Νέα

Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Στα περισσότερα μέρη της δυτικής Ευρώπης (και ειδικά ανάμεσα στον απλό κόσμο που δεν ξέρει και πολλά για την Ελλάδα, την ιστορία της κ.λ.π.) Έλληνας = υποδεέστερος, λιγάκι καλύτερος από γύφτο. Ειδικά Γερμανία, Αγγλία κ.λ.π. βάρδα μην πετύχεις ρατσιστές γιατί σε μαμίσανε. Εμένα (ο κλασικός Έλληνας, μην φανταστείτε κανένα μαυριδερό. Στα μάτια τους φαινόμαστε πολύ μαύροι) με περνάγανε για πακιστανό και αρκετοί μου έχουν μιλήσει υποτιμητικά (να πας πίσω στη χώρα σου, μας τρως το ψωμί κ.λ.π.), κάποιοι με σπρώχνανε επίτηδες στο δρόμο, στην αποβάθρα του μετρό κ.λ.π. (δήθεν κατά λάθος). 
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Γαμάστε τους πουσταράδες τους ξένους! Πούτσα στις γυναίκες τους και ξύλο σ'αυτούς! Ουστ!

Και ναι για να επανέλθω στο θέμα ναι είναι αρκετά υπερτιμημένες!
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Φταιει οτι εχουμε μεγαλη εκτιμηση στις γυναικες αλλα και τι να κανει κανεις να μην ενδιαφερεται κανεις για αυτες?

Τελος παντων αυτο ειναι ετσι απο το φυση του ωστε ο αντρας να διεκδικει.Και να υπαρχει συνεχεια το κυνηγι.  0:)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Στα περισσότερα μέρη της δυτικής Ευρώπης (και ειδικά ανάμεσα στον απλό κόσμο που δεν ξέρει και πολλά για την Ελλάδα, την ιστορία της κ.λ.π.) Έλληνας = υποδεέστερος, λιγάκι καλύτερος από γύφτο. Ειδικά Γερμανία, Αγγλία κ.λ.π. βάρδα μην πετύχεις ρατσιστές γιατί σε μαμίσανε. Εμένα (ο κλασικός Έλληνας, μην φανταστείτε κανένα μαυριδερό. Στα μάτια τους φαινόμαστε πολύ μαύροι) με περνάγανε για πακιστανό και αρκετοί μου έχουν μιλήσει υποτιμητικά (να πας πίσω στη χώρα σου, μας τρως το ψωμί κ.λ.π.), κάποιοι με σπρώχνανε επίτηδες στο δρόμο, στην αποβάθρα του μετρό κ.λ.π. (δήθεν κατά λάθος).   

καταλαβες γτ το βαφω ξανθο; για καμουφλαζ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Στα περισσότερα μέρη της δυτικής Ευρώπης (και ειδικά ανάμεσα στον απλό κόσμο που δεν ξέρει και πολλά για την Ελλάδα, την ιστορία της κ.λ.π.) Έλληνας = υποδεέστερος, λιγάκι καλύτερος από γύφτο. Ειδικά Γερμανία, Αγγλία κ.λ.π. βάρδα μην πετύχεις ρατσιστές γιατί σε μαμίσανε. Εμένα (ο κλασικός Έλληνας, μην φανταστείτε κανένα μαυριδερό. Στα μάτια τους φαινόμαστε πολύ μαύροι) με περνάγανε για πακιστανό και αρκετοί μου έχουν μιλήσει υποτιμητικά (να πας πίσω στη χώρα σου, μας τρως το ψωμί κ.λ.π.), κάποιοι με σπρώχνανε επίτηδες στο δρόμο, στην αποβάθρα του μετρό κ.λ.π. (δήθεν κατά λάθος). 

Οι περισσοτεροι Ελληνες δεν ειναι μαυριδεροι :thumbsup:Και πολλοι μαλιστα ειναι πιο ανοιχτοι απο αλλους Ευρωπαικους λαους.
Αλλωστε οι Ελληνες ηταν παντα μια μιξη Βαλκανικης και Μεσογειακης φατσας.


Τελος παντων αυτο που ειπες για τους Γερμανους παρτο πισω οι Γερμανοι δεν μας μισουν ειναι αλλοι αυτοι που μας μισουν...Και εμεις τους αγαπαμε σαν μαλακες...

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

Αρκετά υπερβολικό post αλλά έχει γέλιο. :2funny:
Το 1ο σκηνικό δε μου φαίνεται περίεργο ενώ το 2ο είναι συνηθισμένο σκηνικό σε παραλίες. Βέβαια το πιο κλασικό φαινόμενο απ' όλα τα παραπάνω, είναι η ευκολία με την οποία ορισμένα άτομα σχηματίζουν άποψη για άλλα, χαζεύοντάς τα για λίγο στην παραλία. :2funny: :2funny: :2funny:
κουτσομπολιό = αθάνατο ελληνικό σπορ
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οι περισσοτεροι Ελληνες δεν ειναι μαυριδεροι :thumbsup:Και πολλοι μαλιστα ειναι πιο ανοιχτοι απο αλλους Ευρωπαικους λαους.
Αλλωστε οι Ελληνες ηταν παντα μια μιξη Βαλκανικης και Μεσογειακης φατσας.


Τελος παντων αυτο που ειπες για τους Γερμανους παρτο πισω οι Γερμανοι δεν μας μισουν ειναι αλλοι αυτοι που μας μισουν...Και εμεις τους αγαπαμε σαν μαλακες...
οχι εμεις οι ελληνες ποτε δεν ειμαστε μαυριδεροι...κι ας παμε παραλια να μαυρισουμε αυτο δεν εχει σημασια εμεις δεν ειμαστε ποτε μελαχρινοι!ειμαστε ξανθοι παντα με γαλαζια η πρασινα ματια κ μαλλια ξανθα η κοκκινα αν οχι ολα αυτα τουλαχιστον εχουμε ασπρο δερμα...αλλα δερματα δεν μας κανουν.ανεκαθεν ειμασταν ξανθοι απο αρχαιοτατων χρονων  οι περισσοτεροι....... :P
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;
ελεεινες καταστασεις...απο κατι τετοιους μαλακες την πληρωνουμε ολοι...και καθε τσολι που κατεβηκε απο κανα χωριο με 5 σπιτια το παιζει γκομενα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αρα το ....δερμα φταιει απ οτι καταλαβα!!!!!!!!!
Θα το περασω ενα χερι ντουκοχρωμα!!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
και βεβαια τις έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση γιατι οι ομορφες γυναικες ειναι πολυ πολυ σπανιες σε αυτη τη χωρα και αν καποιος βρει μια ομορφη τοτε ειναι σα να επιασε το λαχειο.

Καλα οι περισσοτεροι Ελληνες ειναι μουνοδουλοι και λιγουρια γιατι και παλι δεν βλεπουν ωραιες γυναικες και μολις πχ δουνε μια Ρωσσιδα τοτε ειναι παλο σα να επιασαν το λαχειο.


 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Παιδια απλα τα πραγματα.Οι ανατολικοι περνανε καλυτερα γιατι τις φτυνουν .Και οσο φτυνεις μια γυναικα τοσο κολαει!!!!!!!!!!!!!!!!11
Μεγαλε,τωρα το ειδα αυτο,μιλαμε με πεθανες αποψε,εισαι μεσα,τα παντα ολα,μπραβο ρε,με δυο λεξεις ολη  η  ιστορια.
Επιτρεψε μου μονο να προσθεσω: Να γιατι οι Ρωσιδοταταροσλαυοαρχιδομουνοπουτανοβες  χαμπαριασαν τη μαλακια του μουνοδουλου ελληνα και μας αποκαλουν "ΜΑΛΑΚΕΣ"
ΤΕΛΟΣ
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλέ πού το ξέθαψες αυτό το θρεντ?
έχει και ποστ του παλιού  :o :o :o
και του νιντζα  :smitten:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Οχι,απλα κοιταω τα παντα,οσο παλια και αν ειναι,να περναει και  η  ωρα,και βρισκω διαμαντακια...

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλά κάνεις, το παν όταν αρχίζεις να γράφεις σε ένα φόρουμ είναι να ξέρεις τι παίζει  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Οταν βλεπεις και δεν τους αξιζει κοψτην την μεγαλη εκτιμηση

οταν βλεπεις πως ηρεμουν ξαναρχισε την και εσυ  :grin: :grin:

απλη λογικη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Ελληνίδες στάνταρ έχουν καλομάθει.Ποια θα πήγαινε με Γερμανό ή με Ρώσο;Ολες Ελληνες θέλουνε γιατί  μεγαλύτερους μαλάκες δεν πρόκειται να βρούνε.(εξαιρούνται οι Ιταλοί που είναι ακόμα χειρότεροι).
Κάντε το πείραμα αντιμετωπίστε την Ελληνίδα σα Ρωσίδα ή Αγγλίδα τουρίστρια και θα σοκαριστεί.Θα της πέσουν τα σαγόνια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οι Ελληνίδες στάνταρ έχουν καλομάθει.Ποια θα πήγαινε με Γερμανό ή με Ρώσο;Ολες Ελληνες θέλουνε γιατί  μεγαλύτερους μαλάκες δεν πρόκειται να βρούνε.(εξαιρούνται οι Ιταλοί που είναι ακόμα χειρότεροι).
Κάντε το πείραμα αντιμετωπίστε την Ελληνίδα σα Ρωσίδα ή Αγγλίδα τουρίστρια και θα σοκαριστεί.Θα της πέσουν τα σαγόνια.
Ναι τυπε ολες εμας τους ελληνες θελουνε γιατι ειμαστε περιζητητοι. :jerking: Πηγαινε πεσε την σε ρωσσιδα τουριστρια,για τουριστρια μιλαμε ομως οχι αυτες τις πεινασμενες που ερχονται εδω να δουλεψουν,να δεις τι μπουκετο θα φας.Η ελληνιδα αντε να σου ριξει κανα μπινελικι,η ρωσσιδα θα σου κατσει μια καρατια που θα χασεις και το ονομα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom