Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
52
Like
16.617
Πόντοι
10.686
:think: Δηλαδή υπάρχουν και πουτάνες από... σπίτι,να σου πλύνουν,να σου μαγειρέψουν,να σου σιδερώσουν,και για ξεχαρμάνιασμα να της ρίχνεις κι ένα τεμάχιο,αυτό κατάλαβα...
 

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
σεβασμος στη κατερίνα...την θυμάμαι απο την θυτεια..που είχα στο ναυτικο 1998-2000..γύριζα παντού.. είχε περάσει απο φυλής..απο μετάξι...καρέ μαλλί φορούσε μπότες μαύρες ψιλές...με μαύρα εσώρουχα με ροζ σαν φούντες κάτιπριν απο 4 περίπου χρόνια πέρασα απο το συγκεκριμένο οίκο χωρίς να ξέρω ποια είναι την θυμήθηκα μόλις ξαπλώσαμε..είχε κόκκινο πιο μακρύ μαλλί θυμήθηκα τα παλιά....υπέροχος άνθρωπος... :hi:
 

KOLONOU 30 A

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΛΦΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ !!!!!
d3.png
 

arouraios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερουμε ποτε δεουλευει η κατερρινα ?
 

KATERINA KOLONOU 30 A

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλα τα λουκουμάκια από 18-(έως όσο αντέχετε..χι χι)...Είμαι η KATERINA69..Για πάρα πολύ καιρό δεν είχα μπει και δεν είχα ασχοληθεί εδώ..Ένα από τα αγαπημένα μου site που με χαρά από τα πρώτα του βήματα προσπάθησα να το στηρίξω όσο μπορώ και διαπίστωσα πλέον ότι τα έχει καταφέρει τέλεια μέχρι σήμερα...Προσπάθησα να μπω σαν μέλος που είμαι εδω με το KATERINA69 και είδα πως δεν με δέχεται..Θα παρακαλούσα λοιπόν τον φίλτατο antisthenis να επικοινωνήσει μαζί μου σε pm για να κάνουμε ανάκτηση λογαριασμού...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλα τα λουκουμάκια από 18-(έως όσο αντέχετε..χι χι)...Είμαι η KATERINA69..Για πάρα πολύ καιρό δεν είχα μπει και δεν είχα ασχοληθεί εδώ..Ένα από τα αγαπημένα μου site που με χαρά από τα πρώτα του βήματα προσπάθησα να το στηρίξω όσο μπορώ και διαπίστωσα πλέον ότι τα έχει καταφέρει τέλεια μέχρι σήμερα...Προσπάθησα να μπω σαν μέλος που είμαι εδω με το KATERINA69 και είδα πως δεν με δέχεται..Θα παρακαλούσα λοιπόν τον φίλτατο antisthenis να επικοινωνήσει μαζί μου σε pm για να κάνουμε ανάκτηση λογαριασμού...

Είσαι ένας ζωντανός θρύλος
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Καλησπέρα σε όλα τα λουκουμάκια από 18-(έως όσο αντέχετε..χι χι)...Είμαι η KATERINA69..Για πάρα πολύ καιρό δεν είχα μπει και δεν είχα ασχοληθεί εδώ..Ένα από τα αγαπημένα μου site που με χαρά από τα πρώτα του βήματα προσπάθησα να το στηρίξω όσο μπορώ και διαπίστωσα πλέον ότι τα έχει καταφέρει τέλεια μέχρι σήμερα...Προσπάθησα να μπω σαν μέλος που είμαι εδω με το KATERINA69 και είδα πως δεν με δέχεται..Θα παρακαλούσα λοιπόν τον φίλτατο antisthenis να επικοινωνήσει μαζί μου σε pm για να κάνουμε ανάκτηση λογαριασμού...
το δις εξαμαρτειν.... :grin: :grin:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.805
Κριτικές
93
Like
46.015
Πόντοι
17.311
για αναλογους γνωστες.
επειδη διαβαζω μπουχιστορι τακτικα και η παρακατω κοπελα μου εχει κανει εντυπωση σε μερικα ποστς που εγραφε.
η ΚΑΤΕΡΙΝΑ69 υπαρχει ακομα ?
οποιος εχει πληροφοριες και δε θελει να γραψει εδω, ας στειλει πμ.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
158
Like
215
Πόντοι
21
για αναλογους γνωστες.
επειδη διαβαζω μπουχιστορι τακτικα και η παρακατω κοπελα μου εχει κανει εντυπωση σε μερικα ποστς που εγραφε.
η ΚΑΤΕΡΙΝΑ69 υπαρχει ακομα ?
οποιος εχει πληροφοριες και δε θελει να γραψει εδω, ας στειλει πμ.
Σαν υπηρεσία μόνο νομίζω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom