Νέα

Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Ναι τυπε ολες εμας τους ελληνες θελουνε γιατι ειμαστε περιζητητοι. :jerking: Πηγαινε πεσε την σε ρωσσιδα τουριστρια,για τουριστρια μιλαμε ομως οχι αυτες τις πεινασμενες που ερχονται εδω να δουλεψουν,να δεις τι μπουκετο θα φας.Η ελληνιδα αντε να σου ριξει κανα μπινελικι,η ρωσσιδα θα σου κατσει μια καρατια που θα χασεις και το ονομα σου.

...Έχεις φάει καρατιά από Ρωσίδα, ΒΛΑΚΑ?? ή τόδες στον ύπνο σου μετά την 6άρα απ την ΠΑΡΑΓΚΑ???
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
...Έχεις φάει καρατιά από Ρωσίδα, ΒΛΑΚΑ?? ή τόδες στον ύπνο σου μετά την 6άρα απ την ΠΑΡΑΓΚΑ???
Εσυ παντως γυναικα δεν βλεπεις ουτε στον υπνο σου ουτε στο ξυπνιο σου.
γιατι ως γνωστον....ο anatolDENgami ουτε με σφαιρες. :grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Εσυ παντως γυναικα δεν βλεπεις ουτε στον υπνο σου ουτε στο ξυπνιο σου.
γιατι ως γνωστον....ο anatolDENgami ουτε με σφαιρες. :grin:

...Έλα κανένα ταξιδάκι, Μόσχα, ΠΑΠΑΡΑΚΟ :jerking: :birdman:. Αν έχεις αρχίδια. Μόνο πάρε και γυαλιά ηλίου μαζί σου. ΘΑ ΤΥΦΛΩΘΕΙΣ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
...Έλα κανένα ταξιδάκι, Μόσχα, ΠΑΠΑΡΑΚΟ :jerking: :birdman:. Αν έχεις αρχίδια. Μόνο πάρε και γυαλιά ηλίου μαζί σου. ΘΑ ΤΥΦΛΩΘΕΙΣ.
Ρε μαλακα,3 χρονιες πηγαινα καθε νοεμβρη για ενα μηνα Αγ.Πετρουπολη.τι να μου πεις εσυ?
εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι μουναρες,ειπα οτι ειναι αξιοπρεπεις και δεν σηκωνουν καμακι απο τους μαλακες τους δικους μας εδω,που εχουν μαθει απο τις τελευταιες ψωμολυσες που ερχονται απο ρωσσια.αν οντως εχεις παει ρωσσια ξερεις οτι οι σοβαρες γκομενες εκει δεν εχουν καμια σχεση με οτι ερχεται εδω.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ρε μαλακα,3 χρονιες πηγαινα καθε νοεμβρη για ενα μηνα Αγ.Πετρουπολη.τι να μου πεις εσυ?
εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι μουναρες,ειπα οτι ειναι αξιοπρεπεις και δεν σηκωνουν καμακι απο τους μαλακες τους δικους μας εδω,που εχουν μαθει απο τις τελευταιες ψωμολυσες που ερχονται απο ρωσσια.αν οντως εχεις παει ρωσσια ξερεις οτι οι σοβαρες γκομενες εκει δεν εχουν καμια σχεση με οτι ερχεται εδω.

εισαι αγαμητος κτλ κτλ  :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;
:think:
εδω μεσα;
:2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Ρε μαλακα,3 χρονιες πηγαινα καθε νοεμβρη για ενα μηνα Αγ.Πετρουπολη.τι να μου πεις εσυ?
εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι μουναρες,ειπα οτι ειναι αξιοπρεπεις και δεν σηκωνουν καμακι απο τους μαλακες τους δικους μας εδω,που εχουν μαθει απο τις τελευταιες ψωμολυσες που ερχονται απο ρωσσια.αν οντως εχεις παει ρωσσια ξερεις οτι οι σοβαρες γκομενες εκει δεν εχουν καμια σχεση με οτι ερχεται εδω.

...Κι απ ό,τι φαίνεται ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΕΣ :jerking: καλά στην Πετρούπολη...ε???
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οτι θυμαστε χαιρεστε????????????????




πι ες:γεια σου ανατολινο!!!( :rolleyes:)
 

Επισκέπτης


σε πολύ μεγάλη εκτίμηση τις έχουμε όντως! :pipa1: :fuck1: :2on1: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
οτι θυμαστε χαιρεστε????????????????




πι ες:γεια σου ανατολινο!!!( :rolleyes:)

...Λουκρητία, πάμε Μόσχα να σε κεράσω καμια Ρωσίδα?? Οι Έλέηνες έχουν χαλάσει. Μήπως θες να το γυρίσεις στα μουνάκια??
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
...Τον έπαιζες :jerking: καλά ρε στην Πετρούπολη??
Τυπε δεν πανε ολοι οπως εσυ για να βλεπουν τις γκομενες να περπατανε το πρωι και το βραδυ να τραβανε μαλακια,υπαρχουν και ανθρωποι που πανε για δουλεια.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
...Λουκρητία, πάμε Μόσχα να σε κεράσω καμια Ρωσίδα?? Οι Έλέηνες έχουν χαλάσει. Μήπως θες να το γυρίσεις στα μουνάκια??
παμε μοσχα να σου κανω παρεα χαρα μου!!!!προς το παρον εχω βρει ενα πολυ καλο πεος και βολευομαι.!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Τυπε δεν πανε ολοι οπως εσυ για να βλεπουν τις γκομενες να περπατανε το πρωι και το βραδυ να τραβανε μαλακια,υπαρχουν και ανθρωποι που πανε για δουλεια.

...Αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ είπα. Το κανες ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom