Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Έτσι έτσι...Πέρασαν τα χρόνια τα ρημάδια...Τότε είχα όμως ένα παράπονο...Από τότε με λέγανε "milf"..χαχχαχ
Τώρα όμως το λέω με καμάρι όταν με ρωτάνε την ηλικία μου στο δωμάτιο..."μιλφέιγ" είμαι μωρό μου...χαχαχαχ
Και ανακάλυψα ότι σιγά-σιγά αρχίζουν να με φοβούνται γιατί είμαι πιπινοφάγα..χαχαχαχαχ
Κάποτε τραβούσα τους μεσήλικες μερακλήδες...χαχαχαχ
Τώρα...σκέφτομαι μη μου τη πέσει εισαγγελέας ότι βιάζω τους πιτσιρικάδες...(χαχαχχαχαχ...πλάκα κάνω)
Τελικά διαπιστώνω ότι πολύ γουστάρει ο κόσμος τις γυναίκες μεγαλύτερες των 30...ίσως επειδή υπάρχει μεγαλύτερη εμπειρία στο σεξ
και το απολαμβάνουν καλύτερα από μια πιτσιρίκα... :boobies:....χαχαχαχαχ....!!!!
Αααααααααααχχχχ....αναστέναξα.....


ρε χαμενη ψυνη που εισαι εσυ κρυμενη?
τι κανεις?

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Χαχαχαχαχ....τι να σου πω βρε μάτια μου...όπως το δει κανείς...Αυτά είπαμε είναι γούστα...
Όμως ότι η διαπίστωση ότι η Ντάρια είναι πολλά χρόνια στο μαγαζί μου...δεν είναι "τυχαίο"..
Μια φορά τον περασμένο χειμώνα στον όροφο πέρασα μαζί της,δεν έφταιγε η κοπέλα,απλά δεν μου ''βγήκε'' εκείνη την ημέρα γιατί είχα άλλη στόχο,οπότε δεν μπορώ να την κρίνω.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=KAT
ERINA69 link=topic=393.msg6444130#msg6444130 date=1438899995]
Καλά είμαι μανάρι μου...Εδώ...βρίσκομαι...!!!!Ξεκουράζω το πορνο-κορμί μου...!!!! :rockon:
[/quote]
πσσσσσσσσσ!!!!θελι πορνομασαζ αυτο το λαγνο πορνοκορμι!!! :erection: :rockon:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Πορνο-ανακοινωση...
 
  Ξεκιναει απο σημερα απογευμα 5-12 ΗΛΕΚΤΡΑ για τους λατρεις του καλου σεξ
    και για οσους την ζητησαν και περιμεναν να γυρισει...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ευχαριστω πολυ για την ενημερωση για την επιστροφη της ηλεκτρας
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
κατερινα ποτε θα φερεις και κανενα μωρο με μεγαλα υδραυλικα να κανουμε παιχνιδι κι εμεις οι δροσερουληδες :erection: :erection: :erection: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Πορνο-ανακοινωση...
 
  Ξεκιναει απο σημερα απογευμα 5-12 ΗΛΕΚΤΡΑ για τους λατρεις του καλου σεξ
    και για οσους την ζητησαν και περιμεναν να γυρισει...
ειναι οντως τιμια η ηλεκτρα.δε φευγει κανεις στραβωμενος απο αυτην.και μπραβο της
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ειναι οντως τιμια η ηλεκτρα.δε φευγει κανεις στραβωμενος απο αυτην.και μπραβο της

Αν μου αρεσει εμφανισιακα θα της πω να μου κανει μονο τσιμπουκι για 10 λεπτα σαν τεστ ντραιβ.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Λεπτομέρεια κριτικής


Κολωνού 30Α
Κολωνού 30Α
Οίκοι ανοχής » Αθήνα

Κατερινα,με περιμενε μια δυσαρεστη εκπληξη!

Μέσος όρος:

5.6
Εμφάνιση κοπέλας:

6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

7.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

4.0
από TOMMY DEVITO
16-01-2016

Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

Η Κατερινα ειναι μια μιλφαρα με μετριο σε ομορφια προσωπο με αγρια χαρακτηριστικα , μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο μεγαλο σιλικονατο στηθος:P , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , εμφανη κοιλιτσα και εμφανη κυταριτιδα στον κωλο.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη μιλφαρα.Καθισε διπλα μου και αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο στην καυλωμενη μου πουτσα.Χωρις ιχνος προκαταρκτικων!:confused: Αυτο το βαζω στα αρνητικα:woldman:.Εγλυψα για λιγο τα σιλικονατα της βυζια , αλλα δεν μου φανηκαν πολυ καθαρα:confused:.Αυτη αμεσως ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι καλη.Αυτο το βαζω στα θετικα:sunglasses:.Μπαλακια ομως δεν εγλυψε καθολου:(.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια:(.Αυτο το βαζω παλι στα αρνητικα:woldman:.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Ειχα βαρεθει οποτε την εστησα στα τεσσερα:zfuck: για να χυσω.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο:zfuck: με καλη τοποθετηση εκ μερους της.Εκει δυστυχως με περιμενε μια δυσαρεστη εκπληξη!:headbang: Μου ηρθε μια μυρωδια κωλιλας!:headbang::confused::rolleyes: Αρχισα ενα δυνατο σφυροκοπημα:zfuck: για να μπορεσω να χυσω και να φυγω:sunglasses:.Την γαμουσα δυνατα:zfuck: και της εριχνα κωλοσκαμπιλακια.Αυτη τωρα εβγαζε αληθινα δυνατα βογγητα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Κατερινα ειναι μια μιλφαρα ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Μηδεν στα προκαταρκτικα:woldman:.Η πιπα της ειναι καλη αλλα μικρης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δειχνει ελαχιστη συμμετοχη.Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Γενικα , ηταν ενα τυπικο Μεταξουργειωτικο γαμησι:woldman:.Ελπιζω να σας βοηθησα!:hi:
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας Κατερίνα
Προκαταρκτικά Όχι
Βάρδια επίσκεψης 2η (απογευματινή)


1 αποτελέσματα - εμφάνιση 1 - 1
Ταξινόμηση
Προσθέστε νέο σχόλιο
από Επιρρεπής
17-01-2016
Last updated:
18-01-2016
Link σχολίου
Αναφέρατε αυτό το σχόλιο
Έχει αρχίσει πλέον να μου γίνεται πεποίθηση ότι στην πλειοψηφία τους οι ιερόδουλες είναι βλαμμένες και καθυστερημένες!Δεν κατανοοώ την άρνηση των περισσοτέρων να γλείφουν τους όρχεις,λες και είναι κάποιος βρωμερός και σιχαμερός ιστός... Και αν δικαιολογούνται άγνοια και απειρία στις νέες,οι παλιές απλά είναι αδικαιολόγητες!







Αγαπητέ "Επιρρεπής"
Να σου απαντήσω ότι σε "1" σημείο έχεις δίκιο αλλά μένουν άλλα "99"
Έχεις ακούσει ποτέ για κονδυλώματα?
Ναι ναι...αυτό το χαριτωμένο αφροδίσιο που μεταδίδεται χωρίς προφύλαξη και που
μπορεί να κρύβεται και να πολλαπλασιάζεται στα "καθαρά" και αισθησιακά αρχιδάκια σας
τακτοποιημένα είτε κάτω από τριχούλες είτε αόρατα στο μάτι επειδή βοηθάει ο χαμηλός
φωτισμός ενός δωματίου σε μπουρδέλο..
Έχεις ακούσει ποτέ γι'αυτά ? Η τα έχεις δει μόνο σε οθόνη χάι ντε φινίσιον?

Καλά κάνουμε μερικές και δεν γλύφουμε τους όρχεις,κι αυτό, όχι από "βλακεία" και
"καθυστέρηση" όπως λες,αλλά από υπευθυνότητα και σεβασμό στην υγεία μας.
Γιατί ακόμα και στον γκόμενο μας έχουμε την απαίτηση να έχει βγει μόλις από το μπάνιο
για να το κάνουμε,και όχι εσείς που είστε "ξένοι,τυχαίοι",έρχεστε ,δεν ξέρω από που
,και μέχρι να έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο δεν έχετε πλύνει ούτε τα χέρια σας..
Τη δαχτυλούμπα όμως στο μουνί,όλοι θέλετε να τη χώσετε και μετά οι μύκητες στο μουνί
κάνουν πανηγύρι..
Κάτσε μετά μαλάκα Κατερίνα στο σπίτι να γίνεις καλά να χάνεις μεροκάματα κι άλλη φορά να
βάλεις μυαλό να κάθεσαι να σε μουνοκωλοδαχτυλιάζουνε να τους γλύφεις τ'αρχίδια κι ας έχει
επάνω "τυρί", να σε γαμάνε απ'ολες τις πάντες, να δίνεις γλωσσόφιλα στο γεμάτο από ουλίτιδα
στόμα τους, να τους κάνεις τα γούστα , μόνο και μόνο για να μη σου βγει κακό όνομα και έχεις
κακές κριτικές..
Όπως είπε και ο αγαπούλης παραπάνω στη κριτική του αφού καλά καλά γάμησε..μετά του ξίνισε και βρώμισε

       ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ????

Και τέλος..αναρωτιέμαι..την κοπέλα που ΕΣΕΙΣ διαλέγετε να γαμήσετε..σας κάνει "κλικ" και μπαίνετε?
  Έρχεστε να κάνετε αγγαρεία?
    Σας βάζουν με το ζόρι?
Μα τις χίλιες πίπες...δεν μπορώ να σας καταλάβω...ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΤΕ...!!!! :headbang:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
εσύ είσαι η ιδιοκτήτρια του οίκου ?
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056

Δεν είσαι καθόλου αντικειμενική σε αυτά που γράφεις.
Γιατί σχολίασες μόνο αυτό το αρνητικό που γράφει ο Devito,
ο οποίος είναι άξιος ενημερωτής και τον αποκαλείς αγαπούλη  :jerking:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Τόσα χρόνια κυρία Κατερίνα σας τρώμε στην μάπα να γκρινιάζετε χωρίς βασικό λόγο.
Διατηρείτε μονίμως ένα απαξιωτικό στυλάκι για ότι γραφτεί.

Όλο μαγκιά κτλ.

Αν κάνατε γι'αυτήν την δουλειά, θα είχατε προκόψει τόσα χρόνια.
Και τώρα βάλτε κανέναν να μας τραμπουκίσει.

:rockon:
Αν είχες την στοιχειώδη αντίληψη στα όσα γράφω δεν θα τα τοποθετούσες ως "γκρίνια"
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Δεν είσαι καθόλου αντικειμενική σε αυτά που γράφεις.
Γιατί σχολίασες μόνο αυτό το αρνητικό που γράφει ο Devito,
ο οποίος είναι άξιος ενημερωτής και τον αποκαλείς αγαπούλη  :jerking:
Σε σένα πήγαινε όλο αυτό το κατεβατό..Κι αυτά που γράφω είναι αληθινά και ξεκάθαρα ..
Είτε το θέλετε να το πιστεύτε..είτε όχι..Μπορείτε να σκέφτεστε και να πορεύεστε όπως θέλετε
στον πληρωμένο έρωτα...δικαίωμα σας..
Εγώ όμως έμαθα να μην τα ισοπεδώνω όλα για όλο το χρυσάφι του κόσμου...
Τον άλλον τον απ'αυτόν..τον άξιο ενημερωτή...πως να τον αποκαλέσω? Ξαδερφο?
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Σε σένα πήγαινε όλο αυτό το κατεβατό..Κι αυτά που γράφω είναι αληθινά και ξεκάθαρα ..
Είτε το θέλετε να το πιστεύτε..είτε όχι..Μπορείτε να σκέφτεστε και να πορεύεστε όπως θέλετε
στον πληρωμένο έρωτα...δικαίωμα σας..
Εγώ όμως έμαθα να μην τα ισοπεδώνω όλα για όλο το χρυσάφι του κόσμου...
Τον άλλον τον απ'αυτόν..τον άξιο ενημερωτή...πως να τον αποκαλέσω? Ξαδερφο?


κουμπάρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom