Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Όχι..δεν είσαι παραλλογος και εξωφρενικός..Ίσα ίσα που το να γλύφει ο ένας τον άλλον είναι ότι πιο
υπέροχο στο σεξ...
Για μένα σεξ χωρίς γλείψιμο είναι σαν να τρως κοτόπουλο με μαχαιροπίρουνα...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
μια χαρα τσαρδι ειναι της κατερινας και οι πιο πολλες κοπελες που δουλευουν εκει τιμιες.μακαρι ολα τα τσαρδια στη ντισνευ να ηταν αντιστοιχα της κατερινας.και μην της κολλατε και πολυ επειδη ειναι γαμω τα παιδια :grin: :grin:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Λεπτομέρεια κριτικής


Κολωνού 30Α
Κολωνού 30Α
Οίκοι ανοχής » Αθήνα

Κατερινα,με περιμενε μια δυσαρεστη εκπληξη!

Μέσος όρος:

5.6
Εμφάνιση κοπέλας:

6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

7.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

4.0
από TOMMY DEVITO
16-01-2016

Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

Η Κατερινα ειναι μια μιλφαρα με μετριο σε ομορφια προσωπο με αγρια χαρακτηριστικα , μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο μεγαλο σιλικονατο στηθος:P , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , εμφανη κοιλιτσα και εμφανη κυταριτιδα στον κωλο.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη μιλφαρα.Καθισε διπλα μου και αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο στην καυλωμενη μου πουτσα.Χωρις ιχνος προκαταρκτικων!:confused: Αυτο το βαζω στα αρνητικα:woldman:.Εγλυψα για λιγο τα σιλικονατα της βυζια , αλλα δεν μου φανηκαν πολυ καθαρα:confused:.Αυτη αμεσως ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι καλη.Αυτο το βαζω στα θετικα:sunglasses:.Μπαλακια ομως δεν εγλυψε καθολου:(.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια:(.Αυτο το βαζω παλι στα αρνητικα:woldman:.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Ειχα βαρεθει οποτε την εστησα στα τεσσερα:zfuck: για να χυσω.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο:zfuck: με καλη τοποθετηση εκ μερους της.Εκει δυστυχως με περιμενε μια δυσαρεστη εκπληξη!:headbang: Μου ηρθε μια μυρωδια κωλιλας!:headbang::confused::rolleyes: Αρχισα ενα δυνατο σφυροκοπημα:zfuck: για να μπορεσω να χυσω και να φυγω:sunglasses:.Την γαμουσα δυνατα:zfuck: και της εριχνα κωλοσκαμπιλακια.Αυτη τωρα εβγαζε αληθινα δυνατα βογγητα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Κατερινα ειναι μια μιλφαρα ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Μηδεν στα προκαταρκτικα:woldman:.Η πιπα της ειναι καλη αλλα μικρης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δειχνει ελαχιστη συμμετοχη.Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Γενικα , ηταν ενα τυπικο Μεταξουργειωτικο γαμησι:woldman:.Ελπιζω να σας βοηθησα!:hi:
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας Κατερίνα
Προκαταρκτικά Όχι
Βάρδια επίσκεψης 2η (απογευματινή)


1 αποτελέσματα - εμφάνιση 1 - 1
Ταξινόμηση
Προσθέστε νέο σχόλιο
από Επιρρεπής
17-01-2016
Last updated:
18-01-2016
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
Έχει αρχίσει πλέον να μου γίνεται πεποίθηση ότι στην πλειοψηφία τους οι ιερόδουλες είναι βλαμμένες και καθυστερημένες!Δεν κατανοοώ την άρνηση των περισσοτέρων να γλείφουν τους όρχεις,λες και είναι κάποιος βρωμερός και σιχαμερός ιστός... Και αν δικαιολογούνται άγνοια και απειρία στις νέες,οι παλιές απλά είναι αδικαιολόγητες!







Αγαπητέ "Επιρρεπής"
Να σου απαντήσω ότι σε "1" σημείο έχεις δίκιο αλλά μένουν άλλα "99"
Έχεις ακούσει ποτέ για κονδυλώματα?
Ναι ναι...αυτό το χαριτωμένο αφροδίσιο που μεταδίδεται χωρίς προφύλαξη και που
μπορεί να κρύβεται και να πολλαπλασιάζεται στα "καθαρά" και αισθησιακά αρχιδάκια σας
τακτοποιημένα είτε κάτω από τριχούλες είτε αόρατα στο μάτι επειδή βοηθάει ο χαμηλός
φωτισμός ενός δωματίου σε μπουρδέλο..
Έχεις ακούσει ποτέ γι'αυτά ? Η τα έχεις δει μόνο σε οθόνη χάι ντε φινίσιον?

Καλά κάνουμε μερικές και δεν γλύφουμε τους όρχεις,κι αυτό, όχι από "βλακεία" και
"καθυστέρηση" όπως λες,αλλά από υπευθυνότητα και σεβασμό στην υγεία μας.
Γιατί ακόμα και στον γκόμενο μας έχουμε την απαίτηση να έχει βγει μόλις από το μπάνιο
για να το κάνουμε,και όχι εσείς που είστε "ξένοι,τυχαίοι",έρχεστε ,δεν ξέρω από που
,και μέχρι να έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο δεν έχετε πλύνει ούτε τα χέρια σας..
Τη δαχτυλούμπα όμως στο μουνί,όλοι θέλετε να τη χώσετε και μετά οι μύκητες στο μουνί
κάνουν πανηγύρι..
Κάτσε μετά μαλάκα Κατερίνα στο σπίτι να γίνεις καλά να χάνεις μεροκάματα κι άλλη φορά να
βάλεις μυαλό να κάθεσαι να σε μουνοκωλοδαχτυλιάζουνε να τους γλύφεις τ'αρχίδια κι ας έχει
επάνω "τυρί", να σε γαμάνε απ'ολες τις πάντες, να δίνεις γλωσσόφιλα στο γεμάτο από ουλίτιδα
στόμα τους, να τους κάνεις τα γούστα , μόνο και μόνο για να μη σου βγει κακό όνομα και έχεις
κακές κριτικές..
Όπως είπε και ο αγαπούλης παραπάνω στη κριτική του αφού καλά καλά γάμησε..μετά του ξίνισε και βρώμισε

      ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ????


Και τέλος..αναρωτιέμαι..την κοπέλα που ΕΣΕΙΣ διαλέγετε να γαμήσετε..σας κάνει "κλικ" και μπαίνετε?
 Έρχεστε να κάνετε αγγαρεία?
   Σας βάζουν με το ζόρι?
Μα τις χίλιες πίπες...δεν μπορώ να σας καταλάβω...ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΤΕ...!!!! :headbang:
Αφου βρωμουσε ο κωλος σου! :vomit: Τι να γραψω? :jerking: Οτι μοσχοβολουσε? :rockon: Αφου μυριζαν τα βυζια σου! :vomit:
Συγγνωμη , που δεν σου εγραψα κριτικη-αγιογραφια!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

strobenxr!

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2013
Μηνύματα
39
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα Κατερινα εισαι τρελα και οποτε σε πετυχαινω στο μαγαζι δε θα χανω ευκαιρια σιγουρα.
Μια ερωτηση μονο μηπως γνωριζεις για μια Μαρια που δουλευε καποια στιγμη το καλοκαιρι και λιγο πριν αν ξερεις εσυ που μπορει να βρισκεται η καποιος αλλος που διαβαζει το θεμα αυτο
Η Μαρια η μιλφαρα με τις βιζαρες ξανθο μαλι ηταν καλη πολυ καλη
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Καλησπερα Κατερινα εισαι τρελα και οποτε σε πετυχαινω στο μαγαζι δε θα χανω ευκαιρια σιγουρα.
Μια ερωτηση μονο μηπως γνωριζεις για μια Μαρια που δουλευε καποια στιγμη το καλοκαιρι και λιγο πριν αν ξερεις εσυ που μπορει να βρισκεται η καποιος αλλος που διαβαζει το θεμα αυτο
Η Μαρια η μιλφαρα με τις βιζαρες ξανθο μαλι ηταν καλη πολυ καλη
Καλησπέρα και σε σένα...Η Μαρία έλειπε για πολύ καιρό εκτός Αθηνών..Έχει γυρίσει βέβαια αλλά όχι στο δικό μου..Αν μάθω νέα της
θα σου πω...Ποοοολύ καλό το Μαράκι... :tits2:
 

strobenxr!

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2013
Μηνύματα
39
Like
4
Πόντοι
0
Σευχαριστω Κατερινα ναι πααααρα οπλ καλο το Μαρακι της ειχα μια αδυναμια .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Πού και σε ποια βάρδια τη βρίσκουμε;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
"κονδυλωματα τακτοποιημένα κάτω από τριχούλες". Με διαφορα η πιο αηδιαστικη εκφραση που εχω ακουσει στη ζωη μου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ειναι κατι μικρες τσατσαρες που τις χρησιμοποιουν για να χτενιζουν τις αρχιδοτριχες και να τακτοποιουν απο κατω τα κονδυλωματα, ομορφα κι ωραια.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
"κονδυλωματα τακτοποιημένα κάτω από τριχούλες". Με διαφορα η πιο αηδιαστικη εκφραση που εχω ακουσει στη ζωη μου.
Η πιο "αηδιαστική έκφραση " ξέρεις ποιά θα είναι? Να έχεις αρπάξει κάνα κονδύλωμα από κάνα βρωμόμουνο και να μην έχεις πάρει
  και χαμπάρι..και όταν πας να γαμήσεις καμμιά άλλη να έχεις την απαίτηση να σου γλύψει τ'αρχίδια κάνοντας και γράφοντας κριτική γιατί
είναι χαμούρα που την πλήρωσες και δεν σου'κατσε...Πέρνα όποτε θες από το μαγαζί ...Σου πήρα αρχιδο-τσατσάρα για να μην αγχώνεσαι..Δώρο για πάρτη σου...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Καλησπερα Κατερινα εισαι τρελα και οποτε σε πετυχαινω στο μαγαζι δε θα χανω ευκαιρια σιγουρα.
Μια ερωτηση μονο μηπως γνωριζεις για μια Μαρια που δουλευε καποια στιγμη το καλοκαιρι και λιγο πριν αν ξερεις εσυ που μπορει να βρισκεται η καποιος αλλος που διαβαζει το θεμα αυτο
Η Μαρια η μιλφαρα με τις βιζαρες ξανθο μαλι ηταν καλη πολυ καλη
Το Μαράκι επέστρεψε...Είναι κάθε μέρα απογευματινή βάρδια 5-11:30
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ήρθε πάλι κάποιος από τα παλιά....Μαζί με το 10 ρικό του μου είπε και τα εξής..."Κατερίνα" μου λέει.."Σε κράζουνε".....Και απαντάω...Εγώ το ΕΚΑΣ το δίνω ολόκληρο....άλλοι το κόβουν...χαχα αχαχαχ...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πόσο εύκολο είναι να είσαι τελικά εκ του ασφαλούς πίσω απο μια οθόνη , να
γράφεις διάφορα και να απευθύνεσαι στη κάααθε Κατερίνα.. που αυτή είναι
τόσο εύκολο να πας να την δεις γιατί είναι εκτεθειμένη σε δημόσια θέα , ή
ακόμα και να την γαμήσεις...
Μου έτυχε πρόσφατα το σκηνικό...
Ενώ σαλονάριζα,κάποιος πετάγεται και με ρωτάει...-Είσαι η ΚΑΤΕΡΙΝΑ69?
-Ναι..του λεω...Για να λες το nick μου είσαι από το bou..Ποιός είσαι? του λέω..
Σηκώθηκε...με κοίταξε...και απλά έφυγε..
Έχει ξαναγίνει αυτό και μέσα στο δωμάτιο..Κανένας δε λέει..κι αυτή είναι η μέγιστη ειρωνία.... :rockon:

RESPECT.

Παντα εισουν ΝΤΟΜΠΤΑ και τα λες χυμα. Νομιζα πως ειχες σταματησει πλεον.

ΥΓ 10 ευρω επεσε η τιμη? Εχω χασει αλλαγες!!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Όχι..δεν είσαι παραλλογος και εξωφρενικός..Ίσα ίσα που το να γλύφει ο ένας τον άλλον είναι ότι πιο
υπέροχο στο σεξ..
Ήθελα να τονίσω ότι ο χώρος και ο χρόνος δεν είναι κατάλληλος για τέτοιου είδους ερωτικές περιπτύξεις,και θα σου εξηγήσω γιατί..
Καταρχάς δεν μπορείς μέσα σ'ένα μπουρδέλο να έχεις την στοιχειώδη υγιεινή..
Δεν μπορείς να έχεις την πολυτέλεια του μπάνιου, της πετσέτας,και του ζεστού νερού..και κακά τα ψέματα και σε studio ακόμα
που τα έχουν βαφτίσει έτσι αντί να τα πουν από μπουρδέλα,"καραμπουρδέλα"(μπουρδέλο πολυτελείας)τη βγάζει ο πελάτης με
μωρομάντηλα..μία δεν έχει ζεστό νερό,ή μπορεί ακόμα να κάνεις και το μπάνιο σου σε τζακούζι πιτσιλισμένο από τα χύσια
του προηγούμενου αφού σε κάθε χρήση δεν το αποστειρώνουν(αυτό συμβαίνει συχνά και στα hotel)
Πάμε παρακάτω..
Μέσα σ'ένα μπουρδέλο υπάρχουν 3-4 δωμάτια που φιλοξενούν για λίγο χρόνο τους πελάτες..
Πολλές φορές γεμίζουν,στο σαλόνι ήδη περιμένουν άλλοι να πάρουν σειρά..κι εσύ είσαι για παράδειγμα ένας απο αυτούς..
Αφού λοιπόν ο χρόνος είναι περιορισμένος ,πώς μια κοπέλα να είναι φρέσκια και καθαρή σαν να βγήκε από το μπάνιο
για να έρθει σε σένα να την γλύψεις,ή να σε γλύψει αυτή που δεν υπάρχουν τα παραπάνω στοιχειώδη..
Εννοείται ότι πριν έρθει σε σένα θα καθαρίσει μουνάκι και βυζάκια με μωρομάντηλα αλλά δεν είναι το ίδιο ρε
παιδί μου να πέσει νερό και σαπουνάδα όπως ήρθε από το σπίτι της..έτσι δεν είναι?
Θυμήθηκα την κριτική του φίλου μας εδώ..που είπε ότι όταν με γύρισε πισωκολητό του ήρθε μυρωδιά από κωλίλα..
Αυτό δεν με πρόσβαλλε γιατί πριν από 2 λεπτά ήμουν στον προηγούμενο και έτριβα από πάνω του το μουνί μου
στα αρχίδια του τα σκατωμένα (έτσι εξηγείται το 2χρωμο σώβρακο..κίτρινο μπροστά,καφέ πίσω)
Βλέπεις στη δουλειά μας δεν έχουμε την πολυτέλεια να εξετάζουμε τον πελάτη αν είναι καθαρός γιατί τα λεφτά
δεν μυρίζουν καθόλου...!!!!
Σε τέτοιες περιπτώσεις όχι με μωρομάντηλο δεν σώζεται η γυναίκα για να πάει στον επόμενο πελάτη,αλλά ούτε
να κουβαλάει μαζί της στη δουλειά το πιεστικό και τη συρματόβουρτσα για να πλένεται..
όταν διαβάζω κριτικές του τύπου: τσιμπουκι Χωρίς καποτα,καναμε 69, της εγλυψα τα βυζια φού την ρώτησα πρώτα αν μπορω να χύσω πάνω της, δηλαδη γλυφει τα φλοκια του προηγουμνου, της γλυφω τα πόδια πόδια, αφού εχει απτήσει όλες της βρωμιες, λέω ρε πούστη πα΄νε καλα οι τύποι!!
Ενα τσιμπουκανι με καποτα, και χάρηκα που σε είδα!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Αφού σιχαίνεσαι να πιάσεις και να ακουμπήσεις,και εμμέσως θεωρείς τις κοπέλες βρωμιάρες,γιατί μπαίνεις;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πουτανα που σιχαινεται δεν κανει καλο σεξ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom