Νέα

Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

Η Γνωστη "ανεραστη" "υπερανω" "Τι με κοιτας μ@λ@κα" ΕΛΕΗΝΙΔΑ!
 

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια απλα τα πραγματα.Οι ανατολικοι περνανε καλυτερα γιατι τις φτυνουν .Και οσο φτυνεις μια γυναικα τοσο κολαει!!!!!!!!!!!!!!!!11
 

Επισκέπτης
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

Δεν θα επεκταθώ με συζητήσεις που έχουν γίνει γίνει εκτοντάδες φορές.
1η Περίπτωση: Ο μάγκας καταρχήν για να πάει έτσι στεγνα και άνετα προφανώς θα πρέπει να το έχει ξανακάνει και να έχει φάει πολύ πίτα, οπότε το έχει συνηθήσει - μην τον λυπάσαι.
2η Περίπτωση: ΠΑΙΔΙΑ το έχω ξαναπει, δεν ξέρετε να φερθείτε στις γυναίκες - βλέπετε μια όμορφη γυναίκα και γίνεστε δούλος της... ΟΧΙ, δεν θα γίνεστε δούλος της... σας είπε δεν μπορεί να περπατήσει επειδή φοράει τακούνια και σας φορτώνει και τα πράγματα;; Φορτώστε την στο ΤΑΞΙ ή ακόμα καλύτερα στο λεωφωρείο της γραμμής και δρόμο... Μην παρακαλάτε, χαλάτε την πιάτσα των υπόλοιπων  ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Παιδια απλα τα πραγματα.Οι ανατολικοι περνανε καλυτερα γιατι τις φτυνουν .Και οσο φτυνεις μια γυναικα τοσο κολαει!!!!!!!!!!!!!!!!11

κιτρινη χλεπα(πνευμονιας)στη μουρη

Πρασινη με μυξες μαζι!

Μα αυτο ειπαμε ακριβως!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stype

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
  Με τις ...σαυρες πρεπει να εισαι ο εαυτος σου...

  Ποτε δουλοπρεπης(αλλο πραμα η ευγενεια..)
  Ποτε "γλειφτης"...

  Ενα ποτηρακι γραψαρχιδινη και ολα πανε ΠΑΝΤΑ καλα....

  Θες κυρα μου;  Καλως...
  Δεν θες; Εσυ χανεις....

  Ενα τετοιο πραμα....
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.700
Κριτικές
1
Like
2.053
Πόντοι
606
Ηρθε κι εδεσε με τα προηγουμενα.

Και με αιματα μαζι οταν αιμοραγει!
Μαζευεις μαζευεις και μπουκωνει το στομα!  :P  :dancing:
εεεεεεεεεετσι.και πριν τη ρηξεις τη κουνας και επιδεικτικα μεσα στο στομα σου :tooth:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.700
Κριτικές
1
Like
2.053
Πόντοι
606
  Με τις ...σαυρες πρεπει να εισαι ο εαυτος σου...

  Ποτε δουλοπρεπης(αλλο πραμα η ευγενεια..)
  Ποτε "γλειφτης"...

  Ενα ποτηρακι γραψαρχιδινη και ολα πανε ΠΑΝΤΑ καλα....

 
εχω σταρχιδιαμολινη οποιος ενδιαφερεται
 
OP
OP
peterk

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Συγχωρέστε με αλλά διαφωνώ.
Δεν είναι θέμα κακής ποιότητας των γυναικών αλλά κακής ποιότητας των Ελλήνων.

Σε ανάλογα φόρουμ φαντάζομαι θα υπάρχουν πολλές γυναίκες που θα μιλάνε για την απαράδεχτη συμπεριφορά των ανδρών. Ενδεχομένως και η κοπέλα της παραλίας στη δεύτερη ιστορία του φίλου μας να είχε να λέει για τον απαράδεχτο και υποτιμητικό τρόπο που τη προσέγγισε ο τύπος.

Το πρόβλημα νομίζω ότι είναι κοινωνικό και έχει να κάνει με την πολύ, μα πάρα πολύ κακή ποιότητα του Έλληνα. Η χώρα μας είναι γεμάτη κάφρους, άντρες και γυναίκες, και η αγένεια μας χαρακτηρίζει σαν λαό. Αρκεί να πας σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα και θα δεις ότι οι 9 στους 10 λένε «θέλω αυτό», κανένας «θα ήθελα».

Για αυτό λοιπόν και είναι τόσο διαδεδομένο το προξενιό στη χώρα μας. Γιατί υπάρχει ανάγκη, ακριβώς επειδή η χώρα κατοικείται από κάφρους. Έτσι λοιπόν, αν μία κοπέλα (φίλη σου, ή γκόμενα φίλου σου) σε γνωρίσει και δει ότι είσαι «καθώς πρέπει» παιδί, όχι κάφρος δηλαδή όχι τίποτα ιδιαίτερο, με πολύ ευχαρίστηση θα σε γνωρίσει σε φίλες τις και θα προσπαθήσει να σας τα φτιάξει.

Έτσι λοιπόν, αφού η χώρα κατοικείται στη πλειοψηφία από κάφρους, αυτή κοπέλα (αν υποθέσουμε ότι αυτή δεν είναι κάφρος, διότι το πιο πιθανό είναι να είναι και η ίδια κάφρος) θα έχει υποστεί τόσες πολλές αρνητικές εμπειρίες από καμάκια ελευθέρας βοσκής, και έτσι χωρίς δεύτερη σκέψη απορρίπτει οποιαδήποτε πρόταση αντανακλαστικά και χωρίς να την αξιολογήσει. Η ίδια αυτή κοπέλα, όταν  γνωρίσει ένα αγόρι μέσω κάποιας φίλης της, ενδεχομένως να είναι πολύ διαφορετική και φιλική στη συμπεριφορά.

Μου άρεσε το post σου (αρχικά είπα ότι συμφωνώ) κ το συζήτησα με ένα φίλο μου.

Γνώμη του ότι τα «καθώς πρέπει» παιδιά τα τρώει η μαρμάγκα γιατί οι περισσότερες γκόμενες θα πούνε «έλα μωρέ καλό παιδι αλλα σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ μαζί του» ή θα πουν «έλα με τον ξενέρωτο». Ζούμε σε μια εποχή που οι γκόμενες ζητάνε κάφρους και αλητάκους και στο λέω με σιγουριά.

Μια πρώην μου μου είχε πει κάποτε «σε γουστάρω γιατί είσαι αλήτης» όχι γιατι βρίζω και κάνω το μάγκα. Η κοπέλα αυτή είχε μεγαλώσει με πολύ αυστηρές αρχές και ταμπού και μαζί μου είχε κάνει πράγματα (στα 34-35 της!) που δεν είχε κάνει ποτέ μέχρι τότε.


Αυτό που θα ήθελαν όλοι να διαβάσουν είναι αντίστοιχες ιστορίες από της ζωή σας.

Δώστε βάση στο τι σας φτιάχνει και τι σας χαλάει στο άλλο φύλλο και λιγότερο στη κριτική.
 

Επισκέπτης
Μου άρεσε το post σου (αρχικά είπα ότι συμφωνώ) κ το συζήτησα με ένα φίλο μου.

Γνώμη του ότι τα «καθώς πρέπει» παιδιά τα τρώει η μαρμάγκα γιατί οι περισσότερες γκόμενες θα πούνε «έλα μωρέ καλό παιδι αλλα σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ μαζί του» ή θα πουν «έλα με τον ξενέρωτο». Ζούμε σε μια εποχή που οι γκόμενες ζητάνε κάφρους και αλητάκους και στο λέω με σιγουριά.

Μια πρώην μου μου είχε πει κάποτε «σε γουστάρω γιατί είσαι αλήτης» όχι γιατι βρίζω και κάνω το μάγκα. Η κοπέλα αυτή είχε μεγαλώσει με πολύ αυστηρές αρχές και ταμπού και μαζί μου είχε κάνει πράγματα (στα 34-35 της!) που δεν είχε κάνει ποτέ μέχρι τότε.

Θα συμφωνήσω με κάτι που έχω ξαναπεί σε άλλο τόπικ, οι γυναίκες γουστάρουν τους αλητάκους, τα καλά παιδιά τα βαριούνται
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
το μπουρδελο,κ τα μπουρδελα εγω τα κοβω...εσυ μου βρισκεις μουναρα παρθενα κ σωστη σαν ανθρωπος??εαν μου βρεις τα κοβω ολα,αλλα να καθομαι να σπαταλαω φαια ουσια για βρωμιαρες λυπαμαι,δεν τους κανω την χαρη  ;)

α την θες και παρθενα;;; αμα γινεις παιδεραστης εχεις καποιες ποθανοτητες δεν λεω  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
ξανα στο θέμα= οκ ! εισαι μαγκας εισαι σωστος και ωραιος.Φερεσαι σταρατα και τελικά χωρίζεις.Άμα δεν υπάρχουν όμως πολλές επιλογές μένεις μόνος ενώ η γκόμενα ξεγελάει κάποιον άλλον και σου μοστράρεται ανετη .Κι άντε εσυ τράβα γάμα πουτάνες...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
φυσικα κ τους δινουμε μεγαλη αξια..
υπαρχουν γυναικες που σε καθηλωνουν με την αποψη τους κ την συνολικη παρουσια τους κ αλλες που απορεις γιατι ζουν..σε αυτες ΛΑΘΟΣ να δινουμε τοση αξια..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Υπαρχουν γυναικες που στη χωρα τους θεωρουνται μετριες και ερχονται εδω και γινονται θεες............

Αφου δεν εχουμε γυναικες καλα να παθουμε!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Υπαρχουν γυναικες που στη χωρα τους θεωρουνται μετριες και ερχονται εδω και γινονται θεες............

Αφου δεν εχουμε γυναικες καλα να παθουμε!

k εξω μολις παμε παλι τα ιδια κανουμε αδελφε χριστο..
ο ελληνας ειναι ικανος να γαμησει απο την πιο κοντη κινεζα,μεχρι το ψηλοτερο νεφελιμ..
για κλωτσιες ειμαστε
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
k εξω μολις παμε παλι τα ιδια κανουμε αδελφε χριστο..
ο ελληνας ειναι ικανος να γαμησει απο την πιο κοντη κινεζα,μεχρι το ψηλοτερο νεφελιμ..
για κλωτσιες ειμαστε
Ο Ελληνας ειναι για κλωτσιες αλλα αμα παω εξωτερικο και με ρωτησουν απο που ειμαι τι να πω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom