Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάω στην Κατερίνα, αλλά προβληματίζομαι γιατί το Μεταξουργείο έχει τη φήμη πολύ βρώμικων και παρακμιακών μπουρδέλων!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδες τι περιμενατε?κανενα τρελοπιπινο???Για ΓΥΝΑΙΚΑ μιλαμε!!Για την ηλικια της ειναι θεα..επειδη εχει σιλικονατο βυζο?....και τι εγινε??σκοπος ειναι να σε ερεθιζει..Εγω την επισκεφτομαι συνεχεια γιατι σιγουρα θα με κανει να τελειωσω..Επισης δεν βιαζεται.Οποιοι ειναι λατρεις της καλης πιπας συνιστω ανεπιφυλακτα Κατερινακι..Εσυ ρε ΝΕΟ123 ψαχνεις να γαμησεις παλικαρι μου την μοντελα με 20 ευρω?Δωσε 50-60 και γαμα μοντελο..Εμεις εδω μιλαμε για την σιγουρη ευχαριστηση..Αντικειμενικη κριτικη κανουμε,δεν μας πληρωνει κανεις..

Ρε συ sexologe δίνω και 20 και 50 και 150 και 300 για να γαμάω. Μάλιστα υπάρχουν επιλογές με 20-25 ευρώ που οι γκόμενες είναι θεές, βλέπε Αντέλα-Ντανα-Κορίνα. Εγώ αυτό που είπα είναι ότι περίμενα αντικειμενική κριτική από εσάς που την έχετε πάρει. Να λέτε και τα καλά και τα άσχημα. Τι νομίζεις ότι θα της πέσει το ηθικό αν διαβάσει ότι την είπε κάποιος χοντροκώλα και δεν θα σου κάνει καλή πίπα? Φύλαξε τους συναισθηματισμούς σου για αλλού. Τα λεφτά σου παίρνει. 
Εμένα μπορεί να με καυλώνει μία κατσίκα. Στην κριτική μου να σου πω μόνο για το ζεστό της κωλαράκι και να παραλείψω ότι έχει τέσσερα πόδια?   
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΝΕΟ123,αφου εισαι τοσο μπρουκλης και δινεις 300 ευρωπουλια τι μπαινεις να κανεις εδω μεσα παλικαρα μου??Εγω μπατιρακος ειμαι και κοιταω να γαμαω με λιγα λεφτα αλλα σιγουρα,και να το απολαμβανω..Το ηθικο δεν της πεφτει,αλλα αν και σενα σε αποκαλουσα χοντρο δημοσιως θα πειραζοσουν,ποσο μια γυναικα..Πας,βλεπεις και αν δε σ αρεσει την κανεις..δεν καταλαβαινω το στυλ σου..Δηλαδη εσυ εισαι ο πονηριδης και μπηκες να μας ανοιξεις τα ματια??Και τελος επειδη φαινεσαι μεγαλος γαμιας και γαμας χωρις συναισθημα,δωσε τα 300 εσυ και ασε εμας τους βλακες να μας παιρνουν τα 20αρικα..Υ.Γ Μη πας με καμια κατσικα και γινεις μπεεεεεεεεε123,γιατι ικανο σ εχω μ αυτα που γραφεις.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Χα χα χα?ρε παιδια ?μερικοι εχετε πολύ πλακα.Τωρα τι να πω?1.71 υψος,55 κιλα,μπορει για μερικους να φαινεται χοντρος ο κολος μου,αναλογα με το δικο τους υψος?ΝΕΟ  μου..γιατι όταν με ειδες δεν μου το ειπες να πεταχτω στο βενζιναδικο να τον ξεφουσκωσω καμια δεκαρια λιμπρες?Και σας πληροφορω δεν με πειραξε καθολου το σχολιο?Ειπαμε?σε αλλους αρεσω,σε αλλους δεν αρεσω..πώς να το κανουμε.Εδώ βλεπεις ωραιες γυναικες και εχουν ατελειες.Δεν θα εχω εγω και ο καθενας μας?Παντως να πω ότι δεν εχω κανενα κομπλεξ?Και μου αρεσει πολύ..!!
Και σε σας αρεσει,γι?αυτό με στηνετε στα 4?χαχαχα?οκεικ?

 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κατερινουλα θελω να σε ρωτησω αν κανεις ποδολαγνεια με trampling και γλυψιμο στις πατουσες!!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Συγνώμη ρε sexologe που σου πρόσβαλα το αίσθημα. Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ποιος είναι ο σκοπός του site. Για να κάνει αυτή τη δουλειά να είσαι σίγουρος ότι μπορεί να ξεπεράσει εύκολα τέτοια σχόλια. Αν είχατε μάλιστα κάνει σωστή κριτική δεν θα έκανα το σχόλιο. 
Κατερίνα μου αν είσαι αυτή που είδα την Παρασκευή τα κιλά που αναφέρεις δεν δικαιολογούν τα μπούτια που είδα, εκτός αν στα βυζιά σου έβαλες αντί σιλικόνης ήλιον.
Tο κεικ φουσκώνει χωρίς extra βαρος, οκεικ?


Ps: Όποιος πάει στην Κατερίνα να πει ότι είναι ο sexologos για να έχει extra περιποίηση! Σε αυτούς που αρέσει το αυταρχικό να δηλώσουν neo123.
Ps2:Ελπίζω 28 να είναι οι πόντοι του πούτσου σου γιατί έχεις μια αφέλεια που δεν ταιριάζει με μια τέτοια ηλικία.
 

sexologos28

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΝΕΟ123.μη μας ζαλιζεις αλλο,πηγαινε να δεις και αν δε σ αρεσει να τα πραξεις με τις κατσικες σου..αναρωτιεμαι πως εισαι εσυ ρε φιλαρακο,γιατι εισαι αρκετα κομπλεξικος..κανενα μπαζο θα σαι..Εμενα παντα μου κανει εξτρα περιποιηση γιατι γαμαω καλα..καλα το καταλαβες 28 εκατοστα τον εχω...Ξερω,ξερω,δεν πιστευεις ελα να δεις.Πολυ με τις ψωλες ασχολησε βλεπω..μηπως δεν χαλιεσαι με την Κατερινα??Για ψαχτο λιγο....Δεν ειναι κακο,η Κατερινα εχει βοηθησει κι αλλους να βρουν τον δρομο τους...Για εξηγησε μου τον σκοπο του σαιτ μωρε,γιατι εγω κατεβηκα απο βουνο πατριωτη...  Υ.Γ Ρε Κατερινα κανε κατι με την πρωινη..Ειναι ξενερωτη.Πιο ευχαριστη ειναι η τρανς διπλα!!!Κλαουντια για παντα!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Συγνώμη ρε sexologe που σου πρόσβαλα το αίσθημα. Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ποιος είναι ο σκοπός του site. Για να κάνει αυτή τη δουλειά να είσαι σίγουρος ότι μπορεί να ξεπεράσει εύκολα τέτοια σχόλια. Αν είχατε μάλιστα κάνει σωστή κριτική δεν θα έκανα το σχόλιο. 
Κατερίνα μου αν είσαι αυτή που είδα την Παρασκευή τα κιλά που αναφέρεις δεν δικαιολογούν τα μπούτια που είδα, εκτός αν στα βυζιά σου έβαλες αντί σιλικόνης ήλιον.
Tο κεικ φουσκώνει χωρίς extra βαρος, οκεικ?


Ps: Όποιος πάει στην Κατερίνα να πει ότι είναι ο sexologos για να έχει extra περιποίηση! Σε αυτούς που αρέσει το αυταρχικό να δηλώσουν neo123.
Ps2:Ελπίζω 28 να είναι οι πόντοι του πούτσου σου γιατί έχεις μια αφέλεια που δεν ταιριάζει με μια τέτοια ηλικία.
Μαλλον φιλε μου καλε,την πατησες και νομιζες ότι ημουν εγω?.Οι περιγραφες τωρα που δινεις δεν με αντιπροσωπευουν καθολου.Για το συγκεκριμενο που λες τα ποδια μου είναι αδυνατα?και ιδιαιτερα από τα γονατα και κατω είναι αρκετα αδυνατα?
Αντε πηρες φορα και λες?Πες ότι είναι κι ετσι?σου συστηθηκα η ιδια ότι ειμαι η ΓΝΩΣΤΗ Κατερινα?Για σκεψου?..!!!!Εκτος κι αν αδυνατισα 20 κιλα από την Παρασκευη μεχρι σημερα?Τελος παντων..Φιλακια?.!!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Κατερίνα μου μακάρι να μην ήσουν εσύ και να την είχα πατήσει. Την Παρασκευή το απόγευμα (20:00) ήσουν εκεί ή όχι, είναι απλά τα πράγματα. Δεν μου συστήθηκες γι?αυτό και ρώτησα εδώ αν ήσουν εσύ. Πέρασα τρεις φορές για να σε βρω και βάση των λεγομένων σου την Παρασκευή ήσουν εκεί. Επειδή δεν ήθελα να το πιστέψω ξαναρώτησα. Δεν είδα όμως κανένα από τους Fan σου να υποστηρίξει την αντίθετη άποψη για το μέγεθος του κώλου σου. Μόνο εσύ υποστηρίζεις το αντίθετο.
Πολλοί από εδώ είναι όπως εγώ Fan του ωραίου κώλου. Πρέπει να τους ενημερώσω για να μην τρέχουν τσάμπα όπως εγώ.  Έχεις πολλούς Fans εδώ όπως και άλλες κοπέλες που όμως η κριτική ήταν αντικειμενική.   

Ps1: Δυστυχώς το λίπος από τα γόνατα και πάνω μαζεύεται Κατερίνα μου. Λεπτές γάμπες χοντρός κώλος είναι το κλασσικό σώμα της Ελληνίδας. 
Ps2: sexologe ηρέμησε αγόρι μου. Ό μεγάλος γαμέας είναι πάνω απ?όλα ήρεμος. Μάλλον το μέγεθος του κώλου είναι σχετικό. Έχοντας 28 εκατοστά πούτσο ο κώλος της σου φαίνεται μικρός. 
 

peko

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Μην ξαναπείται κακό για την κατερινούλα,είναι η πιο γλυκιά και χαμογελαστή που έχω πετύχει.Το μόνο κακό ότι παραείναι ζεστή στο συγκεκριμένο σημείο ,άντε τώρα που πιάσανε τα κρύα θα σου έρθω να με ζεστάνεις(γλιτώνω και το πετρέλαιο).
 

Επισκέπτης
ολοι θα ξερετε για το κολλημα που εχω με την αντριανα!!σημερα επισκεφθηκα την κατερινα με τον πανομπος και ενα εχω να πω!ειναι απλα καταπληκτικη!!πολυ ωραιο σωμα,γαματη συμπεριφορα,δεν βιαζεται και ειναι προθυμη να σε ικανοποιησει!!και το κυριοτερο σε σεβεται και ειναι χαμογελαστη!!να φαναστειτε μπηκα 3 φορες μαζι της!! ;)!!
 

jedai

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τελικα που εμφανιγεται και ποιες ωρες ειναι στο 30α στο 30β στο 32β
η στο 156165198+1+54α??? ειμαι πρωταρης και ψαχνω τα πραματα εις βαθος μπορειτε να βοηθησετε λιγακι?
 

Επισκέπτης
Την αποψή μου για το Κατερινάκη την έχω ξαναπεί εδώ μέσα (αλλά κ στην ίδια privetly). Super, απλά έτσι.

Απλά για να βοηθήσω, υπάρχει όπως ξέρετε πολλοί εδώ μέσα, και άλλη Κατερίνα, στο διπλανό μαγαζί, πάνω από αυτό της "δικής μας" Κατερίνας, η οποία είναι ψηλή κ με σιλικονάτο βυζί, αλλά αρχίζει "μη το ένα", "μη το άλλο" και άλλα ξενερουά τέτοια πραγματα.

Κ γω την είχα πατήσει στην αρχή μέχρι που επανήρθα στο σωστό Κατερινάκη...

Όσο για την Κλωντια, την αποψή μου την έχω πεί κ στην ίδια την Κατερίνα που είναι το boss της Κλώντιας : Η Κλώντια θέλει πολύ δρόμο για να γίνει Κατερίνα...Δοκίμασα κ για αυτό το λέω. Αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά. Σε κάποιους άλλους η Κλώντια μπορεί να τους βγάζει γούστα, σε μένα πάντως δεν έβγαλε...



Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Ρε παιδια λετε οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι απ το 96 εκει και καποιες φορες σε γιορτες ντυνοταν λαγουδακι.Αυτη που θυμαμαι εκει με αυτα τα χαρακτηριστικα ειναι μια Γεωργια!!
Το μπουρδελο αυτο δεν ειναι που εχει πολλους καθρεφτες στο σαλονακι?
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
ʼγιο Βασιλίτσα τύπου Playboy την θυμάμαι, και με πολύ εορταστικά διακοσμημένη ατμόσφαιρα.
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
ʼγιο Βασιλίτσα τύπου Playboy την θυμάμαι, και με πολύ εορταστικά διακοσμημένη ατμόσφαιρα.
Αυτη λέω!Θυμαμαι τοτε η τσατσα τη συστηνε ως Γιωργια.Και μου χει μεινει οτι δεν αφηνε να της πιανεις το στηθος!!Τελικα αυτη ειναι η Κατερίνα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom