Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
Tελικά είναι Κολωνού 30 η 32β?
 

Επισκέπτης

& γω εκεί την παίρνω... 32Β.

Μάλιστα μετά από προτροπή της, πέρασα προχτές (νομίζω την Πέμπτη) να πάρω κ την Κλώντια πού μου είπε η Κατερίνα ότι  είναι πολύ καλή (εγώ την είχα δεί μόνο από τσάρκα - δεν την είχα πάρει ποτέ) αλλά τελικά ΜΑΠΑ το καρπούζι που ακούει στο όνομα Κλώντια (είναι κάθε βράδυ μετά τις 23:00, αμέσως μετά  την Κατερίνα).

(Κατερίνα)² !!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Πολύ κρέμα όμως βάζει. Κακό αυτό
 
OP
OP
L

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Χαίρομαι που αποκαταστάθηκε η τάξη :) Παρ' ότι δεν έχω δει το κουκλί από κοντά (όλο της λέω ότι θα πάω να τη γνωρίσω, για μαθήματα τοπικών διαλέκτων - θυμάσαι, Κατερινάκι, έτσι?  ;) ), εντούτοις τώρα που είναι ξανά μαζί μας είναι σα να ξαναμαζεύτηκε η 'παλιοπαρέα' :) Ας πούμε λοιπόν το 'ως εύ παρέστητε' στο κορίτσι. :-*
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
136
Πόντοι
1
γεια σας σε ολους σε αυτην την υπεροχη παρεα που εχουμε εδω!
Εγω πιστευω οτι Η Κατερινα για τον χαρακτηρα και τον επαγγελματισμο της θα επρεπε να ειναι παραδειγμα για ολες τις επαγγελματιες κοπελες και σιγουρα η προεδρος του σωματειου τους!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Παιδιά η κατερίνα είναι καλή εμφανησιακά? ηλικία? είναι εππαγελματίας?
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
γεια σας σε ολους σε αυτην την υπεροχη παρεα που εχουμε εδω!
Εγω πιστευω οτι Η Κατερινα για τον χαρακτηρα και τον επαγγελματισμο της θα επρεπε να ειναι παραδειγμα για ολες τις επαγγελματιες κοπελες και σιγουρα η προεδρος του σωματειου τους!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!
σιγα ρε μεγαλε σου τρεχουν τα σαλια.....κανεις λες και θα σε βαλει στο δημοσιο....ε ρε γλυψιμο
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Θα ειναι το βραδυ μετα τισ 9.00 αποψε στο 32β η κατερινα? ξερει κανεις τα ωραρια της? με ολα αυτα που διαβασα λεω να δοκιμασω αποψε, φαινεται 1ης ταξης επαγγελματιας
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Φιλος που περασε απο κει πριν 1 ωρα ανεφερε οτι στο 32β δεν ηταν η Κατερινα αποψε. Ξερει κανεις τα ωραρια της για αποψε? Ηθελα να παω αλλα μην κανω το δρομο τζαμπα.
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
καλα ρε γαμωτο υποτιθεται οτι ειμαστε στην Ευρωπη του 2006. Τοσο δυσκολο ειναι στα σπιτια να εχουν μια ον λαιν συνδεση και να δινουν τα ωραρια οπωσ αυτα διαμορφωνονται καθε μερα.
Πχ μολις μπαινει η νεα βαρδια να κανουν 1 update και να εμφανιζονται τα νεα ωραρια. Η εαν καποια φυγει πιο νωρις (πχ να παει να ψωνισει στη λαικη), με το update να την δειχνει απουσα (και μια απλη υπολογιστικη μηχανη να δειχνει σε ποση ωρα θα ειναι πισω στο ποστο της, αναλογα με το ποσο μακρυα ειναι η λαικη!)
Τσ τσ τι να πω, τελικα στην Ελλαδα ειμαστε πολυ πισω στην τεχνολογια και το ιντερνετ.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τι λες τώρα??????? Εδώ ζέχνουν ακόμα! >:( >:( >:(
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
βρε Κατερινα αφου μπαινεις στο σαιτ στειλε τα ωραρια σου να τα ξερουμε. τοσο δυσκολο ειναι ?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum.

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου στα ελληνικά

Παρακαλώ να γίνει το συντομότερο.

Ευχαριστώ
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
οχι δεν την εχω παρει, εχω ακουσει καλα λογια, θελω να παω απο κει κ να δοκιμασω τις υπηρεσιες της.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Τι κανουν τα μωρα?Ρε παιδια ένα μεγαλο ευχαριστω για τα καλα σας σχολια.Ηθελα να πω ότι αυτές τις μερες προσωπικα ειμαι εκτος λειτουργιας λογω ανωτερας βιας..Θα επιστρεψω στην βαση μου από Δευτερα μαλλον.Θα βρισκομαι εκει απογευματινες ωρες 5-11..Φιλακιααααααα….!!!!!
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Επιτελους η Κατερινα θα ειναι στο ποστο της, οποτε εγω προσωπικα θα σπευσω να την απολαυσω. Θα σας ενημερωσω με τις εντυπωσεις.
 

korar

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
η θρυλικη Κατερινα ειναι στο 30 της Κολωνου (οχι 32 που γραφει το σαιτ), απογευματα 5-11
Καλο βολι.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
926
Πόντοι
6.810
Γιατι τοσους επαινους απο καποιους?Μηπως ελπιζουν να γαμησουν τσαμπα?
Κατα τη γνωμη μου χρειαζεται βελτιωση.

-Δισταζει να ακουμπησει τοσο που δινει την εντυπωση οτι θα σε ακουμπαγε με χαρτοπετσετα αν μπορουσε.(Μην σκεφτειτε οτι ειμαι κανενας βρωμιαρης ,γιατι δεν ειμαι.)
-Κρατιεται καλα για την ηλικια της αλλα το μουνι της δεν ειναι και το στενοτερο.
-Χρησιμοποιει πολυ λιπαντικο το οποιο δεν μυριζει ωραια και ειναι αντι-καυλωτικο.
+Ομολογω οτι τα σεντονια και γενικα το μπουρδελο ηταν τα πιο καθαρα που εχω δει στην περιοχη.
+Καλη φαση τα τυπωμενα χαρτια "" μεσα στο σπιτι :-) Εγω θα προσθετα  " CERTIFIED"
+Επαθα πλακα γιατι μου φανηκε οτι ειχε PC με internet στο μπουρδελο.
 

jimakos_ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
απο εμφανιση κατι λεει απο κρεββατι οχι και πολλα.ειναι σαν να βαριεται που ζει.με το ιντερνετ τα παει καλυτερα ας το κλεισει το μπουρδελο και να ανοιξει νετ καφε.δεν μπορει να κουνηθει.20 ευρο δεν αξιζει με τιποτα,15 και αν......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom