Νέα

Μήπως έχουμε σε μεγάλη εκτίμηση τις γυναίκες και δεν τους αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
προπαντως!!!

δεν μου λες.. αν ειναι λιγοτερο ομορφη αλλα καλο παιδι κ παρθενα μας κανει? θεα αλλα οχι κ τοσο παρθενα αλλα απ τα καλυτερα παιδια ε?? την παιρνουμε?? αν εχει την ομορφια του κουασιμοδου αλλα κ την αθωοτητα ενος αγγελου φτιαχνει λιγο η κατασταση τι λες???
μηπως σκεφτεσαι να βγαλεις το σεντονι στο μπαλκονι μετα τη πρωτη νυχτα να δειξεις τι γυναικα πηρες???


γραφεις κατι ποστ μεσα μεσα κ ειναι λες κ βγηκες απο ταινια του 1821...

αλλα ξεχασα ενα αλλο καταπληκτικο που μας εγραψες ενα φεγγαρι... οι γυναικες ειναι μονο για αναπαραγωγη... για τπτ αλλο... τρελλα υποτιμητικο δεν βρισκεις?

φανταζομαι φυσικα αν γνωρισεις καμια καλη κοπελα κ ομορφη θα την περασεις απο γιατρο να επιβεβαιωσεις υπαρξη παρθενικου υμενα.. κ δεν θα κανεις τπτ μαζι της μεχρι το γαμο διοτι μην την εκθεσεις!!!

οχι δεν σε ειρωνευομαι μην νομιζεις... αλλα με τετοια μυαλα ισως οντως πρεπει να μετακομισεις στο ταλιμπανολαντ!!!

τωρα να πω οτι εχεις αδικο,ψεμματα θα πω  :2funny: :2funny:

προφανως κ η αληθεια ειναι καπου στην μεση,γενικα πολλα τα λεω κ ετσι ασχετως εαν υποσυνειδητα τα πιστευω
μπαιτ δυστηχως η ευτυχως οι αποψεις μου ειναι οπισθοδρομικες,κ πιστεψε με εχω μεγαλωσει σε περιβαλλον ακρως αντιθετο,χαλαρο,φιλικο κ με προυποθεσεις εξελιξης του μυαλου μου καλα σχολεια κ τα σχετικα...
τωρα γιατι εγινα ετσι ενας θεος το ξερει,πες το ανασφαλεια,πες το κομπλεξ πες το οτι θελεις εγω το λεω προστασια του εαυτου μου
καλυτερα να τον προστατευω ετσι παρα να τον αφηνω εκτεθειμενο..
μπορει καλυτερο να ειναι να ζησω αλλου,μπορει καμια γυναικα να μην με ανεχτει,μπορει να μην με θελει κ καμια αλλα
θα ξερω οτι τουλαχιστον εκανα αυτο που πιστευα ΚΑΛΥΤΕΡΟ για εμενα...

υσ-->πολλα τα λεω κ ετσι παντως περισσοτερο το εγραψα γιατι δεν μου αρεσε το υφος αυτου που απαντησα  ;)
υσ--->σε ευχαριστω :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τωρα να πω οτι εχεις αδικο,ψεμματα θα πω  :2funny: :2funny:

προφανως κ η αληθεια ειναι καπου στην μεση,γενικα πολλα τα λεω κ ετσι ασχετως εαν υποσυνειδητα τα πιστευω
μπαιτ δυστηχως η ευτυχως οι αποψεις μου ειναι οπισθοδρομικες,κ πιστεψε με εχω μεγαλωσει σε περιβαλλον ακρως αντιθετο,χαλαρο,φιλικο κ με προυποθεσεις εξελιξης του μυαλου μου καλα σχολεια κ τα σχετικα...
τωρα γιατι εγινα ετσι ενας θεος το ξερει,πες το ανασφαλεια,πες το κομπλεξ πες το οτι θελεις εγω το λεω προστασια του εαυτου μου
καλυτερα να τον προστατευω ετσι παρα να τον αφηνω εκτεθειμενο..
μπορει καλυτερο να ειναι να ζησω αλλου,μπορει καμια γυναικα να μην με ανεχτει,μπορει να μην με θελει κ καμια αλλα
θα ξερω οτι τουλαχιστον εκανα αυτο που πιστευα ΚΑΛΥΤΕΡΟ για εμενα...

υσ-->πολλα τα λεω κ ετσι παντως περισσοτερο το εγραψα γιατι δεν μου αρεσε το υφος αυτου που απαντησα  ;)
υσ--->σε ευχαριστω :)
α ρε μουν
πρωτα σε διαβαζω κ εκνευριζομαι κ μετα μου απαντας τοσο ειλικρινα κ  μ αρεσεις χαχαχα

τι να σου πω καλε μου.. σε παραδεχομαι που τουλαχιστον αναγνωριζεις οτι δεν ειναι κ τρελλα λογικες οι απαιτησεις σου κ ειναι λιιιιιιιιιιιιιγο οπισθοδρομικες χαχαχαχα

παντως αν γνωρισεις καμια καλη κοπελα δεν ειναι κακο να την εμπιστευθεις οτι δεν θα σε πληγωσει...

υγ: μετα που σου εστειλα το ποστ θυμηθηκα οτι εισαι 21... οποτε τελικα δεν μου φανηκε τρελλα παραλογο να εψαχνες αγνη κ ασπιλη κοπελιτσα μικροτερη των 20... οχι οτι θα βρεις αλλα λεμε τωρα *P
 

Επισκέπτης
παντως αν γνωρισεις καμια καλη κοπελα δεν ειναι κακο να την εμπιστευθεις οτι δεν θα σε πληγωσει...

υγ: μετα που σου εστειλα το ποστ θυμηθηκα οτι εισαι 21... οποτε τελικα δεν μου φανηκε τρελλα παραλογο να εψαχνες αγνη κ ασπιλη κοπελιτσα μικροτερη των 20... οχι οτι θα βρεις αλλα λεμε τωρα *P

1)το θεμα εμφανισης το εχω ξαναπει το προβλημα μου δεν ειναι αυτο,αυτο το ειπα ετσι για να του την μπω :)

2)κ στα 20 κ στα 30 κ στα 40 ευχομαι να ψαχνω αυτο που λες,την αγνη ασπιλη κοπελιτσα μικροτερη των 20...τωρα εαν θα την βρω ειναι αλλο θεμα,αλλα ο στοχος στοχος ;)

3)δεν μ αρεσει να μπλεκω,απλα για να μπλεκω κ να περναω την ωρα μου ποτε δεν ημουν ετσι,προτιμω μονος παρα με συμβατικες καταστασεις κ ΔΕΝ εννοω εμφανιση

4)εχω πολυ δρομο μπροστα μου,ΜΠΟΡΕΙ κ να αλλαξω μυαλα,μπορει κ να μην αλλαξω,ελπιζω να μην αλλαξω απλα να βελτιωσω αλλα στοιχεια που εχω εντωπυσει οτι θελουν βελτιωση

5)κ ο καθενας ελπιζω να θελει το καλυτερο για εκεινον ασχετως εαν θα το βρει,κ οι αρχες θα πρεπει να ειναι αρχες... ;)

 

Επισκέπτης
α ρε παιδια,τα ιδια και τα ιδια λεμε κι ολοι ξανακανουν τις ιδιες βλακειες και λαθη,εγω αυτο βλεπω σε πολλους
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
1)το θεμα εμφανισης το εχω ξαναπει το προβλημα μου δεν ειναι αυτο,αυτο το ειπα ετσι για να του την μπω :)

2)κ στα 20 κ στα 30 κ στα 40 ευχομαι να ψαχνω αυτο που λες,την αγνη ασπιλη κοπελιτσα μικροτερη των 20...τωρα εαν θα την βρω ειναι αλλο θεμα,αλλα ο στοχος στοχος ;)

3)δεν μ αρεσει να μπλεκω,απλα για να μπλεκω κ να περναω την ωρα μου ποτε δεν ημουν ετσι,προτιμω μονος παρα με συμβατικες καταστασεις κ ΔΕΝ εννοω εμφανιση

4)εχω πολυ δρομο μπροστα μου,ΜΠΟΡΕΙ κ να αλλαξω μυαλα,μπορει κ να μην αλλαξω,ελπιζω να μην αλλαξω απλα να βελτιωσω αλλα στοιχεια που εχω εντωπυσει οτι θελουν βελτιωση

5)κ ο καθενας ελπιζω να θελει το καλυτερο για εκεινον ασχετως εαν θα το βρει,κ οι αρχες θα πρεπει να ειναι αρχες... ;)
για το 2) αν ψαχνεις στα 40 γυναικα μικροτερη των 20.. προσεχε μην σε πανε μεσα :2funny:

για το 3) συμφωνουμε απολυτα κ για το 4) μαλλον θ αλλαξεις πολλες αποψεις σου οπως κ ολοι μας οσο μεγαλωνουμε... παρ ολα αυτα εγω δεν πιστευω οτι ο καθε ανθρωπος κατ ουσιαν αλλαζει ποτε

κ για το 5) συμφωνουμε παλι... μην κανεις εκπτωσεις στα θελω σου επειδη στο ζητουν οι αλλοι

το φιλοσοφησαμε ομως ε  :cheesy:

το θεμα εμφανισης μπαι δε γουει ειναι υποκειμενικο για τον καθενα αλλα σιγουρα μετραει (οτι μετραει σε καθε περιπτωση)
 

Επισκέπτης
η επαναληψη ειναι μητερα της μαθησεως  :uglystupid: :uglystupid:
κ να τα ξανακαεις τα ιδια λαθη τουλαχιστον το καταλαβαινεις μετα???αυτο εχει σημασια,
καποια στιγμη δεν θα το ξανακανεις  :idiot:  :-*


α ρε παιδια,τα ιδια και τα ιδια λεμε κι ολοι ξανακανουν τις ιδιες βλακειες και λαθη,εγω αυτο βλεπω σε πολλους
 

Επισκέπτης
η επαναληψη ειναι μητερα της μαθησεως  :uglystupid: :uglystupid:
κ να τα ξανακαεις τα ιδια λαθη τουλαχιστον το καταλαβαινεις μετα???αυτο εχει σημασια,
καποια στιγμη δεν θα το ξανακανεις  :idiot:  :-*
μπα δεν αλλαζουν οι ανθρωποι τοσο ευκολα.τουλαχιστον οχι προς το καλυτερο.
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω τις γυναικες τις αγαπαω. Με την καταληλη εκπαιδευση και συμπεριφορα μπορουν να γινουν οι καλυτεροι φιλοι του ανθρωπου.
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι λετε εσεις, αλλα εγω τις γυναικες τις αγαπαω. Με την καταληλη εκπαιδευση και συμπεριφορα μπορουν να γινουν οι καλυτεροι φιλοι του ανθρωπου.
σιγουρα.σκεψου ομως ποσοι αγαθοβιοληδες καθονται και γινονται χαλια να τους πατησουν οι διαφορες βλαμμενες που βγαινουν κι απο πανω?αλλαγη σκεψης χρειαζεται και να γινουν τα 20χρονα αγορακια λιγο πιο αντρες
 

Επισκέπτης
σιγουρα.σκεψου ομως ποσοι αγαθοβιοληδες καθονται και γινονται χαλια να τους πατησουν οι διαφορες βλαμμενες που βγαινουν κι απο πανω?αλλαγη σκεψης χρειαζεται και να γινουν [size=16pt]τα 20χρονα αγορακια λιγο πιο αντρες [/size]

τι λες μωρε???
ποιος τα λεει αυτα???
ασ φτιαξουν οι 30αρηδες,40ηδες κ ασε τους 20ηδες εκει που ειναι  :rockon:
εγω θελω να ζησω την ηλικια μου ρε,γιατι μου την στερεις.. :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
τι λες μωρε???
ποιος τα λεει αυτα???
ασ φτιαξουν οι 30αρηδες,40ηδες κ ασε τους 20ηδες εκει που ειναι  :rockon:
εγω θελω να ζησω την ηλικια μου ρε,γιατι μου την στερεις.. :jerking: :jerking:
ποιος στη στερει καρντια μου :jerking: :jerking: :jerking:και τι ειναι ζωη στα 20 γι να χουμε καλο ερωτημα ,να σε δουλευουν οι φοιτητριουλες οπως γινεται συνηθως?η οι καθε φοιτητριουλες?
 

Επισκέπτης
κι αν δε φτιαξουν απ τα 20 ποτε θα φτιαξουν ,στα 40 που λες?αφου εχουν κερατωσει τη γυναικα τους κι αφου τους τα φαν οι γκομενες?
 

Επισκέπτης
ποιος στη στερει καρντια μου :jerking: :jerking: :jerking:και τι ειναι ζωη στα 20 γι να χουμε καλο ερωτημα ,να σε δουλευουν οι φοιτητριουλες οπως γινεται συνηθως?η οι καθε φοιτητριουλες?

εσυ μου την στερεις καρντια μου οταν λες να γινω πιο αντρας...γιατι??σου ειπα εγω οτι θελω να βαλω ευθυνες στο μυαλο μου???
αυτο ειναι ο αντρας...
οσο για τις φοιτιτριουλες συμφωνω αλλα στην τελικη ΔΕΝ μας νοιαζει τι κανουν οι αλλοι  :)
 

Επισκέπτης
εσυ μου την στερεις καρντια μου οταν λες να γινω πιο αντρας...γιατι??σου ειπα εγω οτι θελω να βαλω ευθυνες στο μυαλο μου???
αυτο ειναι ο αντρας...
οσο για τις φοιτιτριουλες συμφωνω αλλα στην τελικη ΔΕΝ μας νοιαζει τι κανουν οι αλλοι  :)
βρε δεν ειπα εγω να εχεις ενα καρο ευθυνες!πιο αντρας εννοω πιο ευθυς και μπουνταλας,οχι φλωρε οπως ειναι πολυ συνομηλικοι μας!ρε σε βαρεσε η ζεστη μου φαινεται,για γκομενες μιλαμε οχι για ευθυνες!!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.705
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
μωρε ας ημουνα 20 και ας με δουλευανε οι φοιτητριουλες ψιλο γαζι.τωρα ακομα με δουλευουνε γκομενες βεβαια αλλα οχι φοιτητριουλες :headbang: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom