Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (26 μέλη και 186 επισκέπτες)

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Ακριβως οπως τα λες ειναι καθαρη κοπελα,δεν κλαις το 20αρι,ωραιο το πλαστικο της βυζι απλα ειναι για σειφ μοντ τοσο οσο.Για μια φορα οκ για παραπανω δεν εχει να δωσει κατι περισσοτερο στον πελατη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
περασα απο σονια διδυμου! μετα απο πολλα χρονια ειχα τετοιο οργασμο!
δεν ειχα δοκιμασει ποτε 1η φορα μαζι της!
ειναι στο μαγαζι που κατεβαινεις και μπορει να χτυπησεις το κεφαλι σου αν δε προσεξεις...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.050
Κριτικές
1.245
Like
191.439
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κεραμικού 15β Λούνα μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15α Παολα μελαχρινή λατινα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 13β Ναντια από μοντέλο αλυσίδα και Ρεμούνδου 20, καστανοξανθη νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμικού 13α & 13 κλειστά.

Ακομινάτου 2 όροφος Μανταλενα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι και μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ακομινάτου 2 ισόγειο Αλινα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2αρι βυζι και Χριστίνα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Δεληγιώργη 39 Λορι  καστανή χοντρή με 2.5αρι βυζι και Χριστίνα μελαχρινή ακόμα πιο χοντρή με 4αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 6 Ιονελα ξανθιά  σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Καλλέργη 33 Σαμπρινα ξανθοκαστανη με  κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθό μιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ναταλί καστανοξανθο πολύ λεπτό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Σουζάνα ξανθοκαστανο γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι και Στεφανια μελαχρινή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Ελένη  μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά(που έχει είσοδο και από Περδικα 3 αριστερά)Άννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Σονια καστανή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο,κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέος οίκος υπόγειο Αντριανα ξανθιά γκρανι νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο  κουρτίνα Αλεξάνδρα καστανοξανθη μιλφ κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα όροφος Μπέμπα Χριστίνα μελαχρινή λεπτή ακωλη με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ρανια ξανθό γκρανι πολύ λεπτό με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περδικα 3 αριστερά Άννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Σονια καστανή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο,κάνουν και παρτουζα.

Περδικα 3 δεξιά Λίνα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολοκυνθους 63 κλειστό.

Κολοκυνθους 38 ισόγειο Αντριανα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολοκυνθους 38 όροφος Γεωργία/Τζωρτζια μελαχρινη πολύ χοντρή γκιλφ με 4αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
ευτυχως που υπαρχει και ο σμυρνης αλλιως θα μας ετρωγε το μαυρο σκοταδι!!

εξακολουθω να εχω επικυρηξει την νικη την καβλουσκα
πειτε με ανωμαλο πειτε με σκληροπυρηνικο ...εχω κόλλημα..... :uglystupid:
αφου την ειδε ο νασος στο κολ 27 υπογα εχω παει κι γω απο κει και απεναντι στο υπογειο αλλα
αφαντη .... οποιος δωσει πληροφορια εχει δυο εισοδους στο μεταξι απο μενα... χωρις πλακα!!
  :helpplea:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ευτυχως που υπαρχει και ο σμυρνης αλλιως θα μας ετρωγε το μαυρο σκοταδι!!

εξακολουθω να εχω επικυρηξει την νικη την καβλουσκα
πειτε με ανωμαλο πειτε με σκληροπυρηνικο ...εχω κόλλημα..... :uglystupid:
αφου την ειδε ο νασος στο κολ 27 υπογα εχω παει κι γω απο κει και απεναντι στο υπογειο αλλα
αφαντη .... οποιος δωσει πληροφορια εχει δυο εισοδους στο μεταξι απο μενα... χωρις πλακα!!
  :helpplea:
Ο Νάσος Αθανασιάδης να είναι φιδεμπορας  :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.150
Πόντοι
24.596
ευτυχως που υπαρχει και ο σμυρνης αλλιως θα μας ετρωγε το μαυρο σκοταδι!!

εξακολουθω να εχω επικυρηξει την νικη την καβλουσκα
πειτε με ανωμαλο πειτε με σκληροπυρηνικο ...εχω κόλλημα..... :uglystupid:
αφου την ειδε ο νασος στο κολ 27 υπογα εχω παει κι γω απο κει και απεναντι στο υπογειο αλλα
αφαντη .... οποιος δωσει πληροφορια εχει δυο εισοδους στο μεταξι απο μενα... χωρις πλακα!!
 :helpplea:
προσεχε τι λες για τις εισοδους τυπε,θα σου πoυλησει παπα κανας αετονυχης τυπου Quaresma οτι ξερει που ειναι,απλα θα ζητησει τα λεφτα μπροστα και θα σου δωσει δειξει καμια φωτο απο το κινητο του να γαμησεις :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ φιλαράκι μου έχω το respect από μέλη-ενημερωτες με κύρος στο σάιτ  :woldman:, οι οποίοι μου προτείνουν καμμία καλή για να γαμησω και μη φωλιαστω :hi:
Μπαίνω σε όποιον οίκο θέλω και ξέρω πώς θα περάσω καλά
Εσύ πας και γαμας την κοπέλα του πικερ και φωνάζεις εμένα και άλλα μέλη της κοινότητας για προστασία επειδή φοβάσαι :gay: :babycry:
Και μην πεις ότι δεν ισχύει γιατί έχω γραπτές αποδείξεις και όπως ξέρεις τα γραπτά μένουν :woldman:
Σε παρακαλώ δεν είμαστε στην ίδια σκηνή κατηγορία, απέχεις από μένα και όχι μόνο για υγειονομικούς λόγους.
Όσο για τον φίλο του λέω ΜΌΝΟ ΕΓΏ ΤΗΝ ΑΛΉΘΕΙΑ για το που είναι η πουτανα στην εκπληκτική τιμή των 30 ευρώ και 5 δωρεάν καταθέσεων στην μεταξουπολη. :headbaning2:
Την λιγουρευεσαι την προσφορά μου φίλε; :think: :S :S :S

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Εσύ πας και γαμας την κοπέλα του πικερ
Σορρυ που πεταγομαι σαν την πουτσα αλλα μιας και ειπες κοπελα του πικερ, δουλευει πουθενα η κορινα η ψωλιαρα;
θελω να παω να της τον πατησω, εχουν περασει 4 χρονια και μου ελλειψε
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σορρυ που πεταγομαι σαν την πουτσα αλλα μιας και ειπες κοπελα του πικερ, δουλευει πουθενα η κορινα η ψωλιαρα;
θελω να παω να της τον πατησω, εχουν περασει 4 χρονια και μου ελλειψε
Ρώτα τον Νάσο Αθανασιάδη, ξέρει αυτός
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
658
Πόντοι
81
παιδια παιζει καμια πολυ χοντρη φυλης και στα περιξ μηπως? γυρω στα 100 κιλα να ειναι. ευχαριστω.
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Σουζάνα ξανθοκαστανο γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Πέρασα ακριβώς 10 λεπτά μετά την κριτική σου και ξανθό granny εκεί όπως το περιγράφεις δεν υπήρχε. Μια μελαχρινή χοντρή ήταν εκεί με απλό πρόγραμμα.
Που την είδες εσύ απορώ...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασα χτες αργά το βράδυ μετά της 01:00 από Αχιλλέως 48 και Μαραθώνος να δω μια καινούργια κοπέλα που ήρθε η τσατσά μου τη παρουσίασε με το όνομα Αλιονα μελαχρινή μαύρα μαλλιά σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα πρόσωπο μέτριο κανονικό ύψος.
Ούτε άσχημη αλλά ούτε κάτι ιδιαίτερο για να βάλει σε πειρασμό για δοκιμή άλλη μια μέτρια συνηθισμένη κοινότυπη κοπέλα που δεν μπορεί να κάνει την διαφορά.
Τώρα οποίος ρισκάρει και κάνει τον κασκαντέρ αν θέλει ας μας πει εντυπώσεις αλλά θα μου πεις 20€πουλα σε ποιον περισσεύουν για τεστ δεν είναι λιγα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
παιδια παιζει καμια πολυ χοντρη φυλης και στα περιξ μηπως? γυρω στα 100 κιλα να ειναι. ευχαριστω.

Τελικα για αυτο που λενε για ολους εχει ο θεος ναι ισχυει.
Ακομα και τα 100 200 300 κιλα μπορουν να βρουν τη χαρα του ερωτα.
Respect
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
661
Πόντοι
81
Ε προφανώς ρε τύπε τι σου κάνει εντύπωση. Άλλος ζητάει skinny, άλλος 200 κιλά, άλλος γιαγιάδες, άλλος τραβέλια κ.ο.κ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
παιδια παιζει καμια πολυ χοντρη φυλης και στα περιξ μηπως? γυρω στα 100 κιλα να ειναι. ευχαριστω.

Καλησπέρα τύπε!
Εάν ΔΕΝ μας πουλάς δράκο βέβαια!
Σ'ενδιαφέρει πέραν από Φυλής τέτοια περίπτωση;;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
παιδια παιζει καμια πολυ χοντρη φυλης και στα περιξ μηπως? γυρω στα 100 κιλα να ειναι. ευχαριστω.
Κωνσταντινα Αγρινιωτισα, βεργας ειναι αλλα δε θυμαμαι νουμερο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom