Νέα

iPhone 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Για να απολαύσεις κάποιες εφαρμογές θέλει να του κάνεις jailbreak,να το "σπάσεις".

Στο android δε χρειάζεται.

Γενικώς δεν αξίζει τα λεφτά του για τους λόγους που έγραψα.Οι περισσότεροι που ξέρω ιδιοκτήτες iphone είναι δυσαρεστημένοι.

Ρε μεγαλε το εχω 1 χρονο το 5αρι. Ουτε jailbreak ουτε τιποτα. Μην λες παπαριες στον κοσμο. Ακομα και το gps στα ελληνικα που εχει τζαμπα ειναι. δεν εχω δωσει φραγκο ουτε στο itunes ουτε πουθενα. Το κινητο δεν παιζεται. Εχει πουλησει τοσα εκατομμυρια κομματια και οι μονοι που το λετε μαλακια αγορα εισαστε εσεις  :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ρε μεγαλε το εχω 1 χρονο το 5αρι. Ουτε jailbreak ουτε τιποτα. Μην λες παπαριες στον κοσμο. Ακομα και το gps στα ελληνικα που εχει τζαμπα ειναι. δεν εχω δωσει φραγκο ουτε στο itunes ουτε πουθενα. Το κινητο δεν παιζεται. Εχει πουλησει τοσα εκατομμυρια κομματια και οι μονοι που το λετε μαλακια αγορα εισαστε εσεις  :headbang:
Μαλακια ειναι το κοστος οχι οτι δεν αξιζει το κινητο.Απλα ειναι υπερτιμημενο.Και στο λεει κατοχος του 3gs και του 4.Ποιο gps ηταν τσαμπα;Eγω θυμαμαι μετα το jailbreak μπορουσες να του βαλεις δωρεαν προγραμματα που να αξιζουν.
Εκτος και αν εννοεις κανα copilot.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Εχω αποφασιση να παρο το ιφονε 5ς λες να φαω πακετο  :S
Πήγαινε σε ένα μαγαζί και τσέκαρε αν σου αρέσει η οθόνη και η αίσθηση στο χέρι,το 5 κατά τη γνώμη μου είναι άβολο.

Δες και το Galaxy S4 της Samsung που είναι πολύ καλύτερο πιστεύω.

Μη σε πάρω στο λαιμό μου,εμένα δεν μου άρεσε το iphone για τους λόγους που ανέφερα,συμφωνούν αρκετοί γνωστοί μου αλλά εσένα μπορεί να σου αρέσει σα λογισμικό δεν ξέρω.

Σε ένα μαγαζί στη γειτονιά μου πάντως που φτιάχνει τηλέφωνα ο τύπος μου έχει πει ότι του φέρνουν κυρίως iphone για επισκευές. :grin:
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Μαλακια ειναι το κοστος οχι οτι δεν αξιζει το κινητο.Απλα ειναι υπερτιμημενο.Και στο λεει κατοχος του 3gs και του 4.Ποιο gps ηταν τσαμπα;Eγω θυμαμαι μετα το jailbreak μπορουσες να του βαλεις δωρεαν προγραμματα που να αξιζουν.
Εκτος και αν εννοεις κανα copilot.

Εχει στανταρ τους χαρτες της google και με φωνητικη πλοηγηση. ΔΩΡΕΑΝ. Απο περσι που το πηρα ηταν μεσα. Εκτος αυτου επειδη το gps του το γαμαω σε ενημερωνω οτι ειναι το μοναδικο κινητο που δεν χανει σημα και εχει αμεση αποκριση. Πηγαινε στο κεντρο της αθηνας, σε στενα με ψηλες πολυκατοικιες και θα δεις οτι με αλλο κινητο παιρνεις τα @@ σου. Εχω σαν 2ο το s3 και οποτε το δουλευω με gps κανω σβουρες σαν τον μαλακα.
Τι αλλες εφαρμογες θες. Ολες τζαμπα ειναι. Ποιες ειναι κλειδωμενες? Γιατι στο android δεν χωνεις για να βαλεις εφαρμογή. Οι κινεζιες που λετε δεν θελουν root και μαλακιες. Το μονο κινητο που επαιξε χωρις προβληματα με bluetooth και μαλακιες ειναι το 5αρι. Μην σου πω τωρα για ηχο, οθονη και πληκτρολογηση. Το s3 στην παραλια το καλοκαιρι δεν φαινεται και πρεπει να βαλεις φωτεινοτητα στο φουλ. Μην σου πω οταν θελω να δω καμμια σελιδα στο νετ ποσο μου σπαει τον πουτσο. Υπερεκτιμημενο το iphone, πανακριβο, πες οτι ειναι και για ψωνισμενους αλλα οχι οτι ειναι και αχρηστο ρε μαγκες και οτι ακομα και οι κινεζιες το γαμανε. Ελεος  :headbang:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Δεν έγραψα εγώ κάπου ότι είναι άχρηστο. :idiot:

Είπα ακριβώς ότι είναι υπερεκτιμημένο και πολύ ακριβό.

Το 4S έχω εγώ όχι το 5 αλλά δε νομίζω ότι έχει τρομερή διαφορά στο λογισμικό.
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Πήγαινε σε ένα μαγαζί και τσέκαρε αν σου αρέσει η οθόνη και η αίσθηση στο χέρι,το 5 κατά τη γνώμη μου είναι άβολο.

Δες και το Galaxy S4 της Samsung που είναι πολύ καλύτερο πιστεύω.

Μη σε πάρω στο λαιμό μου,εμένα δεν μου άρεσε το iphone για τους λόγους που ανέφερα,συμφωνούν αρκετοί γνωστοί μου αλλά εσένα μπορεί να σου αρέσει σα λογισμικό δεν ξέρω.

Σε ένα μαγαζί στη γειτονιά μου πάντως που φτιάχνει τηλέφωνα ο τύπος μου έχει πει ότι του φέρνουν κυρίως iphone για επισκευές. :grin:

Το s4 στο χερι μου φαινεται πολυ πλαστικο και ψευτικο.Εχω το s3 και μου αρκει. Οσον αφορά τον τύπο του πανε κυριως iphone γιατι αυτα εχει ο περισσοτερος κοσμος  :grin: Ασε που το iphone με ενα σετ επισκευης το φτιαχνεις και μονος σου. Τοσα βιντεο εχει το youtube.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχει στανταρ τους χαρτες της google και με φωνητικη πλοηγηση. ΔΩΡΕΑΝ. Απο περσι που το πηρα ηταν μεσα. Εκτος αυτου επειδη το gps του το γαμαω σε ενημερωνω οτι ειναι το μοναδικο κινητο που δεν χανει σημα και εχει αμεση αποκριση. Πηγαινε στο κεντρο της αθηνας, σε στενα με ψηλες πολυκατοικιες και θα δεις οτι με αλλο κινητο παιρνεις τα @@ σου. Εχω σαν 2ο το s3 και οποτε το δουλευω με gps κανω σβουρες σαν τον μαλακα.
Τι αλλες εφαρμογες θες. Ολες τζαμπα ειναι. Ποιες ειναι κλειδωμενες? Γιατι στο android δεν χωνεις για να βαλεις εφαρμογή. Οι κινεζιες που λετε δεν θελουν root και μαλακιες. Το μονο κινητο που επαιξε χωρις προβληματα με bluetooth και μαλακιες ειναι το 5αρι. Μην σου πω τωρα για ηχο, οθονη και πληκτρολογηση. Το s3 στην παραλια το καλοκαιρι δεν φαινεται και πρεπει να βαλεις φωτεινοτητα στο φουλ. Μην σου πω οταν θελω να δω καμμια σελιδα στο νετ ποσο μου σπαει τον πουτσο. Υπερεκτιμημενο το iphone, πανακριβο, πες οτι ειναι και για ψωνισμενους αλλα οχι οτι ειναι και αχρηστο ρε μαγκες και οτι ακομα και οι κινεζιες το γαμανε. Ελεος  :headbang:
Αδελφε αυτο που εχω εγω ειναι κλασεις ανωτερο και το εχω παρει 320 ευρω.οθονη 1920χ1080,441 pixel density εναντι 320 του iphone5,επεξεργαστη snapdragon 800 στα στα 2,3 εναντι 1,3 του αιφον,2 gb ddr3 μνημη εναντι 1gb ddr2 του iphone.Βαριεμαι να γραψω τα υπολοιπα δες τα μονος σου.
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αδελφε αυτο που εχω εγω ειναι κλασεις ανωτερο και το εχω παρει 320 ευρω.οθονη 1920χ1080,441 pixel density εναντι 320 του iphone5,επεξεργαστη snapdragon 800 στα στα 2,3 εναντι 1,3 του αιφον,2 gb ddr3 μνημη εναντι 1gb ddr2 του iphone.Βαριεμαι να γραψω τα υπολοιπα δες τα μονος σου.

Αμα το βαρεθεις στο αγοραζω με ενα πενηνταρικο  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αμα το βαρεθεις στο αγοραζω με ενα πενηνταρικο  :2funny:
Προφανως εισαι τοσο ασχετος που πιστευεις οτι ειναι σαν τις μαπα αντιγραφες που βγαινουν με το κιλο.
Ψαξε λιγο στον νετ τι σημαινει XIAOMI.
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Προφανως εισαι τοσο ασχετος που πιστευεις οτι ειναι σαν τις μαπα αντιγραφες που βγαινουν με το κιλο.
Ψαξε λιγο στον νετ τι σημαινει XIAOMI.

το εχει το google?  :2funny:
πως το πες ΧΙΟΜΑΜΟΜΙ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το εχει το google?  :2funny:
πως το πες ΧΙΟΜΑΜΟΜΙ?
Λϊγα ελληνικα αρθρα.Αν γνωριζεις αγγλικα πες μου να σου δειξω τι λενε οι ευρωπαιοι και οι αμερικανοι
για αυτην την εταιρια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δυο ερωτησεις για τους smartphone geeks του φορουμ:

- Τι προτεινετε, iPhone 5S ή iPhone 5C;

- Παιζει να βγει συντομα κανα iPhone 6 και να πιαστω μαλακας αμα δωσω τωρα τα λεφτακια μου για το 5αρι;
Ειχα και εγω τυπε μου την ιδια απορεια...Κατεληξα στο 5 s....τα αλλα ειναι πιο πολυ για τα χρωματα...δεν εχουν αλλη διαφορα μεγαλη... :rockon: :rockon:
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
Ειχα και εγω τυπε μου την ιδια απορεια...Κατεληξα στο 5 s....τα αλλα ειναι πιο πολυ για τα χρωματα...δεν εχουν αλλη διαφορα μεγαλη... :rockon: :rockon:
μην πετατε τα λεφτα σας με μαλ..ιες ρε παιδια
δεν αξιζει ΣΗΜΕΡΑ μια το iphone,εχει πολλα μοντελλα  καλυτερα με τα ιδια λεφτα και λιγοτερα λεφτα ,,,,htc one ,z1  g2 s4 κλπ
εχω το sams s4 και το συστηνω ανεπιφυλακτα --οταν παει στα 350ε,ειδικοτερα
τωρα ειναι στα 400,αλλα λογω νεοου μοντελου θα πεσει κι αλλο αμεσα
 

Επισκέπτης
ακομα και να στο κλεψουνε το βρίσκεις πάλι, ασε που είναι αδύνατον να το χρησιμοποιήσει ο κλέφτης αφου το κλειδώνεις , ακόμα και μήνυμα του στελνεις, οπότε το iPhone είναι το καλύτερο μακράν
 

Επισκέπτης
ακομα και να στο κλεψουνε το βρίσκεις πάλι, ασε που είναι αδύνατον να το χρησιμοποιήσει ο κλέφτης αφου το κλειδώνεις , ακόμα και μήνυμα του στελνεις, οπότε το iPhone είναι το καλύτερο μακράν

γιατι τα αλλα δεν τα βρισκεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom