Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (15 μέλη και 121 επισκέπτες)

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Καλημέρα μάλλον αναφέρεσαι σε μια χοντρή μετρίου αναστήματος με μακριά μαλλιά εντελώς αδιάφορη άσχημη κοπέλα που σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να βρίσκεται εκεί και να θελει20€ο!!.
Δυστυχώς όμως υπάρχουν πάρα πολλά μαγαζιά που πραγματικά είναι απορίας άξιο γιατί ανοίγουν? Για ποιο λόγο? Σε ποιον απευθύνονται αφού αυτό που προσφέρουν είναι πολύ χαμηλής ποιότητας και ακριβό.
Δεν υπάρχει καμία προοπτική για τέτοιες κοπέλες και μαγαζιά
Ακριβός, σε αυτήν την κοπέλα αναφέρομαι :hi:
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Τσάρκα σύντομη φυλής απόλυτη παρακμή από κοπέλες τίποτα αξιόλογο
Ξεχώρισα σε εμφάνιση την Άννα από Φώκαιας 7,διάβασα ότι ήταν φόλα και αποχωρισα
επίσης παίζει πολύ αποστείρωμενο πρόγραμμα από όλες σχεδόν
Δεν πέρασα με καμία αν είναι έτσι πάω μετάξυ.ή σκάω λιγα παραπάνω και πάω στούντιο
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πέρασμα προ ολίγου στο Διδυμου 27, Στέλλα και Φωτεινή σε τούζα, φωτιά και λαβρα τα κορίτσια, θεϊκά τσιμπουκια η μια τον αριστερό όρχη η αλλη το δεξί, μοίρασμα της πεοκεφαλής με αισθησιακό τρόπο, αιδοιολειχια από πλευράς μου με παθος και στις 2, γαμησι αλά  τσόντα να γλωσσοφιλιουνται κ μεταξύ τους,  τελείωμα εφλεκτου σπεραματος στο στόμα τους από όρχεις που εβραζαν.
Γαμησι που κάθε μπουρδελιαρης που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να ζήσει, αργότερα θα περάσω να κάνω κατάθεση και στην Μιλενα που φαίνεται σφιχτό κορμάκι και έξαλλο μωρό.
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Πέρασμα προ ολίγου στο Διδυμου 27, Στέλλα και Φωτεινή σε τούζα, φωτιά και λαβρα τα κορίτσια, θεϊκά τσιμπουκια η μια τον αριστερό όρχη η αλλη το δεξί, μοίρασμα της πεοκεφαλής με αισθησιακό τρόπο, αιδοιολειχια από πλευράς μου με παθος και στις 2, γαμησι αλά  τσόντα να γλωσσοφιλιουνται κ μεταξύ τους,  τελείωμα εφλεκτου σπεραματος από όρχεις που εβραζαν. Γαμησι που κάθε μπουρδελιαρης που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να ζήσει, αργότερα θα περάσω να κάνω κατάθεση και στην Μιλενα που φαίνεται σφιχτό κορμάκι και έξαλλο μωρό.
ποσο πηγε η συναιβρεση της παρτουζας?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

νικπερ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
συγνωμη ρε παιδια αν ειμαι εκτος θεματος...πραγματικα. Μηπως καποιος γνωριζει αν δουλευει  καπου  παλι η μαρια απο  φυλης 59? Εχω να περασω πολυ καιρο......Ητανε ενα αδυνατο  αστερι....μηπως  ξερει κανεις?ευχαριστω ολους σας!
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Είναι τόσο καλή όσο αναφέρεις ρεεέεεεε τύπε μου;;;;  :think:
Διότι εμφανισιακά που την είδα ΔΕΝ μου έκανε το κλικ, αλλά θα μου πεις σάμπως η εξωτερική εμφάνιση παίζει ρόλο στο γαμήσι!
Φυσικά και ΟΧΙ, από την στιγμή που ακουμπάς τον οβολό σου και θέλεις 10 γαμημένα λεπτά σαρκικής "ηδονής" δίχως να τα κλαίς αργότερα...
Τις πρώτες φορές που την είδα έτσι είπα και εγώ,,με το που μπήκα άλλαξα γνώμη.
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
     Να το πετάξει ,δικαίωμα του...Δικό του είναι...Γιατί όμως τις κακομαθαίνει;Με 20,με 30 ,με 50 ευρώ κάνεις θεϊκά πηδήματα και τρελές παρτούζες...Αλλά μάλλον λεφτά υπάρχουν..
Ζητώ συγνώμη δικό μου λάθος έκανα ερώτηση που αναφέρονταν σε studio και όχι σε μπουρδέλο και επομένως είναι εκτός θέματος σαφώς με 30, 40 ή και 50 ευρώ εννοείται κάνεις τρελά γαμήσια και μέχρι και παρτούζες και πολύ καλές μάλιστα...!

Κάτι άλλο ως προς τη σχετική ενημέρωση που έχω κάνει για Σάντρα από Κολωνού 27Α να προσθέσω ότι πλέον έχει βγάλει σιδεράκια έβαψε μαλλί προς το ξανθό ανοικτό και τελικά ενώ μου είχε πει ότι είναι από Κολομβία την 1η φορά και το θυμάμαι χαρακτηριστικά την τελευταία φορά ανέφερε πως είναι από Βενεζουέλα! ΟΚ συνορεύει με Κολομβία θα πεις και λίγο το κακό εξακολουθεί να παραμένει από τα δυνατά του 15αρικου... :happy:
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
423
Like
727
Πόντοι
81
Νομιζω σε ολους μας εχει συμβει αντιστοιχο περιστατικο.Προσωπικα οταν μπαινω στον μπουρδελο και η κοπελα δε μου αρεσει φευγω αμεσως δεν καθομαι ουτε να τη βλεπω ουτε μιλαω απλα παιρνω τα ποδια μου και σε αλλο μπουρδελακι για αναζητηση.
Τις περισσοτρες φορες ακου βρισιδια απο πισω.Και ολο αυτο γιατι το μυαλο που τους εδωσε η δημιουργος μας δεν το χρησιμοποιουν.Δε καταλαβαινουν οτι απο τη στιγμη που η κοπελα δε μας αρεσει εμεις γιατι να κατσουμε να ακουσουμε προγραμμα κτλ?Οποτε δε δινω πλεον σημασια και απλα το μπουλο με βαρια πηδηματακια.
Απο ευγένεια ισως. Εισπράττεις μια συμπεριφορά ανάλογη με την δική σου. Ξέρω θα μου πεις μπουρδελα και πουτανες ειναι. Είναι και άνθρωποι όμως. Σε κανέναν μας όμως δεν του αρέσει η απαξίωση. Από τον πρώτο ως τον τελευταίο.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους...ενημερωση κατοπιν εορτης.....ας με συχωρεσουν οι Φιλοι για την ελλιπη ενημερωση....Αφου επισκεφτηκα κορασιδα του χωρου{ αφου μου τα ρουφηξε ολα και δεν ειχα κουραγιο για τιποτα} καιδεν ηθελα να επιστρεψω στην οικια μου πηρα το Σαρκιο μου και ενα καφε απο το καφενειο στην Διδυμου και ανηφωρισα προς τα πανω....Φωκαιας μην ρωτατε ονοματα....δεν θυμαμαι...
Φωκαιας 24 κλειστο....
Φωκαιας απεναντι υπογειο ενα αγριμι με τατουαζ,με κοντο μαλλι...καρε
Φωκαιας 28 ενα αδυνατο μελαχρινο....βγηκε γυμνο......
Φωκαιας 25 αν δεν κανω λαθος ενα ξανθο μπαμπατσικο....
Φιλλιπιδου 11α ενα Καυλακι Ξανθο με μαυρα εσωρουχα....με εφτιαξε...Σονια αν δεν κανω λαθος...αν δεν ημουν κομματια θα εμπαινα....
Φωκαιας και φυλης γωνια ενα μελαχρινο με κοκκινα εσωρουχα....καρφωθηκαμε με τα ματια αλλα δεν......
Αλκιβιαδου ολα κλειστα...κατι Ρομα πουλουσανε καρπουζια... 3 ευρω 2 καρπουζα...για πεπονια δεν ρωτησα....
Αλκαμενους 113 ενα milfGranny....τι τουμπανο ηταν Κυριοι....Αλινα αν δεν κανω λαθος....κλειδωσε ο στοχος για αλλη φορα....
Περγαμου 27 κλασσικα η Ειρηνη και μια Ελενη.....η Ειρηνη πιο επικοινωνιακη....η αλλη δεν......
Αυτα τα λιγα Κυριοι...καλα να περνατε.....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
ανοιξε καινουριος οικος ???
Δεν ξερω Φιλε μου....δεν συγκρατησα το νουμερο....απο φωτο το υποθεσα.....σκαλακια ανεβηκα.....ας με διορθωσει οποιος....το βρηκα....27β....στα σκαλακια
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Ξέρω θα μου πεις μπουρδελα και πουτανες ειναι. Είναι και άνθρωποι όμως. Σε κανέναν μας όμως δεν του αρέσει η απαξίωση. Από τον πρώτο ως τον τελευταίο.

Ετσι ειναι... Αν το καλοσκεφτεις, μια πουτανα που απερριψαν πολλοι σε μια μερα (ας πουμε οτι περασε μονο 1 πελατης), ουσιαστικα ξερει και η ιδια πρωτον οτι ειναι πλεον ποθητη απο ελαχιστους, και οτι δευτερον αν επαναληφθει η ιδια αναδουλεια πιθανοτατα να παρει ποδι.
Το λιγοτερο που εχει να κανει ειναι να ριξει μπινελικια, δεν εχει να χασει και πολλα αλλωστε.

Και κατι ψιλοασχετο, σπανια περναω καλα με πουτανα που απερριψα και μετα επεστρεψα οταν δεν βρηκα κατι καλυτερο στην συνεχεια της τσαρκας μου. Ξερει και η ιδια οτι δεν ηταν η επιλογη μου αλλα η "μη χειρον βελτιστον" επιλογη μου, και με εκδικειται  :s&m_1:
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα,

Πήρα την Σάρα στο Φωκαίας 25 ισόγειο. Μάλλον τσιγγανάκι. Ωραίο κορμάκι, όμορφο καλοσχηματισμένο κωλαρακι, καλό προσωπάκι Βυζάκια δεν είδα, αρνήθηκε να αφαιρέσει το σουτιέν.
Πρέπει να είναι γύρω στο 1.65.

Πίπα όχι κάτι το ιδιαίτερο, ζήτησα με σκούφο.
Ωραία στησίματα.
Συμμετοχή με βογγητα.
Αλλάξαμε 5 στάσεις χωρίς να δυσανασχετήσει.
Παραμονή στο δωμάτιο 15 λεπτά. Η τσατσά χτύπησε την πόρτα στα 12-13 λεπτά και παρέμεινε στον αγώνα μέχρι να τελειώσω.

Τίμια επιλογή. Θα υπάρξει επανάληψη.
 

makis1995

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
ρε παιδεια με το τροφωνιου 13 τι γίνεται όποτε περνάω είναι κλειστό? δούλευε εκεί μια αλικη ξέρει κανένας άμα δουλεύει πουθενά αλλού?
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Απο ευγένεια ισως. Εισπράττεις μια συμπεριφορά ανάλογη με την δική σου. Ξέρω θα μου πεις μπουρδελα και πουτανες ειναι. Είναι και άνθρωποι όμως. Σε κανέναν μας όμως δεν του αρέσει η απαξίωση. Από τον πρώτο ως τον τελευταίο.
Ετσι ειναι... Αν το καλοσκεφτεις, μια πουτανα που απερριψαν πολλοι σε μια μερα (ας πουμε οτι περασε μονο 1 πελατης), ουσιαστικα ξερει και η ιδια πρωτον οτι ειναι πλεον ποθητη απο ελαχιστους, και οτι δευτερον αν επαναληφθει η ιδια αναδουλεια πιθανοτατα να παρει ποδι.
Το λιγοτερο που εχει να κανει ειναι να ριξει μπινελικια, δεν εχει να χασει και πολλα αλλωστε.

Δεν νομίζω να πολυαπασχολεί τη κάθε τάνα η απόρριψη καθ’ εαυτή (προς το πρόσωπο της) όσο το χαμμένο 20άρικο. Εξάλλου υποθέτω ότι καθεμιά απο αυτές γνωρίζει περίπου πόσο μετράει εμφανισιακά καθώς και τι ποιότητας σεξ είναι σε θέση να προσφέρει. Το τελευταίο, είναι για πολλούς σημαντικότερο από την εμφάνιση, επομένως αντί να «ξενερώνουν», θα μπορούσαν να προσπαθήσουν να βελτιωθούν στο κομμάτι των υπηρεσιών τους, ούτως ώστε να διατηρήσουν ἠ και να διευρύνουν τη πελατεία τους. Εκείνες όμως, όπως δείχνουν οι περισσότερες κριτικές, προτιμούν τη ξεπέτα και το «όσο πιο ξεκούραστο» χρήμα γίνεται.

Το να ρίξει τώρα μπινελίκια στον υποψήφιο πελάτη, ειδικά μετά από προκληκτικό σαλονάρισμα, είναι σκέτη γελοιότητα διότι αφενός, αποκαλύπτει την υποκρισία στην όλη συμπεριφορά της και αφετέρου, προξενεί πολύ άσχημη εντύπωση σε αυτόν που το διαβάζει με αποτέλεσμα όταν κανείς τύχει να συναντήσει τη συγκεκριμένη για την οποία διάβασε ότι κράζει αν δεν περάσει μαζί της, θα είναι ήδη αρνητικά προκατειλημμένος εναντίον της.

Εν ολίγοις ας μην είμαστε αφελείς. Δεν περιμένουν εμάς για να μάθουν ποιες είναι και τι μπορούν να κάνουν, ωστόσο τους κάνει αναμφίβολα κακό να βρίζουν όσους δεν περνούν μαζί τους. Τέλος να είστε βέβαιοι ότι η πλειοψηφία τους είναι ενήμερες για την ύπαρξη του site ή αλλιώς ότι όλοι οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ, είμαστε μια μεγάλη παρεούλα...
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
φ71Β επίσκεψη στο λουλουδι την Νανσούλα μετά απο καιρό. Στην πένα το κορίτσι , ανετα την παίρνεις στα καπάκια για νυχτερινό ποτάκι στο Tudor.
Αν και τελευταίος η Νάνσυ επαγγελματιας με το χαμόγελο και αυτή την καυλα στα μάτια που σε κάνει να τα χάνεις. απο το πρωί μου είπε οτι ήταν και σε λίγο καιρό θα το γυρίσει στα πρωινά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Τις πρώτες φορές που την είδα έτσι είπα και εγώ,,με το που μπήκα άλλαξα γνώμη.

Το πιστεύω φίλε μου, γι'αυτό και σύντομα σκοπεύω να την τιμήσω.
Θα γράψω κριτική μόλις γίνει πράξη..
   :hi:
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα σε όλη την ομάδα,έχουμε κάποια καινούρια άφιξη μουνέτων,γνωρίζει κανείς?Είδα οτι  σπύρου πάτση  40 επέστρεψε η Λάουρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Ναι επεστρεψε αλλα δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο.Πολυ σειφ κατασταση...
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Ναι επεστρεψε αλλα δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο.Πολυ σειφ κατασταση...
Τη Λάουρα τη γνωρίζω από τότε που ήταν στο φυλης 109 Β από τότε δεν έκανε ούτε ελεύθερο στοματικό ούτε έδινε φιλιά,ήταν μια συνεύρεση που δεν έκλαιγες το εικοσάρικο  και πέρναγες καλά και να προσθέσω πως ήταν και καθαρή,βέβαια έχω να περάσω πολυ καιρό μαζί της διότι είχε χαθεί και δε ξέρω τώρα τις επιδόσεις της.Υ.Γ τότε τα βυζάκια της δε τα είχε πειράξει και ήταν πολύ πιο καύλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom