Νέα

iPhone 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
παιδια παρτε κινεζικο μην δινετε λεφτα για iphone και μαλακιες.εγω ενα κινητο ειχα 4μισι χρονια απο τ 2009 μαρκας LG τ χα παρει 200,χαλασε και πηρα απο το chinavision ειναι κ γαμω τ κινητα.iphone πηρε ενας φιλος μ περισι 750ευρω τ βγηκε και δν με εντυπωσιασε κ τοσο.
Απο chinavision ποσα χρεωνουν περιπου σε μεταφορικα και περναει απο τελωνειο ή οχι?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Δυο ερωτησεις για τους smartphone geeks του φορουμ:

- Τι προτεινετε, iPhone 5S ή iPhone 5C;

- Παιζει να βγει συντομα κανα iPhone 6 και να πιαστω μαλακας αμα δωσω τωρα τα λεφτακια μου για το 5αρι;

Χωρις να ειμαι γκεεκ, iphone 6 τον Σεπτεμβριο και στην Ελλαδα Δεκεμβριο.


iphone 5S στα σιγουρα.
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ρε τυποι μια απορια, πως στον πουτσο το καθαριζετε το κινητο σας; Ουτε μηνα δεν το εχω και εχει γινει μουνι  :S  επισης σκεφτομαι να παρω καμια θηκη, εχετε καμια να προτεινετε; Μιλαω για iphone 5S.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Ρε τυποι μια απορια, πως στον πουτσο το καθαριζετε το κινητο σας; Ουτε μηνα δεν το εχω και εχει γινει μουνι  :S  επισης σκεφτομαι να παρω καμια θηκη, εχετε καμια να προτεινετε; Μιλαω για iphone 5S.

θηκουλα απο istorm (καουτσουκ) & μεμβρανη.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Χωρις να ειμαι γκεεκ, iphone 6 τον Σεπτεμβριο και στην Ελλαδα Δεκεμβριο.


iphone 5S στα σιγουρα.

αμα το βγαλουν με μεγαλυτερη οθονη μας βλεπω να μενουμε με το 5S, αμα ειναι να θελουμε και τα 2 χερια για μα κανουμε δουλεια με το ιφονι δε λεει.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Και πως το καθαριζω ρε σεις, αυτο ειναι που με καιει περισσοτερο  :-
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
παρε ενα πανι με μικρο-ινες , πουλανε και τα σουπερ , και γινεται σαν καινουργιο 

Ειναι κανενα που ειναι πιο καλο ή ολα το ιδιο ειναι;


εξωτερικα με λιγο οινοπνευμα σε ενα πανακι, τα ηχεια, διακοπτη mute, υποδοχη ακουστικων με μπατονετα.

Ρε τυπε με οινοπνευμα δε θα γαμηθει;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.732
Like
67.920
Πόντοι
12.756
Ειναι κανενα που ειναι πιο καλο ή ολα το ιδιο ειναι;


Ρε τυπε με οινοπνευμα δε θα γαμηθει;

δεν θελω να κανεις τετοιες ερωτησεις εσυ ... :headbang: ,παρε μαζι το κινητο και δοκιμασε εκει , δεν ειναι κλειστα τα πανια αυτα , ανοιχτα ειναι απλα ειναι πιασμενα με χαρτονι  ;)

Με οινοπνευμα δεν θα παθει κατι νομιζω
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
δεν θελω να κανεις τετοιες ερωτησεις εσυ ... :headbang: ,παρε μαζι το κινητο και δοκιμασε εκει , δεν ειναι κλειστα τα πανια αυτα , ανοιχτα ειναι απλα ειναι πιασμενα με χαρτονι  ;)

Με οινοπνευμα δεν θα παθει κατι νομιζω

Αμα ειναι ετσι δε χρειαζεται να αγορασω καν, απλα καθε 15 μερες θα το πηγαινω στο σουπερμαρκετ για "δοκιμη"  :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.732
Like
67.920
Πόντοι
12.756
Αμα ειναι ετσι δε χρειαζεται να αγορασω καν, απλα καθε 15 μερες θα το πηγαινω στο σουπερμαρκετ για "δοκιμη"  :grin:

παιζει και αυτο  :grin:

πλακα-πλακα ολα ανοιχτα ειναι , εκτος νομιζω απο ενα που εχει βγαλει η sanitas , αλλα και αυτο εχουν ενα ανοιχτο για να μπορει ο κοσμος να το πιανει ..
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Εχει στανταρ τους χαρτες της google και με φωνητικη πλοηγηση. ΔΩΡΕΑΝ. Απο περσι που το πηρα ηταν μεσα. Εκτος αυτου επειδη το gps του το γαμαω σε ενημερωνω οτι ειναι το μοναδικο κινητο που δεν χανει σημα και εχει αμεση αποκριση. Πηγαινε στο κεντρο της αθηνας, σε στενα με ψηλες πολυκατοικιες και θα δεις οτι με αλλο κινητο παιρνεις τα @@ σου. Εχω σαν 2ο το s3 και οποτε το δουλευω με gps κανω σβουρες σαν τον μαλακα.
Τι αλλες εφαρμογες θες. Ολες τζαμπα ειναι. Ποιες ειναι κλειδωμενες? Γιατι στο android δεν χωνεις για να βαλεις εφαρμογή. Οι κινεζιες που λετε δεν θελουν root και μαλακιες. Το μονο κινητο που επαιξε χωρις προβληματα με bluetooth και μαλακιες ειναι το 5αρι. Μην σου πω τωρα για ηχο, οθονη και πληκτρολογηση. Το s3 στην παραλια το καλοκαιρι δεν φαινεται και πρεπει να βαλεις φωτεινοτητα στο φουλ. Μην σου πω οταν θελω να δω καμμια σελιδα στο νετ ποσο μου σπαει τον πουτσο. Υπερεκτιμημενο το iphone, πανακριβο, πες οτι ειναι και για ψωνισμενους αλλα οχι οτι ειναι και αχρηστο ρε μαγκες και οτι ακομα και οι κινεζιες το γαμανε. Ελεος  :headbang:
Ρε μουτσο, σε πιασανε κοροιδο με το αιφον , το κινητο ειναι υπερτιμημενο, οπως τα ρουχα του ασλανη που τα εραβε με 20ευρω κ τα πουλαγε 200 σε ψωναρες σαν κ εσενα

Εχω το Samsung galaxy core , του εχω βαλει το Ναvigon , τσαμπε απο το pirate bay κ με παει παντου στην αθηνα

Κοστοςκινητου , 140ευρω
Θυμα μεγαλο εισαι , αγορασες το brand name
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Tυποι μου αλλη μια ερωτηση επειδη ειμαι εντελως ασχετος απο αυτα. Μολις σημερα παρατηρησα οτι το γαμημενο το iphone εχει αλλου ειδους sim cards απο αυτες των αλλων κινητων (εχει μια πολυ μικρη σαν πουτσα κινεζου ενω η παλια μου sim ειναι σχεδον 3πλασια). Αυτο σημαινει πως δεν μπορω να κανω τραμπες μεταξυ κινητων;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.732
Like
67.920
Πόντοι
12.756
Tυποι μου αλλη μια ερωτηση επειδη ειμαι εντελως ασχετος απο αυτα. Μολις σημερα παρατηρησα οτι το γαμημενο το iphone εχει αλλου ειδους sim cards απο αυτες των αλλων κινητων (εχει μια πολυ μικρη σαν πουτσα κινεζου ενω η παλια μου sim ειναι σχεδον 3πλασια). Αυτο σημαινει πως δεν μπορω να κανω τραμπες μεταξυ κινητων;

ελα ρε τυπε , εννοειτε μπορεις να κανεις απλα θα πας να αγορασεις εναν ανταπτορα για την σιμ , σαν θηκουλα ειναι που μπαινει η μικρη μεσα και γινεται σαν την διασταση που εχεις , πουλανε ολοι , και καταστηματα κινητων και εταιρικα τυπου voda cosmote κτλ..

το μονο σπαστικο οτι πρεπει να εχει την θηκη μαζι σου ...σαν αλλη μια σιμ ειναι σε μεγεθος..
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
ελα ρε τυπε , εννοειτε μπορεις να κανεις απλα θα πας να αγορασεις εναν ανταπτορα για την σιμ , σαν θηκουλα ειναι που μπαινει η μικρη μεσα και γινεται σαν την διασταση που εχεις , πουλανε ολοι , και καταστηματα κινητων και εταιρικα τυπου voda cosmote κτλ..

το μονο σπαστικο οτι πρεπει να εχει την θηκη μαζι σου ...σαν αλλη μια σιμ ειναι σε μεγεθος..

Αυτο για να βαλω τη sim του iphone στο παλιο κινητο, για την αντιστροφη διαδικασια (δηλαδη να κανω τη μεγαλη μικρη) τι κανω; Παιρνω ψαλιδι και την πετσοκοβω; Εισαι ωραιος παντως ρε τυπε, σε οτι και να ρωτησω μεσα εισαι, μπραβο  :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom