.Το αν καποιες απο τις κριτικες της κοπελας ηταν στημενες,δεν μπορω να το ξερω,αλλα μετα απο αυτα με κανουν να το υποπτευομαι.Επισης μια κριτικη θετικη για μια Μορένα που διαβασα,φαινεται φουλ στημενη,γιατι φιλος που μπηκε μαζί της,περασε το ακρως αντιθετο απο οτι γραφει η κριτικη.Ετσι λοιπον για να εκτιμησουμε σωστα μια κριτικη θα πρεπει αυτος που την εγραψε να τον ξερουμε προσωπικα,ετσι ωστε να μαστε σιγουροι για την αξιοπιστία της κριτικής,αλιως θα πρεπει να παιζουμε με τα πενηνταρικα,και να μπαινουμε με βαση τον ενστικτο μας.Υπαρχει κανεις που μπορει να διαψευσει το μυνημα που εκανα παραθεση;Mακάρι να υπάρχει.Πραγματικά θλίβομαι για όλα αυτά...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
αγαπητοί administrators πριν τρεις τεσσερις μερες εβαλα μια κριτική  :fuck1:για το κολ γκερλ nayomi :tits:........

η κριτική όμως "θάφτηκε"??????? :huh:

γιατί ?????? :huh:

σε ποιον άρεσε ή δεν άρεσε....???? :o :grin: :rolleyes: :huh: :think:

δεν πρέπει να λέμε την γνώμη μας πάνω στο εκάστοτε θεματάκι...???? :tickedoff:

εκτός ....και αν "χάθηκε".....οπότε παρακαλώ να με ενημερώσετε για να ξανασυμπηρώσω την κριτική..... :think:

με εκτίμηση

p.l.y.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
αγαπητοί administrators πριν τρεις τεσσερις μερες εβαλα μια κριτική  :fuck1:για το κολ γκερλ nayomi :tits:........

η κριτική όμως "θάφτηκε"??????? :huh:

γιατί ?????? :huh:

σε ποιον άρεσε ή δεν άρεσε....???? :o :grin: :rolleyes: :huh: :think:

δεν πρέπει να λέμε την γνώμη μας πάνω στο εκάστοτε θεματάκι...???? :tickedoff:

εκτός ....και αν "χάθηκε".....οπότε παρακαλώ να με ενημερώσετε για να ξανασυμπηρώσω την κριτική..... :think:

με εκτίμηση
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
κι εγώ έγραψα 5 κριτικές και αναρτήθηκαν οι 3...Θα αναρτηθούν σε λίγες ώρες οι υπόλοιπες ή υπάρχει κάποιο όριο και το ξεπέρασα.. :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom