Νέα

Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

ποτε εγινε αυτο κ δεν το πηρα ειδηση? το 95% εδω μεσα πουχου τις βριζει...

το τι λες δεν το διαβασα αλλα υποθετω (εντελως τυχαια!!) οτι επρεπε να το γραψεις στο τι τρεχει επιτελους με τις ελλεηνιδες...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
για το πρωτο περιστατικο. αμα δεν της αρεσε της αλληνης δικαιωμα της δεν ειναι να τον φτυσει;;;
για την δευτερη, εσυ τι ζορι τραβας αφου ο αλλος ηταν καψουρης και γουσταρε καψονια. που ξερεις τι εχει προηγηθει;;; κι αν ειχαν κατσακωθει και του κραταγε επιτηδες μουτρα η αλλη;;; κι ειχε γινει κατι αλλο;;; πολυ ευκολα βγαζεις συμπερασματα και δεν ειναι μαλλον και σωστα :tickedoff:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

ποτε εγινε αυτο κ δεν το πηρα ειδηση? το 95% εδω μεσα πουχου τις βριζει...

το τι λες δεν το διαβασα αλλα υποθετω (εντελως τυχαια!!) οτι επρεπε να το γραψεις στο τι τρεχει επιτελους με τις ελλεηνιδες...
Μη παιρνεις στα σοβαρα τι γραφεται εδω,το εχουμε ξαναπει οτι αυτοι που τις βριζουν εδω μεσα κανουν οπως τα περιγραφει ο τυπος στην παραλια..
Εσυ φιλε για μπανιο πηγες ή για παρακολουθηση?
 

Επισκέπτης
πρεπει να τα γραψεις αυτα στο γνωστο και ανεπαναληπτο θρεντ ''τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεεινιδες''οπου τετοια φαινομενα εχουν αναλυθει με επιστημονικη εμβριθεια απο αξιολογα μελη...και θα το ξαναγραψω για νιοστη φορα,στ αρχιδια σας,ετσι ειναι ο κοσμος τι να κανουμε,βγαλτε λεφτα να γαματε ωραιες πουτανες και να εχετε ησυχο το κεφαλι σας,εσυ γκομενα εχεις αρα τι σε απασχολει?μηπως πρωτη φορα γινεται κατι τετοιο οπως αυτο που ανεφερες?οτι διαβαζουν στα περιοδικα φιλε μου κι οτι τους πουν οι φιλες η οι ηλιθιες μαναδες τους κανουν,τα χουμε πει...εγωπαθεια και ανασφαλεια ειναι ολα αυτα και ματαιοδοξια...ολα εδω πληρωνονται ομως
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Μη παιρνεις στα σοβαρα τι γραφεται εδω,το εχουμε ξαναπει οτι αυτοι που τις βριζουν εδω μεσα κανουν οπως τα περιγραφει ο τυπος στην παραλια..
Εσυ φιλε για μπανιο πηγες ή για παρακολουθηση?

δεν τα παιρνω σοβαρα μην ανησυχεις χαχα

κατασκοπος τουλαχιστον ο τυπος!!!

τελικα τωρα που το διαβασα ειχα δικαιο... στις ελλεηνιδες κ γρηγορα χαχαχα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ανοίγω αυτό το θέμα μετά τα όργια που είδα να συμβαίνουν γύρο μου το ΣουΚου που πέρασε.

Είχα πάει μαζί με τη καλή μου σε μια παραλία της Αττικής οπού καθίσαμε τις ατελείωτες ώρες και κάναμε τα γνωστά (μπάνιο, καφέ, τάβλι, ουρανοθεραπεία και πάλι από την αρχή).

Τις ώρες αυτές έπεσαν στην αντίληψη μου δύο περιστατικά που θα μοιραστώ μαζί σας:

1o)  Μεικτή παρέα με 15+ άτομα, όπου 4 γκόμενες ήταν πολύ καλές (πράγμα σπάνιο για παρέα καθώς συνήθως μόνο μία το πολύ δύο να είναι καλές, αλλα από ότι φαίνεται τα παλικάρια που τις συνόδευαν έχουν πετύχει φλέβα). Η μία ήταν σε σχέση με έναν τύπο από τη παρέα και οι άλλες κλασικά, παρεούλα, κουτσομπολιό, του μουνιου τους το χαβά που λέμε. Εκεί που όλα ήταν ήρεμα σκάει ένας από τη παρέα στα γκομενάκια και αρχίζει το παιχνίδι με μία από τις όμορφες (όταν λέω όμορφες εννοώ όλο το πακέτο κορμί, πρόσωπο όλα στο full). Σωστό παλικάρι ο τύπος, δεν μασάει γιατι δεν σκέφτηκε «που πάω τώρα εκεί θα με φάνε», ωραίος αλλα όχι ο top της παρέας, γενικά σαν σύνολο σωστός (ούτε high, ούτε low).

Λοιπον η γκόμενα του ρίχνει ένα κλάσιμο που δεύτερο δεν υπάρχει. Μετά από το πρώτο 30’ άρχισε τις γνωστές μαλακίες. Άρχισε να μιλάει σε όποιο αρσενικό περνούσε, ήρθε κ μου ζήτησε να παίξουμε τάβλι (αφρους η δικιά μου), αφού έφαγε πόρτα ζήτησε από έναν της παρέας της να παίξουν ρακέτες αφού δεν είδε φως κ εκει  πήρε τις φίλες της για να πάνε να πέσουν κ άφησε το παλικάρι μόνο του στη ξαπλώστρα της να την περιμένει.

Φρίκαρα, δεν μπορούσα να πιστέψω τη συμπεριφορά της. Ηθελα να της χώσω χαστούκι. Αν ήμουν μόνος μου, θα της την έλεγα της βρώμας «Ποια νομίζεις ότι είσαι μωρή?».

2ο) Την άλλη μέρα σκάσαμε στη παραλία λίγο αργά. Ήτανε δίπλα μας ένα ζευγαράκι, η τύπισσα ωραίο κορμί (καβλα 2ης διαλογής, όχι special)  με ένα τύπο νεαρό, γυμνασμένο, σωστό. Η γκόμενα με το γυαλί D&G μάσκα να λύνει σταυρόλεξο και να έχει γραμμένο το παλικάρι στο μουνί της κυριολεκτικά. Αυτός από πάνω να της μιλάει να τη χαϊδεύει αλλα αυτή στο κόσμο της σε στυλ «μη με ενοχλείς τώρα!». Αρχίζω να φορτώνω κ κόβω κίνηση να δω τη συνέχεια. Σηκώνονται να φύγουν κ η γκόμενα φοράει ένα λευκό φόρεμα σαν κελεμπία (ήταν σκέτη καβλα) και κάνει ένα έτσι στη τσάντα της και βγάζει κ φοράει μια δερμάτινη ζώνη και τακούνια (εκεί ξενέρωσα, που πας ρε καραμήτρο, στο Βρωμοπούσι είσαι). Αλλα το τέλος είχε ένα ακόμα σοκ. Του ζήτησε να πάει να φέρει το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια και να κουβαλήσει και τα πράγματα γιατι δεν ήθελε να αφήσει την τσάντα της κάτω…και αυτός το έκανε…..


...και εγώ σας ρωτάω....

Μήπως  έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

Η απαντηση ειναι μονολεκτικη, συντομη και 100% πραγματικη.

Ναι.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
φιλε.... καπου ειχα διαβασει οτι το καλο ειναι οτι οι γυναικες στην εποχη μας ειναι πολυ ομορφες!! το κακο ειναι οτι το ξερουν! :jerking: :jerking: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
ε οχι παντα ρε παιδια,υπαρχουν και μαλακες μουνοδουλοι υπαρχουν και σωστοι.και για τις γκομενες το ιδιο δε λεω αλλα αυτες το χουν παραχεσει,μεχρι και κατι σαυρες το παιζουν ντιβες!
 
OP
OP
peterk

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Για παρακολούθηση φυσικά! Την δικιά μου την για παρακολουθώ κάθε μέρα.

Χωρίς πλάκα αν όλα αυτά συμβαίνουν δίπλα σου εσύ δεν θα πάρεις χαμπάρι?

Άνοιξα καινούργιο θέμα γιατί αναφέρομαι καθαρά σε νοοτροπίες γυναικών και όχι στα γούστα.


respect drummerboy
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
οχι μεγαλη εκτιμηση υπερκτιμηση γιατι αυτες εχουν το μουνι και αυτες βαζουν τους κανονες γενικα, αλλα οταν βρεθει κανεις και τις πουλησει παπα και το φανε αμασιτο και μετα αντε γεια τοτε την σακουλευοντε. γενικα εμεις φταιμε που τις αφησαμε και πηρανε πολυ αερα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ε οχι παντα ρε παιδια,υπαρχουν και μαλακες μουνοδουλοι υπαρχουν και σωστοι.και για τις γκομενες το ιδιο δε λεω αλλα αυτες το χουν παραχεσει,μεχρι και κατι σαυρες το παιζουν ντιβες!

εδω συμφωνω, μια τετοια σαυρα ειχα στο τμημα μου φετος και μονο που δεν την εστησα στον τοιχο την μαλακο. το τριμπαζο που τριβοταν σε ολους και εκανε και τρομερη φασαρια την ωρα του μαθηματος. ελεος
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
ε οχι παντα ρε παιδια,υπαρχουν και μαλακες μουνοδουλοι υπαρχουν και σωστοι.και για τις γκομενες το ιδιο δε λεω αλλα αυτες το χουν παραχεσει,μεχρι και κατι σαυρες το παιζουν ντιβες!

Αυτο γινεται γιατι υπαρχουν τυπακια οπως αυτος απο την δευτερη ιστορια.

Αλλα δεν πειραζει, ολες αυτες καποτε ειχαν η θα εχουν εναν γκομενο που θα τους δερνει, θα τις βριζει και θα τους κακομεταχειριζεται, και αυτες θα το γουσταρουν. Οποτε εκει ερχεται το payback.

Ξερω περιπτωση ( αρκετα κοντινη μου ) οπου τυπος εσκασε μπωλ γυαλινο στη μαπα της αλλης στην ψυχρα επειδη του μιλαγε οταν εγραφε κατι αυτος για το μαγαζι του. Δεν την χαλασε  :2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Για παρακολούθηση φυσικά! Την δικιά μου την για παρακολουθώ κάθε μέρα.

Χωρίς πλάκα αν όλα αυτά συμβαίνουν δίπλα σου εσύ δεν θα πάρεις χαμπάρι?

Άνοιξα καινούργιο θέμα γιατί αναφέρομαι καθαρά σε νοοτροπίες γυναικών και όχι στα γούστα.


respect drummerboy
και καλα κανεις .παρακολουθα τη,εχε τη απο κοντα κι αμα κανει μαλακια πετα της στα μουτρα ''αφου σε ειδα μωρη κοτα,ουτε αληθεια δε μπορεις να πεις''ριξτης εναν απο πισω κι αντε γεια
 

Επισκέπτης
εδω συμφωνω, μια τετοια σαυρα ειχα στο τμημα μου φετος και μονο που δεν την εστησα στον τοιχο την μαλακο. το τριμπαζο που τριβοταν σε ολους και εκανε και τρομερη φασαρια την ωρα του μαθηματος. ελεος
εσενα σε πειραξε που καθοταν σε ολους η που εκανε φασαρια??...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Ενταξει,οχι ολοι αλλα η πλειοψηφια αυτο κανει..
Και δε ξερω peterk αμα εκανες καλα που δε το εβαλες στο νημα με τις ελλεινιδες,αλλα ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι θα καταληξει σαν κι αυτο..
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Αυτο γινεται γιατι υπαρχουν τυπακια οπως αυτος απο την δευτερη ιστορια.

Αλλα δεν πειραζει, ολες αυτες καποτε ειχαν η θα εχουν εναν γκομενο που θα τους δερνει, θα τις βριζει και θα τους κακομεταχειριζεται, και αυτες θα το γουσταρουν. Οποτε εκει ερχεται το payback.

Ξερω περιπτωση ( αρκετα κοντινη μου ) οπου τυπος εσκασε μπωλ γυαλινο στη μαπα της αλλης στην ψυχρα επειδη του μιλαγε οταν εγραφε κατι αυτος για το μαγαζι του. Δεν την χαλασε  :2funny: :rockon:
ενα βραδυ παω σε ενα γυραδικο και σταματα μια BMW ενας τυπακος και μια ξανθια απιστευτη απ εξω βριζοντε, παραγγελνουν και παλι τα χωνει ο ενας τον αλλον.ο τυπος λεει σκασε να φαω γαμω, ιδια η φακλανα η μανα σου εισαι! και η ξανθια του ριχνει μπατσα.... οποτε αταραχος ο τυπος ανοιγει το πιτογυρο με τζατζικομουσταρδοκρεμμυδια και της το πεταει στα μουτρα και εφυγε. η τυπισσα ελιωσε στο κλαμα εγω εκλασα στο γελιο. Μπραβο ρε φιλε εισαι ο ηρωας μου!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
κ ακομα ειναι μαζι του αναλ? δλδ τι περιμενει για να τον στειλει :idiot:
εδω συμφωνω, μια τετοια σαυρα ειχα στο τμημα μου φετος και μονο που δεν την εστησα στον τοιχο την μαλακο. το τριμπαζο που τριβοταν σε ολους και εκανε και τρομερη φασαρια την ωρα του μαθηματος. ελεος

χαχαχαχαχαχα.. εχουμε εναν κατασκοπο.. εχουμε κ μια νιντζα εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom