Νέα

Περί κριτικών για μπουρδέλα/στούντιο (προβληματισμοί, νέοι κανόνες κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 911
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Ρε κατσικο - πασοκε πιξι κι εδω σε κράζουνε?   :2funny:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ειναι 5-6 νηματα που το σπαμ δεν επιτρεπεται.
αντε τραβατε τωρα ρε καλοπαιδα.
 

Επισκέπτης
Πολλοί από τους κορυφαίους κριτικογράφους μας, πήραν θέση στο ζήτημα του πλαφόν.
Ο Fantom12, ο gl, ο Πύραυλος, ο bakalhs, ο n.smirni76, o stam90 και άλλοι πολλοί.
Περισσότεροι είναι αυτοί που λείπουν όμως.
Που είναι ο Karaman7, που είναι ο dourosladers, o rozkrotalias, o tresurert;
Που είναι ο ZeroTolerance και οι υπόλοιποι συντονιστές;
Αν δεν λαμβάνουν θέση σημαίνει ότι απλά δεν ενδιαφέρονται ό,τι απόφαση κι αν ληφθεί;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Πολλοί από τους κορυφαίους κριτικογράφους μας, πήραν θέση στο ζήτημα του πλαφόν.
Ο Fantom12, ο gl, ο Πύραυλος, ο bakalhs, ο n.smirni76, o stam90 και άλλοι πολλοί.
Περισσότεροι είναι αυτοί που λείπουν όμως.
Που είναι ο Karaman7, που είναι ο dourosladers, o rozkrotalias, o tresurert;
Που είναι ο ZeroTolerance και οι υπόλοιποι συντονιστές;
Αν δεν λαμβάνουν θέση σημαίνει ότι απλά δεν ενδιαφέρονται ό,τι απόφαση κι αν ληφθεί;

εχω δηλωσει προ καιρού και πριν γινει όλος αυτος ο ντορος οτι θα πρεπει να μπει πλαφον στις κριτικες για την ιδια κοπελα.
το εχω πει και το εχω υπερασπιστει εδω και πανω απο ενα χρονο
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι που βλέπω κι εδώ ότι παραμένεις σταθερός στην άποψή σου :)
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα μιλάμε ή κλάνουμε;
ΔΕΝ σου είπα ότι σπαμάρεις. ΔΕΝ σου είπα ότι είσαι εκτός θέματος. ΔΕΝ σου υπόδειξα που να γράφεις!
Αυτά που γράφεις σεβαστά είναι.
Αυτό που ΔΙΕΡΩΤΟΜΑΙ είναι ΓΙΑΤΙ, εφόσον δεν ενδιαφέρεσαι για τις κριτικές όπως ΕΣΥ δηλώνεις, γράφεις σε αυτό το νήμα που αφορά μόνο τις κριτικές. ΕΣΥ που τόσον καιρό γράφεις ΜΟΝΟ στο νήμα του 104, ξαφνικά σε βρίσκω να γράφεις σε άλλο νήμα για το οποίο δηλώνεις ότι ΔΕΝ ενδιαφέρεσαι!
Για να δούμε πάλι πόσες φορές θα απαντήσεις ότι σου καθορίζω εγώ που να γράφεις.
Προσωπικά, δεν μπήκα σε αυτή την διαδικασία, και μάλλον δεν πρόκειται να το κάνω,και αυτό γιατί απλά δεν μου αρέσει ο όρος "κριτική".Σημαίνει ότι με χαλάει η λέξη "ΚΡΙΤΙΚΗ",και όσο υπάρχει αυτή δε θα μπώ στη διαδικασία να γράψω....για αυτό και δεν έχω καμία.κατανοητό αυτό?Αν ο ΑΝΤΙΣΘΕΝΗΣ αλάξει την λέξη και γράψει ΚΑΤΑΘΕΣΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ Η ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ τότε και μόνο τότε θα γράψω και εγώ κάποια συνεύρεση μου.Εφόσον λοιπόν αλλάξει,ο όρος "ΚΡΙΤΙΚΗ" δέν χρειάζεται κανένας περιορισμός....λέξη που και αυτή με χαλάει.

Τώρα αν ο ΑΝΤΙΣΘΕΝΗΣ δεν θέλει να αλλάξει τον όρο "ΚΡΙΤΙΚΗ" νομίζω ότι πάλι αντιπρότεινα....να καταργηθεί η βαθμολογία,που σημαίνει ότι πάλι δεν χρειάζεται περιορισμός.Αν παρόλα αυτά δεν γίνεται να αλλάξει τίποτα απο τα προαναφερθέντα υπάρχει και η  άλλη λύση να μην γράφεται τίποτα, καμία "ΚΡΙΤΙΚΗ" (η συγκεκριμένη λέξη όπως θα έχεις διαπιστώσει την αναφέρω πάντα σε εισαγωγικά).Εσύ που βλέπεις ότι δεν ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο θέμα...και το κυριότερο που δήλωσα ότι δεν με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο νήμα.Το ότι γράφω μόνο στο Φ104 δεν νομίζω ότι μου αφαιρεί το δικαίωμα να γράψω και σε κάποιο άλλο νήμα,το οποίο θα κρίνω ΕΓΩ.

Τώρα όσο για την ψηφοφορία όσο υπάρχει η λέξη Π Ε Ρ Ι Ο Ρ Ι Σ Μ Ο Σ εννοείται ότι είμαι κατά.

Ευχαριστώ και παραμένω στη διαθεσή σου...
 

Επισκέπτης
Τουλάχιστον δεν ανέφερες κι εδώ ότι είναι δικαίωμά σου να χέσεις όπως θέλεις.
 

Επισκέπτης
Όλοι έχουμε δικαίωμα στο χέσιμο (για να μιλήσω στη γλώσσα σου μήπως και με καταλάβεις)!
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Όλοι έχουμε δικαίωμα στο χέσιμο (για να μιλήσω στη γλώσσα σου μήπως και με καταλάβεις)!
Σίγουρα μόνο αυτό σε εκφράζει....όταν σου τελειώνουν τα ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ...και αυτή την γλώσσα μόνο εσύ την γνωρίζεις!!!!
 

Επισκέπτης
Μπα! Ούτε στη γλώσσα σου μπορείς να καταλάβεις δυστυχώς.
 

Επισκέπτης
Πρόσεχε τύπε, θα στην πέσουν και 'σενα και θα σου λένε ότι ανήκεις στην κλίκα μου...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εχει πολυ ψωμι εδω τελικα .... και ακρη δεν βλεπω να βγαινει !!!!!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αν όχι, διέγραψε τους  Pitsirikos1,  CHEYENE,  lex80,  ICCAROS,  px75, Μάθιου, vaglis, SPEED,  τους 50 κλώνους του  Pitsirikos1, κάτι προμοτάκια τύπου Κερατούκλης και το κέρατό τους το τράγιο, τράβα το αυτί στον κάθε Φ104 να προσέχει πως εκφράζεται εδώ μέσα και να ασκεί διαφήμιση στα νήματά του και....

ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....
Θα πονέσει η τσέπη σου, θα κάνεις τέφρα και θα αρχίσεις πάλι!

Αλλά δεν έχεις τα κότσια να το κάνεις!
Λοιπον... ισως δεν θα επρεπε καν να απαντησω αλλα... Ποιος εισαι εσυ που θα αποφασισεις ποιος θα γραφει και ποιος οχι στο site? Εχεις βαθια εμπεριστατωμενες τις εννοιες της δημοκρατιας στο μυαλο σου και τις εφαρμοζεις οπου βρεθεις βλεπω. Απο τις κριτικες που εχω γραψει για καποιες κοπελλες μαλλον δεν πρεπει να εχεις ιδια αποψη, κοινως δεν εχεις περασει μαζι τους στο δωματιο. Πως ξερεις τοτε οτι δεν ειναι αληθεια αυτα που γραφω και οτι ειναι στημενα? Εξαλλου ο κανονας για δυο κριτικες το χρονο που ΔΕΝ εχει εφαρμοστει ακομα εχει τηρηθει απο εμενα στο ακεραιο. δηλαδη δεν γνωριζεις καθολου τα στουντιο, δεν πηγαινεις σε αυτα εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων συμφωνα με τις κριτικες σου παντα και δεν εχεις παει σε αυτα που εχω παει εγω που σημειωτεον εχουν τελειως διαφορετικη φιλοσοφια απο τα μπουρδελα της Φυλης. Δεν εχεις περασει με αυτες τις κοπελλες και ισως απλα εχεις κανει μια τσαρκα για να σκοτωσεις την ωρα σου και αυτο νομιζεις σε τοποθετει ως κριτη των παντων? Δηλαδη τι ξερεις για αυτες και μιλας? Γιατι θεωρεις οτι ειναι ψεμματα αυτα που εχω γραψει? Εχω ξαναπει οτι για να εχει αποψη καποιος για μια κριτικη και το τι γραφεται εκει μεσα, πρεπει να ξερει την περιπτωση αλλιως να μην μιλαει. Εγω μιλαω με επιχειρηματα και δεν ζητω παραλογα πραγματα. Ουτε ζητω να διαγραφεις ως μελος που ειναι κατι αδιανοητο και προσβλητικο. θελω την πολυφωνια και την ισονομια. Αν απαντησεις χωρις επιχειρηματα γενικολογωντας δεν θα κανω διαλογο μαζι σου και εννοειται στο οποιο προσβλητικο και αστηρικτο post Απλα θα απεχω. Αφου εισαι πολυπραγμων και γνωριζεις, για να δουμε αν μπορεις να αντεξεις σε μια κουβεντα επιπεδου με υπαρκτα επιχειρηματα και οχι αρλουμπες. Το να λασπολογει καποιος ειναι πανευκολο. Μεχρι τωρα ειχες τηρησει μια ηπια σταση απεναντι μου. Στη πορεια με τσουβαλιασες και μενα οπως και τους αλλους. Οποιος δεν σου αρεσει ειναι προμοτορας και... στον Καιαδα. Εχεις ενα "ποιημα" και το λες για ολους. Καθεσαι 24 ωρες το 24ωρο και κριτικαρεις τους παντες. Αληθεια τι πιστευεις οτι θα κερδισεις με αυτο? 
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπον... ισως δεν θα επρεπε καν να απαντησω αλλα... Ποιος εισαι εσυ που θα αποφασισεις ποιος θα γραφει και ποιος οχι στο site? Εχεις βαθια εμπεριστατωμενες τις εννοιες της δημοκρατιας στο μυαλο σου και τις εφαρμοζεις οπου βρεθεις βλεπω. Απο τις κριτικες που εχω γραψει για καποιες κοπελλες μαλλον δεν πρεπει να εχεις ιδια αποψη, κοινως δεν εχεις περασει μαζι τους στο δωματιο. Πως ξερεις τοτε οτι δεν ειναι αληθεια αυτα που γραφω και οτι ειναι στημενα? Εξαλλου ο κανονας για δυο κριτικες το χρονο που ΔΕΝ εχει εφαρμοστει ακομα εχει τηρηθει απο εμενα στο ακεραιο. δηλαδη δεν γνωριζεις καθολου τα στουντιο, δεν πηγαινεις σε αυτα εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων συμφωνα με τις κριτικες σου παντα και δεν εχεις παει σε αυτα που εχω παει εγω που σημειωτεον εχουν τελειως διαφορετικη φιλοσοφια απο τα μπουρδελα της Φυλης. Δεν εχεις περασει με αυτες τις κοπελλες και ισως απλα εχεις κανει μια τσαρκα για να σκοτωσεις την ωρα σου και αυτο νομιζεις σε τοποθετει ως κριτη των παντων? Δηλαδη τι ξερεις για αυτες και μιλας? Γιατι θεωρεις οτι ειναι ψεμματα αυτα που εχω γραψει? Εχω ξαναπει οτι για να εχει αποψη καποιος για μια κριτικη και το τι γραφεται εκει μεσα, πρεπει να ξερει την περιπτωση αλλιως να μην μιλαει. Εγω μιλαω με επιχειρηματα και δεν ζητω παραλογα πραγματα. Ουτε ζητω να διαγραφεις ως μελος που ειναι κατι αδιανοητο και προσβλητικο. θελω την πολυφωνια και την ισονομια. Αν απαντησεις χωρις επιχειρηματα γενικολογωντας δεν θα κανω διαλογο μαζι σου και εννοειται στο οποιο προσβλητικο και αστηρικτο post Απλα θα απεχω. Αφου εισαι πολυπραγμων και γνωριζεις, για να δουμε αν μπορεις να αντεξεις σε μια κουβεντα επιπεδου με υπαρκτα επιχειρηματα και οχι αρλουμπες. Το να λασπολογει καποιος ειναι πανευκολο. Μεχρι τωρα ειχες τηρησει μια ηπια σταση απεναντι μου. Στη πορεια με τσουβαλιασες και μενα οπως και τους αλλους. Οποιος δεν σου αρεσει ειναι προμοτορας και... στον Καιαδα. Εχεις ενα "ποιημα" και το λες για ολους. Καθεσαι 24 ωρες το 24ωρο και κριτικαρεις τους παντες. Αληθεια τι πιστευεις οτι θα κερδισεις με αυτο?  
Ωραια εγραψες...δειχνεις ατομο με βαθος γνωσης στο γραπτο!!!Τοποθετηθηκα δημοσια ...ηταν λαθος του σεβαστου συναγωνιστη jockerx.... ΔΗΜΟΣΙΑ... να γραψει καποια νικ συναγωνιστων!!!!Αλλα, οτι υπαρχουν ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ-ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΕΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ(ΑΣ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ SITE)) ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΠΑΡΟΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΠ' ΑΥΤΟΥΣ!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Λοιπον... ισως δεν θα επρεπε καν να απαντησω αλλα... Ποιος εισαι εσυ που θα αποφασισεις ποιος θα γραφει και ποιος οχι στο site? Εχεις βαθια εμπεριστατωμενες τις εννοιες της δημοκρατιας στο μυαλο σου και τις εφαρμοζεις οπου βρεθεις βλεπω. Απο τις κριτικες που εχω γραψει για καποιες κοπελλες μαλλον δεν πρεπει να εχεις ιδια αποψη, κοινως δεν εχεις περασει μαζι τους στο δωματιο. Πως ξερεις τοτε οτι δεν ειναι αληθεια αυτα που γραφω και οτι ειναι στημενα? Εξαλλου ο κανονας για δυο κριτικες το χρονο που ΔΕΝ εχει εφαρμοστει ακομα εχει τηρηθει απο εμενα στο ακεραιο. δηλαδη δεν γνωριζεις καθολου τα στουντιο, δεν πηγαινεις σε αυτα εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων συμφωνα με τις κριτικες σου παντα και δεν εχεις παει σε αυτα που εχω παει εγω που σημειωτεον εχουν τελειως διαφορετικη φιλοσοφια απο τα μπουρδελα της Φυλης. Δεν εχεις περασει με αυτες τις κοπελλες και ισως απλα εχεις κανει μια τσαρκα για να σκοτωσεις την ωρα σου και αυτο νομιζεις σε τοποθετει ως κριτη των παντων? Δηλαδη τι ξερεις για αυτες και μιλας? Γιατι θεωρεις οτι ειναι ψεμματα αυτα που εχω γραψει? Εχω ξαναπει οτι για να εχει αποψη καποιος για μια κριτικη και το τι γραφεται εκει μεσα, πρεπει να ξερει την περιπτωση αλλιως να μην μιλαει. Εγω μιλαω με επιχειρηματα και δεν ζητω παραλογα πραγματα. Ουτε ζητω να διαγραφεις ως μελος που ειναι κατι αδιανοητο και προσβλητικο. θελω την πολυφωνια και την ισονομια. Αν απαντησεις χωρις επιχειρηματα γενικολογωντας δεν θα κανω διαλογο μαζι σου και εννοειται στο οποιο προσβλητικο και αστηρικτο post Απλα θα απεχω. Αφου εισαι πολυπραγμων και γνωριζεις, για να δουμε αν μπορεις να αντεξεις σε μια κουβεντα επιπεδου με υπαρκτα επιχειρηματα και οχι αρλουμπες. Το να λασπολογει καποιος ειναι πανευκολο. Μεχρι τωρα ειχες τηρησει μια ηπια σταση απεναντι μου. Στη πορεια με τσουβαλιασες και μενα οπως και τους αλλους. Οποιος δεν σου αρεσει ειναι προμοτορας και... στον Καιαδα. Εχεις ενα "ποιημα" και το λες για ολους. Καθεσαι 24 ωρες το 24ωρο και κριτικαρεις τους παντες. Αληθεια τι πιστευεις οτι θα κερδισεις με αυτο?   

Σωστός!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom