Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Γιατι τοσους επαινους απο καποιους?Μηπως ελπιζουν να γαμησουν τσαμπα?
Κατα τη γνωμη μου χρειαζεται βελτιωση.

-Δισταζει να ακουμπησει τοσο που δινει την εντυπωση οτι θα σε ακουμπαγε με χαρτοπετσετα αν μπορουσε.(Μην σκεφτειτε οτι ειμαι κανενας βρωμιαρης ,γιατι δεν ειμαι.)
-Κρατιεται καλα για την ηλικια της αλλα το μουνι της δεν ειναι και το στενοτερο.
-Χρησιμοποιει πολυ λιπαντικο το οποιο δεν μυριζει ωραια και ειναι αντι-καυλωτικο.
+Ομολογω οτι τα σεντονια και γενικα το μπουρδελο ηταν τα πιο καθαρα που εχω δει στην περιοχη.
+Καλη φαση τα τυπωμενα χαρτια "" μεσα στο σπιτι :-) Εγω θα προσθετα  " CERTIFIED"
+Επαθα πλακα γιατι μου φανηκε οτι ειχε PC με internet στο μπουρδελο.
Με μεγαααλη και βαθια εκτιμηση,διαβασα το σχολιο σου και σ?ευχαριστω για τα +καλα σου λογια.Εντοπισα όμως κατι λαθακια που εκανες.1.Για το λιπαντικο?.Λογω πολλων επαφων,δεν εχω υγρα και γι αυτό μπαινει το λιπαντικο για να μην σπασει το προφυλακτικο.2.Δεν είναι και το πιο στενοτερο μουνι?..Αυτό που ανεφερες δεν τιμα εσενα?Με το ιδιο μουνι πηγαινω σε ολους?Μπηκε και το λιπαντικο κι ετσι,?..αστα?.Οσο για την επαφη των χεριων μου πανω σου αυτό είναι άλλο θεμα.Ποτε δεν προσβαλλω κανεναν.Εχω αλλωστε τοσα σπρευ χωρου να χρησιμοποιησω,και αρκετο κρεμοσαπουνο και οινοπνευμα για τα χερια μου.Και επιτελους όταν δεν σ?αρεσει μια γυναικα ντυνεσαι και φευγεις.Εσυ γιατι με καταχυσες και το καταευχαριστηθηκες για ένα ολοκληρο τεταρτο?Επιτελους βρεθηκε και ενας που να μην του αρεσω.Γιουπιιιιιιι?!!!!Ετσι για να σπαει η μονοτονια?..Όλα οκεικ?..!!!!!!
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
βρε κατερινακι ουτε εγω σε γνωριζω....που πιστευεις οτι οφειλεται η επιτυχια σου?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Αν την επισκεφτείς θα καταλάβεις. ;)
 

gnffilos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ελα ρε συναδελφε κυνικε...σαφως και 'το πολυνοειν καλυτερο του πολυμαθειν'....μια ερωτηση εκανα ;)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
απο εμφανιση κατι λεει απο κρεββατι οχι και πολλα.ειναι σαν να βαριεται που ζει.με το ιντερνετ τα παει καλυτερα ας το κλεισει το μπουρδελο και να ανοιξει νετ καφε.δεν μπορει να κουνηθει.20 ευρο δεν αξιζει με τιποτα,15 και αν......

Τι λες ρε Καραμήτρο? Τέτοια κουκλα δεν βρίσκεις εύκολα. Ρε μανια να τα ισοπεδώνουμε εύκολα.

Κατερίνα σε πάω τρελά, αν και εχω έρθει μόνο μια φορά στη δική σου βάρδυα. Απ' ότι έχω καταλάβει τρέχεις εσύ το μαγαζί. Βάλε καμιά κοπέλα νόστιμη που να κάνει πρωκτικό και θα θησαυρίσεις.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τελικά η Κατερίνα είναι της καθαριότητας ή την καταχύνουνε κι αυτή; Εγώ πάντως προτιμώ την εμμονή με την καθαριότητα...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ναι ρε παιδι μου, βαλε σε μια βαρδια, μια κοπελα που να δινει πρωκτικο με 25 ευρω, οπως η Μαρθα, και θα εχεις σιγουρους και σταθερους πελατες 100% :)

Δωστε κωλο στο λαο ρε παιδια

 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Επισκεφθηκα και γνωρισα σημερα την Κατερινα....δεν περιμενα να εντυπωσιαστω τοσο....Απο τα καλυτερα κοριτσια που εχω "γνωρισει"  στην 18ετη "πειρα" μου.
Μιλησαμε και για το σαιτ κλπ.
Ειναι Κολωνου 30,το πρωτο σπιτι οπως κατεβαινεις το δρομο.
Αυριο,του Σταυρού,δεν θα δουλεψει και πολυ καλα θα κανει.Απο Παρασκευη κανονικα ιδιες ωρες ,17-23.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
926
Πόντοι
6.810
Με μεγαααλη και βαθια εκτιμηση,διαβασα το σχολιο σου και σ?ευχαριστω για τα +καλα σου λογια.Εντοπισα όμως κατι λαθακια που εκανες.1.Για το λιπαντικο?.Λογω πολλων επαφων,δεν εχω υγρα και γι αυτό μπαινει το λιπαντικο για να μην σπασει το προφυλακτικο.2.Δεν είναι και το πιο στενοτερο μουνι?..Αυτό που ανεφερες δεν τιμα εσενα?Με το ιδιο μουνι πηγαινω σε ολους?Μπηκε και το λιπαντικο κι ετσι,?..αστα?.Οσο για την επαφη των χεριων μου πανω σου αυτό είναι άλλο θεμα.Ποτε δεν προσβαλλω κανεναν.Εχω αλλωστε τοσα σπρευ χωρου να χρησιμοποιησω,και αρκετο κρεμοσαπουνο και οινοπνευμα για τα χερια μου.Και επιτελους όταν δεν σ?αρεσει μια γυναικα ντυνεσαι και φευγεις.Εσυ γιατι με καταχυσες και το καταευχαριστηθηκες για ένα ολοκληρο τεταρτο?Επιτελους βρεθηκε και ενας που να μην του αρεσω.Γιουπιιιιιιι?!!!!Ετσι για να σπαει η μονοτονια?..Όλα οκεικ?..!!!!!!
Για το μουνι δεν πρεπε να το αναφερω γιατι ειναι προσβλητικο.Αλλα υπονοεις οτι την εχω μικρη σε σχεση με τους υπολοιπους τοτε ολοι οι πελατες σου πρεπει να ειναι πανω απο 17-18εκ αρα λογικο να μου φανηκε χαλαρο.
Δεν εννουσα οτι κανεις ασχημα που βαζεις λιπαντικο αλλα το αλλαξεις με καποιο που να εχει αρωμα(Καποιοι δεν δινουν σημασια στη μυρωδια αλλα εγω παντως ναι).
Καθεσαι 15' μεσα χωρις να διωξεις τον πελατη?Δεν το ηξερα?
Δεν νομιζω οτι προσβληθκε κανεις απο μια θερμη γυναικα που ξερει να χαιδευει.Οι αντρες το χρειαζονται...ξερεις.
Πως θα μπορουσα να το ειχα καταευχαριστηθει οταν γραφω παραπονα
Συμφωνω με το θεμα του πρωκτικου που εχει ζητηση.
Φιλακια.Καλες δουλειες.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Θα ηθελα να ρωτησω την κατερινα αν κανει ποδομαλακια και trampling!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αλήθεια, η τιμή για ένα 15' ποιά είναι;
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Jim1212 ελπίζω να είσαι αποφασισμένος για real trampling κι όχι για ημίμετρα και μαλακιούλες μπαγασάκο....... ;)
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα κανει η δεν κανει trampling?
 

Επισκέπτης
Μάγκες καλημέρα,

Χτές πέρασα από μεταξουργείο κατά τις εξίμηση το απόγευμα, με σκοπό να χτυπήσω για πολλοστή φορά την Ειρήνη (στο "κατάστημα" της Λεωνίδου 6).

Τελικά το σπίτι ήταν κλειστό μέχρι τις επτάμιση που γυρνούσα στην περιοχή και αναγκάστηκα να μπαινοβγαίνω στα διάφορα μαγαζιά της περιοχής.

Κ χτές είχε ΣΑΒΟΥΡΑ  ΠΑΡΤΥ.....

τελικά έριξα κ τον οβολόν μου κ όχι μόνο στο Κατερινάκη, που με υποδέχτηκε με όπως πάντα με χαμόγελο, φιλικότητα κ ατελείωτη κάβλα να πλυμηρίζει στο δωμάτιο...

ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Να σου πατάνε ελεεινά την πούτσα με μυτερά τακούνια και διαφορα τέτοια, σημαίνει.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
"μην τον είδατε τον παναή "  όπως λέει ο βέγγος ..... :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος πως ειναι εμφανισιακα η γνωστη! κατερινα, γιατι περασα πριν κανα 2ωρο απο κολωνου 30 και ηταν μια κατερινα.
Την ρωτησα για το σαιτ και μου ειπε οτι το ξερει αλλα δεν ανεφερε οτι μπαινει κιολας!!.
Αυτο που με μπερδεψε και ρωταω αν ειναι αυτη ειναι οτι μου ειπε οτι την προηγουμενη βδομαδα δουλευε απογευμα.
Παντος ασχετα αν ειναι η δεν ειναι η γνωστη κατερινα ηταν πολυ φιλικη και συμετειχε αρκετα στο γαμησι(απ τις λιγες φορες που εχω συναντησει τοσο)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom