Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
ρε παιδια 160 ατομα ειστε online! δεν υπαρχει καποιος να γνωριζει κατι για  αυτο που ρωτησα πιο πανω???
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Ναι ρε σεις πείτε κατι...
6 σελίδες εγκώμια για την κοπέλα και κανείς δεν έκανε μια περιγραφή :boobies:
Πες και συ ρε συναγωνιστη μούτσε πως ήταν η δική σου....
Απόρρητο το κρατάτε? :grouphug: :grin: :grin:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
κανονικο σωμα ( οχι λεπτο), περιπου 1.75 υψος, βυζαρες καυλα αλλα σιλικονατες, καταξανθο μακρυ μαλι.
ρε παιδια ρωταω αν ειναι αυτη η γνωστη κατερινα γιατι αυτη μου δημιουργησε καποιες υπονοιες οτι <<μπορει>> να ηταν τραβελο

 
OP
OP
L

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Η Κατερίνα δουλεύει 5-11 το απόγευμα
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
Η Κατερίνα δουλεύει 5-11 το απόγευμα

σιλβερ οι περιγραφες που δινω ταιριαζουν?????
αυτη μου ειπε οτι την προηγουμενη βδομαδα ηταν απογευμα.
πηγες και την ειδες καθολου αυτη την βδομαδα να ειναι απογευμα???
ειναι κολωνου στο 30???
 
OP
OP
L

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Δεν έχω πάει αλλά οι περιγραφή ταιριάζει αρκετά. Αν δε είναι ευχάριστη στην παρέα, τότε πιθανό να ήταν αυτή - δεν το κόβω όμως, έτσι?  ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
κανονικο σωμα ( οχι λεπτο), περιπου 1.75 υψος, βυζαρες καυλα αλλα σιλικονατες, καταξανθο μακρυ μαλι.
ρε παιδια ρωταω αν ειναι αυτη η γνωστη κατερινα γιατι αυτη μου δημιουργησε καποιες υπονοιες οτι <<μπορει>> να ηταν τραβελο
Μαλλον ματακια πηγες σε λαθος Κατερινα.Οι περιγραφες ταιριαζουν λιγο μονο που τα μαλλια μου είναι μακρια καστανοκοκκινα και όχι ξανθα.Το ωραριο μου είναι μονο απογευματινες ωρες 5-11.Οκεικ???
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
Μαλλον ματακια πηγες σε λαθος Κατερινα.Οι περιγραφες ταιριαζουν λιγο μονο που τα μαλλια μου είναι μακρια καστανοκοκκινα και όχι ξανθα.Το ωραριο μου είναι μονο απογευματινες ωρες 5-11.Οκεικ???

ok babe! σημειωσε λαθος... ;)
thanks anyway
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Πίσσα και πούπουλα στις fake Κατερίνες :cussing:
Θέλουμε να γνωρίσουμε την αληθινή :smitten:
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σ ολους τους χρηστες.αρκετη διαφιμηση και οχι αδικα για την εν λογω κυρια.απο το 1996 πηγαινω εκει,οταν ντυνοταν σε μεγαλη γιορτη λαγουδακι-PLAYBOY...εποχες που δουλευε και το Ριτακι στην γωνια..Μεγαλες στιγμες!!Την Κατερινα αξιζει να επισκεφτειτε για να παρετε την εμπειρια μιας γ υ ν α ι κ α ς,που οντως ειναι πουτανα στο κρεβατι..το βασικοτερο ειναι πως η κα Κατερινα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μπαινει στο ρουμ γιατι αγαπαει τη δουλεια που κανει..Αναγκη απο λεφτα πιστεψτε με δεν εχει..εξ αλλου το σπιτι ειναι δικο της,απλα της αρεσει η επικοινωνια...Σεβασμος και εκτιμιση στο 30 της Κολωνου..
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
....Ευχαριστω φιλε panosmpos,αυτη ειναι η αληθεια..οσο για την κλαουντια,παιδες αυτοι που γαμανε οντως και δεν κοροιδευονται με slow motion fucking,του τυπου εεεεεγιαμολα-εεεγιαλεσα,τραβαω τη βαρκα δηλ,αυτη η γυναικα σηκωνει και την τσαπου του παππου!!!!!!!!!απο καμια ταινια θα την πηραν απανω σε γυρισμα!!ειδικα αυτη τη χρονια που εκανε και πλαστικη στη μυτουλα της...ξενερωτη ειναι αυτη που δουλευει το πρωι.μια μαλακισμενη ψυχρη κοντοστουποβα.την εβγαλα αναφερομενη στο Κατερινακι ομως και θα μεριμνησει.Κλαουντια υποκλινομαι..δεν εχω δει ποιο καλοβολη κοπελα και ευχαριστη,ασε αυτη η σφιχτη κωλλαρα και η κρεμες σωματος...Ασχετο-ρε παιδες βγαλτε εξω τα πιτσιπικια που λενε πως κολλησαν AIDS απο μπουρδελο..Ελεος δηλαδη..Αυτη ειναι ολοκληρη επιχειρηση και το αρχαιοτερο επαγγελμα..Προσοχη στα μασατζιδικα!!!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα ηθελα να ρωτησω αν η κατερινα κανει ποδολαγνεια?
 

griegoathens

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Μαλλον ματακια πηγες σε λαθος Κατερινα.Οι περιγραφες ταιριαζουν λιγο μονο που τα μαλλια μου είναι μακρια καστανοκοκκινα και όχι ξανθα.Το ωραριο μου είναι μονο απογευματινες ωρες 5-11.Οκεικ???
πολλά φιλιά Κατερινάκι
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
υπαρχει καμμια φωτο να την δουμε κι εμεις που μενουμε πιο μακρια την κατερινα.. εστω και να μην φαινεται το προσωπο.. καερινα δειξε μας καμμια φωτο σου αν σου ειναι ευκολο...!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλο θα ηταν να υπαρξει καμια φοτο
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πού δουλεύει τελικά αυτή η κοπέλα? 30 ή 32Β. Στη γωνία έχει τρία μπουρδέλα. (Το τρίτο από τη γωνία με τα δύο σκαλάκια ήταν το Σαβ/κο κλειστό.) Help.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Όμως με τα δύο σκαλάκια είναι το 30 και ήταν κλειστό. Κάποιος που έχει πάει μπορεί να πει άν είναι το πρώτο, το δεύτερο ή το τρίτο απο τη γωνία? 
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γυρίζω απο το 30. Έχει τους κόκκινους καναπέδες, οπότε μάλλον αυτό είναι το σωστό. Ήταν μία ψηλή μελαχρινή λίγο ανοιχτή κάτω και με ελαφρώς πεσμένο στήθος. Δεν νομίζω να είναι αυτή η Κατερίνα?

Ρε Κατερίνα αφού είσαι μέλος κάνε ενημέρωση πότε μπορούμε να σε βρούμε.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Κι εγώ βάζω απουσία. Και χάρηκα μόλις μπηκα και ήταν άδειο :dancing:
Εκτός απο τις ανωτέρω περιγραφές, είναι αυτό με τους καθρέφτες που έχει κολλημένο ένα " στο σαλόνι?
Μήπως έχει "υδραυλικό" ρεπό η Κατερίνα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom