Νέα

iPhone 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.583
Like
67.681
Πόντοι
12.756
Αυτο για να βαλω τη sim του iphone στο παλιο κινητο, για την αντιστροφη διαδικασια (δηλαδη να κανω τη μεγαλη μικρη) τι κανω; Παιρνω ψαλιδι και την πετσοκοβω; Εισαι ωραιος παντως ρε τυπε, σε οτι και να ρωτησω μεσα εισαι, μπραβο  :thumbsup:

ολες θα τις κανεις μικρες και θα εχεις ανταπτορα φιλε , για να τελειωνεις , ουτε κοψε ραψε και αρχιδια ουτε τιποτα
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
παιδια μια ερωτηση λιγο οφ τοπικ,αλλα μιας κ εστε σχετικοι
ζω εκτος ελλαδας,κι εχω μια προσφορα( apo to συμβολαιο moy ) με 250ε γia  το galaxy s5
AJIZEI ΤΟΝ ΚΟΠΟ?εναλακτικα μου δινουν με 50ε το s4
eyxaristv
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Δωσε ενα πενηνταρικο παρε το 4αρι και εισαι κομπλε.
Σαφως και τα 250 για το 5αρι ειναι γαμω αλλα αυτη την διαφορα ξοδεψε την αλλου που θα σου φανει και χρησιμοτερη  ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
παιδια μια ερωτηση λιγο οφ τοπικ,αλλα μιας κ εστε σχετικοι
ζω εκτος ελλαδας,κι εχω μια προσφορα( apo to συμβολαιο moy ) με 250ε γia  το galaxy s5
AJIZEI ΤΟΝ ΚΟΠΟ?εναλακτικα μου δινουν με 50ε το s4
eyxaristv
Τι συμβολαιο εχεις τυπε ?

Για να σου κανουν τετοια επιδοτηση θα πρεπει να ξεπερνας τα 70-80 ευρω τον μηνα για πλακα
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Τι συμβολαιο εχεις τυπε ?

Για να σου κανουν τετοια επιδοτηση θα πρεπει να ξεπερνας τα 70-80 ευρω τον μηνα για πλακα

εκτος ελλαδας ειναι...οι επιδοτησεις εκει ειναι πολυ υψηλες και τα συμβολαια γελοια απο θεμα τιμων..
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
λοιπον εχω και εγω iphone 4 και φετος μετα απο 4 χρονια και βαλε θα κανω μια αλλαγη προς android να δω πως ειναι. θα σου προτινα να κοιταξεις το LG nexus 5 εγω αυτο θα αγορασω σε λιγο καιρο
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Το μοναδικό android κινητό που είχα ποτέ στα χέρια μου
ήταν το xperia sole.....για μενα η χειρότερη εμπειρία
ίσως το μοντέλο ήταν προβληματικό τι να πω...
μετα την αναβάθμιση σε ics
τρελό κόλλημα....και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανα αλλά...τζίφος
μέχρι και το πλήκτρο "2" δεν πατιόταν στα sms και στο internet surfing
απογοητεύτηκα πολύ ...ομολογουμένως


και τώρα έχω ενα δίλημμα ...σκέφτομαι παραύτα να αγοράσω η i phone 5s η να ρισκάρω ξανά με SONY z1 compact αλλά τώρα είδα και το htc one που ομολογουμένως είναι έρωτας
όποιος θέλει να δώσει τα φώτα του , είναι ευπρόσδεκτος φυσικά

p.s το καλό με το i phone είναι ότι έχει καλή μεταπώληση κατ εμε , οπότε και να το μετανιώσω...το σουτάρω..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
λοιπον εχω και εγω iphone 4 και φετος μετα απο 4 χρονια και βαλε θα κανω μια αλλαγη προς android να δω πως ειναι. θα σου προτινα να κοιταξεις το LG nexus 5 εγω αυτο θα αγορασω σε λιγο καιρο
και εγω τυπε το 4 εχω..Με την καμια αλαγη με LG nexus 5 ! το νεξους μαι τρυπα μπροστα στο iphone 4!  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το μοναδικό android κινητό που είχα ποτέ στα χέρια μου
ήταν το xperia sole.....για μενα η χειρότερη εμπειρία
ίσως το μοντέλο ήταν προβληματικό τι να πω...
μετα την αναβάθμιση σε ics
τρελό κόλλημα....και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανα αλλά...τζίφος
μέχρι και το πλήκτρο "2" δεν πατιόταν στα sms και στο internet surfing
απογοητεύτηκα πολύ ...ομολογουμένως


και τώρα έχω ενα δίλημμα ...σκέφτομαι παραύτα να αγοράσω η i phone 5s η να ρισκάρω ξανά με SONY z1 compact αλλά τώρα είδα και το htc one που ομολογουμένως είναι έρωτας
όποιος θέλει να δώσει τα φώτα του , είναι ευπρόσδεκτος φυσικά

p.s το καλό με το i phone είναι ότι έχει καλή μεταπώληση κατ εμε , οπότε και να το μετανιώσω...το σουτάρω..
Τυπε μου οχι απο θεμα μεταπωλησης μονο αλλα και απο πληθορα αλλων λειτουργιον σε συμφερη το phone 5s ! μην κανεις καμια βλακεια και παρεις το SONY z1 compact  :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Οσο αναφορα το HTC  πιστεψε με πολυ  μου την ελεγαν οτι το ιφονε 4 ειναι μια τρυπα μπροστα στο  HTC και μολις απο κοντα καναμε κατι σαν διαγωνησμο το HTC κολαγε κτλ.... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom